Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 66

Tema: Što će fejlat od igara u 2010.?

  1. #31
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Što će fejlat od igara u 2010.?

    = Citat = Izvorno postao Raz
    Mass Effect 2 nije RPG. Deus Ex je... bar je bio.
    Deus Ex je pucačina. Deus Ex je možda i najbolji primjer nostalgičnog precjenjivanja igre.
    Katastrofalan AI, nepostojeća optimizacija igre, mnoštvo bugova i rušenja.
    Lako je gledati s deset godina odmaka, i sjećati se dobrih stvari, no Deus Ex je površno odrađena pucačina s ogromnim potencijalom. Mass Effect 2 je više RPG od Deus Exa, mada istina, obje nisu ni malo.

  2. #32
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Što će fejlat od igara u 2010.?

    Katastrofalan AI, nepostojeća optimizacija igre, mnoštvo bugova i rušenja.
    Od te 3 mane pate mnoge stare igre. Pa su opet genijalne.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  3. #33
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Što će fejlat od igara u 2010.?

    Mass Effect je bio u srži tps sa rpg elementima i u nastavku je ostao isto, sa tek nekim preinakama koji ne mjenjaju samu strukturu igre. Umjesto da isto naprave i sa Deux Ex-om (ispravljanje mana i ostajanje pri istoj formuli) oni će vjerojatno napravit klasičnu pucaljku "na tračnicama". Dobro, neznam... vidjet ćemo. Nadam se naboljem.

  4. #34
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Što će fejlat od igara u 2010.?

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    = Citat = Izvorno postao Raz
    Mass Effect 2 nije RPG. Deus Ex je... bar je bio.
    Deus Ex je pucačina. Deus Ex je možda i najbolji primjer nostalgičnog precjenjivanja igre.
    Katastrofalan AI, nepostojeća optimizacija igre, mnoštvo bugova i rušenja.
    Lako je gledati s deset godina odmaka, i sjećati se dobrih stvari, no Deus Ex je površno odrađena pucačina s ogromnim potencijalom. Mass Effect 2 je više RPG od Deus Exa, mada istina, obje nisu ni malo.
    Deus Ex je bio najgori za igrati ako ga igraš drito kao pucačinu. Ako ga igraš uz sneakanje + haxanje, retardan AI primjećuješ mnogo, mnogo rjeđe. I osobno nisam naišao ni na jedan bug ili rušenje. No da, optimizacija je bila katastrofa u ono vrijeme, ali danas ga svatko vrti na uredskoj konfi bez problema.

    Još jedan primjer loše optimizirane igre s najvećim bugovima ikada imaš u Planescape Tormentu koji je, unatoč svemu tome, jedna od najboljih igara ikad.


    @CoD fenboji
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  5. #35
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Što će fejlat od igara u 2010.?

    Ja u DeusExu nisam naišao na niti jedan jedini bug ili rušenje igre, igrao sam ga svega par mjeseci otkako je izašao i NIKADA mi štucnuo nije na tada prosječnom kompu, a AI zbilja je loš no svi ostali elementi igre su toliko prokleto savršeni da me briga za AI. I današnje igre imaju AI za qurac, bome ne znam igru sa dobrim AI-em

  6. #36
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Što će fejlat od igara u 2010.?

    Demons souls. Uncharted 2. Forza motorsport 3. Ninja gaiden 2/ninja gaiden sigma 2... i još puno igara.

  7. #37
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Što će fejlat od igara u 2010.?

    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    = Citat = Izvorno postao Raz
    Mass Effect 2 nije RPG. Deus Ex je... bar je bio.
    Deus Ex je pucačina. Deus Ex je možda i najbolji primjer nostalgičnog precjenjivanja igre.
    Katastrofalan AI, nepostojeća optimizacija igre, mnoštvo bugova i rušenja.
    Lako je gledati s deset godina odmaka, i sjećati se dobrih stvari, no Deus Ex je površno odrađena pucačina s ogromnim potencijalom. Mass Effect 2 je više RPG od Deus Exa, mada istina, obje nisu ni malo.
    Deus Ex je bio najgori za igrati ako ga igraš drito kao pucačinu. Ako ga igraš uz sneakanje + haxanje, retardan AI primjećuješ mnogo, mnogo rjeđe. I osobno nisam naišao ni na jedan bug ili rušenje. No da, optimizacija je bila katastrofa u ono vrijeme, ali danas ga svatko vrti na uredskoj konfi bez problema.

    Još jedan primjer loše optimizirane igre s najvećim bugovima ikada imaš u Planescape Tormentu koji je, unatoč svemu tome, jedna od najboljih igara ikad.


    @CoD fenboji
    Koji jebeni fenboji jedino sam ja rekao da nije istina to što si rekao. Jer to što si rekao je glupo ko kurac i forsiraš taj jebeni kao terabajt humor ( loš, naravno). I retajan si sa tim " hehehe ja sam old stari mega kul retro game player i boli me kurac za sve nove igre i idem igrat pokemone"

  8. #38
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Što će fejlat od igara u 2010.?

    = Citat = Izvorno postao Captain Jack Sparrow
    Demons souls. Uncharted 2. Forza motorsport 3. Ninja gaiden 2/ninja gaiden sigma 2... i još puno igara.
    Ehm, te igre su izašle prošle godine?

    I fail zasigurno nisu bile, Uncharted 2 je među najboljim PS3 igrama.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  9. #39
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Što će fejlat od igara u 2010.?

    Ne, ne. To je bio reply na bartucov post.

  10. #40

    Re: Što će fejlat od igara u 2010.?

    = Citat = Izvorno postao Captain Jack Sparrow
    Demons souls. Uncharted 2. Forza motorsport 3. Ninja gaiden 2/ninja gaiden sigma 2... i još puno igara.
    Nevezano, ali kad si već počeo. Niti jedna od tih igara nema nešto posebno dobar AI.

    Nemoj me krivo shvatiti, imaju dobro skriptirane AI UZORKE (patternse) po kojima neprijatelji reagiraju unutar definiranih parametara, ali da imaju stvarno dobar AI koji će se sa prilagoditi situaciji, to nemaju (osim Forze o kojoj ništa ne znam jer nisam ljubitelj žanra pa ne mogu ni tvrditi suprotno). Ako želiš vidjeti kako izgleda dobar AI na djelu odigraj prvi FEAR.

  11. #41
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Što će fejlat od igara u 2010.?

    Onda nijedna od igara nema dobar AI, jer sve su to samo polovično napravljeni botovi koji služe jednoj svrsi i koje nikad nećeš naučiti da peku jaja, primjerice. AI ne mora biti savršen da bi bio dobar, samo da čini ono što bi trebao vezano za situaciju, bile to male skripte koje mu samo govore da hoda s vrećicom po ulici u GTA i povremeno se javi na mobitel, ili skripta iz Mass Effecta zahvaljujući kojoj NPC traži zaklon.

    Mene je recimo oduševila AI u STALKER-u, SoC. Nikad prije nisam našao igru gdje bi se botovi tako ponašali. Kao prvo, oprezni su, ne lete ko muhe bez glave uokolo i drže distancu. Kao drugo, ne vide te kroz zidove i slično, što znači da ih možeš prevariti kao i pravog protivnika. Jednom sam gađao nekolicinu protvinika iz velikog željezničkog skladišta, sa gornjeg kata. Kad se jedan ohrabrio da krene prema skladištu, maknuo sam se s prozora, spustio u prizemlje i čučnuo iza jedne bačve. Lik je uletio unutra nišaneći prema prozoru na katu gdje je mislio da još uvijek stojim, i tek kad je skužio da me nema, vidio je da se zajebo. No onda je naravno već bilo kasno

  12. #42
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Što će fejlat od igara u 2010.?

    FEAR ima dobar ai ali zadnji stalker COP u onim rijetkim borbama protiv ljudi briljira. Odeš klasično iza prvog ćoška i očekuješ da će glupo pratiti pa da ćeš ih slagati poput drva...moš misliti .Zaklone se gadovi i dostave ti bombicu pa si ti misli .Također ne izletavaju iz zgrade ko budale nego čekaju da ti dođeš njima i sl. A znaju i pogoditi kada treba .

  13. #43
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Što će fejlat od igara u 2010.?

    Slazem se vecinom s prvim Vedranovim postom. Najvise me strah za SC Conviction jer Ubisoft vec jako dugo nije napravio dobru igru.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  14. #44

    Re: Što će fejlat od igara u 2010.?

    mene je najvise strah za AC2,sudeci po onome sto sam citao igra ce biti prosjek,neke stvari su popravili ali je vecina ostala ista.

  15. #45
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Što će fejlat od igara u 2010.?

    kako kome. Igra je inače izašla za konzole, i kažu da je obogaćena sa mnogo više dodatnih sadržaja, čime je iskustvo igranja raznovrsnije. Taman ono šta je falilo jedinici.

  16. #46
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Što će fejlat od igara u 2010.?

    = Citat = Izvorno postao mr. Pink
    mene je najvise strah za AC2,sudeci po onome sto sam citao igra ce biti prosjek,neke stvari su popravili ali je vecina ostala ista.
    A gdje si ti to pametno moje čitao?

  17. #47
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Što će fejlat od igara u 2010.?

    Na internetu.
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  18. #48
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: Što će fejlat od igara u 2010.?

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Nemoj me krivo shvatiti, imaju dobro skriptirane AI UZORKE (patternse) po kojima neprijatelji reagiraju unutar definiranih parametara, ali da imaju stvarno dobar AI koji će se sa prilagoditi situaciji, to nemaju (osim Forze o kojoj ništa ne znam jer nisam ljubitelj žanra pa ne mogu ni tvrditi suprotno).
    reagovanje unutar definisanih parametara je isto što i prilagođivanje situaciju.. tipa ti uletiš, on se sakrije.. prilagodio se situaciji, reagovao unutar parametra koji je kad igrač uleti, ti se sakri.
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  19. #49
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Što će fejlat od igara u 2010.?

    [quote=baldrick_]
    = Citat = Izvorno postao "Arbiter of Change":1pex2kbu
    Nemoj me krivo shvatiti, imaju dobro skriptirane AI UZORKE (patternse) po kojima neprijatelji reagiraju unutar definiranih parametara, ali da imaju stvarno dobar AI koji će se sa prilagoditi situaciji, to nemaju (osim Forze o kojoj ništa ne znam jer nisam ljubitelj žanra pa ne mogu ni tvrditi suprotno).
    reagovanje unutar definisanih parametara je isto što i prilagođivanje situaciju.. tipa ti uletiš, on se sakrije.. prilagodio se situaciji, reagovao unutar parametra koji je kad igrač uleti, ti se sakri.[/quote:1pex2kbu]
    Ne baš... ako je skriptirano, on će uvijek napravit istu akciju bez obzira što igrač napravio, AI bi se s druge strane morao prilagodit situaciji zavisno o odlukama igrača.

  20. #50
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Što će fejlat od igara u 2010.?

    = Citat = Izvorno postao Captain Jack Sparrow
    Koji jebeni fenboji jedino sam ja rekao da nije istina to što si rekao. Jer to što si rekao je glupo ko kurac i forsiraš taj jebeni kao terabajt humor ( loš, naravno). I retajan si sa tim " hehehe ja sam old stari mega kul retro game player i boli me kurac za sve nove igre i idem igrat pokemone"
    Ne znam, zbilja ne znam.

    Probati ću napisati razumljivije.


    neznam ali mislim da su pomalo lejm sve ww2 igre forsaju setting koji postoji već u pecto igara priča je sasvim predvidljiva i nezanimljiva nabrijavanje na klanje nacista isfurano i retardirano multiplayer se sastoji od gomile retarda neznam ali ja to nebi igro hehe lol
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  21. #51
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Što će fejlat od igara u 2010.?

    Ajde, ako ništa drugo, bar je Modern Warfare WW2 igra.

  22. #52
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Što će fejlat od igara u 2010.?

    Kako neočekivano.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  23. #53
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: Što će fejlat od igara u 2010.?

    [quote=Raz]
    = Citat = Izvorno postao baldrick_
    = Citat = Izvorno postao "Arbiter of Change":202nkqob
    Nemoj me krivo shvatiti, imaju dobro skriptirane AI UZORKE (patternse) po kojima neprijatelji reagiraju unutar definiranih parametara, ali da imaju stvarno dobar AI koji će se sa prilagoditi situaciji, to nemaju (osim Forze o kojoj ništa ne znam jer nisam ljubitelj žanra pa ne mogu ni tvrditi suprotno).
    reagovanje unutar definisanih parametara je isto što i prilagođivanje situaciju.. tipa ti uletiš, on se sakrije.. prilagodio se situaciji, reagovao unutar parametra koji je kad igrač uleti, ti se sakri.
    Ne baš... ako je skriptirano, on će uvijek napravit istu akciju bez obzira što igrač napravio, AI bi se s druge strane morao prilagodit situaciji zavisno o odlukama igrača.[/quote:202nkqob]
    pa valjda ima skripte da radi drugu akciju u zavisnosti od toga šta igrač uradi.. sve to može da se predvidi.
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  24. #54
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Sesvete
    Postova
    1.111

    Re: Što će fejlat od igara u 2010.?

    CoD7
    Kao i svaki nastavak u sljedećim godinama.

  25. #55

    Re: Što će fejlat od igara u 2010.?

    Ako CoD7 padne u ruke Treyarchu, siguran sam da igra neće fejlat jer za razliku od IW-a oni znaju što rade.

  26. #56
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Što će fejlat od igara u 2010.?

    Meni je pak upravo suprotno, cod5 je najgori cod ikad a Treyarch su takve njubine da je to prestrašno. IW je jedini koji može radit na CoD naslovu, kakav god on bio.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  27. #57
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Što će fejlat od igara u 2010.?

    = Citat = Izvorno postao Captain Jack Sparrow
    Koji jebeni fenboji jedino sam ja rekao da nije istina to što si rekao. Jer to što si rekao je glupo ko prozor i forsiraš taj jebeni kao terabajt humor ( loš, naravno). I retajan si sa tim " hehehe ja sam old stari mega kul retro game player i boli me prozor za sve nove igre i idem igrat pokemone"
    sta nisi ti livo forum jer ti je neko uvrijedio neki tokio hotel vonabi bend? svejedno, otidji, ides mi na kurac.
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  28. #58
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.275

    Re: Što će fejlat od igara u 2010.?

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Meni je pak upravo suprotno, cod5 je najgori cod ikad a Treyarch su takve njubine da je to prestrašno. IW je jedini koji može radit na CoD naslovu, kakav god on bio.
    Zaboravio si CoD3. A CoD5 i nije tako loš.

  29. #59
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    on way to the moon
    Postova
    3.850

    Re: Što će fejlat od igara u 2010.?

    O CoDu 3 nemožemo ni pričat pošto nije ni izašao za PC.A što se tiče fejlanja svakog slijedećeg nastavka CoDa,neznam može bit svega-vidjet čemo.
    Ako se nekad osjetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvijek se sjeti da si nekad bio najbrži spermić u svojoj grupi

  30. #60
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Što će fejlat od igara u 2010.?

    baš sam se ponado da će bit neka lista hajpanih igara za 2010. :S

Slične teme

  1. Što će failati od igara u 2011. godini?
    By W3DR4N in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 20-01-2011, 09:04
  2. Što vam nedostaje iz starih igara?
    By W3DR4N in forum Gaming općenito
    Odgovora: 60
    Posljednji post: 22-12-2010, 21:48
  3. Što je Boz wikiao 13. listopada 2010.
    By The Boz in forum Alt-F4
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 16-10-2010, 08:37
  4. 2500 kuna za pobjednika PES 2010 VFA turnira 20.3.2010.
    By W1k1n6 in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 17-03-2010, 11:34

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •