Stranica 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 172

Tema: Wannabe navijači

  1. #61
    Senior Member Small step for mankind System's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    U.S.S. Discovery One
    Postova
    2.707

    Re: Wannabe navijači

    Ja mislim da policajci jedva cekaju utakmice da udaraju navijace.

  2. #62
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Wannabe navijači

    Ma treba prekinuti utakmicu kod svako takvog izgreda , ugasiti prijenos pa neka divljaju do mile volje .Kasnije ih pohapse jednog po jednog prilikom izlaska i ispostave račun za potrgane stolice , radne sate zaštitara i policije , sudske trškove i sl.Ako nemju love ovrha na privatnu imovinu .Treba to po džepu drakonski ...to je najbolja kazna.Par dana zatvora njima dođe za ponosno hvalisanje .

    Ovaj upad policije je bio skroz blesav .Ima puno boljih načina za kažnjavanjem i postizanjem cilja.

  3. #63
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Wannabe navijači

    = Citat = Izvorno postao pimp
    /cut
    Da, istina ovo što kažeš za baklje... Ako su zabranjene onda su zabranjene. I točka. A ne da se događaju ovakvi ekscesi...

    Što se opreme tiča, mda, kontam da su kornjače jake, ali dok god netko u gužvi može policajcu nagurati petardu u kacigu, mislim da su fejlali u izradi te opreme. U biti čak i više od toga, mislim da je fail čim policajci naglavačke ulete u bijesnu rulju, morali oni to ili ne morali zbilja napraviti. Kad počne nered treba držati distancu, makar to značilo da u standardnoj opremi stadiona trebaju biti i vodeni topovi [karikiram].
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  4. #64
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Wannabe navijači

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Ma treba prekinuti utakmicu kod svako takvog izgreda , ugasiti prijenos pa neka divljaju do mile volje .Kasnije ih pohapse jednog po jednog prilikom izlaska i ispostave račun za potrgane stolice , radne sate zaštitara i policije , sudske trškove i sl.Ako nemju love ovrha na privatnu imovinu .Treba to po džepu drakonski ...to je najbolja kazna.Par dana zatvora njima dođe za ponosno hvalisanje .

    Ovaj upad policije je bio skroz blesav .Ima puno boljih načina za kažnjavanjem i postizanjem cilja.

    yep, uzmimo u obzir da jedno 50% je tamo maloljetnika ili koji žive s roditeljima, pa kad ih jednom opale po đepu, sljedeci put ce razmisliti hoce li paliti baklje i topovske udare...

    jednostavno u ovome slučaju policija je krivo postupila, rulja uopce nije bila bjesna (osim na nogometaše i mamica kao i uvijek ), atmosfera je bila pristojna i normalna za ovakav derbi, ali kad su uletili i poceli sve tuci, pa normalno da ces se braniti i da ljudi popizde i pocnu divljati, neces samo stajati i ležati i pustiti da te gaze i pendreče...

  5. #65
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Wannabe navijači

    Za maloljetnike bi roditelji platili ...to se podazumjeva .Njihova djeca , njihova odgovornost . Ako nemaju novaca , ovrha .Pa neka se onda plaču i kukaju do mile volje.

  6. #66
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Wannabe navijači

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Za maloljetnike bi roditelji platili ...to se podazumjeva .Njihova djeca , njihova odgovornost . Ako nemaju novaca , ovrha .Pa neka se onda plaču i kukaju do mile volje.
    I onda roditelj popizdi i ubije boga u klincu. Pa još završi u zatvor. Krasno~

    Novčano kažnjavanje roditelja zbog toga što im je klinac huligan neće previše toga postići... Centar za Socijalnu Skrb i popravni domovi služe tome.
    Iako su i oni kod nas u kurcu, ali eto.
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  7. #67
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Wannabe navijači

    Ili budite totalno operisani od svih sportskih desavanja poput mene
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  8. #68
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Wannabe navijači

    Ma da ...a ja neka plaćam taj centar za socijalnu skrb i poravni dom ...hebeš takvu državu i one koji je podržavaju.Svako neka plaća vlastite račune i mirna Bosna. Drakonske novčane kazne bi riješile 95% toga .Onih 5% totalno glupih bi odustalo prije ili poslije ako bi se prekinula utakmica nakon prve zapaljene baklje i sljedećih 3 sa praznim tribinama.

  9. #69
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Wannabe navijači

    Naši "navijači", pogotovo sad ovi od neki dan; svaki koji je radio sranja bi trebao visit na stupovima za struju od maksimira pa do kud ide. One malo manje tetkice bi u mojoj knjizi ostali bez desne ruke plus kombinacija goli otok. Pa se idemo bahatit.

    Za onu blažu varijantu; prekinut sve utakmice i natjecanja među klubovima na jedno 2-3 godine.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  10. #70
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: Wannabe navijači

    Jučer sam gledao na dnevniku, mislim da je bila nova tv, uglavnom, javila se neka cura koja je isto dobila batine s tim da uopće nije bila na tekmi, nego u nekom kafiću u blizini stadiona, pa neki lik od 60-70 godina, svrstali su ga u izazivače nereda. Nadalje, koliko čujem, u rotoru su stajali kod ulaza i samo tukli sve koji su prolazili.

    Neću reći da su Dinamovi navijači sveci, ali u ovoj situaciji je ipak policija pretjerala. Bili su pretučeni i obični ljudi koju su s djecom došli da pogledaju utakmicu a ne da izazivaju nerede.

  11. #71

    Re: Wannabe navijači

    = Citat = Izvorno postao keko
    Neću reći da su Dinamovi navijači sveci, ali u ovoj situaciji je ipak policija pretjerala. Bili su pretučeni i obični ljudi koju su s djecom došli da pogledaju utakmicu a ne da izazivaju nerede.
    Zamijenio si naše policajce s OVIMA.
    Nije da ih ja branim ili tako nešto, ali ne znaju odmah tko je upleten, a tko nije.

  12. #72
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: Wannabe navijači

    @Grim- Netko je i spomenuo smrt nekakvog policajca...čuo sam i za ovog bezokog iz jedne grupe na fjesu (potpora policajcu kojem je BBB izbio oko ).

    A što da kažem.
    Na nogometne utakmice sve manje i manje dolaze ljudi koji žele gledati sport.
    Nogomet je postao okupljalište ljudi koji žele nevolju.

    Većina od njih su ionako pičkice.
    Ovi moji vršnjaci (žalosno) non-stop pričaju o nekakvoj tuči s policajcima, kako će ubit i srbe i sve, a kad se nešto desi, totalno se useru.

    Ne znam kako uopće naučiti ove naše ljude stvarima.
    Jedino što mi pada na pamet su strože kazne.

    Divljake zapravo i kažnjavati i ovo što je predator rekao.

    Zato me više i ne briga za taj sport niti ga pratim.
    Osim ovih navijača budala, to je sve postalo tko će dobiti, tko će više love zaraditi, tko je bolji pa je sve otišlo u prozor.

    Kvragu i ljudi

  13. #73
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Wannabe navijači

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    = Citat = Izvorno postao keko
    Neću reći da su Dinamovi navijači sveci, ali u ovoj situaciji je ipak policija pretjerala. Bili su pretučeni i obični ljudi koju su s djecom došli da pogledaju utakmicu a ne da izazivaju nerede.
    Zamijenio si naše policajce s OVIMA.
    Nije da ih ja branim ili tako nešto, ali ne znaju odmah tko je upleten, a tko nije.

    gle, sigurno nije 15 ljudi zajedno palilo jednu baklju, i sigurno deda od 60 i nešto godina nije trgao stolice, ili klinac koji doživljava epileptični napadaj sigurno nije dobacivao druže plavi glupi ste u glavi itd.

    policija je ovaj put krivo postupila i to je činjenica, na ovim kamerama se ništa ne vidi, ali tamo na trbini i u rotoru ljudi su se borili za život doslovce

  14. #74
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Wannabe navijači

    Problem je u tome, što je policija tukla sve na što je naišla (djecu, starce, žene), čak i izvan stadiona.


    Nije me strah huligana, strah me policije!

    Gotovo 25 godina sam, manje ili više, redovito prisutan na Maksimirskom istoku. U početku s ocem, zatim s prijateljima, a u zadnje vrijeme sve češće s nama u društvu se nalazi i moj sin koji ima 8 godina. Ali on u sljedećih nekolio godina više neće vidjeti Maksimirski stadion. I to ne zato što me strah baklji i „divljih huligana“ nego jer me strah interventne postrojbe MUP-a, koji ne biraju koga i zašto tuku, nego im je važno samo da tuku.

    Imam 35 godina, dolazim iz Zagreba, ali puno ime i prezime nemam hrabrosti za napisati jer sam siguran da bi taj podatak ugrozio moj privatni i poslovni život, a ipak je hranjenje obitelji važnije od ičega drugoga. I pišem ovo jer sam ogorčen odnosom Vas novinara prema događanjima koji su se odvijali 1.5.2010. u Maksimiru za vrijeme i, posebno, nakon utakmice Dinamo – Hajduk. Svi redom ste u najkraćem roku objavili službeno policijsko priopćenje i krenuli u napad na horde huligana, a da nitko od vas nije pomislio je li moguće da je policija u svom priopćenju, slučajno naravno, zaboravila napisati neke očito bezznačajne sitnice, kao npr. da te večeri nije bio sukob huligana i policije, nego napad hrvatske policije na hrvatski narod. Jer nakon utakmice, nakon gašenja TV kamera i odlaska Vas novinara u tople svečane lože uslijedila je policijska osveta prema svima koji su se našli u „rotoru“ sjeverne tribine, i poslije u Maksimirskoj ulici.

    Zato ću iznijeti par „sitnica“ koje sam vidio na svoje oči, a za koje smatram da moraju dospjeti među širu javnost.
    - Obzirom da istočna tribina ima najlošije izlaze pa se u skladu s tim i najsporije prazni, nakon utakmice sam još 10-15 minuta ostao sa sinom sjediti dok se gužva ne raziđe i bio sam svjedok scenama za koje sam mislio da su ne zamislive u modernoj Hrvatskoj. U tim trenucima na sjevernoj tribini je ostalo možda 100-tinjak ljudi, na tribinu uleće ne mali broj interventnih policajaca i redom, bez iznimke, počinju pendrečit ljude i na taj način ih tjerat prema izlazu, tj. popularnom „rotoru“.
    - A kroz prozore „rotora“ moglo se vidjeti svašta. Hrpa ljudi (tu ih je bilo puno više od onih 100-tinjak na tribini) u punoj brzini trči prema dole, zatim isti ti ljudi nakratko počinju trčati prema gore, da bi onda opet krenuli prema dole. Sve u svmu pravi pravcati stampedo u kojem nisu bili samo razulareni huligani nego i žene i djeca i starci. I ne treba biti prepametan da se zaključi zašto su trčali, ja sam siguran da razlog za to nije što im se svima žurilo doma.
    - Na izlasku s tribine nove scene za pamćenje. Kordon policije koji se verbalno obračunava sa svima koji kraj njih prolaze, kraj starih kućica za prodaju ulaznica djevojka koja histerično plače, momak i cura koji pokazuju jedno drugome uspomene u obliku masnica, deda koji komentira kako nikada nije vidio takvo iživljavanje, roditelje koji ubrzanim korakom s djecom u rukama odlaze što dalje od stadiona. Među takvima sam bio i ja i kada sam se nalazio u parkiću iza istočne tribine začuli su se novi krikovi i urlanje. Kada sam se okrenuo mogao sam vidjeti da je započeo novi osvetnički napad policije. Žene i muškarci, mladi i stari svi trče najbrže što mogu ne bi li se spasili od ne iživljenih policajaca koji su željni bilo čije krvi.
    - Prilikom tog bjega skrenuo sam u Hondlovu ulicu računajući da ću u toj mirnoj uličici naći zaštitu za svog sina i sebe dok se situacija ne smiri. Međutim bio sam u krivu. Tek što se malo primirila situacija, kada su ljudi nakon paničnog bijega malo stali predahnuti, u Hondlovu ulicu iz smjera Maksimirske ulazi policijski kombi. I priređuju scenu kao iz najboljih akcijskih filmova, kombi u punoj brzini dolazi do sredine ulice, naglo se zaustavlja i iz njega, uz povike kakve nadam se moj sin više nikada nigdje neće imati prilike čuti, izleće grupa plaćenih batinaša (jet takvi ne zaslužuju naziv - policija) i počinju vršiti teror prema svakome koga uspiju dohvatiti. Naglasio bi da u tim trenucima u Hondlovoj ulici je najmanje bilo mladića za koje bi posumnjao da su huligani, većinom su bili stariji ljudi sa ženama i djecom, vjerojatno i mnogi koji uoće nisu bili na utakmici nego u šetnji Maksimirom.

    Gospodo novinari zašto o ovim stvarima nitko od Vas nije napisao/rekao niti riječ?
    Je li se itko od Vas zapitao zašto su se najgore scene događale u „rotoru“ i izvan stadiona, dakle daleko od Vas i televizijskih kamera?
    Je li se itko od Vas zapitao zašto je policija u poluvremenu utakmice ušla na istočnu tribinu privesti momka koji je zapalio baklju kada imaju najmoderniju tehniku snimanja tribina i uobičajni je postupak privođenje na izlazu sa stadiona?
    Je li se itko od Vas pomislio da je Praznik rada idealni dan za izazvati sukob i i skrenuti pozornost javnosti s radničkih i inih problema u ovoj državi?
    Zašto prešućujete činjenicu da je policajac civila ranio u PRSA? Nije li uobičajno ako već dođe do uporabe vatrenog oružja prvo pucati u zrak? Nije li horizontalno pucanje pokušaj ubojstva?
    Zašto dopuštate da policija svojim priopćenjem, u kojem su naravno oni potpuno nevini, obmanjuje hrvatsku javnost?
    Zašto štitite nasilnike iz redova policije?

    Gospodo meni je jasno da Vama nevjerojatno zvuči činjenica da nogometni navijači nisu jedni i isključivi krivci za incidente, ali probajte predrasude na trenutak staviti sa strane i zapitajte se da li možda ima malo isitne u, pretpostavljam, hrpi mailova koje ste dobili. Dopustite istini da izađe na vidjelo.

    S poštovanjem.
    Muž i otac iz Zagreba.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  15. #75
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Wannabe navijači

    eto vam...o tome pričam, a neki nemogu to shvatiti jer nisu bili tamo, neznam kako je bilo u domovinskom ratu, ali taj dan me podsjecao na to, evo neznam koliko me znate, ali ovih par ljudi sto me zna s foruma, znaju da sam normalan student koji voli popiti u društvu i zajebavati se, a ne nekakav huligan razbijač itd, dođem na dinamove tekme 5-6 puta godišnje (europske i derbije) i ovo je prvi puta da sam doživio ovako nešto i onako usput pobrao par pendreka u leđa, pod rebra i po rukama, i to samo onako u prolazu i to izvan stadiona!

  16. #76
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: Wannabe navijači

    Video rotora:




    Moje ime je Ana, imam dvadeset godina. U subotu sam otišla na utkmicu sa svojim djedom, koji ima šezdeset i pet godina i koji je dan ranije stigao u Zagreb na kontolni pregled nakon operacije. Kupila sam za sebe i djeda dvije karte kako bi zajedno pogledali utakmicu jer znam da moj djed prati uvijek takve utakmice na televiziji. Htjela sam ga iznenaditi.

    U subotu nakon što je sve kulmuliralo na sjeveru, moj djed i ja smo se povukli sa strane što više smo mogli, što dalje od zbivanja. Pri izlasku sa stadiona policija je udarala sve što se kretalo. Policajac je istupio i zamahnuo pendrekom prema meni. Napomenut ću, visoka sam 155cm i imam 46 kilograma.Moj djed me privukao k sebi i policajac je počeo tući njega. Čovjeka, starca, koji se kreće uz pomoć štake, čiji šavovi na trbuhu još nisu skroz zarasli. Počela sam plakati i moliti ga da prestane na što mi je policajac odgovorio :“ Začepi kurvetino, inače ću i tebe prebiti.“ I nastavio udarati mog djeda. Ovo je samo moja priča, a ima ih puno, puno žena, puno djevojaka, puno još djedova..

    Najoštrije osuđujem svaku vrstu naslija na utakmicama svih vrsta, osuđujem svaki pokušaj huliganstva i nesportskog ponašanja. Svakako sam za najoštrije moguće zatvorske kazne za sve izgrednike, za sve one koji umjesto da navijaju razbijaju. Podupirem, sa obzirom na to da naši zakoni su labavi i gotovo nikakvi, a naša vlada nema ni motivaciju da donese bolje, policiju u svom nastojanju da na ponašanje huligana odgovori primjenjenom silom. Nažalost u ovakvom bezvlađu to je jedini mogući odgovor. Ali za ono u subotu može ih biti sram!!!



    Kad sam prvi put vidio vijesti o ovim neredima, mislio sam: "Klasik, opet dinamovi navijači rade probleme." Ali što više čitam o ovome događaju, sve mi više liči na Noć dugih noževa. Takve stvari ne bi smjele biti dopustive u državi koja sebe naziva demokracijom. Ne kužim kako je uopće moguće da u policijskim snagama postoji toliko ljudi koji će tući starce i djecu bez razloga.

  17. #77
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Wannabe navijači

    Prvo, ekipa koja ide s dedom na utakmicu, roditelji koji furaju djecu od 5god na utakmice takvog tipa - svi su retardirana stoka do bola bez grama soli u glavi. Kolko moraš bit glup da u ovako predivno sređenom okruženju ideš na super siguran stadion Maksimir i to kad igraju dva kluba koji se najviše vole. To ko da stanem na sredinu Times Squarea i viknem da sam Osama Bin Laden. Ono, ogroman fail i poziv na menslaughter.

    I sad mi moramo govorit o tome kak su navijači divlji. O da.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  18. #78
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: Wannabe navijači

    Slažem se s tobom, stanje u našem nogometu je takvo da kad ideš na utakmicu imaš 50% šanse da nastradaš, ali još uvijek mi nije jasno zašto cijeli kordon interventne policije ide po jednog debila s bakljom? Ko da su samo čekali nekakav razlog. Nije da sam navijač Dinama i da branim huligane, ali nekako mi je sumnjivo da su skočili čim su nanjušili krv.

  19. #79
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Wannabe navijači

    Ali ne shvaćam zbog kojeg razloga su policajci tukli random ljude udaljene 100 + m od stadiona koji su se igrom slučaja našli tamo.

    Stvarno jadno.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  20. #80
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Wannabe navijači

    A gle, rija sama zna kaj ih čeka, onda se još više nabriju i lome kosti kome i kad stignu. Da su navijači ok i gosponi policajci bi bili takvi. Da sam ja murjak i da mene tak napadnu ja bi pendrek polomio na njima, pa makar išao u zatvor. Jebeš ti ovdje nogomet, navijanje i nerede, ak te napadnu bori se za svoj život kak znaš i umiješ.

    Živo me zanima kako i ako će to riješit. Zašto fino ne otiđu u englesku, oni su prije 30-40god imali s tim problema, danas su uzor navijanja. Netreba izmišlajt toplu vodu, samo se treba ugledat u druge koji su to riješili.

    Sva sreća pa ne pratim nogomet i nije mi stalo do svega toga kolko imam crno pod noktom, al je bogme fina tema za diskusiju. Još kad se sjetim klinaca iz kvartova koji rade palice da bi se okorjeli bbb-ovci mogli tuć, ma divota.

    @Grim: To se ekipa sa stadiona pritajila tamo...kao ono xD
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  21. #81
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Wannabe navijači

    Hm, iskreno, nemogu zaključiti nešto pametno ako to i sam nisam iskusio (u životu sam možda 5-6 puta dobio pendrkom, ništa više, a i od tada je prošlo već dosta vremena), no ovo što se dogodilo na Maksimiru... stvarično.

    Ono što je sigurno je da svako uvijek fura svoju priču, navijači kažu da su ih policajci počeli mlatiti/provocirati, a policija će tvrditi obrnuto i tako je to uvijek.
    Ali čovjek se nasluša svakakvih priča, pogotovo od starijih koji su već "proživjeli" mnoga bojišta na utakmicama. Ali opet, ista scena, ista događanja - "oni su nas ovako, mi smo njih onako - onda je netko izvukao šaht i bacio plavcu na glavu".

    Nemogu isto tako reći da sam vidio uživo nekog krvavog da odlazi sa stadiona, let alone plavice itd. no znam da mi je stari pričao kako je na onoj tekmi iz 1999. (Rijeka - Partizan) bilo svega, nešto u stilu ovog na Maksimiru (to bi trebala ova tekma biti: QMcTXuvY6p0)

    Strasti, alkohol...jedna iskra je dovoljna i plamen se brzo proširi.

    btw. u svakom slučaju nemoš očekivati da kad kreneš na murjaka s palicom da će te dočekati sa cvijećem i krafnama. Jel tako?

  22. #82
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: Wannabe navijači

    Al pročitajte svjedočanstvo koje je Grim postao na prethodnoj stranici. Kakva prava ima policija da usred ulice izleti van iz kombija i počne mlatiti nedužne ljude u šetnji? Ovo mi sve izgleda ko da vježbaju za sljedeće prosvjede.

  23. #83
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Wannabe navijači

    Divljanje delinkvenata stajat će porezne obveznike 250.000 kuna

    Uništeno je 909 plastičnih sjedalica, službena kamera, oštećeno devet automobila, a demolirani su i tramvaji i autobusi


    + ja bih dodao dnevnice policajaca , sudaca , liječnika...tako da je ta cifra sigurno X5 .

    O tome je pričam.Treba isporučiti račun onima koje se uhvatilo da rade sranja .Fino mu napišeš uplatnicu na cc 30 000 kn pa si ti misli .Plati pa ponovno budi frajer.Nemaš ? Sjednem ti na plaću idućih nekoliko godina pa ćeš morati raditi dva posla da preživiš .

  24. #84
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Wannabe navijači

    Sve mogu pokušati shvatiti, ali nikako, nikakoSmi ne ide u glavu kako mi hrvati tako lagano potežemo jedni na druge...dakle sunarodnjak na sunarodnjaka. Te podjele na zapad, sjever, jug...kvarner, zagorje, dalmaciju itd... nebi nam škodilo da smo malo složniji.

    Čemu svo ono navijanje na utakmicama reprezentacije ako ćemo se već na drugoj utakmici pobiti?
    Imam osjećaj da možemo biti složni samo u slučaju kada je rat ili kada igra Hrvatska nogometna reprezentacija.

  25. #85
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: Wannabe navijači

    = Citat = Izvorno postao keko
    Video rotora:




    Moje ime je Ana, imam dvadeset godina. U subotu sam otišla na utkmicu sa svojim djedom, koji ima šezdeset i pet godina i koji je dan ranije stigao u Zagreb na kontolni pregled nakon operacije. Kupila sam za sebe i djeda dvije karte kako bi zajedno pogledali utakmicu jer znam da moj djed prati uvijek takve utakmice na televiziji. Htjela sam ga iznenaditi.

    U subotu nakon što je sve kulmuliralo na sjeveru, moj djed i ja smo se povukli sa strane što više smo mogli, što dalje od zbivanja. Pri izlasku sa stadiona policija je udarala sve što se kretalo. Policajac je istupio i zamahnuo pendrekom prema meni. Napomenut ću, visoka sam 155cm i imam 46 kilograma.Moj djed me privukao k sebi i policajac je počeo tući njega. Čovjeka, starca, koji se kreće uz pomoć štake, čiji šavovi na trbuhu još nisu skroz zarasli. Počela sam plakati i moliti ga da prestane na što mi je policajac odgovorio :“ Začepi kurvetino, inače ću i tebe prebiti.“ I nastavio udarati mog djeda. Ovo je samo moja priča, a ima ih puno, puno žena, puno djevojaka, puno još djedova..

    Najoštrije osuđujem svaku vrstu naslija na utakmicama svih vrsta, osuđujem svaki pokušaj huliganstva i nesportskog ponašanja. Svakako sam za najoštrije moguće zatvorske kazne za sve izgrednike, za sve one koji umjesto da navijaju razbijaju. Podupirem, sa obzirom na to da naši zakoni su labavi i gotovo nikakvi, a naša vlada nema ni motivaciju da donese bolje, policiju u svom nastojanju da na ponašanje huligana odgovori primjenjenom silom. Nažalost u ovakvom bezvlađu to je jedini mogući odgovor. Ali za ono u subotu može ih biti sram!!!



    Kad sam prvi put vidio vijesti o ovim neredima, mislio sam: "Klasik, opet dinamovi navijači rade probleme." Ali što više čitam o ovome događaju, sve mi više liči na Noć dugih noževa. Takve stvari ne bi smjele biti dopustive u državi koja sebe naziva demokracijom. Ne kužim kako je uopće moguće da u policijskim snagama postoji toliko ljudi koji će tući starce i djecu bez razloga.
    Ma šta je ta cura imala ić sa djedom na tu utakmicu, sto posto je njezin dečko/muž delikvent pa joj je rekao da to kaže za televiziju. Ja podržavam policiju, trebali su izbit zube svima, to je stvarno prevršilo svaku mjeru takvo ponašanje navijača.

  26. #86
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.742

    Re: Wannabe navijači

    Cak i onima koji nisu navijaci, ako nitko osim "navijaca" ne bude isao na utakmice, i ovakve stvari se ne budu desavale, kaos je neizbjezan.

  27. #87
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: Wannabe navijači

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Sve mogu pokušati shvatiti, ali nikako, nikakoSmi ne ide u glavu kako mi hrvati tako lagano potežemo jedni na druge...dakle sunarodnjak na sunarodnjaka. Te podjele na zapad, sjever, jug...kvarner, zagorje, dalmaciju itd... nebi nam škodilo da smo malo složniji.

    Čemu svo ono navijanje na utakmicama reprezentacije ako ćemo se već na drugoj utakmici pobiti?
    Imam osjećaj da možemo biti složni samo u slučaju kada je rat ili kada igra Hrvatska nogometna reprezentacija.
    Zato što oni iskorištavaju nogomet kao izliku da se mogu tući.
    Ne dolaze oni tamo gledati nikakav sport, nego se ''šorati''.

    Ne igra se dovoljno često sa srpskim klubovima, pa u nedostatku drugih meta, okomili se jedni na druge.
    Ne želim ni zamišljati kako bi bilo i da su u našoj ligi srpski klubovi.

    Vau, netko se rodio u Zagrebu, pa navija za DInamo.
    Big deal, to je prirodno, što ga netko ima tuć zbog toga?

  28. #88
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Wannabe navijači

    Poanta cijele priče je da se netko sjetio da se baklje nesmiju nosit na stadion; e sad priča ide ovako: netko je zapalio baklju i neka mini glavešina u policiji se sjetila najgoreg mogućeg poteza - poslat interventnu policiju na tribine zbog toga što je najveća glupost, prvo nesmiju tam slat jer ima drugih ljudi, djece, staraca i sl. koji gledaju utakmicu; drugo, imaju kamere koje sve mogu snimit dok se ta baklja ili više njih baca u miru, nakon kaj ekipa izađe van fino u maricu i ajde bok (tak se inače radi u ostatku civiliziranog svijeta).

    Al ne, neki biser u riji se hoće osvećivat, da ima pravde sad bi mu glava trebala past. Murjacima koji su tam išli je tak svejedno, oni moraju slušat ove pametnjakoviće iznad sebe a jedino kaj imaju na pameti je kad će plaća te da sačuvaju svoj život dok to rade. Jedan mali postotak, njih 5-10% su teški pacijenit koji jedva čekaju da slome pendrek na nekome; isto tako je i sa navijačima, uvijek se nađe par bisera koji idu mimo normalnog navijanja.

    Zato se šore događaju prije ili poslije utakmica, na tribinama se tak nemogu pomlatit kad su odvojeni; fino se nađu prije ili poslije utakmice, njih 50-60 se pošora, rukuju se i fino na utakmicu. To je poso.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  29. #89
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Wannabe navijači

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Divljanje delinkvenata stajat će porezne obveznike 250.000 kuna

    Uništeno je 909 plastičnih sjedalica, službena kamera, oštećeno devet automobila, a demolirani su i tramvaji i autobusi


    + ja bih dodao dnevnice policajaca , sudaca , liječnika...tako da je ta cifra sigurno X5 .

    O tome je pričam.Treba isporučiti račun onima koje se uhvatilo da rade sranja .Fino mu napišeš uplatnicu na cc 30 000 kn pa si ti misli .Plati pa ponovno budi frajer.Nemaš ? Sjednem ti na plaću idućih nekoliko godina pa ćeš morati raditi dva posla da preživiš .
    Tatinim sinovima nije problem platiti, pa bi im mjesec dana u zatvoru (ili više po mogućnosti) bio poučnije iskustvo. Što se tiče materijalne štete, uglavnom je nanesena NK Dinamu i Maksimirskom stadionu. Zašto bih ja kao porezni obveznik morao platiti novac radi ta dva jada?

  30. #90
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Wannabe navijači

    Zato što porezni obveznici plaćaju Dinamo, što direktno, što indirektno.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

Slične teme

  1. Wannabe ustaše
    By loo in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 06-12-2009, 00:25
  2. Wannabe emo
    By Mirko L in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 145
    Posljednji post: 29-08-2009, 20:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •