Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 66

Tema: Novo pravilo u vezi postanja na hardverskim podforumima

  1. #31
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Novo pravilo u vezi postanja na hardverskim podforumima

    Meni je ponekad tlaka otić od Vrapča do Linksa na Trešnjevku, a kamoli da bi išao neš kupovat u Sisak xD Al enivej, sve skupa ovo svakako nije dobro pravilo. Nađite 3-4 dućana u kojima će kupovat i bok, tipa adm, links, protis, vemil, hgpost i sl.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  2. #32
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    iSHOP
    Postova
    2.953

    Re: Novo pravilo u vezi postanja na hardverskim podforumima

    = Citat = Izvorno postao Gwin
    ma koji drugi kraj hrvatske..

    kihot je u sisku.. meni se ne da otić tamo našamarat ga, a kamoli da idem kupovat nekaj
    a pričamo o samo 50km
    Ak me oćeš šamarat, prvo me moraš dobiti u 3 discipline:
    -ćevapi
    -piva
    -feferoni

    A onda ćemo dalje.

    Anyway, ako tko bude kakao oko iSHOP-a, pogledajte VIDI, iSHOP ima PLAĆENU reklamu u VIDI-ju,
    te je preplaćen zadnjih 5+ godina na VIDI.

    Tako da nema smisla pljuvati po iSHOP-u.
    STARI PC ->
    NOVI PC ->
    A otključani?

  3. #33
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Novo pravilo u vezi postanja na hardverskim podforumima

    = Citat = Izvorno postao Don Kihot
    Anyway, ako tko bude kakao oko iSHOP-a, pogledajte VIDI, iSHOP ima PLAĆENU reklamu u VIDI-ju,
    te je preplaćen zadnjih 5+ godina na VIDI.

    Tako da nema smisla pljuvati po iSHOP-u.
    Mislim da dosta ljudi ovo nije znalo
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  4. #34
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Novo pravilo u vezi postanja na hardverskim podforumima

    jebiga,nije sve u lovi ili možda je

  5. #35
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Opatija
    Postova
    4.594

    Re: Novo pravilo u vezi postanja na hardverskim podforumima

    @donkihot .. mislim ono .. i ptice na grani znaju za tvoj X shop .. da nekažem da si postao malo naporan s robom koja dolazi u navedeni shop i s brojem ispravnih i neispravnih ploča od navedenih proizvođađa ..
    AMD ATHLON X2 7750BE @3.2GHz ZALMAN 9500LED
    GIGABYTE MA770-DS3 REV. 2.0
    2X1GB G.SKILL PK PC8500 1066 MHz
    POWERCOLOR HD4850 PLAY
    2X500GB SAMSUNG F1
    SEASONIC S12II 430W

  6. #36
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Novo pravilo u vezi postanja na hardverskim podforumima

    ma pizdarija...

    da oprostite...

  7. #37
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    iSHOP
    Postova
    2.953

    Re: Novo pravilo u vezi postanja na hardverskim podforumima

    = Citat = Izvorno postao xarabas
    = Citat = Izvorno postao Don Kihot
    Anyway, ako tko bude kakao oko iSHOP-a, pogledajte VIDI, iSHOP ima PLAĆENU reklamu u VIDI-ju,
    te je preplaćen zadnjih 5+ godina na VIDI.

    Tako da nema smisla pljuvati po iSHOP-u.
    Mislim da dosta ljudi ovo nije znalo

    Eto sad zna. Makar 50% časopisa pročitam (većinom testove i recenzije printera,
    ostalo je dosadno). Ne osporavam kvalitetu časopisa i njegovom doprinosu
    obrazovanju mladih i manje mladih ljudi u IT industriji,
    ali ako VIDI želi vršiti pritisak i kršiti slobodu govora i tržišta na forumu,
    to je jako loša stvar koja će odjeknuti našim prostorima (ne vjerujem
    da to neće biti negdje objavljeno na nekakvog portalu/blogu/časpisu).

    Sve u svemu loš potez. Šteti PC Play forumu (bar hardwareskom dijelu).

    Uvjek sam se zalagao za slobodu govora i tiska (govora u pisanom obliku),
    ali ovo je plagijat i bojkot ljudskih prava. Mislim ok, ako "Šef" tako želi,
    nećemo se više miješati u njegove odluke (i sam sam "šerif" pa znam da je "zadnja" uvjek "zadnja", makar i kriva odluka).

    Ali neka bar iznese svoje viđenje kako preporučiti konfiguraciju nekome?
    I kako ju komentirati?

    Recimo ADM je webshop sa najpovoljnijim hardwareom, dok je Protis webshop sa boljim
    izborom memorija.

    Također svi dobro znamo VeMilove loše poslovne odluke (osobito oko reklamacija),
    te HG Spotove promašaje oko servisa (30 dana drže hardware, pa ga vrate u neispravnog nazad).

    Kako nekome preporučiti, ili ne preporučiti dućan?

    Ili kad netko zamoli primjerice konfiguraciju iz Linka, jer mu je Links jedini dostupan u
    mjestu kojem živi (ili najbliži mogući shop), što tad?

    Po pravilima bi trebali toj osobi reći "odi na nabava.net".
    Jako korisno...

    Takva osoba će u najboljem slučaju ostati "paf", zbunjena, razočarana,
    te će forumaši ispasti loši.

    Meni se to osobno ne sviđa (čitaj GADI).

    Hardware FACQ je zaključan. Dakle i cijeli podforum bi trebao biti zaključan jer nema smisla.

    Jedini način da se izbjegne kvazi "reklamiranje dućana" je taj,
    da se ti podforumi stave "hiden for non registered users".

    Uglavnom, nema smisla, i ne dopada mi se, te imam dojam da sam nepotreban i nekoristan
    samom podforumu, jer mu zapravo ni ne mogu pridonijeti.

    Još moram preispitati svoja stajališta, ali sve u svemu mi se čini da ću otići
    na liberalniji forum (HR naravno).
    STARI PC ->
    NOVI PC ->
    A otključani?

  8. #38
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Novo pravilo u vezi postanja na hardverskim podforumima

    = Citat = Izvorno postao Don Kihot
    ovo je plagijat i bojkot ljudskih prava.
    E, okani se "velikih" riječi, molim te
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  9. #39
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Novo pravilo u vezi postanja na hardverskim podforumima

    Doista radite od buhe slona. Nikada nitko nije rekao da se ne smije preporučivati proizvode i brandove, već se jedino radi o dućanima i tu ne vidim apsolutno nikakav problem. Nisam ni rječju spominjao ni Don Kihota, zapravo uopće do sad nisam ni znao da on radi u nekom dućanu, niti sam o njemu govorio. Radi se o osobama koje rade direktno u marketingu i koji su baš dobili zadatak da koriste naš forum za promociju firmi za koje rade, dakle oni su glumili obične dobronamjerne usere-forumaše, a zapravo su imali sasvim drugi cilj i otkrili su se tako da su se na krivom mjestu čak hvalili time kako to rafinirano rade i time postižu bolje rezultate u prodaji nego klasičnim oglašavanjem. Ako je to vama demokratsko ponašanje svaka čast, ali meni je to bljutastog okusa poput pedofila koji se na MSN-u predstavlja da je 11-godišnja curica. Ne bi bio nikakav problem da netko uključi forum PC Playa u svoje marketinške aktivnosti i da to lijepo radi javno, sigurno bismo našli neki model suradnje na obostrano zadovoljstvo, ne mora to uopće biti lova, može to biti recimo davanje nekih nagradica za nagradne igre na forumu PC Playa, a možda čak ni to, vrlo vjerojatno bi bilo dovoljno da su govorili nešto u stilu - "mi u tom i tom dućanu imamo tu i tu matičnu ploču po toj i toj cijeni koju bismo preporučili za tu i tu konfiguraciju" i za to ih mi ne bismo tražili ni lipe, niti bi nas to smetalo, no kako su odigrali igru "ispod tezge", odlučili smo osigurati da se takve stvari više ne ponavljaju, čime sam na žalost ja ispao Hitler a forum fašistički, baš vam hvala na tome. Dakle i nama je ova odluka više štetna nego korisna, no nemamo drugog rješenja kako se protiv toga boriti. To vam je na žalost uvijek tako u životu, uvijek se nađe šačica onih koji iskoriste dobru volju drugih. Sjetite se kako je bilo kada se na forumu počelo prodavati likove za WoW, tolerirali smo to dosta dugo mada Blizzard nije dozvoljavao takve stvari, sve dok je to bilo na razini prodaje igre i lika na određenom levelu od strane nekog igrača koji više ne želi igrati WoW. No ubrzo su se pojavili ljudi koji su otvoreno rekli da zarađuju lovu stvaranjem, leveliranjem i prodajom likova i što onda? Kako bismo mogli objasniti Blizzardu da je kod nas prodaja WoW likova normalan biznis i onda očekivati da nam u budućnost daju materijale za PC Play kada bismo na to zažmirili? I za kraj bih još samo dodao da je navedeni "reklamer" povremeno preporučivao hardver koji je bio skuplji i lošiji od onoga koji je imao drugi dućan za manju cijenu, te smo do tih informacija došli baš od ljudi iz ovih drugih dućana koji su stekli dojam da mi trpamo lovu u džep od nekih koji se tako reklamiraju, a ja si to jednostavno ne mogu i ne želim dozvoliti.
    Kada smo krenuli u istraživanje otkrili smo da taj slučaj na žalost nije bio usamljen i ne preostaje nam ništa drugo nego uvesti ovo pravilo, alternativa tome je jedino da uspostavimo neku mod-policiju koja bi kontrolirala sve postove na forumu i provjeravala istinitost svih sadržaja, a to je nemoguće.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  10. #40
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Novo pravilo u vezi postanja na hardverskim podforumima

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Radi se o osobama koje rade direktno u marketingu i koji su baš dobili zadatak da koriste naš forum za promociju firmi za koje rade, dakle oni su glumili obične dobronamjerne usere-forumaše, a zapravo su imali sasvim drugi cilj i otkrili su se tako da su se na krivom mjestu čak hvalili time kako to rafinirano rade i time postižu bolje rezultate u prodaji nego klasičnim oglašavanjem.
    Hm ovo vec nismo znali.
    Sad su vec neke stvari jasnije.Nitko vas ne gleda kao negativca u cijeloj prici,stvar je u tome da smo samo jedan dan dobili obavijest s porukom "evo vam novo pravilo,pridrzavajte ga se bez zapitkivanja" (znam da nije tako ali tako izgleda s obzirom da smo prvo dobili pravilo pa tek sad informacije tipa kako i zasto je uvedeno)
    Naravno,te akcije neimenovanog forumasa su za svaku osudu.
    Po mom misljenju,takve osobe koje se registriraju na forum i glume neke dobre susretljive forumase dok s druge strane preporucuju svoj hardver(koji moze biti skuplji ili upitne kvalitete,naravno bitno je samo da je njihov)nam zaista ovde nisu potrebne.
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  11. #41
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Novo pravilo u vezi postanja na hardverskim podforumima

    a većinu se slažem, ali ovo mi nije pretjerano jasno..
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    za kraj bih još samo dodao da je navedeni "reklamer" povremeno preporučivao hardver koji je bio skuplji i lošiji od onoga koji je imao drugi dućan za manju cijenu, te smo do tih informacija došli baš od ljudi iz ovih drugih dućana koji su stekli dojam da mi trpamo lovu u džep od nekih koji se tako reklamiraju, a ja si to jednostavno ne mogu i ne želim dozvoliti.
    Kada smo krenuli u istraživanje otkrili smo da taj slučaj na žalost nije bio usamljen i ne preostaje nam ništa drugo nego uvesti ovo pravilo, alternativa tome je jedino da uspostavimo neku mod-policiju koja bi kontrolirala sve postove na forumu i provjeravala istinitost svih sadržaja, a to je nemoguće.
    pa na svako jebeno pitanje je uredno palo minimalno 5 različitih konfiguracija i prijedloga. s objašnjenima zašto koju komponentu. s time da se na svakom trećem topicu pojavio komentar "ja mislim ovak.. ali daj pričekaj Gwina/Bartuca/Sickmanna/koga god, oni će ti reć bolje..."

    tak da ne vidim problem. mislim da bi bilo poštenije od uprave da obznani tko je navedeni kreten nego kažnjavat i sputavat nas ostale..
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  12. #42
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Novo pravilo u vezi postanja na hardverskim podforumima

    Ne mora se cak ni obznaniti,nije toliko bitno ali tom forumasu treba dati permaban i sprijeciti svaki iduci pokusaj njegove registracije na forum.
    Mislim da se ovde radi o necem drugom.I tu osobu su slucajno otkrili(tako sto se hvalila a nekom drugom forumu o svojim akcija ovde,ako sam dobro shvatio) pa se ovde postavlja pravo pitanje:
    kako ubuduce kad se neko novi registruje i postane aktivan u harwdare podforumu,kad bude davao savjete za kupnju nekih komponenti,kako mozemo znati jel to radi iz susretljivosti ili ima neku korist od odredjenih kompanija?
    U tom slucaju,novo pravilo je cak i na mjestu.Takve stvari ce sasjeci u korijenu.
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  13. #43
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Novo pravilo u vezi postanja na hardverskim podforumima

    koja je onda točno poanta hardver podforuma?
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  14. #44
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Novo pravilo u vezi postanja na hardverskim podforumima

    NHF xarabas, ali mislim da ti nisi baš bio previše aktivan u ovom podforumu, tako da...


  15. #45
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Novo pravilo u vezi postanja na hardverskim podforumima

    I kakve to veze ima s ovom diskusijom?
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  16. #46
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Novo pravilo u vezi postanja na hardverskim podforumima

    Pročitaj šta je Gwin napisao...


  17. #47
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Novo pravilo u vezi postanja na hardverskim podforumima



    Nisam već dugo slagao nikakve konfiguracije.U stvari dobijem želju tek kad netko kaže da raspolaže sa sitnom lovom pa mi je gušt služiti neki jeftiniji komp.Sad mi drago kad pročitam da je valjda preko 50% bilo lažno ...kad se samo sjetim kako su se neki znali poflejmati koja je konfiguracija bolja ( dobro , flejmao sam i sam ) ispadne mi još i smješnije .

  18. #48
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241

    Re: Novo pravilo u vezi postanja na hardverskim podforumima

    I tko je ta famozna osoba?
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  19. #49
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Novo pravilo u vezi postanja na hardverskim podforumima

    Vjerojatno Doctor Freak...


  20. #50
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Novo pravilo u vezi postanja na hardverskim podforumima

    Neću naravno otkrivati imena, znam ja, znaju oni da ja znam i to je za sad dovoljno. Nikakvih pravila prije nije bilo, pa "pravno" nisu učinili ništa što nisu smjeli, tako da ih čak ne mogu ni banati zbog kršenja pravila, niti prozivati javno zbog morala, jer pravilo nije postojalo, niti je itko službeno rekao što je, a što nije ovdje moralno. U svakom slučaju da vidite kako se to perfidno radilo, čak biste se i nasmijali. Jedan traži savjet za kupnju u točno određenom dućanu, "drugi" mu odgovara da ako baš mora biti u tom dućanu, onda bi preporuka bila... Očito smo mi pogriješili kada nismo reagirali na tako sročene teme u startu, pa se kasnije pojavila ekipa koja je prepoznala naš forum kao lijepi besplatni marketinški kutak. I još se onda idu okolo hvaliti time što "preko PCP foruma mogu prodat klincima što hoće bez da daju lipe za reklamu" i to čak navedu u aplikaciji za prijem na novi posao. E pa meni je toga malo previše.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  21. #51
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Novo pravilo u vezi postanja na hardverskim podforumima

    A, ako netko izričito traži da mu se složi konfiguracija iz nekog dućana? Mislim, ne žive svi u velegradima pa da imaju masu dućana na izboru. Ja se za Zadar mogu sjetit jednog, eventualno dva ducana, al ovaj drugi propada, tako da... Nedostatak izbora nije nužno reklamacija. Naravno, ako u istoj temi netko predloži neki drugi dućan onda da se ''izvedu'' sankcije u bilokakvom obliku, to me ne interesira.
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  22. #52
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Novo pravilo u vezi postanja na hardverskim podforumima

    Pa dobro, ako si u mjestu gdje imaš samo jedan dućan i to što ti netko preporuči tamo nema, onda mu se javi direktno pa ga pitaj.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  23. #53
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Novo pravilo u vezi postanja na hardverskim podforumima

    Aha, sad znam. Kalhant, kako te nije sram! Sad marijanovic negdje grca u suzama, jer zbog tebe nemre ljudima slagat konfiguracije. Za one koji ne znaju Kalhant je alter od amd freaka...

    ...a ja se naravno samo zajebavam.


  24. #54
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Novo pravilo u vezi postanja na hardverskim podforumima

    Freak nije na tom popisu i pliz nemojte nikoga dalje optuživati, što je bilo bilo je.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  25. #55
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Novo pravilo u vezi postanja na hardverskim podforumima

    Ma zajebavam se za frika, ali da je ovo pravilo poseksalo cijeli koncept slaganja konfiguracija to je živa istina. Bilo bi fer da nam barem daš imena tih zlotvora, pa da ih mi po volji linčujemo. Ne bu te nitko tužil guzda.


  26. #56
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Novo pravilo u vezi postanja na hardverskim podforumima

    Odustao sam od ovog foruma, al eto prijavio se samo da napisem

    LOL

  27. #57
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Novo pravilo u vezi postanja na hardverskim podforumima

    Nije li i "Odite i vidite na nabava.net" reklama?
    Nabava.net je očito nečija domena, a da taj nema zarade od tog, tog nebi bilo.

    Pa makar bio i prvi na popisu nastavit ću kempat na forumu.

    Ajme, pa ja sam reklamirao o vlastitom trošku - one recenzije, složeni kompovi, savjeti, ...
    Jaoj na trenirci mi piše Nike ajme. I još sam ju platio, a trebali bi oni meni plaćat reklamu...
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  28. #58
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: Novo pravilo u vezi postanja na hardverskim podforumima

    = Citat = Izvorno postao Talični Tom
    Aha, sad znam. Kalhant, kako te nije sram! Sad marijanovic negdje grca u suzama, jer zbog tebe nemre ljudima slagat konfiguracije. Za one koji ne znaju Kalhant je alter od amd freaka...

    ...a ja se naravno samo zajebavam.

    Pa ja sam u zadnja 3 mjeseca mozda napravio 1 konfiguraciju.
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  29. #59
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Novo pravilo u vezi postanja na hardverskim podforumima

    Ma pusti Talicnog,opet glumi nesto
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  30. #60
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Novo pravilo u vezi postanja na hardverskim podforumima

    Ne glumim, zajebavam se...


Slične teme

  1. Greška kod postanja
    By W1k1n6 in forum PC Play Forum
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 03-11-2011, 09:52
  2. Odgovora: 59
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •