Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: TV Serije - Recenzije korisnika

  1. #1
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630

    TV Serije - Recenzije korisnika

    Došao sam na ideju, da pošto ima puno dobrih serija, a neke nam promaknu koje stvarno vrijedi pogledati da kada završimo sa serijom napravimo svoju neku malu recenziju kako bi mogli upoznati druge sa njenim sadržajom, kakva je (uzbudljiva, bezveze itd.). Ja ću prvi dati primjer, pa ako se pokaže ova tema dobrom, možemo otvoriti i za filmove. Naravno ukoliko želite nešta spoilati stavite u Stagove.

    P.S. Znam da ima tema "Serije", ali ovo zamisljam kao recenzije bez komentara. Znaći na kraju recenzije stavite link na temu od te serije i da se tamo komentira.

    Molim vas koristite ovu šablonu pri postanju (Hvala! ):

    Code:
    Naslov [img]Slika[/img] Trajanje:S?? Jezik:S?? Žanr:S?? Datum objave:S?? Radnja:S?? (prevedite "Plot" sa IMDB-a, ako nemožete sami izmisliti.) Moje mišljenje:S?? (svoje mišljenje napisati, zašto seriju treba pogledati.) Zanimljivosti/Ostalo:S?? (iliti "Trivia". Neke zanimljivosti koje bi nam se mogle dopasti.) IMDB Link:S?? Trailer:S
    Forum link:S?? (link sa foruma.)



  2. #2
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630

    Re: TV Serije - Recenzije korisnika

    [center:2c326huy]Generation Kill



    Trajanje:S7 epizoda po 1h i 10 min

    Jezik:SEngleski

    Žanr:SDrama | Ratni

    Datum objave:S13. Srpanj 2008.

    Radnja:SNovinar časopisa "Rolling Stone", priča doživljaje i iskustva koje je stekao putujući uz 1. Izvještajnu jedinicu marinaca tijekom prvog vala američkog napada na Bagdad u 2003. godini.

    Moje mišljenje:SNa preporuku http://www.serijala.comSdošao sam do ove serije. Inaće me zanimaju ti marinci, jer mi je stari radio u Iraku itd, pa sam odlučio pogledati. Odmah na početku krene akcija što mi se sviđa. Ali najviše mi se dopalo što prikazuju njihove međusobne odnose: tko koga favorizira, tko koga mrzi, odnos ljudi između viših i nižih redova... Ako volite ovaj tip serije, svakako pogledajte, nećete zažaliti.

    Zanimljivosti/Ostalo:S- Serija je nastala prema knjizi Evana Wrighta - "Generation Kill".
    - Rudy Reyes glumi svojeg lika (iliti "sam sebe") u seriji.


    IMDB Link:Shttp://www.imdb.com/title/tt0995832/

    Trailer:S


    Forum link:Sviewtopic.php?f=19&t=26336[/center:2c326huy]



Slične teme

  1. Serije
    By Gaming Insider in forum Multimedia
    Odgovora: 6297
    Posljednji post: 06-03-2023, 02:57
  2. Recenzije
    By beba nema zvečku in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 03-04-2012, 06:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •