Stranica 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 121 do 150 od 165

Tema: Antivirusni Programi

  1. #121
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    zaboravih na njega, al da, imam spybot
    podsjeća me na jednu anegdotu

    ovako, pričao mi frend
    imali su informatiku i na desktopu je bila ikona spybota na što je rekao jedan iz njegovog razreda: "e kak je to zakon igrica jebote" na što mu se moj frend počeo smijat i ovaj ga je krenuo uvjeravat da ga ima doma na 4cd-a i da će mu ga donijet idući dan. drugi dan je došao i rekao da mu fali prvi cd
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  2. #122
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    zaboravih na njega, al da, imam spybot
    podsjeća me na jednu anegdotu

    ovako, pričao mi frend
    imali su informatiku i na desktopu je bila ikona spybota na što je rekao jedan iz njegovog razreda: "e kak je to zakon igrica jebote" na što mu se moj frend počeo smijat i ovaj ga je krenuo uvjeravat da ga ima doma na 4cd-a i da će mu ga donijet idući dan. drugi dan je došao i rekao da mu fali prvi cd
    joj debila

  3. #123
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  4. #124
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211
    Koristim NOD32 , Spyware doctor (samo za scan) , sygate firewall i ad-aware!!

    Ja zadovoljan

  5. #125
    ja koristim samo Zone Alarm, te AD-Aware SE pro i to mi je sasvim ok, do sada nisam pokupio nista vrijedno spomena, par trojana, i to je u biti to, tako da mi Antivirus ni ne treba....jedina preporuka od mene bi vam bila da NIKADA ne koristite NORTON antivirus !!!! totalno ujebe komp, a prolazi hrpa virusa, na svoje oci vidio kako mi legi odlazi komp, imao je nortona i nekih 10-tak virusa, koje doticni program nije mogao ukloniti !!!

    ma ustvari najbolja zastita je FORMAT C: i onda nemas briga
    Napajanje:MS400W
    MBO:Epox 9npa7I
    CPU:Athlon64 3000+,1800MHzBOX
    RAM:GEIL 2x 512 DDR 400Grafička kartica: Gainward GeForce6600GT128 MB,FW 84.21
    HDD:Western Digital WD800JB 80GB 7200/Maxtor 20 GB 7200
    Optika:Samsung DVD-ROM SD-616E/NEC ND-2510A DVD-RW

  6. #126
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    nema briga šefu rečeš da si datoteku ostavio na disku a da ti je glupi FORMAT C: ANTIVIRUS obrisao datoteku ...
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  7. #127
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    ma jebeš antivirus

  8. #128
    Ja sam korisitio NOD 32, pa sam ada quih heal . . .!

  9. #129
    Senior Member It lives by night gogs's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rudeš_Metropola
    Postova
    598
    Ma ja uživam u svim raskošima virusa. Iz nekog inata kaj mi je Norton sje.o sjeli sustav neću koristit antivirus. Al neki dan mi uletilo neko veliko sranje, pa sam intaliro prvi pri ruci AntiVir personal i sad promatram kak se širi po C:/windows
    I "malo" govno mi uzelo ulogu sys. administratora i sad se sprda s menom. Nemrem pokrenut ni sys. restore ni task man. tak da sam gledam kak sve trune...
    Nevjerujem da ga mogu maknut,previše se proširil i sad tone uz zvuk vječnog orkestra ....

    E da,jel ga mognu kak ipak maknut? Koji dobar antivirus bi to mogel sredit,NOD nemam pri ruci nit ga mogu brzo nabavit. Neki free ak mislite da je pouzdan.

    Malo nade ...

    A.C.A.B.
    Josip Kuže 6.11.2006: "Svatko ide putem svog života, na rastanku srce kaže: Ja ću se vratiti..." Joža, hvala ti za sve...

  10. #130
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    Avast! - probaj s njim
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  11. #131
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    = Citat = Izvorno postao gogs
    Ma ja uživam u svim raskošima virusa. Iz nekog inata kaj mi je Norton sje.o sjeli sustav neću koristit antivirus. Al neki dan mi uletilo neko veliko sranje, pa sam intaliro prvi pri ruci AntiVir personal i sad promatram kak se širi po C:/windows
    I "malo" govno mi uzelo ulogu sys. administratora i sad se sprda s menom. Nemrem pokrenut ni sys. restore ni task man. tak da sam gledam kak sve trune...
    Nevjerujem da ga mogu maknut,previše se proširil i sad tone uz zvuk vječnog orkestra ....

    E da,jel ga mognu kak ipak maknut? Koji dobar antivirus bi to mogel sredit,NOD nemam pri ruci nit ga mogu brzo nabavit. Neki free ak mislite da je pouzdan.

    Malo nade ...
    Nemoj krivo shvatiti ali moraš biti poprilično velik debil da ne koristiš niti jedan antivirus.

  12. #132
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Broken Mirror
    = Citat = Izvorno postao gogs
    Ma ja uživam u svim raskošima virusa. Iz nekog inata kaj mi je Norton sje.o sjeli sustav neću koristit antivirus. Al neki dan mi uletilo neko veliko sranje, pa sam intaliro prvi pri ruci AntiVir personal i sad promatram kak se širi po C:/windows
    I "malo" govno mi uzelo ulogu sys. administratora i sad se sprda s menom. Nemrem pokrenut ni sys. restore ni task man. tak da sam gledam kak sve trune...
    Nevjerujem da ga mogu maknut,previše se proširil i sad tone uz zvuk vječnog orkestra ....

    E da,jel ga mognu kak ipak maknut? Koji dobar antivirus bi to mogel sredit,NOD nemam pri ruci nit ga mogu brzo nabavit. Neki free ak mislite da je pouzdan.

    Malo nade ...
    Nemoj krivo shvatiti ali moraš biti poprilično velik debil da ne koristiš niti jedan antivirus.
    ja ga ne koristim

  13. #133
    Senior Member It lives by night gogs's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rudeš_Metropola
    Postova
    598
    Ma nema povrede osjećaja, to mi svi vele, čak i starci...
    Baš mi se neda "reinkarnirat" windowse opet, pa prikupljat sve dokumente, muziku, igrice... pa ću se priklonit nekom antivirusu.Na šta je svijet spao...

    A.C.A.B.
    Josip Kuže 6.11.2006: "Svatko ide putem svog života, na rastanku srce kaže: Ja ću se vratiti..." Joža, hvala ti za sve...

  14. #134
    Senior Member It lives by night Letva's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Sarajevo,BiH
    Postova
    742
    Norton Antivirus..odličan i avast
    <3 ya all.

  15. #135
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    zaboravih na njega, al da, imam spybot
    podsjeća me na jednu anegdotu

    ovako, pričao mi frend
    imali su informatiku i na desktopu je bila ikona spybota na što je rekao jedan iz njegovog razreda: "e kak je to zakon igrica jebote" na što mu se moj frend počeo smijat i ovaj ga je krenuo uvjeravat da ga ima doma na 4cd-a i da će mu ga donijet idući dan. drugi dan je došao i rekao da mu fali prvi cd


    Pa stvarno bi takvoj djeci trebalo biti zabranjeno pohađanje INFORMATIKE, trebaju prvo položiti!

  16. #136
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Letva
    Norton Antivirus..odličan i avast
    norton sucks. jede puno resursa

  17. #137
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    mostar
    Postova
    2
    nod32 čuda čini..imam zone alarm spybota spyware blastera..i živ sam još..još da imam ATOMSKU BOMBU..bio bih SAFE

  18. #138
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    = Citat = Izvorno postao EMFALION
    nod32 čuda čini..imam zone alarm spybota spyware blastera..i živ sam još..još da imam ATOMSKU BOMBU..bio bih SAFE
    fali ti AD-Aware, SpyBlast mu nije ni blizu a opet Ad-A pomaže Spybotu
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  19. #139
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Ja imam ZoneAlarm i nisam zadovoljan, predlozite mi nesto, ZA stalno pita neki kurac i sporo skenira
    Well, as long as it's interesting.

  20. #140
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.452
    Skini si ZoneAlarm Anti-spyware

  21. #141
    Senior Member It lives by night emp!'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    <Důbr¤vn!k>
    Postova
    535
    avast! najnoviji je super, regaš se i imaš free 120 dana, i onda opet!

  22. #142
    Senior Member Nuke me please Harry's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Našice,Hrvatska
    Postova
    279
    Ja koristim AVG 7 za viruse, Ad-aware za spywaree i System Mechanic za cijeli sistem...

  23. #143
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    = Citat = Izvorno postao Harry
    Ja koristim AVG 7 za viruse, Ad-aware za spywaree i System Mechanic za cijeli sistem...
    tebi fali SpyBot
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  24. #144
    dobar je XOFTSPY, uvjek me sluša!

  25. #145
    Zone alarm security suite normalno zadnja verzija radi super jedino u program cotrol namjestis na low i vise te nista ne pita a super blokira sve ,nikad nikakvih problema sve na jednom mjestu i trosi malo memorije.


  26. #146
    = Citat = Izvorno postao dugi
    Zone alarm security suite normalno zadnja verzija radi super jedino u program cotrol namjestis na low i vise te nista ne pita a super blokira sve ,nikad nikakvih problema sve na jednom mjestu i trosi malo memorije.

  27. #147
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao dugi
    Zone alarm security suite normalno zadnja verzija radi super jedino u program cotrol namjestis na low i vise te nista ne pita a super blokira sve ,nikad nikakvih problema sve na jednom mjestu i trosi malo memorije.
    sve stoji ali da troši malo rama baš i ne stoji

  28. #148
    Member Plants Vs Zombies k!kz's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Dubrovn!k
    Postova
    53
    Nećete vjerovat ali nikad do sad nisam dobio virus, iako imam kako drugi kažu sranje od anti-virusa tj. Kaspersky.

  29. #149
    Senior Member It lives by night emp!'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    <Důbr¤vn!k>
    Postova
    535
    = Citat = Izvorno postao k!kz
    Nećete vjerovat ali nikad do sad nisam dobio virus, iako imam kako drugi kažu sranje od anti-virusa tj. Kaspersky.
    Ja mislim da ti nisi nikad znao koliko ih imaš!

  30. #150
    Koristim NOD32... sa najnovijim definicijama...

Slične teme

  1. Dj Programi
    By Shadow031 in forum Multimedia
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 17-11-2010, 07:37
  2. Programi za Desktop
    By Fireblade in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 26-06-2009, 14:30
  3. Programi za mix-anje
    By Assasin`s in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 09-04-2009, 09:43
  4. Odgovora: 28
    Posljednji post: 25-01-2008, 13:41
  5. Programi za bannere
    By lonac in forum Software
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 10-06-2006, 20:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •