Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: X-230--->Z-3e

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    X-230--->Z-3e

    Zdravo drugari. Logitech X-230 mi nesto krce i pucketaju (verovatno posledica zurke na kojoj sam ih, idiot, odvrnuo do kraja). Sad hocu za praznike sebi da kupim Logitech Z-3e, pa me interesuje kakav je to sistem, je li bolji od gorepomenutog. Imam ASUS P5B sa integrisanim zvukom. Pozz.

  2. #2
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: X-230--->Z-3e

    Imao sam Z-3 skoro dvije godine i prodao ih nedavno za 300 kuna. Sad ganjam T20 ili T40, pošto mi ne treba više onoliki subwoofer, već samo dobri zvučnici. Uzmi Z-3 slobodno, nećeš se razočarati, jer Z-3 je maajka! Da mi nije dopizdio subwoofer ne bi ih prodao nikad...


  3. #3
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: X-230--->Z-3e

    e hvala ti puno

  4. #4
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: X-230--->Z-3e

    Ja sam imao X-230 i sada imam Z-3e. Preporodio sam se kada sam dobio ove. Odlični su i nećeš fulat ako ih uzmeš. Moje preporuke.

  5. #5
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: X-230--->Z-3e

    hvala na odg, a jel imas integrisanu zvucnu ili neku standardnu?

  6. #6
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: X-230--->Z-3e

    Ma ovu običnu, sa matičnom, integriranu. Vjerujem da bi z3 bili još jači sa nekom posebnom zvučnom, ali i ovako su zvijer.

  7. #7
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: X-230--->Z-3e

    Ja sam koristio i Realtek 7.1 integrirku i Audigy SE i fakat ti tu nema baš neke velike razlike, pošto su to ipak zvučnici za manje od 100 eura i imaju dosta izražen bas, a ne nekakvi hi-fi picanski gdje visokotonci puno dolaze do izražaja...


  8. #8
    Guest

    Re: X-230--->Z-3e

    Pa kvaliteta zvuka ti i nece biti nešto puno bolja, ali buka zasigurno bude. Pa ako voliš izraženiji bas i boom efekt preporodit ces se. No opet za neki jaci volume nemoj ocekivati cuda. Ako zelis pojacat uz buku onda pucaj na z-2300. Ako ti pak treba za malo glazbe, igre i filmove a imas prostora razmisli o nekom 5.1 sistemu za 500-ak kuna.

    Sve u svemu z-3/z-4 nije loš sistem, no nije niti nekaj kaj ostavlja efekt za pamcenje.

  9. #9
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: X-230--->Z-3e

    Potpisujem Doktora ali i ovo što namjerava kupiti Talični...Želiš li kvalitetu na stolu ispred sebe kupuj Creative GigaWorks T40 .Malo su skuplji ali vrijede.Hebo 2.1 i izdvojeni bas i buku koji generira. Dopizdi nakon deset minuta.Nije to kvaliteta nego kvantiteta .5.1 ima daleko više smisla ako gledaš filmove.5.1 je onda nezaobilazan za pravi doživljaj...(imaho i zavisi od čovjeka do čovjeka) .

  10. #10
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: X-230--->Z-3e

    nemam veliku sobu niti mesta za 5.1 sistem ni kablove, treba mi 2.1... a pošto su se X-230 sjebali, mislio sam da uzmem nove, ali ništa skuplje od Z4. Sad gledam, snaga X-230 je 32rms, a Z-4 40rms... je li Z-3 ili Z-4 puno glasniji od X-230? Pošto bih mogao da uzmem novi X-230...

  11. #11
    Guest

    Re: X-230--->Z-3e

    = Citat = Izvorno postao nosferatu25
    nemam veliku sobu niti mesta za 5.1 sistem ni kablove, treba mi 2.1... a pošto su se X-230 sjebali, mislio sam da uzmem nove, ali ništa skuplje od Z4. Sad gledam, snaga X-230 je 32rms, a Z-4 40rms... je li Z-3 ili Z-4 puno glasniji od X-230? Pošto bih mogao da uzmem novi X-230...
    Ukupna snaga sustava: 32 W RMS
    Subwoofer: 20 W RMS (pri 4 oma, @ 100Hz, @ 10% THD)
    Sateliti: 6 W RMS x 2 (pri 4 oma, @ 1khz, @ 10% THD)

    VS


    Logitech Z3 zvučnici, crni 2.1, sateliti 2x8.5W, subwoofer 23W RMS


    Dakle z-3 je svakako jaci. I sub puno bolje tuce makar po specifikacijama i nije takva razlika.

    Ali gle ak te buka tolko ne zanima razmisli o Altec lansingu.Jest da izgleda slabi i nekima izgledom nije nešt, ali ipak ima nekaj bolji zvuk.

    Dakle sve ovisi o tebi. Al da je z-3 bolji od x-230 to sigurno.

  12. #12
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: X-230--->Z-3e

    odlučio, kupujem z-4, na rasprodaji je i ima istu cenu kao z-3... a hvala vam svima puno

  13. #13
    Guest

    Re: X-230--->Z-3e

    Još bolje. Z-4 ima nekako ugodniji bass i ljepši je od z-3.

    Dobra odluka

  14. #14
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: X-230--->Z-3e

    Ja prodao prije par dana svoje Logi X-230 i kupio Creative I-Trigue 3220 .Bio sam škrt za T-40 i nisam pogriješio .Za razliku od Logi basa , lupam te loncem po glavi , ovaj jeftini a kvalitetni sistem ima mekan i prirodni bas koji ne zasjenjuje odlične srednjotonce . Logitech X-230 Creative I-Trigue 3220 .

  15. #15
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: X-230--->Z-3e

    Kaj nisi ti bezimeni imal X-530?


  16. #16
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: X-230--->Z-3e

    = Citat = Izvorno postao Talični Tom
    Kaj nisi ti bezimeni imal X-530?

    Imam i X-530 ...spojeni na drugu zvučnu i koristim ih samo kada gledam filmove .Raspoređeni oko televizora i sateliti iza glave .To je u manjoj sobi koja služi za vlastiti hedonizam tak da mi nije ni potrebno ništa jače.Dobio ih od T-Coma za kunu .

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •