Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 84

Tema: 2009. - konačan sud

  1. #31
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    138

    Re: 2009. - konačan sud

    Sve u svemu solidna godina, pogotovo za ljubitelje RPG-ova (nažalost nisam uspio odigrati većinu njih zbog nedostatka vremena). Kad bi glasao za igru godine to bi možda bio Batman, predobra atmosfera, gameplay, animacije čine ovu igru gotovo besprijekornom, a tu je još i Empire Total War i Modern Warfare 2. Šteta što je gro hitova koji su trebali izaći ove godine odgođeno, ali eto, 2010. bi mogla biti još bolja

  2. #32
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027

    Re: 2009. - konačan sud

    Odlična godina.
    Najbolja igra dakako ETW.

  3. #33

    Re: 2009. - konačan sud

    Batman AA je strašno iznenađenje, jedno od najvećih u zadnjih par godina, usuđujem se reći. Pratio sam igru od samih početaka, nadao se i sve, ali ovako genijalno koncipiranu igru nisam očekivao. Stavio bih tu i torchlight, ali ne jer se meni svidjela, jer me nije ponijela kao manijakalno grindanje u diablu, nego zbog iznenađujuće tople prihvaćenosti. Ako diablo bude ovako izgledao, može, bez problema.

  4. #34
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: 2009. - konačan sud

    Najbolje igre ove godine su mi Batman AA i Empire Total War. Ali bilo je jos dobrih naslova, sam nisam imao vremena za njih.

  5. #35
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: 2009. - konačan sud

    Nadam se da će RTS slijedeće godine biti Napoleon Total war kao ove Empire total war, jer ti Total War-ovi svakim nastavkom sve više iznenađuju.
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  6. #36
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: 2009. - konačan sud

    Oce sigurno, ja nekak mislim da bi Napoleon Total War mogao biti najbolji dosad, citao sam puno rewieva i vidi se da ce biti ispravljene greske iz Empirea, bice puno sitnica, tipa da se vojska mora odmarat na campaign mapi itd.

  7. #37
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: 2009. - konačan sud

    Nek samo srede katastrofalan loading time dok se odvijaju AI turnovi i igra bi čak mogla neš valjat
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  8. #38
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: 2009. - konačan sud

    Aj decki, te rasprave oko Napoleona ostavite za pripadni topic

    Zanimljivo mi je vidjeti situaciju oko RE5. Nekima je igra tesko razocaranje, dok drugima jedan od najboljih naslova u godini. Jos jedan dokaz kako ljudi totalno razlicito dozivljavaju odredene igre (isto tako i Dawn of War 2...dok se sjetim samo teme u Pljuvacnici )
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  9. #39
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: 2009. - konačan sud

    I men je ispocetka smetao dugi loading turnova, al sam se navikao, a i nakon patcha 1.3 idu brze.

  10. #40
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: 2009. - konačan sud

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Zanimljivo mi je vidjeti situaciju oko RE5. Nekima je igra tesko razocaranje, dok drugima jedan od najboljih naslova u godini. Jos jedan dokaz kako ljudi totalno razlicito dozivljavaju odredene igre
    Ja ti omah mogu reć da meni ne valja igra...nikako. Neki su ga uvrstili u kandidaturu za igru godine, neki pak skroz izbacili...
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  11. #41
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: 2009. - konačan sud

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    S

    Zanimljivo mi je vidjeti situaciju oko RE5. Nekima je igra tesko razocaranje, dok drugima jedan od najboljih naslova u godini.
    Dok mi je RE 4 jedna od najboljih igara ikada, prošao sam ju valjda 5-6 puta, i smatram ju najboljim potezom koji se mogao napraviti za RE serijal, RE5 mi je također loš. Neznam zašto, možda zato što je zapravo sve ostalo apsolutno isto, čak i protivnici reagiraju na metke na potpuno isti način, a igra je izašla za novu generaciju konzola. Valjda sam očekivao malo više pomaka.

  12. #42
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: 2009. - konačan sud

    = Citat = Izvorno postao Duke of Earl
    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    S

    Zanimljivo mi je vidjeti situaciju oko RE5. Nekima je igra tesko razocaranje, dok drugima jedan od najboljih naslova u godini.
    Dok mi je RE 4 jedna od najboljih igara ikada, prošao sam ju valjda 5-6 puta, i smatram ju najboljim potezom koji se mogao napraviti za RE serijal, RE5 mi je također loš. Neznam zašto, možda zato što je zapravo sve ostalo apsolutno isto, čak i protivnici reagiraju na metke na potpuno isti način, a igra je izašla za novu generaciju konzola. Valjda sam očekivao malo više pomaka.
    Slažem se s tobom za RE4 i RE5.U RE5 mi se ne sviđa atmosfera dok sam u četvorci uživao baš zbog atmosfere.U petici sam očekivao još jezovitiju atmosferu ali ništa.

  13. #43

    Re: 2009. - konačan sud

    1. Dragon Age: Origins
    2. Batman: Arkham Asylum
    3. King's Bounty: Armored Princess
    4. Mirror's Edge
    5. Risen
    6. Zeno Clash
    7. The Secret of Monkey Island SE
    8. Call of Juarez: Bound in Blood
    9. Call of Duty: Modern Warfare 2
    10. Resident Evil 5

    iznenadjenje: Batman: Arkham Asylum
    razocarenje: Star Wars: The Force Unleashed

  14. #44

    Re: 2009. - konačan sud

    Pa star wars je bio razočarenje na konzolama i došao par mjeseci kasnije na pc. Smiješni ste mi sa očekivanjima, pa ne mogu oni drugu igru napravit u par mjeseci.

  15. #45
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: 2009. - konačan sud

    = Citat = Izvorno postao Joe_Strummer
    Pa star wars je bio razočarenje na konzolama i došao par mjeseci kasnije na pc. Smiješni ste mi sa očekivanjima, pa ne mogu oni drugu igru napravit u par mjeseci.
    Godina dana. Dvanaest mjeseci. Za to se može podosta toga napraviti
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  16. #46
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: 2009. - konačan sud

    Pa šta fali igri? Prica je zakon, akcija je zakon. Na kontrole se navikneš i to je to. Ako uspiješ pokrenit igru bez trzanja nikako fail. Mislim na force unleashed

  17. #47
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: 2009. - konačan sud

    Što fali? Osjećaj da igram Star Wars, a ne Rayman Rusha. Mogućnost da ne padnem s ruba litice na svakom levelu. Block sustav koji služi svrsi. Save game opcija koja funkcionira. Miš u izborniku. Igranje na Dark sideu. Likovi od kojih se ne ježim (u negativnom smislu). Neka dosljednost (što Dark sideu, što SW priči).

    Ono što TFU- u fali je mjesec dana beta testinga i dva mjeseca popravljanja toga što bi im ja rekao. Tad bi to bila dobra igra. Dobra, ne odlična.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  18. #48
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: 2009. - konačan sud

    Need for Speed Shift je ok igra. Rekao bih najbolja neznam kak da kažem, igra s utrkama i autima, nekakva simulacija il kak se to već zove. ugl. igra je napravila napredak u odnosu na prijašnje NFS-ove i to je za pohvalu, a i dobro je ispala.
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  19. #49
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: 2009. - konačan sud

    Novi NFS je OK, samo nije NFS i nije preigriv na tipkovnici... Kad se auto zaljulja nemoguće ga je ispraviti bez osjetnog kočenja. Iskreno, da mi se igra arkadna simulacija utrke, rađe ću instalirati "stari" GRID, nego NFS Shift... Ali, da, bolje i Shift nego ona govna od prije
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  20. #50
    Senior Member Small step for mankind Horny Devil's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.299

    Re: 2009. - konačan sud

    Uf, sve je bolje od Anderkavera. Ta "igra" je dozivjela rekordno brz uninstall.
    Through this fog they came along
    Dark creatures singing a terrible song

  21. #51
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: 2009. - konačan sud

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    Novi NFS je OK, samo nije NFS i nije preigriv na tipkovnici... Kad se auto zaljulja nemoguće ga je ispraviti bez osjetnog kočenja. Iskreno, da mi se igra arkadna simulacija utrke, rađe ću instalirati "stari" GRID, nego NFS Shift... Ali, da, bolje i Shift nego ona govna od prije
    Da, GRID je predobra stvar !!!

    Ja sam igro NFS Shift na tipkovnici i preso sam ga, nije neigriv, al je dosta tesko driftat, moraš biti strpljiv i pašljiv jer je stvarno teško.
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  22. #52
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: 2009. - konačan sud

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    Što fali? Osjećaj da igram Star Wars, a ne Rayman Rusha. Mogućnost da ne padnem s ruba litice na svakom levelu. Block sustav koji služi svrsi. Save game opcija koja funkcionira. Miš u izborniku. Igranje na Dark sideu. Likovi od kojih se ne ježim (u negativnom smislu). Neka dosljednost (što Dark sideu, što SW priči).

    Ono što TFU- u fali je mjesec dana beta testinga i dva mjeseca popravljanja toga što bi im ja rekao. Tad bi to bila dobra igra. Dobra, ne odlična.

    Nisam igra raymana pa nemogu usporedit ali sw osjecaj je tu, blasteri, stormtrooperi, vader i slicni. Pada se i gine se cesto.. ic okej. Block protiv nekih neprijatelja služi kod nekih ne služi svrsi jer tako su dizajnirani da imaju prednosti i mane. Checkpoint save je standard i paše uz igru jer bildaš skill ako pogineš pa manje gineš kasnije Nema miša u izborniku, kako da nastavim živit dalje?? Likovi su po meni vjerodostojni i prica također jer lik ipak sa dark sidea prelazi na light. Sve je ispalo ok... Ne savršeno zbog iritantne prirode portova sa konzola ali bar poviše 80% (ipak sam sw fanatik).

  23. #53
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: 2009. - konačan sud

    = Citat = Izvorno postao whiskey
    Block protiv nekih neprijatelja služi kod nekih ne služi svrsi jer tako su dizajnirani da imaju prednosti i mane.
    Mislim da je ipak u pitanju loše napravljena igra.
    I priča uopće nije dobra.
    Nitko ne bi bio sretniji od mene kad bi Lucas došao i rekao "e ekipa, ja sam se zajebavao, TFU nije canon, samo sam vas htio scimati".

  24. #54
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: 2009. - konačan sud

    = Citat = Izvorno postao Maloki
    I priča uopće nije dobra.
    potpis. Smijesno mi je kako samo odjednom dark side lik se zaljubi u smijesnu plavusu istaknutih oblina i odmah postane good felow. Dosao iz tame u svijetlo kao da je rijec o prelasku ceste. Aspyr ocito nikada nije cuo Yodu koji je rekao da jednom kada predes na tamnu stranu, zauvijek si njen. (osim u slucaju Vadera naravno)
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  25. #55
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: 2009. - konačan sud

    Sitite se jolee binda. Sitite se kreie. U star wars svemiru sve je moguce Prica me uvukla, možda sam sucker za ljubicima, hey titanik mi je bija super filmP

  26. #56
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: 2009. - konačan sud

    Ne kužim kakve veze imaju Kreia i Jolee.
    Jolee je bio najobičniji Gray Jedi, a Kreia je bilo utjelovljenje izdaje.

  27. #57
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: 2009. - konačan sud

    = Citat = Izvorno postao Maloki
    Ne kužim kakve veze imaju Kreia i Jolee.
    Jolee je bio najobičniji Gray Jedi, a Kreia je bilo utjelovljenje izdaje.
    Dakle assasin na kraju nikako nije jedi nego gray jedi, kreia je izdala i bivala izdana od siona i onog drugog... I zar bi na kraju krajeva sam lucas odobrija neku lošu iliti nepovezanu pricu?! Kako ne kužiš ne kužim

    Dosta o sili, ipak je ovo tema neka druga.

  28. #58
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: 2009. - konačan sud

    Zar taj isti Lucas nije napisao Star Wars, najnaivniju i najdjetinjastiju priču - IKAD?

  29. #59
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: 2009. - konačan sud

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Zar taj isti Lucas nije napisao Star Wars, najnaivniju i najdjetinjastiju priču - IKAD?
    Ja sam naivan i djetinjast po prirodi pa nemam problema s time

  30. #60
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: 2009. - konačan sud

    Jedino što TFU ima da super impresionira jeste zvuk...i force push/repulse...sve ostalo je prosijek, a priča katastrofa... Nije dostojna ni filmova, ni kotora, ni republic commandoa, ma ni galactic battlegroundsa, ako ćemo iskreno...ali ima svoje momente...
    S druge strane 2009 mi je u znaku 6 slova... DoW i TOR...prva mi je igra godine, a drugo mi je najava godine... Batman, Dragon age i MW II imaju ljepotu i momente i sve ostalo što sjajne igre posjeduju, ali DoW II me je zaista fascinirao. S druge strane loše igre mi nisu bile razočaranje koliko su otkazivanja igara,odnosno pomjeranje izlaska, na prvom mjestu Splinter Cell, zatim AC II, i Maks Pejn novi...
    Mada tip of the hat za Batmana... ne samo zato što je dobra igra, već što je odlična strip igra...benchmark ne samo za strip igre već za TPS uopšte...

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Zar taj isti Lucas nije napisao Star Wars, najnaivniju i najdjetinjastiju priču - IKAD?
    djetinjasta da, ali naivna ne.... a ne želim sad da započnem rat na relaciji Star Wars (awesome) i Star Trek (shit)
    - Always angry, all the time -

Slične teme

  1. E3 2009
    By Ementaler in forum Gaming općenito
    Odgovora: 58
    Posljednji post: 11-06-2009, 10:37
  2. PES 2009 na PC-u
    By eur0 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 26-04-2009, 21:21
  3. DotA TURNIR 27.02.2009. - 28.02.2009 u Splitu
    By POWER-GAMEZONE in forum Gaming općenito
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 03-02-2009, 01:16
  4. NBA Live 2009 vs. NBA 2009 The Inside(PSP)
    By marko1997 in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 22-11-2008, 11:47

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •