Ima već tema, ali nemogu je neću, pa nemojte zamjerati.

Dakle, valjda i sami znate po kome pljujemo.
Pljuje se po ljudima koji na utakmice dolaze da bi se tukli i da rade nered.

Bilo je prije vrijeme kad je nogomet bio sport...nije više.
Doduše, ima ljudi koji i dođu na utakmicu da gledaju nogomet, ali često budu potisnuti od strane bezumnih budala željnih krvi.

To je jedan od razloga zašto sam izgubio interes za nogomet.
Mogao bih još pričati, ali jedna rasprava s fejsa može sve objasnit...
Malo će biti poduže, ali vrijedno je čitanja.

Evo, vidite razmišljanja jedne wannabe huliganke:

'' ONA:
bovver je leo a pete charlie.
mirko, nedaj da te naslov zavara [ posto znn da nevolis balun pa valjda ni huligane ]Sfilm nije o nogometu, huliganizma normalno ima al se kroz film ono prepiricava uobicajeno zivot, ne samo tuce. i nije wannabe film nego je pravi film i umre glavni
44 minutes ago

Mirko Antares Laušić
rofl...

Nije zato šta ne volin ''balun''.
Nije da ja nevolin nogomet, nego ga samo negledan, OK mi je ka sport.

Ali ne volin huligane, to da.Debili glupi.
Ti ih obožavaš?
43 minutes ago ·

ONA:
a nec. this is just the way they decide to show their love for the greatest game on earth. polu-citiran lika iz gsh2. ) da san musko bila bi huligan xD
41 minutes ago

Mirko Antares Laušić

Ovo je nešto najgluplje šta san čua u zadnje vrime.Žalosno
36 minutes ago ·

ONA:
e jeebiga. oni koji nevole balun nemogu ga ni skuzit. deal with it
35 minutes ago
Mirko Antares Laušić

lol
31 minutes ago ·
ONA:
e
31 minutes ago

Mirko Antares Laušić
e, čuješ, amo nabit one likove šta navijaju za drugi klub!
Ala koje su oni pičkice!

Umisto da okolo se tuku i razbijaju glave ko majmuni, oni gledaju nogomet.Lol.Koje pičkice.

Ali ja volim nasilje.Ja sam mali nesiguran mladić kojega svijet ne shvaća, pokažimo im heheh!1

Ono, ko je vidija za vrime utakmice gledat nogomet.Treba se mlatit ko pravi muškarac jelda?

I UMRIT ZA SVOJ KLUB! JELDA?!
NEKA VIDE ONI!

UBIT ĆEMO IH, NAVIJAJU ZA DRUGI KLUB, U PRIJEVODU, SOTONE SU I TO JE ZLO!

WHO'S WITH ME?!


27 minutes ago ·
ONA:
oni normalni nece nabit neke koji se nezele tuc, nego one koji izazivaju i oce se tuc . i ti govoris o ovin hrv wannabe huliganima koji se tuku za vrime utakmice, psotoje i oni koji se tuku iza . e pa tria se borit, i tria umrit za svoj klub. mirko ovo e primitivno i nekuzis, al nista nisan ni ocekivala. jednostavno znan da to nemoze skuzit onaj ko to nevoli, i znn da ti nemos skuzit jer ti nebi umra za svoj klub. da ga imas. al ugl. kako god.
24 minutes ago

Mirko Antares Laušić
lol

To je jednostavno priglupo, seljački i primitivno.
Ono, idemo se tuč s ljudima jer ne navijaju za isti klub ko mi EHEHEHE!

Naravno da su oni krivi šta su se rodili u drugon gradu di se navija za drugi klub!

Luđaci! Krivi klub!
Kako ne svaćaš da huligani nemaju veze s nogometon?
Oni nisu došli gledat nogomet ko neko ljudsko biće s imalo digniteta.

Oni su se došli lemat zato šta to vole...i zato šta su maknute seljačine.

Neznan jeli mi to smišno...prije da je toliko jadno da nije ni smišno.
19 minutes ago ·
ONA:
Idu se tuc s drugin huliganima, koje niko nije natira da budu huligani. to nije normalno, a normalno je sta su se prije sta ja znn koliko ljudi ubijali jer nemaju istu boju koze? normalno je sta se mrze jer zive priko granice il jer govore drugin jezikon? to e isto. kako ti nekuzis da postoji vise vrsta huligana. neki nevole nogomet i pripaddaju ... See Morebzvz nekoj skupini jer se vole cipat i nista drugo, neki brane svoje. ka sta sad 60% hrvata mrzi srbe. JESU LI ONI KRIVI STA SU SE RODILI U DRUGOJ DRZAVI? jel neka mala od 10 god kriva sta joj je otac bija ratni zlocinac? postoje huligani koji gledaju nogomet i meni nije nimalo tesko priznat da bi i ja rado prosvirala glavu fergusonu koji je pripadnik drugog kluba naprimjer. nit je jeadno nit je smisno. ja in se divin
15 minutes ago

Mirko Antares Laušić
Lol, ajde nađi di san ja reka da je u redu šta su se ljudi ubijali zbog boje kože i nacionalnosti?

Mrzin te ljude ''EHEHE, Srbin je!Debil, ubijmo ga!!!''
lol, diviš in se?
Ja in se rugan....

Lol, kakve veze sad ima mala od 10 godina kojoj je otac ratni zločinac?

To mi je jednostavno jadno.
I nemoj mi molin te prodavat to da oni nije da se vole cipat nego brane svoj klub?

Brane od koga?
Ko ih je napa?
Kurac!
Ili oni idu napast one ili se počnu ''branit'' zato šta je ''protivnik'' dobacija par uvreda.

To je branjenje kluba?
Fuck that!
Neću ni poricat da svi koji su takvog mišljenja da treba istuč one iz drugog kluba i da su oni kreteni...i ovo za srbe...svi su oni debilčine za mene.

I neda mi se više trošit tipkovnicu na huligane.Briga me.Nek se idu mlatit, pa neka plaču kad in neko umre.
Sami su tražili, jebe me se.

Iden radit nešto konstruktivnije, gledat film.
Over&out.
8 minutes ago ·

ONA:
pa kad bi meni neko dobacija par uvreda na moj racun il racun kluba kojeg volin, normalno da bi ga i ja tila izudarat, ti nebi? okej, mozda ti nebi, al eto za to je vazna lojalnost ponos i respekt i to je ono sta i meni najvise znaci, tako da valjda zbog toga volin to. i neki ljudi se osjecaju bolje kad imaju nesto branit i za nesto zivit. aj bog''

Eto...vi prosudite...jednostavno mi se gadi sve to...ta cipa, sve to zbog nekog ''sporta''.
Da su bar ljudi civiliziraniji.

Oprostite što nije na književnom jeziku, na fejsu se dopisujem zavičajnim, pls nemojte opet zajebavat.