Stranica 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 172

Tema: Wannabe navijači

  1. #31
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: Wannabe navijači

    = Citat = Izvorno postao osvetnik_sch3l3
    OFF.
    evo sto se tice zavicajnog govora,
    nemam nista protiv njegovog koristenja,
    no prednost dajem svakako sluzbenom/stokavskom narjecju,
    kada je rijec o komunikaciji na forumu koji obuhvaca sve hrvatske krajeve.

    sve bi trebali biti upoznati sa cjelokupnom hrvatskom jezicnom raznolikoscu,
    kako bi bolje upoznali vlastitu kulturu i shvatili da postoji i hrvatska ekavica.

    no najvise mrzim one klasicne nepismene izlete ( kupio sam novu biciklu).

    ON.
    nazovinavijaca mi je puna kapa, a onaj momak sa dinamovim (ili bilo cijim) grbom,
    te porukom o bokseru i ponosu i sta ti ja znam... je klasicni primjer stanja stvari
    kod nas i u regiji... zalosno je i sto su jednim velikim dijelom i sami igraci krivi za
    poticanje nasilja i mrznje izmedju nogometnih klubova...
    O kojem momku pričaš?
    I da, i meni ih je puna kapa.
    Jednostavno jadno.

    Ali sa stavom da se ništa ne poduzme samo ide gore.
    Bilo je vrijeme kada su ljudi mogli dolaziti na utakmicu gledat nogomet.Sport.
    Bilo je doba ka je nogomet bio SPORT.

    E, pa više nije.
    Sada je samo glupo natjecanje koje lključuje varanje, ljutnju, mržnju i zapravo pobjeda je jedini cilj.
    Igračima i navijačima.Iako je velikom djelu navijača isto cilj ''dobro mlaćenje''.

  2. #32
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: Wannabe navijači

    = Citat = Izvorno postao Lord Antares
    Bilo je vrijeme kada su ljudi mogli dolaziti na utakmicu gledat nogomet.Sport.
    Bilo je doba kad je nogomet bio SPORT.

    E, pa više nije.
    Sada je samo glupo natjecanje koje lključuje varanje, ljutnju, mržnju i zapravo pobjeda je jedini cilj.
    Igračima i navijačima.Iako je velikom djelu navijača isto cilj ''dobro mlaćenje''.
    ... ... ...

    Upravo si rekao najkulniju rečenicu na cijelome forumu.
    Липе цвату и у Србији!

  3. #33
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Wannabe navijači

    = Citat = Izvorno postao Kostolomac
    Ćo mona, ki vrah se ovdi događa?

    @Lord Antares, jbt s čime ti četaš
    Ali gledano s pozitivne strane za tebe, ako te zasvrbe jaja, samo joj par šamara udijeliš i voljet će te do neba k'o da si pravi super ružni engleski huligan
    Hey, balkanci su gori po poimanju "huliganstva" od Engleza!
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  4. #34

    Re: Wannabe navijači

    Huligani su govna,gamad. Grupa nadrkanih majmuna koji se idu tući jer nemaju što izgubiti,90% njih nema ženu/curu,završenu srednju školu,znači samim tim nemaju nikakvu budućnost... Idu se tući jer nemaju što izgubiti.

    Normalno da naši (balkanski) stadioni vrve huliganima kad je osiguranje na stadionima nikakvo. Svatko moće unjeti noževe balice,pa i bengalke koje se redovito bacaju za vrijeme derbija.

    A na kraju krajeva stanje na stadionima je odraz nas balkanskih naroda. Svi se mrze,svatko misli da je veći Hrvat/Srbin/Musliman(Bošnjak) ako više mrzi onog drugog...

    Jadni smo!

  5. #35
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: Wannabe navijači

    Jesmo.

    Ali stvar je u tome da dosta ''huligana'' i imaju više cura od nas svih skupa (od mene sigurno )
    Vidiš, cure (bar one umišljene...i lijepe ) se pale na badass likove.
    A oni se tuku jer...su jednostavno glupi.

  6. #36
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Wannabe navijači

    = Citat = Izvorno postao Domar Slavko
    A na kraju krajeva stanje na stadionima je odraz nas balkanskih naroda.
    Bullshit, bar Englezi nisu najveći huligani ikad.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  7. #37

    Re: Wannabe navijači

    = Citat = Izvorno postao Lord Antares
    Jesmo.

    Ali stvar je u tome da dosta ''huligana'' i imaju više cura od nas svih skupa (od mene sigurno )
    Vidiš, cure (bar one umišljene...i lijepe ) se pale na badass likove.
    A oni se tuku jer...su jednostavno glupi.
    nek ti pingvin pomogne

  8. #38
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Zg/River
    Postova
    4.550

    Re: Wannabe navijači

    Samo za Mirkeca :

    Pogledaj film. On je više od tučnjave...
    <3
    [center:17dinbss]™[/center:17dinbss]
    [center:17dinbss]..........................................................................................[/center:17dinbss]

  9. #39
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2009
    Postova
    289

    Re: Wannabe navijači

    Evo danas sam bio na utakmici Zrinjskog (igrao je protiv dinama) i išao sam na stajanje s prijateljima koji su vonabi huligani, i čitavih 20 minuta koliko sam bio tamo oni su forcali ali ih je bolio kurac koliki je bio rezultat, njima je smao važilo da se čuju jače od BBB.

    -.-'

  10. #40
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Wannabe navijači

    E, mirko, znamo da si ti velika dobričina, pacifist i intelektualac koji drži do moralnih vrijednosti, ali stvarno ne kužim zašto si morao ponovo otvarat već prevaziđenu temu o kojoj su valjda već svi svoje rekli.

    Konstatirali smo i to da danas sport uopće nije na prvom mjestu, zatim i to da neke isti uopće ne zanima nego samo idu ispuhat stres, da treba primijeniti nekakav zakon za njih, i tko zna što sve ne.

    Da cijeli post nije samo kritika, da dodam i nešto novoga. Što je Đurđa Adlešič koja je po nekakvoj strukturi odgovorna za huliganizam i ta nasilja razna, konkretno napravila po tom pitanju zasad, osim što je putovala u Englesku na nekakva savjetovanja i te gluposti koje su sigurno koštale ko sam vrag?

  11. #41
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: Wannabe navijači

    Revive ove teme: u duhu nedavnih nereda ispušite sav svoj bijes zbog toga što se u Hrvatskoj ne može uopće pratiti nogomet jer si stalno u opasnosti da od idiota dobiješ batine.

  12. #42
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Wannabe navijači

    Ti ljudi su idioti, a nogomet u hrvatskoj nije vrijedan praćenja, kazne trebaju biti drakonske kao i u Engleskoj, i još sam nešto mislio napisati ali sam zablokiro!!1
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  13. #43
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Wannabe navijači

    Hrvatski nogomet? Jedino što je dobro od njega je repka, a sad ni to.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  14. #44
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    590

    Re: Wannabe navijači

    -Hrvatski nogomet ne valja od rane 98 kad smo ajmo rec nesto vrijedno postigli, no to ne kazem zato da vi mislite da jedino prihvacam medalje nego kad pogledam kako igraju drugi klubovi imam dojam ko da mi spadamo u neku 4.-tu ligu a kamoli prvu, barem globalno gledajući. Sama bundesliga koja nije naj-naj liga i njezina jedna utakmica daje više svježine,akcije i nogometnog zadovoljstva nego cijela Hrvatska sezona u jednom

    -Balkanski mentalitet nekih ljudi takoder namece svoje debilnosti po tribinama pa nema uopce smisla hodati na utakmice. Ok mi muski jos nekako, ali vodit curu/cure nedaj Bože djecu ili starije je bingo da ne dobiju šaku ili petardu u glavu

    TE DVIJE ČINJENICE SU I VIŠE NEGO DOVOLJNE ZA NE ODLAZAK NA UTAKMICE

    ----------------------------------

    Pitajte svoje roditelje ili djedice kako je to prije bilo....dinamovci i hajdukovci su zajedno pili u bircivima i feštali prije utakmice.

    Na kraju utakmice su domaci ljudi obavezno u pozitivnom duhu ispratili strani klub.



    I dajte mi recite kako jednom BBB-ovcu jedan obican crep club moze biti zivot???

    Dovoljno govori o njemu??? DA


    Da se mene pita sve ih treba strpat na godinu dvije u zatvor...ako opet ostanu sa onim divljacima produzit za duplo. Naravno uz sve to postavit 20-30-tak kamera oko stadiona pa neka se snima. Za svaki istrgani stolac ili za svaku bacenu petardu/baklju 100kn keša i još k sucu za prekršaje.

  15. #45
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: Wannabe navijači

    Čuo sam nešto da je u utakmici nedavnoj (hajduka i dinama?) poginuo jedan policajac ili nešto pa se opet diže prašina.

    Eeeee, moji navijači.

  16. #46
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Wannabe navijači

    Nešto bi reko, ali sve je rečeno. Hrvatski profesionalni klubovi koji gutaju pare nemilice, s lakoćom gube i od amatera, a bagra na tribini radi sranja kako ih volja. Više me ni ne interesiraju toliko ni te huliganske mjere. Nek se pomlate i pobiju ako im je drago, samo neka to ne ostavlja materijalnu štetu. A klubove financirati ne treba. Dinamo će i ove godine preko raznih kanala od države dobiti preko 10 milijuna kuna što se moglo bolje iskoristiti. Ako ste jedni od onih koji strepe od krize, neimaštine, besposlice i sličnog, odjebite više taj nogomet i počnite se baviti pravim stvarima.

  17. #47
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: Wannabe navijači

    Ma birga mene, više ni ne gledam nogomet, ni kad igra hrvatska.
    To je sada daleko od sporta.

  18. #48
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Wannabe navijači

    = Citat = Izvorno postao Doctor Freak
    Pitajte svoje roditelje ili djedice kako je to prije bilo....dinamovci i hajdukovci su zajedno pili u bircivima i feštali prije utakmice.
    Kaze moj stari da je to jos dobro, kak je prije bilo.

    Enivej ja imam frenda koji je torcidas i zajedno gledamo tekme bez beda...

  19. #49
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Wannabe navijači

    = Citat = Izvorno postao Lord Antares
    Čuo sam nešto da je u utakmici nedavnoj (hajduka i dinama?) poginuo jedan policajac ili nešto pa se opet diže prašina.

    Eeeee, moji navijači.
    Čuo sam nešto o tome, policajcu izbili oko petardom, ili je on sam sebi, nisam siguran u to.
    Uglavnom, sve u svemu, za taj incident su ustvari više bili krivi policajci nego navijači.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  20. #50
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    590

    Re: Wannabe navijači

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    = Citat = Izvorno postao Doctor Freak
    Pitajte svoje roditelje ili djedice kako je to prije bilo....dinamovci i hajdukovci su zajedno pili u bircivima i feštali prije utakmice.
    Kaze moj stari da je to jos dobro, kak je prije bilo.

    Enivej ja imam frenda koji je torcidas i zajedno gledamo tekme bez beda...
    Očigledno je on taj koji je bio među nasilnicima.

    Zar sam ja rekao da ih prije nije bilo???


    Aha a da ti nije frend onda ga bi vjerovatno šamarao a??


    ahahahhaha kakav otac takav sin. Nasilnici.

  21. #51
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Wannabe navijači

    Ti si peder
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  22. #52
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    590

    Re: Wannabe navijači

    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Ti si peder
    Ti si Bosanac.

  23. #53
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Wannabe navijači

    Moze
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  24. #54
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Wannabe navijači

    Dovoljno da je tema o nogometu na forumu di su svi kvazi-intelektualci (po onoj temi, prosjek IQ-a je negdje 13-140), ali su vec pocele nacionalne spike. Bravo *aplauz*
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  25. #55
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    590

    Re: Wannabe navijači

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    Dovoljno da je tema o nogometu na forumu di su svi kvazi-intelektualci (po onoj temi, prosjek IQ-a je negdje 13-140), ali su vec pocele nacionalne spike. Bravo *aplauz*

    Šta reć na post od lika koji ima 23+ godine na temi o nogometu:

    "Ti si peder".


    Smisao??

  26. #56
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: Wannabe navijači

    = Citat = Izvorno postao GrimTheReaper
    = Citat = Izvorno postao Lord Antares
    Čuo sam nešto da je u utakmici nedavnoj (hajduka i dinama?) poginuo jedan policajac ili nešto pa se opet diže prašina.

    Eeeee, moji navijači.
    Čuo sam nešto o tome, policajcu izbili oko petardom, ili je on sam sebi, nisam siguran u to.
    Uglavnom, sve u svemu, za taj incident su ustvari više bili krivi policajci nego navijači.
    Da policajac je sebi sam stavio petardu ispod vizira i razneso si oko, vrlo lako moguće, oh wait.............................................. ..

  27. #57

    Re: Wannabe navijači

    ...Dovoljno mi je navijaca za ceo zivot,drugu mom,razbili glavu.

  28. #58
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Wannabe navijači

    = Citat = Izvorno postao Praetorian
    = Citat = Izvorno postao GrimTheReaper
    = Citat = Izvorno postao Lord Antares
    Čuo sam nešto da je u utakmici nedavnoj (hajduka i dinama?) poginuo jedan policajac ili nešto pa se opet diže prašina.

    Eeeee, moji navijači.
    Čuo sam nešto o tome, policajcu izbili oko petardom, ili je on sam sebi, nisam siguran u to.
    Uglavnom, sve u svemu, za taj incident su ustvari više bili krivi policajci nego navijači.
    Da policajac je sebi sam stavio petardu ispod vizira i razneso si oko, vrlo lako moguće, oh wait.............................................. ..

    murjaci su ovo tražili ovaj puta...

  29. #59
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Wannabe navijači

    Um, kako su to točno tražili? Istina, nisam previše upoznat sa slučajem ali mislim, što god murjaci možda učinili, ovi huligani su ti koji su već u početku na stadion donijeli petarde/palice/štajaznam. Već tu je prekršaj.
    Izuzev toga, koliko god me ovo osobno ne tiče jer me nije briga za nogomet... Kompletna ta ekipa huligana su teška đubrad. Treba čim prije uvesti drakonske mjere i drakonske kazne pa nek se misle.
    Također i dodatno opremiti policiju, pa i povećati dozvoljenu uporabu sile. Ne mogu policajci sa pendrecima pretiv nečega što je esencijalno eksploziv.
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  30. #60
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Wannabe navijači

    = Citat = Izvorno postao PR3DAT0R
    Um, kako su to točno tražili? Istina, nisam previše upoznat sa slučajem ali mislim, što god murjaci možda učinili, ovi huligani su ti koji su već u početku na stadion donijeli petarde/palice/štajaznam. Već tu je prekršaj.
    Izuzev toga, koliko god me ovo osobno ne tiče jer me nije briga za nogomet... Kompletna ta ekipa huligana su teška đubrad. Treba čim prije uvesti drakonske mjere i drakonske kazne pa nek se misle.S
    Također i dodatno opremiti policiju, pa i povećati dozvoljenu uporabu sile. Ne mogu policajci sa pendrecima pretiv nečega što je esencijalno eksploziv.

    tako što su postupili krivo, maksimirski stadio je opremljen najsuvremenijom opremom za raspoznavanje lica i kamerama, te su mogli najmirnije poslije utakmice privesti ovog JEDNOG INVIDUALCA koji je zapalio JEDNU BAKLJU, nigdje u povijesti nema primjera takvog premlačivanja navijaca zbog JEDNE BAKLJE, sjeti se samo prošlogodišnje proslave dinamovog naslova, cijela sjeverna tribina je gorjela od baklji i svima je to bilo prekrasno i dirljivo kako slave pobjedu, a sad se odjednom mlati na mrtvo ime zbog JEDNE baklje

    +1 treba iskorijeniti te balavce koji briju na ustaše, pavelića i krista , ubi srbina , razbi tovara itd. to je sve gamad koja baca ljagu na hrvatsku i njen nogomet

    policija je opremljena da nemože biti bolje, kornjače su skoro ko terminatori, bio sam sad na ovoj tekmi i uporaba sile je dosegla maksimum, mogao bih par stranica pisati o tome kako se tuklo sve što im se našlo u dosegu pendreka, u subotu nisu uopce imali razloga ulaziti na tribinu i sve ono započinjati, ali to je sve tako izrežirano kako bi se javnost obmanila i zabavljala malo navijačima kako su to najniži sloj koji nas sramoti i kako ih sve treba iza rešetaka, umjesto da se skrene pogled na stvarno stanje u hrvatskoj i sta ce tko jesti danas/sutra

Slične teme

  1. Wannabe ustaše
    By loo in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 06-12-2009, 00:25
  2. Wannabe emo
    By Mirko L in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 145
    Posljednji post: 29-08-2009, 20:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •