Stranica 8 od 9 PrvaPrva ... 6789 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 211 do 240 od 261

Tema: Gran Turismo 5 [PS3]

  1. #211
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Kolko ja znam, za realna oštećenja te particle efekte treba dosta resursa. Probaj igrati Mafiu 2 sa fizikom na high na PC-u i bez nje. Razlika se itekako vidi.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  2. #212

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Premium i standardni auti imaju različite modele oštećenja.

  3. #213
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Pa kak nemože, nisam znao da je tak teško napravit ta oštećenja Pa sad reci da konzole ne limitiraju pc i igre. Da, Dirt2 ima stvarno impresivan prikaz, evolucija onoga kaj je Grid postavio. Pitam se kak će tek izgleda Dirt3 i Grid2...
    Neznam, meni dan danas GTA IV ima prejebenofenomenalna oštećenja...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  4. #214
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Da, ne bih pogriješio da kažem da nisam vidio boljih oštećenja od onih u GTA4. U konkurenciju bi eventualno došli Just Cause 2, makar usprkos lijepim vizualnim efektima oštećenja taj sistem i nije baš bio balansiran, ili Flatout 2 i možda još koja igra.

  5. #215
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Force Unleashed 2 može konkurirati GTA-u po kvaliteti fizikalnog enginea. Naravno, zanrovski su igre nebo i zemlja, ali u tome elementu su podjednake.
    Inace RAGE engine smatram jednim od najboljih ikada napravljenih.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  6. #216
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Neznam, ja sam kod toga da su oštećenja u Gridu i Dirtu2 bolja, al sve ovisi kak na to gledate.

    Gametrailers review
    9.0
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  7. #217
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Znači, 1000 auta od kojih samo 100 i nešto sitno ima kokpit, ostali ga nemaju i izgledaju grafički katastrofalno, nemogu se tunirat i sl. AI je katastrofa, najvažniji dio igre poslije voznog modela su zasrali. U biti ovo je igra sa par desetaka auta koje ćete voziti po dvadesetak staza sa različitim varijacijama. RPG model izgleda ok, igra ima puno side opcija i materijala i to je to. Sad mi je u biti jasno da ova igra nije niš spektakularno, jedino su zasrali stvar kaj se se predimenzionirali pa su išli radit igru koju nisu mogli dovršit 6 godina. Mislio sam da ima nešto u toj igri, al kad malo bolje pogledam, pa makar i na temelju recenije i svega kaj ima na netu, ovo je samo jedan običan racing naslov koji se drži svog poznatog imena te većom količinom materijala u igri, dok su ostali aspekti na standardnoj ili neki čak na nižoj razini, pop upovi, 2D publika (bolje da je nisu ni stavljali, vidi se kaj su radili u onim silnim odgađanjima, ljepili 2D spriteove po stazi).

    Sigurno ima pozitivnijih stvari nego negativnijh ali igra ovakvog kalibra da se sroza na par sitnica...možda ima je trebal još godina dvije da to srede? GG, moš mislit kak bi je igrao.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  8. #218
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Preko 200 auta ima kokpit i sve detalje. To je kudikamo više automobila od bilo koje druge vožnje. Plus 800-tinjak dodatnih.

    Otkada se auti u GT5 ne mogu tunirati? Ne samo da se mogu tunirati, nego ih (bar koliko sam skužio, tako nešto je postojalo i u četvorci) treba održavati, mijenjati ulje, popravljati oštećenja nakon trke što nema niti jedna jedina vožnja danas zbog čega mi je karijera na igrama poput Shifta glupa i dosadna.

  9. #219
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Daj mi rađe 200 svih auta a ne 1000 od kojih 800 neću ni pogledat. Beskorisno, bespotrebno, čisti cannon fodder. Sad tek vidim da su se hvalili sa najvećim minusom u igri. Servisi su ok ali ništa strašno i specijalno, samo još jedan način da potrošiš pare. Brijem da je jednostavnije prodat auto i kupit novi. Tuning ne postoji za sve aute, samo za ove "premium" il kak se već zovu. Fiat500 ima kokpit, Veyron ne. Baš kul. Da ne pričam o ostalim stvarima.

    Sad mi je jasno kaj je Slightly Mad Studios mislio kad su onaj dan davali intervju. Ja sam osobno na čistome kaj se tiče toga koju bi igru odabrao da mi sad ponude GT5 i neke druge naslove, koje sad ovdje neću spominjat jer uuuuu, GT5 je najbolji, nema druge igre pored njega.

    Pjur šit. Nikad ne serem po igrama al ovo je vrijedno sranja. Čak se pomalo i osjećam poput Vekija koji pljuje sve živo i neživo. Sad sam sretan kad sam ovo rekao, odoh igrat Colina2.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  10. #220
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Slightly mad govori takve gluposti da sakriju i opravdaju činjenicu da neće moći u Shift 2 ubaciti više od 60-70 auta iako se lagano furaju na GT. Održavanje auta i popravljanje oštećenja (koje je netragom nestalo iz ovakvih vožnji pred mnogo godina) je nešto predobro. Igrajući primjerice Shift, izgubim volju jer mi se čini kao da štancam aute bezveze koje ću voziti tri puta i kupiti nove. Niti ih moram popravljati, niti održavati, a skupiti pare za novi auto se može u jednoj utrci.

    Gdje su bili oni dani kad sam si na NFS petici sredio Carreru RS i pretvorio je u pravi trkaći stroj, nebrojeno puta mijenjao dijelove na njoj i popravljao je poslije žestokih trka.

  11. #221
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Popravci fale, ali u Shiftu (dajem primjer, ima drugih igara) mi nema većeg gušta sredit auto, fine tunirat ga, sjest u onaj prebolestan kokpit i onda odvozit utrku kao da si tamo. Neznam, mene pali kokpit pogled, koji je u shiftu (uz grid) doveden do savršenstva, zato se na Shift2(Grid2, Dirt3) guštam još više. Naravno, i ovaj u GT5 izgleda sasvim solidno, odnosno bolje od prosjeka. Osobno, više mi paše 70-80 auta, od kojih tokom cijele kampanje odvozim 10-15max, ostali su samo for show, mego ih imat 1000, od kojih je 80% skoro pa bespotrebno, odnosno tek je tu da se pokaže kako je igra "velika" ustvari.

    Za mene, GT5 nije ispunio ono kaj je trebalo, plus duge godine razvoja. To mu zamjeram, i to jako, uz ostale nedostatke. Hvalit se s nečim što i nije hvale vrijedno, moš mislit. Al opet, svi developeri se furaju danas na to. Poštujem svačije mišljenje al moje se je konačno danas iskristaliziralo do kraja. Ako ću imat sreće, više nikad neću ćut za ovu igru.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  12. #222
    Senior Member It lives by night snowblind's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    587

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Vidi arala što je ljubmoran jer ne može igrati, sad kao ne bi igrao nit da može. Joj joj bolje se držite komentiranja igara koje možete igrati, a ne onih koje ne možete. To što ti ne shvaćaš zašto gt ima toliko puno auta je tvoj problem, ne naš tako da se stvarno nadam da više nećeš čuti za igru, odnosno doći komentirati ovdje.

  13. #223
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    11

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    slightly mad studios je rekao da ce shift 2 imati oko 130 vozila a ne 60 - 70, a sto se tice GT5 mislim da je jedino realna voznja dobra stvar u igri, ostale stvari npr. ostecenja, auti, staze i ostalo su solidne, a grafika je ocajna. na kraju ispalo je jako lose za igru koja je bila u razvoju 5-6 godina, cemu je razlog igrin ogroman sadrzaj a ne kvaliteta.

  14. #224
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    space
    Postova
    1.736

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]



    Odlično napravljen video.

    GT5 se igra radi vožnje, a ne to koliko automobila ima i grafike.

  15. #225
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Kutina, Rijeka, Shibuya
    Postova
    3.905

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Isto tako i Forza 3.... Igram ju radi izvrsne realnosti... Nurburgring mi je jedna od najdražih staza, odličan si video stavio
    I am an island.

  16. #226
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    space
    Postova
    1.736

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    http://www.gametrailers.com/video/forza ... smo/708122

    Grafička usporedba Forze 3 i GT5.
    Usudio bih se reći da je Forza 3 čak i bolja u nekim segmentima od GT5, što je po mom mišljenju žalosno za jedan GT

  17. #227
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Kutina, Rijeka, Shibuya
    Postova
    3.905

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Slažem se, ali opet, obje igre izgledaju izvrsno... Onaj tko je vlasnik ijedne je sretnik (khm khm ).
    I am an island.

  18. #228
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Ova staza i automobili čak izgledaju jako dobro ali koji je ovo vrag ?


  19. #229
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Kutina, Rijeka, Shibuya
    Postova
    3.905

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    OMFG?!?!?!?!?!?! To su vjerojatno ti "realistični" momenti zbog kojih je igra dobila relativno slabe ocjene... Zaista šteta za tako vrhunski naslov...
    I am an island.

  20. #230
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

  21. #231
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Koja šugava IGRIICA.

  22. #232
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Kutina, Rijeka, Shibuya
    Postova
    3.905

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Licence su mi još najdraži dio igre i to su ujebali...... Al ajde, bar izgleda maestralno- kokpit izgleda 10x bolje nego u Forzi 3, iako se o eksterijeru da itekako raspravljati.
    I am an island.

  23. #233
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    = Citat = Izvorno postao Praetorian
    Koja šugava IGRIICA.
    Samo šta ta IGRIICA i dalje nema prave konkurencije.

  24. #234
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Kutina, Rijeka, Shibuya
    Postova
    3.905

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Joj, kameleone moj
    I am an island.

  25. #235
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Dobro, ajd, Forza3, ali ona recimo nema vremenske uvjete, a vjerojatno je i karijera nešto slabija.

  26. #236
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Forza ima možda 10% značajki i sadržaja jednog Gran Turisma.

  27. #237
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Kutina, Rijeka, Shibuya
    Postova
    3.905

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Zaista ne znam što bih rekao.... Slažem se sa kameleonom, ali Vedrane, dosta mi je bilo više tebe braniti..... Gotovo je.... I shall not be on your side of the force no more
    I am an island.

  28. #238
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Došlo je pravo vrjeme za kupovinu ps3, jel mi može neko rec ako imaa neko da igra igru kolko su izraženi nazubljeni rubovi jer sjecam se kad sam vidio Prologue na autoshowu izgledao je odvratnto upravo radi nazubljenih rubova nedostatka AA.
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  29. #239
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Igra je apsolutno nevjerojatna. Jeste znali da kad kupite potpuno novi auto, trebati će neko vrijeme da se "razvozi", te će onda pružati bolje performanse u utrkama.

  30. #240
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    A ti to vec igras?
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

Slične teme

  1. Gran Turismo 5 na PC-u?!
    By Snake in forum Gaming općenito
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 30-04-2008, 15:04
  2. Gran Turismo 1-2
    By Clutch in forum Gaming općenito
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 28-03-2008, 19:54
  3. Gran Turismo
    By *Fila* in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 07-08-2007, 08:34

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •