Stranica 19 od 19 PrvaPrva ... 9171819
Prikazujem rezultate 541 do 559 od 559

Tema: MetallicA

  1. #541
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: MetallicA

    Mi smo bili lijevo od bine, ispred onih WC-a, tamo je bila trava uglavnom pa se moglo normalno kretati, ali ići po piće je bila noćna mora
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  2. #542
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    111

    Re: MetallicA

    Da, ono gore je ispravna setlista, meni je bilo fenomenalno, čak sam i izbjegao blato jer sam bio uz ogradu između fan pita i ostatka prostora, jedini je bio problem što sam morao pomagat negdje 10-orici ljudi da preskoče ogradu i to usred pjesme ali to su sitnice. Sve u svemu od mene od mene za Metallicu jedan veliki

  3. #543
    Junior Member
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Jeleni sve čuju
    Postova
    7

    Re: MetallicA

    awesome bio sam pre zakon je dao chuck norris da opet dođe oprostite na pravopisu još sam pijan od koncerta

  4. #544
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: MetallicA

    = Citat = Izvorno postao cviki23
    awesome bio sam pre zakon je dao chuck norris da opet dođe oprostite na pravopisu još sam pijan od koncerta
    Daj ne seri govna.

  5. #545
    Junior Member
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Jeleni sve čuju
    Postova
    7

    Re: MetallicA

    awesome

  6. #546
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: MetallicA

    Bilo je odlično, i bio sam u blatu do koljena, dobio sam po nosu (mislim da nije slomljen) i dobio sam po ustima, te mi otpada vrat ali sve u svemu bilo je perfektno + odlična playlista i odlično izveden fuel (znam stvar sama po sebi nije nesto, ali poslusajte mexico 09 live verziju pa usporedite s ovim na Zagrebu...)

    BTW ja sam bio tamo kod one kabine od tonaca di je bio onaj ogroman toranj sa rasvjetom, nekih 100 metara od stagea, sva sreća pa sam gromada pa sam sve vidio i na stageu i na screenu...

    Pozdrav cijeloj ekipi koja je cugala ispred Avenue Malla....
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  7. #547
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: MetallicA

    fan pit, blatom smo se barem osigurali od raznih sponzorusa i slicnih kao na U2. Atmosfera prva liga,stvarno nije bilo lako u tim uvijetima.Lars malo usrao One,al oprastam mu, svirka jebacka,setlist jos jaci.Tuzno je da pola publike nije znalo nista osim Sad but true,nothinga i sandmana.Al ajd.Noc prije svirao koncert mi isto odsvirali Battery pa spojili nothing,kad gle vraga i oni))Ugl naslov Tko je bio pricat ce i unucima definitivno stoji,jedva cekam da ih vidim opet,pa makar na oprostajnoj turneji.

    also: pozdrav feanoru,isprika jer te nisam skontao, jebiga u zadru se malo popilo,noc,i sjedio si cinio si mi se nizi.
    Stojimo u Avenue mallu cekamo wc,kad odjednom se ori We Come One,gledam wtf, kad ono gore navedeni pijanac.
    Won't Bow Don't Know How.

  8. #548
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.708

    Re: MetallicA

    Bilo je prejebeno, mada sam se izgubila i odgulila koncert sama. Došla sam u 20h, u biti među zadnjima, ali sam se uspjela progurati do ograde fan pita, okupala se u blatu ,a cipele su mi bile tako teške da više nisam mogla u njima. BIlo je fenomenalno, sve moje najdraže stvari su odsvirane i čak i one s novog albuma! Bez obzira na vremenske uvjete, lošu organizaciju i to što su dečki fulali(mislim, tko to gleda uopće???) bilo je za pamćenje i IMAM SE S ČIM KURČIT PRED DJECOM I UNUCIMA!!!!

    Na odlasku sam zamolila par krasnih ljudi da me prebace preko ograde, jer nisam mogla dizati noge zbog količine blata na sebi. Što se tiče hlača, one su uništene kompletno, ali ću ih sačuvati za uspomenu, kao i ulaznicu. Malo je blatnjava, al očistit ću je!
    There is a Hell, believe me I've seen it.. There is a Heaven, let's keep it a secret...

  9. #549

    Re: MetallicA

    zabava vrhunska, no moglo je biti malo glasnije, mi smo bili kod lijevog rasvjetnog stupa par metara iza ograde od fan pitta

  10. #550
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: MetallicA

    = Citat = Izvorno postao MasaKrisT
    fan pit, blatom smo se barem osigurali od raznih sponzorusa i slicnih kao na U2. Atmosfera prva liga,stvarno nije bilo lako u tim uvijetima.Lars malo usrao One,al oprastam mu, svirka jebacka,setlist jos jaci.Tuzno je da pola publike nije znalo nista osim Sad but true,nothinga i sandmana.Al ajd.Noc prije svirao koncert mi isto odsvirali Battery pa spojili nothing,kad gle vraga i oni))Ugl naslov Tko je bio pricat ce i unucima definitivno stoji,jedva cekam da ih vidim opet,pa makar na oprostajnoj turneji.

    also: pozdrav feanoru,isprika jer te nisam skontao, jebiga u zadru se malo popilo,noc,i sjedio si cinio si mi se nizi.
    Stojimo u Avenue mallu cekamo wc,kad odjednom se ori We Come One,gledam wtf, kad ono gore navedeni pijanac.
    Hahha, kazem ja frendu samo me prati ajmo viknut We Come One sada, on nista ne konta, heheh, doduse on i nezna tko ste, ali smo ipak viknuli. Nemas beda sto me nisi skuzio, ti si bio na TV-u pa mi je trebalo 2-3 minute da te uberem bez onog skafandera

    EDIT: @osvetnik, ja sam isto bio tamo, malo lijevo od lijevog rasvjetnog stupa, ako si ubro dva tipa koji pokusavaju napravit mosh, pa im se ljudi razmiču i nežele upast unutra onda smo to bili mi. Pokušali smo par puta, svaki puta neuspješno

    EDIT2: jeli tko kod avenue m-a. ubro onog tipa sto izgleda isto ko James u 80-im godinama, ugl. sliko sam se s njim pa budem posto u slike forumaša. Prelegendarno...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  11. #551
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: MetallicA

    Trebali ste doći lijevo od bine, tamo je nas 5 pokušavalo to isto za vrijeme čitavog koncerta, nije baš fora kad se samo pet ljudi šuta
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  12. #552
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.708

    Re: MetallicA

    Mislim da sam čak i vidjela taj vaš pokušaj...S
    There is a Hell, believe me I've seen it.. There is a Heaven, let's keep it a secret...

  13. #553
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ljubuški, BiH
    Postova
    734

    Re: MetallicA

    Oci su mi bile uperene samo prema pozornici, tak da iza sebe nis nisam vidio :<

  14. #554
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: MetallicA

    Otiša sam pre optimisticno sa obicnim patikama i bez kabanice. Još se nisam osušija kako triba 5 sati na prokletoj kiši i blatu.. nakon drugog sata bol je vec otupila i samo je muzika bila bitna. Moja šema upada u fan pit: zaštitarima kupija hot dogove vrlo rano tako da uvatim dobra mista sa svojom ekipom koja je imala fan pit ulaznice..
    Jako mi je koliko se blighta proširilo zagrebom nakon koncerta.. mokri blatni demoni poput sjenki šire se gradom i vracaju se u svoje rupe di ce spavat do iduceg demonskog okupljališta

  15. #555

    Re: MetallicA

    bas smo komentirali ekipa i ja kako se hipodromsko blato razvuklo po cijeloj ex-yu

  16. #556
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: MetallicA

    Meni je frend ekšuli sačuvo komadić s marte i ubacio ga u malu staklenkicu, kao onu di stoje grafiti za šestar pa ce si to nekako složit u privjesak
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  17. #557
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ljubuški, BiH
    Postova
    734

    Re: MetallicA


  18. #558
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197

    Re: MetallicA

    Bar nisam dobio upalu slijepog crijeva 5 dana pred koncert.
    Ostala mi karta
    tarmi rićmi

  19. #559
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: MetallicA

    = Citat = Izvorno postao Smeagoul
    sad bi kupio da imam viška para... prejebeno zvuči

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •