Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 61 do 84 od 84

Tema: 2009. - konačan sud

  1. #61
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Small Village Near BAGHDAD
    Postova
    914

    Re: 2009. - konačan sud

    Borderlands
    ----NO GODS OR KINGS,ONLY MEN----
    (N)EZAVISNA
    (A)MERIČKA
    (T)ERORISTIČKA
    (O)RGANIZACIJA

  2. #62
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: 2009. - konačan sud

    = Citat = Izvorno postao whiskey
    Nisam igra raymana pa nemogu usporedit ali sw osjecaj je tu, blasteri, stormtrooperi, vader i slicni. Pada se i gine se cesto.. ic okej. Block protiv nekih neprijatelja služi kod nekih ne služi svrsi jer tako su dizajnirani da imaju prednosti i mane. Checkpoint save je standard i paše uz igru jer bildaš skill ako pogineš pa manje gineš kasnije Nema miša u izborniku, kako da nastavim živit dalje?? Likovi su po meni vjerodostojni i prica također jer lik ipak sa dark sidea prelazi na light. Sve je ispalo ok... Ne savršeno zbog iritantne prirode portova sa konzola ali bar poviše 80% (ipak sam sw fanatik).
    Ne, SW osjećaj nije tu kad je igra prokleti platformer. Skakutanje kao da je igra za djecu do 13 godina... OH WAIT :O

    Ne pada se i ne gine se često. Jediji su elita. Ne umiru slučajno, ne može im se desiti da se zagrcnu dok jedu, a pogotovo ne mogu pasti s litice dok se okreću za 360 stupnjeva. Block je jednostavno preloše napravljen. Kad se boriš protiv svog robota/ Darth Maula ako ne uspiješ block na početku ode ti 95% healtha jer mu je combo od pola minute.

    Checkpoint? OK, može proći, ALI POSTOJI SAVEGAME OPCIJA?!?!?! Onak', zašto? Sejvaš i... Ništa. Ma zakon.

    Miš u izborniku nije nasušna potreba, ali ignoriranje istog je jebeno maloumno. Upravljaš li ti Windowsovim GUI-om samo s tipkovnicom? Da, može se, ali je jednostavno kao i slaganje makete epileptičnom paraplegičaru koji se nalazi u disku iz '80. godina.

    Likovi su sve samo ne vjerodostojni. Svi ostavljaju dojam kao da su od kartona. Da, prijelaz s Light na Dark side i obrnuto je moguć, ali:
    - ovo je trebala biti Dark side klaona
    - prelazak je napravljen tako da se jednostavno u cut sceni boja lightsabera odjednom pretvori u plavu iz crvene, bez nekog dubokoumnog monologa
    - Juno bi trebala biti najveća bad ass hladnokrva pilotkinja, koja onda moli lika da glumi Dražena Zečića i pokida lance sve

    Priča je sve samo ne vjerodostojna, pogotovo zato jer na kraju i onim dodatnim misijama pošalješ SW svemir u takav krasan, nabrekli falus da sam posadio palmu u koju ću zagnjuriti facu kad naraste kolikog je to facepalma vrijedno.





    Mislim, da se razumije, i ja sam SW "fanatik", ali fanatik ne znači: "Gutam sve što ima SW na sebi", jer sam isto takav fanatik i za hranu, pa ne jedem pseće govno ako mi ga se servira kraj pire krumpira na tanjuru.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  3. #63
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: 2009. - konačan sud

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    - ovo je trebala biti Dark side klaona
    - prelazak je napravljen tako da se jednostavno u cut sceni boja lightsabera odjednom pretvori u plavu iz crvene, bez nekog dubokoumnog monologa
    - Juno bi trebala biti najveća bad ass hladnokrva pilotkinja, koja onda moli lika da glumi Dražena Zečića i pokida lance sve
    - ne baš. LucasArts u svoiem pričama iz nekog čudnog razloga preferira "redemption" priče. Mislim da svi želimo neku kanonsku dark side igru, ili ako već počinješ kao bad boy imaj neki normalan prelaz na lightside i slično...
    - Na onom medic brodu kupiš holocron plave boje koji ne možeš izbjeći (objašnjenje kako je kristal našao, ali ne i otkud kristal na brodu). A kao "double agent" on je i dalje zao, pa mora imati plavi saber da bi se, kao prkrio,iako je on od samog početka dobar (kad Vader veli da pobije na prvom levelu i svoje i njihove, a ovaj kao osjeća krivicu iako je cijeli život proveo pod manijakalnim ubicom koji baš i nije uzor roditeljstva, opet jedan minus na priču)
    - ali sarlacc je patio...šala mala i meni je taj element ultra zasmetao...al ajd

    A što je najgore, upravo je priča dobila jedinu nagradu od nekog udruženja scenarista... eto i od mene jedan epic facepalm za igru...a ja sam spreman gutat SW smeće...

    minus u igri je i nastavak.... how the hell je on preživio...dobro ako su Vader i Emperor preživjeli, logično bi bilo da je i on, ali on je bio MRTAV...a sad s dva sabera kolje po gladiatorskim arenamma....vjerovatno je u stilu R. Crowea rekao "are you not entertained", kad je ubio onu beštiju...
    - Always angry, all the time -

  4. #64
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: 2009. - konačan sud

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    = Citat = Izvorno postao whiskey
    Nisam igra raymana pa nemogu usporedit ali sw osjecaj je tu, blasteri, stormtrooperi, vader i slicni. Pada se i gine se cesto.. ic okej. Block protiv nekih neprijatelja služi kod nekih ne služi svrsi jer tako su dizajnirani da imaju prednosti i mane. Checkpoint save je standard i paše uz igru jer bildaš skill ako pogineš pa manje gineš kasnije Nema miša u izborniku, kako da nastavim živit dalje?? Likovi su po meni vjerodostojni i prica također jer lik ipak sa dark sidea prelazi na light. Sve je ispalo ok... Ne savršeno zbog iritantne prirode portova sa konzola ali bar poviše 80% (ipak sam sw fanatik).
    Ne, SW osjećaj nije tu kad je igra prokleti platformer. Skakutanje kao da je igra za djecu do 13 godina... OH WAIT :O

    Ne pada se i ne gine se često. Jediji su elita. Ne umiru slučajno, ne može im se desiti da se zagrcnu dok jedu, a pogotovo ne mogu pasti s litice dok se okreću za 360 stupnjeva. Block je jednostavno preloše napravljen. Kad se boriš protiv svog robota/ Darth Maula ako ne uspiješ block na početku ode ti 95% healtha jer mu je combo od pola minute.

    Checkpoint? OK, može proći, ALI POSTOJI SAVEGAME OPCIJA?!?!?! Onak', zašto? Sejvaš i... Ništa. Ma zakon.

    Miš u izborniku nije nasušna potreba, ali ignoriranje istog je jebeno maloumno. Upravljaš li ti Windowsovim GUI-om samo s tipkovnicom? Da, može se, ali je jednostavno kao i slaganje makete epileptičnom paraplegičaru koji se nalazi u disku iz '80. godina.

    Likovi su sve samo ne vjerodostojni. Svi ostavljaju dojam kao da su od kartona. Da, prijelaz s Light na Dark side i obrnuto je moguć, ali:
    - ovo je trebala biti Dark side klaona
    - prelazak je napravljen tako da se jednostavno u cut sceni boja lightsabera odjednom pretvori u plavu iz crvene, bez nekog dubokoumnog monologa
    - Juno bi trebala biti najveća bad ass hladnokrva pilotkinja, koja onda moli lika da glumi Dražena Zečića i pokida lance sve

    Priča je sve samo ne vjerodostojna, pogotovo zato jer na kraju i onim dodatnim misijama pošalješ SW svemir u takav krasan, nabrekli falus da sam posadio palmu u koju ću zagnjuriti facu kad naraste kolikog je to facepalma vrijedno.





    Mislim, da se razumije, i ja sam SW "fanatik", ali fanatik ne znači: "Gutam sve što ima SW na sebi", jer sam isto takav fanatik i za hranu, pa ne jedem pseće govno ako mi ga se servira kraj pire krumpira na tanjuru.

    Meni je recimo pire krumpir hrana koju se doslovno može usporediti sa psecim govnom, onim tekucim. Ali staviti force unleashed u isti kontekst sa kakicom je totalni fail. Prije svega igra je arkadna i normalno u arkadama ima situacija di možeš poginit nespretnim padom u provaliju. Jedi ne leti pa i on padne štaš i nije da su te situacije toliko ucestale koliko ti navodiš. Jednostavno triba igru svatit arkadno jer niko nije ocekiva jedi outcast ili šta ja znam šta od ove igre. Akcija je prokleto zabavna i sve je fluidno tj. savršeno animirano. Kad lik malo ojaca doslovno se osjecas ka jedi/sith koji lako slama srca hladnokrvnim pilotkinjama. Igri sam pristupija ka agresor, znaci šta manje blokiranja i šta više napada pa nisam ni osjetija taj famozni block nedostatak. Šta se radnje tice jednostavno mi se svidija taj koncept kako su nastali pobunjenici i velikom žrtvom koju je naš protagonist na kraju doživija. Mislim, zar sam jedini kojemu se igra svidila.. Mora da nešto nije u redu samnom

  5. #65
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: 2009. - konačan sud

    Issss, vi ste se u to uživjeli kao da je stvarnost. Dobro da sam ST fan

    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  6. #66
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: 2009. - konačan sud

    Ja neznam kaj da radim. Počinju mi praznici za tjedan dana, i moram nešto igrat.

    DA:O mi se neda još jednom, pa hoću kupiti nešto novo.

    Gledam ovog Batmana, svi ga hvale, čak ima najveći prosjek ocijena ikad, a opet, puno više me privlači Force Unleashed (da hoću mahat lightsaberom!), no po njemu svi pljuju.
    Kaj da radim?

    Najvjerojatnije ću krenut u dućan po Batmana, ali bojim se da ne ugledam na polici ovaj Star Wars i da ga ne ugrabim. Jer želja za Star Warsom je jača od mog razuma.

    Kvragu!

  7. #67

    Re: 2009. - konačan sud

    Pljuju jer je nakon GODINE DANA portana očajno na PC.
    A ono, imaš Batman, RE5, Borderlands, itd. Dobar je bio ulov ove godine.

  8. #68
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: 2009. - konačan sud

    = Citat = Izvorno postao Srle
    - ne baš. LucasArts u svoiem pričama iz nekog čudnog razloga preferira "redemption" priče. Mislim da svi želimo neku kanonsku dark side igru, ili ako već počinješ kao bad boy imaj neki normalan prelaz na lightside i slično...
    - Na onom medic brodu kupiš holocron plave boje koji ne možeš izbjeći (objašnjenje kako je kristal našao, ali ne i otkud kristal na brodu). A kao "double agent" on je i dalje zao, pa mora imati plavi saber da bi se, kao prkrio,iako je on od samog početka dobar (kad Vader veli da pobije na prvom levelu i svoje i njihove, a ovaj kao osjeća krivicu iako je cijeli život proveo pod manijakalnim ubicom koji baš i nije uzor roditeljstva, opet jedan minus na priču)
    Druga je stvar što LA voli, ali stvarno, prelazak je kao da se to događa svako malo. Tamna strana Sile bi trebala biti nešto čemu se jako teško iščupati iz naručja, a on je to prošao, eto, tako. Došlo mu.
    = Citat = Izvorno postao whiskey
    Meni je recimo pire krumpir hrana koju se doslovno može usporediti sa psecim govnom, onim tekucim. Ali staviti force unleashed u isti kontekst sa kakicom je totalni fail. Prije svega igra je arkadna i normalno u arkadama ima situacija di možeš poginit nespretnim padom u provaliju. Jedi ne leti pa i on padne štaš i nije da su te situacije toliko ucestale koliko ti navodiš. Jednostavno triba igru svatit arkadno jer niko nije ocekiva jedi outcast ili šta ja znam šta od ove igre. Akcija je prokleto zabavna i sve je fluidno tj. savršeno animirano. Kad lik malo ojaca doslovno se osjecas ka jedi/sith koji lako slama srca hladnokrvnim pilotkinjama. Igri sam pristupija ka agresor, znaci šta manje blokiranja i šta više napada pa nisam ni osjetija taj famozni block nedostatak. Šta se radnje tice jednostavno mi se svidija taj koncept kako su nastali pobunjenici i velikom žrtvom koju je naš protagonist na kraju doživija. Mislim, zar sam jedini kojemu se igra svidila.. Mora da nešto nije u redu samnom
    Nije bitno je li prilog pire krumpir, kelj, brokula, mrkva ili još govna, ali u kontekstu SW igara TFU je govno. Da, ima supaČ fiziku i... Ne, nema: "i". To je to. Da, malo pojašnjenje rebelliona je dobro, ali ono i dalje stoji. Sith osjećaj je nepostojeći jer je u igri isto kao i u KoTOR-u - ako si bad ass, samo sve ubijaš. Jej, ono. Tu je pogotovo loše jer se boriš i protiv klonova, pa na koju foru sam ja onda bad guy ako bad guyevi pucaju po meni?

    Da na igri piše helveticom: "ARKADA", i dalje u toj igri igraš s NAJJAČIM FORCE USEROM U SW SVEMIRU, ALO? LIK MOŽE SKINUTI JEBENI STAR DESTROYER IZ ORBITE SNAGOM SVOG UMA, ALI I DALJE MOŽE PASTI S LITICE?! Force sense, 0 bodova? To je kao da Jack Churchill umre od posljedica prehlade - fakin' nemoguće.

    Osim toga, fluidnost=/= zabava. Akcija nije ni najmanje zabavna kad je igra prelagana, sve dok ne dođeš do nekog bossa pa to ponavljaš kojih 300tinjak puta, a da ne spominjem odurne, proklete, ogavne quick time eventove.

    A nema ni miša u izborniku ^^
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  9. #69
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: 2009. - konačan sud

    Miš je jedini pravi argument u dosadašnjoj diskusiji i glavni temelj zašto je igra krenula po zlu. Jer nemoš bez miša u izborniku...

  10. #70
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: 2009. - konačan sud

    Dodah još na prvu stranicu avanture i MMO igre te stavih topic pod sticky da se vidi( ) posto je sada vrijeme za ovakve rasprave, a kada dode vrijeme, bit ce i ankete i glasovanja.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  11. #71
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    274

    Re: 2009. - konačan sud

    Dobra godina ispunjena vrlo kvalitetnim naslovima...Nadam se jos boljoj sljedecoj godini...

  12. #72
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    441

    Re: 2009. - konačan sud

    Vrlo solidna godina treba izdvojit Mirrors edge, Batman AA, onda mozda i NFS Shift i Dirt 2 onda tu su i ajd COD MW2
    ali po meni bi mozda 2010 trebala biti puuuuno bolja

  13. #73
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: 2009. - konačan sud

    vako... rpg-ovi... ja bih torchlight izbacio jer ne volim nešto hack and slasheve, ali ok, nek bude tu i jedan predstavnik toga žanra.. ali na listi bi trebalo da bude i drakensang, može umesto risena, koji iako ima relativno zabavan gameplay, imaju jebeno glupu priču i totalno nezanimljive likove.. taj deo je skroz amaterski odrađen. pa onda, na listi nema the last remnanta.. ako su zastupljeni hack and slashovi, zašto ne i jrpg..

    avanture.. loš izbor, što se mene tiče.. ubedljivo najbolja avantura ove godine tales of monkey island.. kude je? zašto stavljati reizdanje prvog monkey islanda, kad to čak nije ni nova igra.. gubi se dragoceno mesto. ceville je ok, stvarno smešna avantura. ok. e sad, pojavi se treći deo runawaya sad i kažu da je do jaja.. nisam igrao još, ali to ljudi kažu. a ima ga i still life 2, gameplay nije nešto, al priča ubiva.
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  14. #74
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: 2009. - konačan sud

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Dodah još na prvu stranicu avanture i MMO igre te stavih topic pod sticky da se vidi( ) posto je sada vrijeme za ovakve rasprave, a kada dode vrijeme, bit ce i ankete i glasovanja.
    Još platformeri fale

  15. #75
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: 2009. - konačan sud

    Ako oces, dodaj ti ovdje, pa cu ja skopirati tvoje na prvi post
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  16. #76
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: 2009. - konačan sud

    SW: The Force Unleashed nisam igrao na PC i ne želim. Ali na Wii-u je igra super, relativno dobra grafika, akcija dobra, fizika zakon. Ako su sve osim kontrola (koje su na PC-u sigurno loše) prenjeli onda bi trebala igra biti dobra. I ne moraš biti light side, na kraju možeš birati.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  17. #77
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Hrvatsko Zagorje
    Postova
    13

    Re: 2009. - konačan sud

    U 2009. dobar, bolje reći vrlo dobar efekt na mene ostavile su sljedeće igre:

    Plants vs. ZombiesS- ujedno i najveće iznenađenje, ova igra igrala se bude još dugo

    The Last RemnantS- kao fan FF-a i Squarea, ovaj RGP bil je mi savršen početak godine

    BorderlandsS- također veliko iznenađenje koje rula u multiplayeru (co-op), kojeg smo i igrali

    Dragon Age: OriginsS- pravi PC-aški RPG, definitivno igra godine

    DiRT 2S- fenomenalno napravljen posao od strane Codeamstersa, 3. generacija EGO-a je definitivno zablistala. Tu je naravno i vrhunska igrviost, Druga igra godine.

    TorchlightS- definitivno veliko, nadasve kvalitetno iznenađenje

    Malo su me razočarale (čitaj - dobre su al trebalo je bolje) sljedeće igre:

    NBA 2K10S- velika očekivanja, nemar 2K-a za PC verziju uništava veliki potencijal ove igre, koja bi uz očekivani patch mogla potpuno rulati...

    PES 2010S- moglo je i treblo biti (puno) bolje

    WolfensteinS- ne znam ni sam kaj sam očekival (valjda orginal ), daleko od toga da je loš ali nekaj mu fali...


    Whoever wins...We lose

  18. #78
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Road to Zion
    Postova
    2.119

    Re: 2009. - konačan sud

    Mijenjam mišljenje o Torchlightu. Da je na meni ocijenio bi ga 7/10 (isključivo zbog bugova [da ih nema 9/10]) da nije kopija FATE-a, a pošto je, i to potpuno, dajem mu ocijenu 5/10. Kad malo pogledate, ima velikih razlika između TL-a i D2. Sve je to ok dok ne otkrijete FATE. Al sveukupno, igra je veliki napredak u gameplayu od FATE-a, al nikakav napredak u featuresima.
    I ja imam avatar s božićnom kapicom!

  19. #79
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.064

    Re: 2009. - konačan sud

    = Citat = Izvorno postao ArcL!ght
    Fali jedan jako zaboravljeni žanr a to su avanture.... tu bi svakako izdvojio Machinarium

    /signed najbolja igra medu ovima

  20. #80
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Road to Zion
    Postova
    2.119

    Re: 2009. - konačan sud

    stvarno najbolja! Grafički stil preprepredobar i zagonetke su isto jako jako zanimljive. Jedino što me smeta je flash. Kada lik pada sa nečega, igra potpuno izgubi svoj jedinstveni grafički stil, i na sekundu postaje samo jos jedna flash igra.
    I ja imam avatar s božićnom kapicom!

  21. #81
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.418

    Re: 2009. - konačan sud

    Moje top 3:

    1. Mount & Blade
    2. Armed Assault 2
    3. Dragon Age: Origins
    Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40 GHz // GTX 260 896MB (216SP) // 4 GB RAM // HDD: 320 GB

    last.fm

  22. #82
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: 2009. - konačan sud

    Lijepa godina sve u svemu. Batman, Machinarium, Mirrors Edge, Dragon Age, Risen, Modern Warfare 2, Left 4 Dead 2..., lijepo lijepo.

  23. #83
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: 2009. - konačan sud

    Ukoliko niste, ostavite svoje misljenje u ovom topicu. Možete i nekakvu nagradu osvojiti.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  24. #84
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: 2009. - konačan sud

    Nadam se da neće ne poslati kao na hcl-u...

Slične teme

  1. E3 2009
    By Ementaler in forum Gaming općenito
    Odgovora: 58
    Posljednji post: 11-06-2009, 10:37
  2. PES 2009 na PC-u
    By eur0 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 26-04-2009, 21:21
  3. DotA TURNIR 27.02.2009. - 28.02.2009 u Splitu
    By POWER-GAMEZONE in forum Gaming općenito
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 03-02-2009, 01:16
  4. NBA Live 2009 vs. NBA 2009 The Inside(PSP)
    By marko1997 in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 22-11-2008, 11:47

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •