Stranica 1 od 18 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 535

Tema: NBA

  1. #1
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    bus
    Postova
    793

    NBA

    Komentirajte događaje u NBA ligi, tradeove, igrače, koji su vam najbolji, najbolje momčadi, budučnost NBA-a, postavite pitanja... neznam...
    KAD ĆE TAJ BAN!!!??!


  2. #2
    Najbolja momčad= San Antonio!

  3. #3
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    bus
    Postova
    793
    Dobar je San Antonio, ali mislim da neće tako brzo osvojiti još jedan naslov. Mislim da je problem što njihova momčad stari, tj ima puno starijih veterana! Mislim da bi Phonex mogo osvojiti slijedeče sezone ak ose Amare vrati, pogledaj do kuda su došli bez njega ove sezone sa slabijim igračima jer su dobro uvježbani.
    KAD ĆE TAJ BAN!!!??!


  4. #4
    Member Plants Vs Zombies Franz's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    37
    Meni je najbolja Philadelphia,samo zato jer ima meni najdrazeg igraca Iversona.

  5. #5
    Member Plants Vs Zombies Franz's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    37
    Mislim da je Miami zasluzeno osvojio sezonu ipak imaju odlicne igrace i uz to imaju i igraca koji je bio MVP sezone.

  6. #6
    = Citat = Izvorno postao Franz
    Meni je najbolja Philadelphia,samo zato jer ima meni najdrazeg igraca Iversona.
    Iverson je legenda, nije uopce visok, a onako moćno zakucava1

  7. #7
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    meni su najbolji Rocketsi!

  8. #8
    Member Plants Vs Zombies Franz's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    37
    Znate da je Iverson najbrzi igrac u NBa-u,ima predobre pokrete i prelijep sut,on je legenda nema se tu sta.

  9. #9
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    ej franz kako se zove onaj najbolji igrač rocketska nekako mc. ...

  10. #10
    Member Plants Vs Zombies Franz's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    37
    Mislis na Tracy-a McGrady-a, on mi je isto super.

  11. #11
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    eh da najbolji meni NBa igrač legenda je a nije mi ni nowitzky loš a dobar mi je i iverson

  12. #12
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    navijam za bullse, gordon im je prejeben igrač, a dolazi i ben wallace

    omiljeni igrači: King James (aka LeBron James) i T-Mac (aka Tracy McGrady) i Ben Gordon
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  13. #13
    Senior Member Lord of The Fleas emperror's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    454
    Iverson, Iverson i Iverson, nema boljeg od njega u nba-u
    zatim Dwayne Wade, Vince Carter, Amare Stoudemire

    Mrzim Duncana, covjek igra ko da je u 60-ima (1960)

    Miami i Phili najbolji klubovi, al od ove sezone i Suns-i

  14. #14
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    navijam za bullse, gordon im je prejeben igrač, a dolazi i ben wallace

    omiljeni igrači: King James (aka LeBron James) i T-Mac (aka Tracy McGrady)Si Ben Gordon
    hebemu kako sam zaboravio lrbron jamesa također zakon igrač u nba

  15. #15
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    po meni su najbolji u nba Bryant, McGrady i James
    daleko su najkompletniji igrači
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  16. #16
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    po meni su najbolji u nba Bryant, McGrady i James
    daleko su najkompletniji igrači
    potpisujem

  17. #17
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    navijam za bullse, gordon im je prejeben igrač, a dolazi i ben wallace

    omiljeni igrači: King James (aka LeBron James) i T-Mac (aka Tracy McGrady) i Ben Gordon

    Lebron je legenda! Imam kući jedan njegov kratki filmić, neznam jeste ga/jesi li ga gledo/gledali! Evo vam link!




    http://rapidshare.de/files/1442060/Basketball.wmv.html

  18. #18
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    ma LeBron ima nevjerojatne poteze

    al najjači potez ikad mi je najveći preokret ikad koji je napravio T-Mac
    13poena u zadnjih 35sec što je donijelo pobjedu od 1 razlike

    EDIT: ovo od lebrona je montaža
    znam to s provjerenih informacija
    ali inače ima tip jebene poteze
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  19. #19
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    bus
    Postova
    793
    Vidio sam Tmacai nerealno izgleda! Najbolje što sam ikad vidio je kada je Carter preskočio( doslovce, s raširenim nogama) tip koji je visok oko 214cm na olimpijskim igrama negdje 2002! Kenyon Martin mi je najluđi! Nikad me nisu interesirali oni najpoznatiji igrači (Lebron, Iverson, Tracy). Meni Lebron nema neke poteze. Izgleda mi dosta nespretno vjerojatno jer je velik!! Kaj zaleti se na obruč, fauliraju ga i zabi... Zna zakucat, al neče bit blizu Jordanu jer jači pa sporije i nespretno izgleda. Drago mi je da su Payton, Morning i Walker 1. put osvojili naslov. Znate tko sve igra za SAD na svjetskom koje počinje negdje sredinom 8. mjeseca?????
    KAD ĆE TAJ BAN!!!??!


  20. #20
    Member Plants Vs Zombies Franz's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    37
    Jel igra mozda za SAD Žižić.

  21. #21
    Member Plants Vs Zombies Franz's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    37
    Ajd necu vise,steta sto hrvatska neide na svjetsko u Japan(U kosarci).Najgore od svega mi je sto se u hrvatskoj uopce ne prati kosarka samo nogomet,najgore su mi novine,stave na 20 stranica nogomet a kosarku na četvrtinu stranice,sramota.

  22. #22
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    jA PRATIM NBA ali sad mi je satelitska u qurcu pa nemog pratit

  23. #23
    Senior Member Lock'n'Load kec's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    ljevo od desnog zida
    Postova
    164
    steta sto vise nema prijenosa nba tekmi na telki, prije su bili ali vise ih nema previse ima nogomet pozornosti

    to je bio uzitak za gledat, predobri igraci...

  24. #24
    Senior Member It lives by night Rope's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Planeta Zemlja
    Postova
    542
    Ljudi Wade RULEZ !!!! Covek je najvise zasluzan sto je Miami osvojio prsten ! Pravi naslednik M.Jordana !
    "Lako je nac druga kad se pije i slavi, a gde su ti pravi jarani kad nastupe teski dani ?
    Bili su sa tobom dok si bio prva liga,
    sad si na dnu dna i njih boli briga"

    Frenkie
    And14eva

  25. #25
    Member Plants Vs Zombies Franz's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    37
    Inace navijam za Philu, ali moji glavni favoriti za ovogodišnji naslov su Lakersi, naravno ako budu kompletni. Takav izbor u napadu nema niti jedna momčad, a poznato je da se obrana u NBA bazira na jednom odnosno dvojici najboljih igrača, a ostali se samo lagano pokrivaju, a ti sad zaustavi Lakerse koji imaju 4 igrača za čuvat. U seriji od bolji u 7 mislim da ih nitko ne može zaustavit. Ostali favoriti u San Antonio na zapadu i Indiana na istoku zbog igre u obrani. Inače ne dajem previše šansi Sacramentu i Dallasu, jer se u play offu igra obrana, a Sacramentno i Dallas ne (znaju) igrati obranu. Nedavno sam u košarci pročitao da su u zadnjih 20-ak godina naslov osvajale momčadi koje su u top 10 po primljenim koševima, a Dallas je 25. a Sacramento 23. Stoga ne dajem im previše šanse. Što se tiče moje Phile, ova sezona je propala, neka Iverson, Robinson, Coleman zalječe ozljede do kraja, neka ne igraju, neka imaju što gori plasman, a s time i priliku za što boljim draftom, a onda im želim puno sreće i odabir pravog picka...
    Pozdrav

  26. #26
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    = Citat = Izvorno postao Big Al
    Vidio sam Tmacai nerealno izgleda! Najbolje što sam ikad vidio je kada je Carter preskočio( doslovce, s raširenim nogama) tip koji je visok oko 214cm na olimpijskim igrama negdje 2002! Kenyon Martin mi je najluđi! Nikad me nisu interesirali oni najpoznatiji igrači (Lebron, Iverson, Tracy). Meni Lebron nema neke poteze. Izgleda mi dosta nespretno vjerojatno jer je velik!! Kaj zaleti se na obruč, fauliraju ga i zabi... Zna zakucat, al neče bit blizu Jordanu jer jači pa sporije i nespretno izgleda. Drago mi je da su Payton, Morning i Walker 1. put osvojili naslov. Znate tko sve igra za SAD na svjetskom koje počinje negdje sredinom 8. mjeseca?????
    griješiš u vezi lebrona
    ja sam gledao dosta njegove poteze i ima jako dobar dribling, brze poteze i jeben sprint
    sjećam se clipa di je blokirao tipa sleđa i odsprintao do koša i zakucao, nitko ga nije mogao zaustaviti
    jedan je od najkompletnijih igrača današnjice, a i ikada

    inače, jedan prejebeni igrač koji isto zna sve o košarci je Kevin Garnett
    negdje sam pročitao nešt tipa "the draft straight out of high school by Garnett gave hope to other young players to be drafted after high school but they forgot that they are not Garnett"
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  27. #27
    Senior Member It lives by night Rope's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Planeta Zemlja
    Postova
    542
    [/quote]griješiš u vezi lebrona
    ja sam gledao dosta njegove poteze i ima jako dobar dribling, brze poteze i jeben sprint
    sjećam se clipa di je blokirao tipa sleđa i odsprintao do koša i zakucao, nitko ga nije mogao zaustaviti
    jedan je od najkompletnijih igrača današnjice, a i ikada

    inače, jedan prejebeni igrač koji isto zna sve o košarci je Kevin Garnett
    negdje sam pročitao nešt tipa "the draft straight out of high school by Garnett gave hope to other young players to be drafted after high school but they forgot that they are not Garnett" [/quote]
    James je jedna velika 0 od igraca ! Covek je previse ufuran, nikada u zivotu nije cuo za rec Teamplay, trosi previse lopti, i upste nema ni mrvu kreativnosti( zaleti se kao divlji vepar do kosa i zakuca, sto sa 205 nije neki preterani problem)
    "Lako je nac druga kad se pije i slavi, a gde su ti pravi jarani kad nastupe teski dani ?
    Bili su sa tobom dok si bio prva liga,
    sad si na dnu dna i njih boli briga"

    Frenkie
    And14eva

  28. #28
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    bus
    Postova
    793
    Rope je dobro reko za Lebrona Tome govori i činjenica da nakon ozlijede Lebrona Cleveland je prekinuo niz od 44 uzastopna poraza ! Cle ima dobre igrače osim Jamesa- Larry Hughes!!, Gooden, Ilgauskas, D. Jones... Nemreš reči da Wade ne troši puno lopti! On drži negdje 70% Miamijeva posjeda lopti, al kažu da je skroman i tih pa je OK.
    KAD ĆE TAJ BAN!!!??!


  29. #29
    Senior Member It lives by night Rope's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Planeta Zemlja
    Postova
    542
    = Citat = Izvorno postao Big Al
    Rope je dobro reko za Lebrona Tome govori i činjenica da nakon ozlijede Lebrona Cleveland je prekinuo niz od 44 uzastopna poraza ! Cle ima dobre igrače osim Jamesa- Larry Hughes!!, Gooden, Ilgauskas, D. Jones... Nemreš reči da Wade ne troši puno lopti! On drži negdje 70% Miamijeva posjeda lopti, al kažu da je skroman i tih pa je OK.
    Bas sam ti hteo to reci. Wade je opusten momak, koga ne tresu pare i provod, covek stoji sa obe noge na zemlji, za razliku od nekih ranije pomenutih . Uostalom tu je citav niz drugih dobrih igraca (Shaq,Odom,Zo,Jones) koji zajedno cine jedan TIM= Miami Heat. Zato je Miami osvojio prsten, a ne LeBro... ovaj Clevland i sl.
    "Lako je nac druga kad se pije i slavi, a gde su ti pravi jarani kad nastupe teski dani ?
    Bili su sa tobom dok si bio prva liga,
    sad si na dnu dna i njih boli briga"

    Frenkie
    And14eva

  30. #30
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    bus
    Postova
    793
    Odom više ne igra u Miamiu! Prije 3 sezone je prešo u LA Lakerse u trejdu za Shaqa! Melo je isto OK, on kao jako voli svoje fanove i timski igra. Mislim da je Denver s njim jako dobra momčad, jedino neznam ko im igra SG? E da na svjetsko za SAD igaju: Chris Bosh, Antawn Jamison, Lebron James, Dwyane Wade, Melo(mislim), Bryant, Arenas, Joe Johnson( Atlanta ), Dwight Howard, Shane Battier!!! Bit će gadno!
    KAD ĆE TAJ BAN!!!??!


Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •