Stranica 3 od 18 PrvaPrva 1234513 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 535

Tema: NBA

  1. #61
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    = Citat = Izvorno postao KyleeX
    ak nepovedu Ben Wallace stvarno su glupi
    ben wallace je u bullsima, inače
    ownamo, ownamo
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  2. #62
    Senior Member It lives by night Rope's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Planeta Zemlja
    Postova
    542
    Taj garant nece ici zbog:
    a) terorizma
    b) globalnog zagrijavanja
    c) zato sto mu je daleko, i ne da mu se...

    Svi su oni isti Papci, nikome se ne da igrati, mislite da je "povreda" razlog zasto Kobe ne ide ? Aha, malo sutra... Zato Ameri uvek popuse na Svetskom...

    Sta mislite o reprez. Srbije ? Kakvi su pojedinci i kolektiv ? Da li ce proci grupu ? Ja kao za njih navijam (mada mi na skolskom bolje igramo)...
    "Lako je nac druga kad se pije i slavi, a gde su ti pravi jarani kad nastupe teski dani ?
    Bili su sa tobom dok si bio prva liga,
    sad si na dnu dna i njih boli briga"

    Frenkie
    And14eva

  3. #63
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668
    Mike Bibby i Peja Stojakovic ftw

  4. #64
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    bus
    Postova
    793
    Chris Bosh, Antawn Jamison, Lebron James, Dwyane Wade, Melo(mislim), Arenas, Joe Johnson( Atlanta ), Dwight Howard, Shane Battier...

    Mislim da neće bit prvaci jer svi ovi ostali igraju pravu, tešku obranu na koju ovi iz NBA-a nisu navikli! Nemem pojma za Srbiju,
    neke zvijezde mislim da ne igraju. Ja možda za Francusku navijam! Oće svi poznati igrat za Litvu(oni iz NBA)? Onda bi dobra bila Litva, možda prvak.
    KAD ĆE TAJ BAN!!!??!


  5. #65
    Senior Member It lives by night Rope's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Planeta Zemlja
    Postova
    542
    = Citat = Izvorno postao Big Al
    Chris Bosh, Antawn Jamison, Lebron James, Dwyane Wade, Melo(mislim), Arenas, Joe Johnson( Atlanta ), Dwight Howard, Shane Battier...

    Mislim da neće bit prvaci jer svi ovi ostali igraju pravu, tešku obranu na koju ovi iz NBA-a nisu navikli! Nemem pojma za Srbiju,
    neke zvijezde mislim da ne igraju. Ja možda za Francusku navijam! Oće svi poznati igrat za Litvu(oni iz NBA)? Onda bi dobra bila Litva, možda prvak.
    Evo kompl. tima USA:
    Carmelo Anthony F 6-8 Denver Nuggets
    Gilbert Arenas G 6-4 Washington Wizards
    Shane Battier F 6-8 Memphis Grizzlies
    Chauncey Billups G 6-3 Detroit Pistons
    Chris Bosh F 6-10 Toronto Raptors
    Bruce Bowen F 6-7 San Antonio Spurs
    Elton Brand F 6-8 Los Angeles Clippers
    Kobe Bryant G 6-6 Los Angeles Lakers
    Kirk Hinrich G 6-3 Chicago Bulls
    Dwight Howard F-C 6-11 Orlando Magic
    LeBron James F 6-8 Cleveland Cavaliers
    Antawn Jamison F 6-9 Washington Wizards
    Joe Johnson G-F 6-7 Atlanta Hawks
    Shawn Marion F 6-7 Phoenix Suns
    Brad Miller C 7-0 Sacramento Kings
    Adam Morrison F 6-8 Charlotte Bobcats
    Lamar Odom F 6-10 Los Angeles Lakers
    Chris Paul G 6-0 NO/Okla. City Hornets
    Paul Pierce F-G 6-6 Boston Celtics
    J.J. Redick G 6-4 Orlando Magic
    Michael Redd G 6-6 Milwaukee Bucks
    Luke Ridnour G 6-1 Seattle Supersonics
    Amare Stoudemire C 6-10 Phoenix Suns
    Dwyane Wade

    Najsmesnije je bilo kad su Ameri na proslom svet. par puta igrali Zonu !!! To je bilo valjanje.... .
    Litvanija kao i Srbija dozivljava u potpunosti smenu generacija, tako da ne verujem da ce imati "star" igraca u timu (Jasikevicijus,Macijauskas,Stombergas i sl.)...
    "Lako je nac druga kad se pije i slavi, a gde su ti pravi jarani kad nastupe teski dani ?
    Bili su sa tobom dok si bio prva liga,
    sad si na dnu dna i njih boli briga"

    Frenkie
    And14eva

  6. #66
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    bus
    Postova
    793
    U koja ekipa! Neznam zašto nebi bili prvaci? Znam da nisu bili uspješni zadnjih godina, al mislim da nebi smjeli igrat previše na Lebrona, Wadea i Anthonya! Vjerojatno budu. Možda im fali neki jači centar, npr Camby. Jako mi se sviđa što Redd igra ! Zašto ih pljujete?
    KAD ĆE TAJ BAN!!!??!


  7. #67
    Senior Member It lives by night Rope's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Planeta Zemlja
    Postova
    542
    Ma fali njima nesto vise, nesto sto se zove kolektiv, timski duh... Veruj mi doci ce do polufinala i bice 4 ...
    Jebote, sad bas gledam ja sam samo visi od ovog C.Paul-a , a kontao sam da sam visok ... Nisam znao da Melo ima 205 !!! LOL !!!
    E Al kada igras basketa, na kojoj si poziciji ? Ja kad sam trenirao bio sam 2, i sada uvek igram 2. Nema nista bolje ... Samo ides pick'n'roll i sutas...
    Danas sam 3 basketa tako resio (nema boljeg osjecaja )...
    "Lako je nac druga kad se pije i slavi, a gde su ti pravi jarani kad nastupe teski dani ?
    Bili su sa tobom dok si bio prva liga,
    sad si na dnu dna i njih boli briga"

    Frenkie
    And14eva

  8. #68
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    bus
    Postova
    793
    Znam kaj misliš za kolektiv, gledo sam je Dream team u Barceloni mislim 92! Baš su imali onaj igrački duh . Mislim da se to možda nikad neće ponovitt u Americi. Kad sam ja treniro... Treniro sam od 98 negdje bio 5 razred do negdje 2001 u KKZagrb, bio udaljen 10 metara od stana. Nismo se tad uvježbavali za određene pozicije, svi smo bili tu negdje. Sad bi valjda dvojku igro zbog visine, al mislim da sam više za 3 ili 2! Nisam igro od onda neku utakmicu osim malo za školu( mislim da smo najlošiji u Zagrebu ) Kaj onda ak Melo ima 205? Carter ima oko 200!
    KAD ĆE TAJ BAN!!!??!


  9. #69
    Senior Member It lives by night Rope's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Planeta Zemlja
    Postova
    542
    Pa likovi sa 2 metra su "donekle" brzi i okretni, sve preko toga je uzasno sporo i tromo... Veruj mi znam, redovno igram sa takvima .
    Ali dvaput razmislis da li ces sutati dok te jedan od takvih cuva...
    Jedino se mogu uzeti na brzinu.
    Sad imam u glavi sliku Mela sa 205 ! Mogu misliti kakva je to mrcina ! 15 cm vise od mene, LOL !!!! A igra kao moju poziciju 2 ili 3-ca ...
    "Lako je nac druga kad se pije i slavi, a gde su ti pravi jarani kad nastupe teski dani ?
    Bili su sa tobom dok si bio prva liga,
    sad si na dnu dna i njih boli briga"

    Frenkie
    And14eva

  10. #70
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    bus
    Postova
    793
    Neznam kak izgledaš, al nemreš sebe uspoređivat s njima, pogledaj Lebrona kolki je, ko da je kao mali kopo u rudniku . Pogledaj npr. euroske igrače kak su slabi.
    KAD ĆE TAJ BAN!!!??!


  11. #71
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    bus
    Postova
    793
    = Citat = Izvorno postao IgGy
    Mike Bibby i Peja Stojakovic ftw

    Stojaković ti više ne igra u Sacramentu, sad je u New Orleansu .
    KAD ĆE TAJ BAN!!!??!


  12. #72
    Senior Member It lives by night Rope's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Planeta Zemlja
    Postova
    542
    A pre toga je bio u Indiani... To ti je kad neko ko se ne kuzi u nesto, pocne raspravljati o tome , recimo ja nikada nisam previse pametovao u Har. and Softw. F.A.c.Q. , a nije bez razloga... Ne razumem se previse, priznajem , ali zato ne postujem...
    "Lako je nac druga kad se pije i slavi, a gde su ti pravi jarani kad nastupe teski dani ?
    Bili su sa tobom dok si bio prva liga,
    sad si na dnu dna i njih boli briga"

    Frenkie
    And14eva

  13. #73
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    bus
    Postova
    793
    Izgleda da ćemo sam nas dvojca ovdje razgovarat! Nema veze. Kaj misliš ko će osvojit sad naslov i zašto?
    KAD ĆE TAJ BAN!!!??!


  14. #74
    Member Plants Vs Zombies Gu4rd14n's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    pwnLAND
    Postova
    67
    Pozz Big Al!!

  15. #75
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    bus
    Postova
    793
    = Citat = Izvorno postao Gu4rd14n
    Pozz Big Al!!

    Bog, ti!
    KAD ĆE TAJ BAN!!!??!


  16. #76
    Senior Member It lives by night Rope's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Planeta Zemlja
    Postova
    542
    = Citat = Izvorno postao Big Al
    Izgleda da ćemo sam nas dvojca ovdje razgovarat! Nema veze. Kaj misliš ko će osvojit sad naslov i zašto?
    Jbg. kad izgleda jako malo ljudi ovde interesuje NBA ! Ja bih voleo da to bude Miami (prvenstveno zbog Wade-a, divim se stilu igre tog coveka), ali cisto sumnjam. Kad se inace desava da neka ekipa odbrani prsten, osim nekada Bullsa, afkors ....
    Je li znas kada izlazi NBA 07 ? Ima li kakvih info. o igri ? Hoce li menjati sta, ili ce biti samo update ?
    "Lako je nac druga kad se pije i slavi, a gde su ti pravi jarani kad nastupe teski dani ?
    Bili su sa tobom dok si bio prva liga,
    sad si na dnu dna i njih boli briga"

    Frenkie
    And14eva

  17. #77
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    bus
    Postova
    793
    Neznam kad će izać, mislim da je 06 izašo krajem 05e, pa valjda tak i ovo. Nisam gledo. Nek što prije izađe zbog raznih tradeova i rookija! Inače one trejdove kaj vidim odma obavim i u igri! U igri još Johnson i Richardson igraju u Sunsima! Jel ti to radiš il kak? S kim igraš koji ti je score?
    KAD ĆE TAJ BAN!!!??!


  18. #78
    Senior Member It lives by night Rope's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Planeta Zemlja
    Postova
    542
    Evo ga. Iskopao sam info. za NBA 07:
    key Features

    * EA SPORTS™ Total Freestyle Control: Take complete control of EA SPORTS™ Freestyle Superstars to perform the true-to-life moves of a High Flyer, Shooter, Scorer, or Playmaker, then elevate your game to the next level by changing skill attributes on-the-fly. Toggle through your Freestyle Superstar moves at any time to decide how your stars win the game.
    * Take Over the Game: Use the all-new progressive control system to maneuver your Freestyle Superstars to elevate their play and take over the game. Perform a spectacular move to dazzle the crowd and boost your team's momentum. Feel the intensity rise as your defensive stopper, veteran leader, or fan favorite steps up in key situations.
    * Hundreds of Moves: Freestyle Superstars now feature different levels of ability to replicate NBA players, giving you ultimate control over hundreds of moves. But only the game's greatest players can rise to the highest level so get the ball in their hands when the game is on the line.
    * Signature Jump Shots: The game's best players have their signature jump shots replicated in-game for true-to-life authenticity.
    * Unprecedented ESPN Integration: With the most advanced ESPN integration package ever offered, the worldwide leader in sports delivers updates, scores, breaking news, radio podcasts and ESPN Motion.
    * New AI System: Introducing an intuitive game engine specifically designed for Next Generation consoles. Take full control of your offensive game with team-specific plays, such as the triangle offense and the pick-and-roll. Assert your dominance on defense with the ability to elevate into the air to block shots or grab one-handed rebounds.
    * NBA All-Star Weekend: ESPN analyst Greg Anthony and TNT broadcaster Ernie Johnson call the action as you showcase your skills in the Slam Dunk Contest and 3 Point Shootout. The weekend includes the Rookie Challenge and the prestigious NBA All-Star Game.
    * Advanced Dynasty Mode™: Take charge of your favorite team by becoming GM and experience the challenge of managing team chemistry throughout the season. Scout players, propose trades and investigate rumors to keep your team on track from the NBA Draft to the NBA Finals.
    * Voices of the NBA: Former Chicago Bulls star Steve Kerr joins the legendary Marv Albert courtside. Together they call all the action from the best seats in the house, giving you expert insight on all the superstars.

    Pa ne cini mi se da su se bas pretrgli od inovativnosti
    , graf. engine jos jos isti ....
    I kazu da izlazi krajem 9 meseca....
    "Lako je nac druga kad se pije i slavi, a gde su ti pravi jarani kad nastupe teski dani ?
    Bili su sa tobom dok si bio prva liga,
    sad si na dnu dna i njih boli briga"

    Frenkie
    And14eva

  19. #79
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    bus
    Postova
    793
    Malo sam se razočaro ! Sve je isto, sam mi je zanimljivo kaj će svaki igrač u igri imat isti šut ko zapravi i ovo da će oni posebni potezi postajat bolji što je bolji igrač,a ne ko sad da svi imaju isto! Sječam se onih filmića za nba06 zaa xbox-super grafika,hdr, znoj teče, a izgleda da niš od toga!
    KAD ĆE TAJ BAN!!!??!


  20. #80
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    bus
    Postova
    793
    Unprecedented ESPN Integration: With the most advanced ESPN integration package ever offered, the worldwide leader in sports delivers updates, scores, breaking news, radio podcasts and ESPN Motion.

    Kaj to znači?


    the ability to elevate into the air to block shots or grab one-handed rebounds.


    KAD ĆE TAJ BAN!!!??!


  21. #81
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    to su idiotluci koji dizu prasinu, a stos je da ce animacije samo bit bolje
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  22. #82
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    bus
    Postova
    793
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    to su idiotluci koji dizu prasinu, a stos je da ce animacije samo bit bolje
    Ni to im ne uspjeva.

    Harrington je prešo u Indianu ,di je i počo NBA karijeru. Čak mi je malo i drago da se tam vratio.
    J.R. Smith u Denver! Danver ima meni super ekipu C Camby, PF Martin, SF Anthony, SG Smith, PG Miller! Ja navijam za njih u plejofu!
    KAD ĆE TAJ BAN!!!??!


  23. #83
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    bus
    Postova
    793
    Čuo sam da je Bryant mislio promijeniti svoj broj na dresu samo zato da više zaradi na prodaji tog "novog" dresa, jer inače njegov dres je najprodavaniji ikad! Sramota! Ko da nema dovoljno love!
    Mislim da je ipak odustao.
    KAD ĆE TAJ BAN!!!??!


  24. #84
    Senior Member It lives by night Rope's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Planeta Zemlja
    Postova
    542
    = Citat = Izvorno postao Big Al
    Čuo sam da je Bryant mislio promijeniti svoj broj na dresu samo zato da više zaradi na prodaji tog "novog" dresa, jer inače njegov dres je najprodavaniji ikad! Sramota! Ko da nema dovoljno love!
    Mislim da je ipak odustao.
    Ja stvarno ne kontam koji ce mu djavo ... Ma meni se taj NBA iz dana u dan sve vise gadi, sve se izkomercijalizovalo, nema vise atraktivnosti i kreativnih igraca, igre timova se vrte oko jednog coveka, i sl. sranja.
    Evropska kosarka je sada, makar po meni, mnogo bolja. Zivo me zanima kako ce sada Ameri proci na svetskom. Volio bih kad bi ih Portoriko poderao kao prosli put ...
    "Lako je nac druga kad se pije i slavi, a gde su ti pravi jarani kad nastupe teski dani ?
    Bili su sa tobom dok si bio prva liga,
    sad si na dnu dna i njih boli briga"

    Frenkie
    And14eva

  25. #85
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    = Citat = Izvorno postao Rope
    = Citat = Izvorno postao Big Al
    Čuo sam da je Bryant mislio promijeniti svoj broj na dresu samo zato da više zaradi na prodaji tog "novog" dresa, jer inače njegov dres je najprodavaniji ikad! Sramota! Ko da nema dovoljno love!
    Mislim da je ipak odustao.
    Ja stvarno ne kontam koji ce mu djavo ... Ma meni se taj NBA iz dana u dan sve vise gadi, sve se izkomercijalizovalo, nema vise atraktivnosti i kreativnih igraca, igre timova se vrte oko jednog coveka, i sl. sranja.
    Evropska kosarka je sada, makar po meni, mnogo bolja. Zivo me zanima kako ce sada Ameri proci na svetskom. Volio bih kad bi ih Portoriko poderao kao prosli put ...
    nemos usporedivat europsku i americku kosarku jebote
    americka je imho bolja jer je sve brze, dinamicnije, zakucavanja je vise, nemogucih suteva isto, jednostavno su igraci bolji u svakom segmentu u nba
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  26. #86
    Senior Member It lives by night Rope's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Planeta Zemlja
    Postova
    542
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    = Citat = Izvorno postao Rope
    = Citat = Izvorno postao Big Al
    Čuo sam da je Bryant mislio promijeniti svoj broj na dresu samo zato da više zaradi na prodaji tog "novog" dresa, jer inače njegov dres je najprodavaniji ikad! Sramota! Ko da nema dovoljno love!
    Mislim da je ipak odustao.
    Ja stvarno ne kontam koji ce mu djavo ... Ma meni se taj NBA iz dana u dan sve vise gadi, sve se izkomercijalizovalo, nema vise atraktivnosti i kreativnih igraca, igre timova se vrte oko jednog coveka, i sl. sranja.
    Evropska kosarka je sada, makar po meni, mnogo bolja. Zivo me zanima kako ce sada Ameri proci na svetskom. Volio bih kad bi ih Portoriko poderao kao prosli put ...
    nemos usporedivat europsku i americku kosarku jebote
    americka je imho bolja jer je sve brze, dinamicnije, zakucavanja je vise, nemogucih suteva isto, jednostavno su igraci bolji u svakom segmentu u nba
    Nekad je i bilo tako...
    "Lako je nac druga kad se pije i slavi, a gde su ti pravi jarani kad nastupe teski dani ?
    Bili su sa tobom dok si bio prva liga,
    sad si na dnu dna i njih boli briga"

    Frenkie
    And14eva

  27. #87
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    pa i sad je
    gledo sam neke europske tekme, ajme sto su neprecizni i spori prema NBA-u
    sve unutar trice je sporo i tromo, nekak mi izgledaju ko cure kad igraju kosarku
    nba>europa
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  28. #88
    Senior Member It lives by night Rope's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Planeta Zemlja
    Postova
    542
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    pa i sad je
    gledo sam neke europske tekme, ajme sto su neprecizni i spori prema NBA-u
    sve unutar trice je sporo i tromo, nekak mi izgledaju ko cure kad igraju kosarku
    nba>europa
    Ajoj, ne da mi se sada raspravljati zasto je eurobasket bolji, ali sam ces sada videti kako ce "NBA Stars" proci na svetskom(sig. se nece proslaviti)... A vecina glavnih igraca iz NBA je tu, tako da se tu ne moze traziti opravdanje.
    A sto se tice suta, pogledaj koliki procenat iz igre imaju Iverson i Bryant, uvek ispod 30% ...
    "Lako je nac druga kad se pije i slavi, a gde su ti pravi jarani kad nastupe teski dani ?
    Bili su sa tobom dok si bio prva liga,
    sad si na dnu dna i njih boli briga"

    Frenkie
    And14eva

  29. #89
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    bus
    Postova
    793
    Europska košarka je dosadnija, svi igraju isto ko ovi stari kaj ih gledam po koševima! Nema rizika, zakucavanja i nisu tak opuštani ko u NBA! Atmosfera u NBA je punoo bolja, sve je raskošnije i zato je primamljivije. Smeta mi to što neke momčadi u NBA imaju svoje zvijezde i svi misle samo na njih! Mislim da će bit najbolji na svjtskom, ak nebudu igrali na Lebrona !
    KAD ĆE TAJ BAN!!!??!


  30. #90
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    = Citat = Izvorno postao Rope
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    pa i sad je
    gledo sam neke europske tekme, ajme sto su neprecizni i spori prema NBA-u
    sve unutar trice je sporo i tromo, nekak mi izgledaju ko cure kad igraju kosarku
    nba>europa
    Ajoj, ne da mi se sada raspravljati zasto je eurobasket bolji, ali sam ces sada videti kako ce "NBA Stars" proci na svetskom(sig. se nece proslaviti)... A vecina glavnih igraca iz NBA je tu, tako da se tu ne moze traziti opravdanje.
    A sto se tice suta, pogledaj koliki procenat iz igre imaju Iverson i Bryant, uvek ispod 30% ...
    bryant ima 45% sut u karijeri, a iverson 42%
    pazi prije nek bulaznis

    @big al, slazem se, nba je 100x napetije, a repka bi trebala biti

    o'neal
    garnett
    lebron
    mcgrady
    iverson

    iverson ne igra bas playa, al je dobar na toj poziciji
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •