Stranica 5 od 9 PrvaPrva ... 34567 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 121 do 150 od 261

Tema: Gran Turismo 5 [PS3]

  1. #121
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    I grafika i fizika je ispunila očekivanja. Taj AI moram vidjeti i sam da vidim koliko je zapravo loš.

    Znam da sam već dosadan što serem po grafici ali meni je ovo razočaravajuće...ni blizu najavama i "in game " fotografijama

    KLIK
    Ne vidim šta tome fali... Pa nemaš na FullHD televizoru sliku ko na ovom videu.

    = Citat = Izvorno postao D.O.M.I.
    shift ovo debelo šiša

  2. #122
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Izgleda dobro na ovom videu al niš lošije od shifta. Bitno da grafika radi svoj posao i to je to, igra izgleda lijepo i dobro i to je u redu. Također, dobar crash al nema oštećenja, valjda je isključeno. U biti, jedino kaj me kod ove igre pali je količina auta i vozni sistem kojeg nikad nisam imao prilike isprobat.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  3. #123
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Igra u stvari još nije završena i oštećenja će doći nadogradnjama klikS.Glavna prednost igre ti je osim u voznim karakteristikama ponajviše u rpg elementima u igri koji su savršeni .

  4. #124
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Mene inače čudi kako se nitko nije sjetio da napravi klon GT-a sa karijerom poput GT moda pa za PC i tako. Dobro, na Xboxu se pojavila Forza, ali to je zato što bi da Sony skoči s zgrade, Microsoft bi tražio još višu i skočio s nje.
    Shift bi kao bio nekakva alternativa ili konkurencija GT-u, ili je bar imao taj potencijal. Nažalost, njegovi tvorci se ne usude izdati igru koja nije prilagođena kežual i retardiranoj publici, pa se Shift kao i zadnjih xy nfs naslova izgubio sam u sebi. Na kraju nema do japanaca, kad se radi o igrama, a vjerojatno ni šire. Imam dojam da oni ništa ne rade preko kurca.

  5. #125
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Pogledaj Square onda.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  6. #126
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Mene inače čudi kako se nitko nije sjetio da napravi klon GT-a sa karijerom poput GT moda pa za PC i tako. Dobro, na Xboxu se pojavila Forza, ali to je zato što bi da Sony skoči s zgrade, Microsoft bi tražio još višu i skočio s nje.
    Shift bi kao bio nekakva alternativa ili konkurencija GT-u, ili je bar imao taj potencijal. Nažalost, njegovi tvorci se ne usude izdati igru koja nije prilagođena kežual i retardiranoj publici, pa se Shift kao i zadnjih xy nfs naslova izgubio sam u sebi. Na kraju nema do japanaca, kad se radi o igrama, a vjerojatno ni šire. Imam dojam da oni ništa ne rade preko prozora.
    True. Mislim da na PC-u treba neki jaki brand pod kojim bi izašla igra slična GT-u, jer ne vidim nikakav logičan razlog zašto se takve igre ne radile, igrao bi je danonoćno. Ovako imam Shift, Tocu3, eventualno Grid, TDU...ajde, sad dolazi Grid2, Shift2 i TDU2 pa tu mogu malo utopit želju za igranjem. Tko zna, možda i mi na pc-u jednog dana vidimo takvu igru. Nije da mi je neka sila to igrat al ono, bilo bi lijepo da tak nešto slično naprave.

    Night GT-R Gameplay
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  7. #127
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Pa ja isto mislim da bi primjerice Forza za pc bila vrlo igrana, jer stvarno baš takvog podžanra vožnji fali na PC-u.

  8. #128
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Možda nam se želja ostvari jednog dana
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  9. #129
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Uf, nadaj se

    Makar naravno da neće jer je Forza čista kopija GT-a, a pošto GT ne pokušava preći na PC, neće ni Forza. Imati GT5 na PC-u bilo bi gaming savršenstvo

  10. #130
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Ma nisam mislio drito na Forzu, nego možda na GT5. Ma u biti da nam bilo kaj slično daju ja bi bio turbo zadovoljan. Nek ima handling i aute iz GT5 i sve super...hm, kad malo bolje razmislim, nek ima sve ko GT5 i još bolje od toga ak može
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  11. #131
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    S


    Gledati na 720p




  12. #132
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Hm, zanimljivo, grafika je čak vrlo slična. Šteta što je usprkos tome Shift sranje naspram GT-a.

  13. #133
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Ne , nego shift ima puno bolju grafiku.Pogledaj razinu detalja ...pogledaj samo razliku u asfaltu. Shift je izvrsna igra a dvojka će biti fenomenalna.Ako izbace ili poboljšaju glupo driftanje.Ali što se tiče adrnalina , atmosfere u kokpitu , sudara... tu shift dere GT 5. Dvojka će u tim stavrima biti još bilja...GT5 je bolja igraSzbog izvrsnih RPG elemenata ali imamo na PC što za igrati i uživati u izvrsnoj grafici zahvljujući EA .Ja sam se nakon ovih recenzija ( koje mi u stvari i nisu presudne ) te pogledanih in game filmića totalno ohladio od GT 5 te pogotovo od kupovine konzole zbog te igre.Nemam pojam koji mi je vrag bio što sam uopće razmišljao o toj opciji .

  14. #134
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Ne bih se složio da je bolja grafika kod Shifta, Shift me nikad nije prevario da sam mislio da se radi o stvarnosti, što mi se par puta dogodilo u prvim momentima gledajući gameplay GT5. Shift uz to pati od mnogo lošijeg voznog modela, a sudari mi nisu ponešto uzbudljivi zato jer znam da ću čak i ako ruknem u zid pri 200 na sat nastaviti kao da ništa nije ni bilo. Drugo je kad igra ima oštećenja, i to osjetljiva, pa te stalno prati strah da se ne razbiješ.

  15. #135
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    kakav vražji fotorealizam ?

    Što se voznog realizma tiče...odigrao sam i proveo mnogo sati uz GT 1, 2, 3 i 4 .Trojka mi je bila daleko najbolji dio , savršen .Kada sam prvi puta probao Shift prvo što sam pomislio je GT serijal.Imaju sličan osjećaj vožnje i obje su igre arkadno/simulacijske .Ono u čemu je GT 5 savršen je razrađeno RPG napredovanje i zato je jedinstven. IMO .

  16. #136
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Shift izgleda bolje, prirodnije, i to na pc-u samo. Grafika na konzolama mi je uvijek bila "umjetna". Naravno, to ne umanjuje činjenicu da GT5 ima odličnu grafiku...iako to uopće nije bitno, grafika je dobra za ono kaj treba bit dobra, da su imali ovak dobru grafiku a zasrali sve ostalo, bolje da nije igra ni izlazila. Također, fotorealizam u igrama bute vidjeli možda za jedno 15-20 godina. Pa čak ni tad.

    U svemu ostalom, GT5 je dobar. U biti, nezahvalno ga je uspoređivat sa bilo kojom drugom igrom, ponajviše zbog njegovih "rpg" elemenata, količine vozila i sl.

    Sad čekamo GRID2, Shift2 i TDU2, ouuu jeaaa!
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  17. #137
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Nisam igrao ništa dalje od GT2, ali teško da Shiftov vozni model možeš uspoređivati sa GT4 i GT5. Auti s prednjim pogonom koji se zanašaju kad stisneš kočnicu? Lol. Upravo zato je jedan lik izmislio Gran Turismo mod za Shift koji bi trebao poboljšati vozni model. A što se tiče tipa karijere, tu GT5 nema premca.

  18. #138
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Baš gledam ogromni pregled igreSi vidim da ova izvikana igra boluje od prastarog pop up-a .Sad sam već i lagano razočaran sa viđenim ( npr. sjene u kabini su baš loše ).+ kaj je to sa igrinim AI-om ? Pa još smo u Gridu i zadnjem Shiftu imali dinamičnu borbu sa protivnicima koji ti zatvaraju putanju , zabijaju se u tebe ako si ih ti prvi lupio , guraju te sa staze ako si i ti previše agresivan i sl.Ima li to uopće u ovoj igri ?

  19. #139
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Kaj misliš pod tim popupom? Neda mi se sad gledat cijeli video od sat vremena ^^
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  20. #140
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Kada ti npr. neko drvo iskoči na nekom mjestu ispred tebe a samo sekundu prije ga nije bilo na tom mjestu tj. vidio si prazninu .

  21. #141
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Lol. Sam rekao par stranica prije, grafika je super ali htjeli mi priznat ili ne, ovdje su se radili kompromisi i alternative u grafici. Iako izgleda impresivno, pokoja greškica se mora pojavit.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  22. #142
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Kao što sam već prije rekao, da je igra izašla na PC-u, izgledala bi barem duplo bolje.

    Čak i Cevat YerliSkaže da konzole previše ograničavaju developere te je sam developer GT-a rekao da nisu zadovoljni s konačnim produktom s obzirom koje su bile mogućnosti ovog serijala.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  23. #143
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Da, to je par puta već naglasio tokom razvoja GT-a...
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  24. #144
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]




    Koja dobra fizika i realnost .Mora da maju istrošene lamele .

  25. #145
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    umro sam na ovo
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  26. #146
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Pa i je realno. Misliš da fićo inače može svladat takvu uzbrdicu u drugoj? Ono što nije sigurno realno je da ga možeš prebacit iz druge u prvu u vožnji pa još na tolikim okretajima.

  27. #147
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Kolko ja vidim prebacio je u prvu i svejedno pada unatrag . Inače fićo je zvjer za utrke i ovakve uzbrdice preleti .


  28. #148
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Pogotovo serijski nemodificirani. A možda mu je stvarno i lamela otišla xD Znam da mi je stari pričao kako je lamela rado odlazila na fići i peglici, strašno nešto.

  29. #149
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Ne nego su shebali fiziku u igri .Na ovakvoj stazi se trebalo prašiti iza njih .

  30. #150
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Gran Turismo 5 [PS3]

    Fićo sigurno sa onih 40 ili koliko konja ne može u drugoj preć ovako veliku uzbrdicu. To što šlajfa po tom šljunku vjerojatno i nije normalno. Ali opet je godinama ispred Shifta, kako god okreneš.

Slične teme

  1. Gran Turismo 5 na PC-u?!
    By Snake in forum Gaming općenito
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 30-04-2008, 15:04
  2. Gran Turismo 1-2
    By Clutch in forum Gaming općenito
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 28-03-2008, 19:54
  3. Gran Turismo
    By *Fila* in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 07-08-2007, 08:34

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •