Stranica 3 od 11 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 312

Tema: Škola/Fax

  1. #61
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: Škola/Fax

    aye! All hail the all-knowing troll!

  2. #62
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Škola/Fax

    = Citat = Izvorno postao ivan94
    dragaš školu!dragaš učenje,uči jebanje!
    A sad odi na facebook.com i pisi srceka. Ili uploadaj sliku i napisi kak si ruzan da bi ti drugi(nadAj se) pisali kako nisi. MwA <3

    Edit: jučer dobio kedera iz geografije...

  3. #63
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    on way to the moon
    Postova
    3.850

    Re: Škola/Fax

    Evo pale su ovaj tjedan prve ocjene i to 5 iz hrvatskog/lektira/glemayevi i 4 elektomotornih pogona .Slijedeći tjedan pišem hrvatski ispit o Krleži i pišem matišu funkcije bez limesa tako da se moram malo latiti učenja.
    Ako se nekad osjetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvijek se sjeti da si nekad bio najbrži spermić u svojoj grupi

  4. #64
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Škola/Fax

    Jučer dobio 5 iz povijesti.
    Doduše, nisam puno učio, nego me zapala pitanja koja sam znao.
    Imam 4 ocjene za sada. Idući tjedan se trebam početi rješavati predmeta.

  5. #65
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Škola/Fax

    mi sljedeci tjedan pisemo informatiku (convertanje brojevnih sustava... bez digitrona, tako da znam da cu se sjebat negdje), hrvatski lektiru (zlatarevo zlato), kemiju (pitaj boga sta... elektronsku konfiguraciju jedino znam da smo ucili, a imamo 30str iz knjige...), njemacki, biologiju (bakterije i pizdarije), pita geografiju (krizo sam se da me ne otvori jucer... a dobio 1 zato sto sam sapto liku koj je odgovarao... ff) i pocinje pitat povijest novo gradivo (sakate grke)...

    ako prodem tjedan sa ni jednom ocijenom manjom od 4 bice super...

    eh i da... donosi testove iz engleskog...

  6. #66
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Škola/Fax

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar
    mi sljedeci tjedan pisemo informatiku (convertanje brojevnih sustava... bez digitrona, tako da znam da cu se sjebat negdje), hrvatski lektiru (zlatarevo zlato), kemiju (pitaj boga sta... elektronsku konfiguraciju jedino znam da smo ucili, a imamo 30str iz knjige...), njemacki, biologiju (bakterije i pizdarije), pita geografiju (krizo sam se da me ne otvori jucer... a dobio 1 zato sto sam sapto liku koj je odgovarao... ff) i pocinje pitat povijest novo gradivo (sakate grke)...

    ako prodem tjedan sa ni jednom ocijenom manjom od 4 bice super...

    eh i da... donosi testove iz engleskog...
    To sam sve otprilike i ja pisao ili cu pisat u sljedecih tjedan/dva.

  7. #67
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: Škola/Fax

    Sutra ispit.. Ne mogu više gledat, a kamoli čitat. Past ću. Pica sam si. I vama. :'

  8. #68
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    582

    Re: Škola/Fax

    = Citat = Izvorno postao ###DK###
    Jučer dobio 5 iz povijesti.
    Doduše, nisam puno učio, nego me zapala pitanja koja sam znao.
    Imam 4 ocjene za sada. Idući tjedan se trebam početi rješavati predmeta.
    i ja, ovaj tjedan se namjeravam javit likovni da se bar tog rijesim...

  9. #69
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Škola/Fax

    amo školarci, kraj je godine, kolicina posla sigurno raste...

    imam ocijene iz biologije 1 i 1/2, danas ispravljam ovu drugu, pa zicam profu da me pita sljedeci tjedan za ovu prvu ocijenu... takoder odgovaram fiziku...
    takoder pisem test iz lektire(elektra), a nemam blage veze o cemu je...

    i da, pisem latinski i molim se da profesor ne skuzi da zapravo pisem grupu od frendice koja sjedi klupu iza...

  10. #70
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Škola/Fax

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar
    imam ocijene iz biologije 1 i 1/2, danas ispravljam ovu drugu, pa zicam profu da me pita sljedeci tjedan za ovu prvu ocijenu... takoder odgovaram fiziku...
    takoder pisem test iz lektire(elektra), a nemam blage veze o cemu je...

    i da, pisem latinski i molim se da profesor ne skuzi da zapravo pisem grupu od frendice koja sjedi klupu iza...
    amo školarci, kraj je godine, kolicina posla sigurno raste...
    bemu misa, fale mi ti dani

    Ja od danas pocinjem s ucenjem u gradskoj knjiznici. Imam 5 kolokvija za 2 tjedna, svih 5 moram poloziti. Tuzna realnost.
    I onda me jos mnogo zgodna kolegica s drugog faksa( ) odluci "kazniti" tako da ce danas doci uciti isto u knjiznicu u isto vrijeme kad i ja s majicom u V izrezu. Nije mi suđeno zavrsiti ovaj faks
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  11. #71
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Škola/Fax

    a kak znas s kojom ce majicom doc?

  12. #72
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postova
    638

    Re: Škola/Fax

    Uh, u četvrtak test iz matke iz determinanti trečeg reda, koordinathog sustava u prostoru i položaja pravca i ravnine u prostoru. Ne smijem zbrljat pa da pokvarim trenutnu peticu iz matematike.

  13. #73
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    on way to the moon
    Postova
    3.850

    Re: Škola/Fax

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar
    a kak znas s kojom ce majicom doc?
    Zato jer mu je rekla neki dan u krevetu xD.

    Nego meni je fizika gotova,prof me oslobodio budućih ispitia i gluposti(jedan predmet manje).Od ostalih predmeta moram predat neke seminare,pisat još ispit iz engleskog,EMP-a,rač u teh sustavima i matišu(e nju moram sad počet učit,derivirat derivirat ).
    Ako se nekad osjetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvijek se sjeti da si nekad bio najbrži spermić u svojoj grupi

  14. #74
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Škola/Fax

    20.4. - odgovaranje hidraulike, test iz mikroračunala
    22.4. - test iz politike i gospodarstva
    23.4. - testovi engleskog i hrvatskog
    26.4. - odgovaranje mikroračunala, vjerojatno odgovaranje hrvatskog, test iz kontrole i mjerenja
    29.4. - test iz etike, predavanje prezentacije iz politike i gospodarstva
    30.4. - odgovaranje engleskog
    3.5. - test iz fizike
    5.5. - test iz matematike
    6.5. i 7.5. - državno natjecanje iz crtanja u AutoCAD-u
    15.5. - krajnji rok za predaju maturalnog rada

    Ako sve bude lijepo i prihvatljivo (ilitiga pozitivno) od 10.5. do 18.5. hladim jaja.

  15. #75
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    on way to the moon
    Postova
    3.850

    Re: Škola/Fax

    Uf dosta posla,ja sam zabrijao da će bit lakše,zaboravio sam na ispit iz politike i gospodarstva i ostale...ja moram predat maturalni rad do 7.6 a usmena obrana je jedno 4 dana poslije.
    Maloki imaš ti dosta posla,koju temu si uzeo?
    Ako se nekad osjetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvijek se sjeti da si nekad bio najbrži spermić u svojoj grupi

  16. #76
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Škola/Fax

    Jednostupanjski reduktor sa zupčanicima s kosim zubima.
    Proračun je gotov i zupačnici su nacrtani, ali treba još nacrtati ležajeve i kućište te napravit simulaciju rada.
    Danas ću vjerojatno dovršiti sve crteže (planiram radit najkasnije do 18 i onda se bacit na učenje cijelog polugodišta hidraulike) a simulaciju namjeravam ostavit za vikend.
    Frka je što za crtanje i simulaciju koristim CATIA V5 a ne AutoCAD, pa se za natjecanje moram posebno pripremat.

    Maturalni rad do 15.5. moramo profesoru dati na nekakav pregled i on to, ako odobrava, potpisuje i do 24.5. moramo predati razrednici.
    Obrana nam je ja mislim 14.6.

  17. #77

    Re: Škola/Fax

    Isse, ja sam maturu predao u trećem mjesecu.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  18. #78
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    on way to the moon
    Postova
    3.850

    Re: Škola/Fax

    Svima je različito...ja kad budem napravio maturalni rad neću ga predat mentoru ili razrednici nego u tajništvo koje će bog zna šta raditi s njime,koji će nakon njihove provjere otić do mentora,da bi onda par dana nakon 7.6 usmeno obranio rad.
    Ako se nekad osjetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvijek se sjeti da si nekad bio najbrži spermić u svojoj grupi

  19. #79
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Škola/Fax

    Puf maturalni..tek cu ga valjda sutra dovrsiti a skripte nisam ni poceo pisati..jos trebam pisati 3 testa i odgovarati 3 predmeta

  20. #80
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Škola/Fax

    pisao danas test iz latinskog i hrvatskog...

    latinski prepisao 80%, nisam imao pojma...
    hrvatski takoder (dz, c, c)... rijesila mi sve frendica iz klupe... takoder vrlo mnogo jako saxam u tome....

  21. #81
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Škola/Fax

    Evo, samo ucim ove dane. Danas samo 6 sati(a trebao sam 8h po planu ). Njesra je sto su mi prebacili jedan tezak kolokvij tjedan ranije tako da iduci tjedan imam 3 najteza kolokvija, a sva 3 moram poloziti. Moja proslava 1. maja pada u vodu.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  22. #82
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: Škola/Fax

    ja učim za jedan predmet koji šesti put izlazim ( ne pitajte...), zapravo tek sam počeo učit, ispit je u utorak, al odogoda 1. maja ne pada u vodu ovaj tjedan ne idem na fax da mogu to doma učit
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  23. #83
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Škola/Fax

    Eh, da bar ja mogu 6 puta izaći na ispit, elektronika ne bi bila problem. Inače, opet je imam, opet je predaje žena zmija koja sedi za katedrom, samo što ovaj put valjda neću roknut. Ne smijem jer onda ode cijeli studij u 3 PM.

  24. #84
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    590

    Re: Škola/Fax

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Evo, samo ucim ove dane. Danas samo 6 sati(a trebao sam 8h po planu ). Njesra je sto su mi prebacili jedan tezak kolokvij tjedan ranije tako da iduci tjedan imam 3 najteza kolokvija, a sva 3 moram poloziti. Moja proslava 1. maja pada u vodu.
    JBT ja se ne sjecam kad sam se ucio i posvetio ucenju ono pravih 6 sati u mjesecu a kamoli 6 sati po danu....no eto mozda sam zbog toga i apsolvent ove godine, i ovi jaci predmeti me cekaju xD

    Al fakat moraš imat jebenu volju da ucis po 6 sati po tjedan-dva....ja bi poludio...

    Još kad uracunam da trebam jest,okupat...ic kod cure...pa ducan...pa malo komp...nemam zivot

  25. #85
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: Škola/Fax

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Eh, da bar ja mogu 6 puta izaći na ispit, elektronika ne bi bila problem. Inače, opet je imam, opet je predaje žena zmija koja sedi za katedrom, samo što ovaj put valjda neću roknut. Ne smijem jer onda ode cijeli studij u 3 PM.
    možeš i ti valjda, 4 puta jedne godine, 4 puta druge

    potpis na ono o volji za učenje, nisam je imao skoro godinu i pol, par ispita sam dao u međuvremenu, al ništa od sedmog mjeseca i sad se polako počela vraćat, samo se nadam da će bit dovoljno za ovaj ispit
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  26. #86
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Škola/Fax

    = Citat = Izvorno postao Doctor Freak
    JBT ja se ne sjecam kad sam se ucio i posvetio ucenju ono pravih 6 sati u mjesecu a kamoli 6 sati po danu....no eto mozda sam zbog toga i apsolvent ove godine, i ovi jaci predmeti me cekaju xDAl fakat moraš imat jebenu volju da ucis po 6 sati po tjedan-dva....ja bi poludio...Još kad uracunam da trebam jest,okupat...ic kod cure...pa ducan...pa malo komp...nemam zivot
    One word:

    OPM

    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  27. #87
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Škola/Fax

    = Citat = Izvorno postao Da_killah
    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Eh, da bar ja mogu 6 puta izaći na ispit, elektronika ne bi bila problem. Inače, opet je imam, opet je predaje žena zmija koja sedi za katedrom, samo što ovaj put valjda neću roknut. Ne smijem jer onda ode cijeli studij u 3 PM.
    možeš i ti valjda, 4 puta jedne godine, 4 puta druge

    potpis na ono o volji za učenje, nisam je imao skoro godinu i pol, par ispita sam dao u međuvremenu, al ništa od sedmog mjeseca i sad se polako počela vraćat, samo se nadam da će bit dovoljno za ovaj ispit
    Ustvari imaš pravo, 6 puta mogu izać na ispit

    Ali treba i doći do ispita... A za to postoje samo 2 prilike

  28. #88
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Škola/Fax

    Još 3 dana škole.
    Kako mi se čini, na kraju će mi faliti ocjena da prođem s 5
    Zasad zaključeno:

    Fizika - 5
    Etika - 5
    Vođenje procesa računalom - 5
    Kontrola kvalitete - 5
    Hidraulika - 4
    Tjelesni - 5
    Matematika - 4
    Politika i gospodarstvo - 4
    Radioničke vježbe - 5
    Finomehanika - 5
    Engleski - 5

    Ostalo još za riješiti hrvatski i mikroračunala i oboje ću najvjerojatnije imati 3.

  29. #89
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    on way to the moon
    Postova
    3.850

    Re: Škola/Fax

    Evo ja riješih danas sve ispite i obaveze za ovu školsku godinu xD.Nisam se baš naradio ali ono,žao mi je što sam matišu zeznuo ovim prvim ispitom na polugodištu i pokvario time šansu da na kraju imam 4...nije bitno,mislim da ću je imat 3 što mi je dovoljno za proć s 5.Haha proći ću s 5,a zadnji mi je razred kojeg sam prošao s 5 bio četvrti xD.
    Počinjem laganu pripremu za matišu maturu(riješio sam one mutave zadatke iz više razine,one koje su stavili kao ogledne ispite).E da takvo što bude pa da dobro riješim.
    Edit:Maturalni rad nisam ni počeo radit,evo sad ću za vikend startat.Baš sam lijepo prošao s temom,zadovoljan sam dosta.
    btw kraj godine a učenja ima još mjesec dana...
    Ako se nekad osjetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvijek se sjeti da si nekad bio najbrži spermić u svojoj grupi

  30. #90
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Škola/Fax

    Kad je vama rok za predaju maturalnog rada?
    Nama je danas.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •