ovdje sam vec jednom postao za kutiju od 5k bez monitora i mislio da ce stari za bozic kupit takav komp,al nista od toga... sad vas molim da mi slozite kuciste za gaming i posebno gaming ali ne sad onakav da naprimjer nemogu pokrenut word kuzite sta ocu rec? znaci sve najosnovnije i naravno internet ali da bude iskoristen novac do jaja za igrice...znaci za oko 4k ili 4 i pol soma kuna sa monitorom i ako moze da ga slozite tako da barem jos dvije tri godine moze pokretat najnovije naslove ako ne i vise (ne kuzim se u takve stvari pretjerano) i da molim vas da mi pojasnite sto to znaci overclokiranje i zasto je to nekima u redu a zasto to neki ne zele na svom kompu,sto znaci da je graficka intergrirana(mislim da to znaci da ju nemozes mjenjat) i koja je razlika izmedju npr 4gb ddr3 i 4gb ddr i sto to tocno znaci ddr i sta radi ali nemojte onako definiciju nego pojasnite da razumijem i da za monitor mi netreba sad ogromni neki nego neki obican osrednji monitor tako da vise love mozete potrosit na konfu...znam da ima puno zahtjeva i pitanja al nebi se obratio vama da to neznate ... i da grafa neka se moze mjenjati(mislim da je to ono intergirana) i da bude najmanje od gige i najmanje 4 rama pa ako moze...