Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Izaberimo Hrvatskog izbornika CS 1.6 repke

  1. #1
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    16

    Izaberimo Hrvatskog izbornika CS 1.6 repke

    U tijeku je izbor za Hrvatskoj izbornika CS 1.6 repke. Glasati mozete na sljedecem linku OVDJE.
    Izbori su na stranicama ClanBase.

    Da bi ste glasali morate biti logirani. Na mjesto izbornika su se prijavile 2 osobe walter wolfSi bobek.

    Kandidatura walter wolf-a

    Poštovani,

    Objavljuem sveopcoj javnosti da sam se kandidirao za izbornika cs 1.6 reprezentacije te u skladu i sa time ipak želim malo prezentirat program, sebe kao igraca i razloge zašto sam se kandidirao.

    Pa krenimo Smiley

    Razlog: Prvo i osnovno pošto se nitko nije htio kandidirat (poglavito mislim ovdje na TMC-a, pay-a, qqx-a i prexa) , a po meni trenutni izbornik Bojan "bobek" Herceg uz svo dužno poštovanje nije dobar ingame leader(iz prve ruke sudim pošto sam igrao i za noXiu), a ni dobar izbornik za Hrvatsku Reprezentaciju te mislim da je ove godine došao trenutak da se nešto kona?no promjeni te se uvede svježina i kreativnost u cs repku.

    Ok nije to to molim procitat do kraja Smiley

    Program: na temelju detaljnog proucavanja demoa dosadašnji matcheva cs repke i objektivne procjene napraviti najbolji moguci lineup (pritom mislim na najboljeg ingame leadera i mix najboljih teamplayera i aimera napraviti lineup dobitne kombinacije koji ce prezentirat Hrvatsku na najbolji moguci nacin.

    Makar nema puno vremena do pocetka natjecanja mislim iskoristiti to vrijeme da se dobije onaj maximum koji hrvatski cs može pružiti na slijedeci nacin: Rotacija potencijalnih igraca, pracenje kemije između igraca te direktno gledanje (ako osobno necu igrat) preko hltva grešaka te odmah uklananje grešaka. Pritom važni element ce biti i kreativnost u taktikama prateci standarde cs pro scene ali i unošenje orginalnosti u igru pošto ce se ipak igrati protiv najboljih igraca koji znaju gotovo sve te sheme pa ipak moramo nešto novo neocekivano izvesti.

    Kada se sazna koja je protivnicka repka pogledat demoe i pratit stil igre i na temelju toga izgradit neke prilagodbe.

    Potencijalni igraci:TMC, KoRn, m4d 4rt, b0ba, pay, prex, qqx te nakon njih maarek, s4vgr, LiQuid poštujuci uz to pravilo cb-a 4 playera iz jednog tima

    Što se mene tice moja prvotna zadaca je biti izbornik u pravom smislu rijeci kao i u nogometu, ali ako ce biti potrebe odigrat cu i ja i ako ce ostalim igracima to pasati u smislu kemije jer ja nemogu suditi sam o sebi.

    Svi oni koji misle da bi mogli nastupiti u repci mogu me kontaktirat na e-mail: beren.hrvoje@yahoo.com, ili beren.hrvoje@live.comSpa ?emo napraviti pošteni test.

    i još nije gotovo citaj dalje:

    Nešto o meni: Zovem se Hrvoje dolazim iz Velike Gorice 21 god, 2 godina studija i ujedno i radim kao pripomoc u racunvodstvu jedne firme part time job.

    CS sam poceo igrati u lanu još od bete verzije u igraonici AD-comp u Velikoj Gorici u koju je dolazio i Nexus66 ako ga se netko sjeca Smiley. Makar napominjem da to nije ništa bilo ozbiljno više sam halao druge igre tipa Starcraft: Broodwar, rpgove i sve što je moglo biti zabavno u lanovima sa ekipom. Što se tice csa ajmo reci da mi je prvi susret sa CS clanwarom bio na ESWC qualyu 2005 makar je to neslavno završilo.

    I sada kako je pocelo to sa csom pa sve do danas ozbiljnije. Znaci tamo oko 9 mjeseca 2006 sam poceo halati na non steam serverima te sam ubrzo nabavio steam i prijavio se u HCL ligu 2nd edition gdje smo cak prošli groupstage Smiley uz malo srece dakako. U to vrijeme leader tadašnjih devaintsa Brain mi je otvorio oci kad mi je linkao gotfrag demosekciju. Nakon što sam pogledao prvi demos svidio mi se taj pro clanwar nacin igranja te sam detaljno poceo proucavati demose i izgubio sam rl Smiley jednostavno me to fasciniralo.

    Sve do danas sam na temelju tog teoretskog znanja i primjenjivanja tog znaja u praksi htio napraviti neki pošteni klan bilo je svega i svacega i nažalost ništa nije uspjelo na dugotrajnioj bazi. Ali sve je to bilo poucno iskustvo vidio sam di sam griješio i tako sam napredovao kao igrac. Klan u kojem sam najduže bio je zapravo bio CCFM koji je osnovan oko treceg mjeseca 2008 i je sve do 10 mjeseca iste godine kada se i službeno raspao poslije wcg qualiya iste godine gdje nismo uspjeli proci gorupstage nakon poraza vs eu4ie i NoXie. Treba napomenuti da smo osvojli trece mjesto na top gamer slovenskom online turniru i da su iz klana CCFM izrasla dva velika playera m4d art i maarek koji su kasnije igrali za skozi te sa skozijem dobili i noXiu.

    Nakon raspada CCFM uglavnom sam mixao dok nisam dobio poziv od bobeka da igram za klan noXiu u 1 mjesecu 2009 te sam sa klanom noXia tada najjacim cro klanom osvojio drugo mjesto na GRAND LANU #2 sloveniji uz žestoku konkurenciju slovenskih klanova. Poslije tog turnira u 2 mjesecu napravio sam pauzu sa csom zbog rl problematike sve do pocetka 10 mjeseca gdje sam ubrzo sa mladim talentima oforimio novi klan koji zasad nema službeno ime al poznatiji valjda nekima kao ajmo reci ex-nVision gdje smo ubrzo ostavrili i dobar rezultat na turniru u Osijeku 04.01 ove godine 2 mjesto uz konkurenciju 8 domacih klanova.

    Opcenito: ESWC 2005 qualy, WCG 2008 2009 qualy, ESL 2on2 EAS ladder sa maarekom ESL 5on5 mr15 sa CCFM i hrvatskim mixevia, Clanbase 5on5 euro turnir sa team noeffectom, HCL liga 2nd edtiion, dosta balkanskih liga kojima se nesjecam imena Smiley i 3on3 par turnira u HR. GRAND LAN#2 Sevnica, Osijek 5on5 I PUNO PUNO MIXANJA sa hrvatskim kako ja volim zvati "TOP 10" igra?ima.

    ako mislite da cu biti dobar izbornik možete slobodno votat ovdje http://clanbase.ggl.com/nationscup_view ... ?lid=10148


    Srdacan Pozdrav!

    Hrvoje "walter wolf" Bushich

    Kandidatura bobek-a:

    bobek NIJE JAVNO OBJAVIO KANDIDATURU

  2. #2
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    16

    Re: Izaberimo Hrvatskog izbornika CS 1.6 repke

    Bobek je izbornik CS 1.6 repke

  3. #3
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Izaberimo Hrvatskog izbornika CS 1.6 repke

    ._.

    nothing changed..
    #paperplatoongoonz

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •