Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Referat(Astronomija)

  1. #1

    Referat(Astronomija)

    Tražim temu od svemošnjih internetova za referat iz astronomije koji bi trebao napraviti.
    Tema bi trebala biti nešto tipa "svjetlostno zagađenje","računanje brzine svjetlosti" ...
    Uglavnom nešto superznanstveno koje će imati smisla samo onome koji je to i napravio.
    Inače za njega imam vremena(ilitiga nemam vremena) 3 mjeseca i očekujem da će imati nekih 30 A4 stranica zajedno +grafovi,spektrografi,koordinatni sustavi,skice itd.


    Svojih ideja imam,ali brijem da je 30 mozgova(makar teško je naći dokaz za postojanje istih) je bolje od 'ednog.

  2. #2
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Referat(Astronomija)

    Imao sam Astronomsku Navigaciju kroz cijelu srednju i na drugoj godini faksa, ali to je većinom bilo računanje i mjerenje pozicije zvijezde i mene, brzine, kursa, tako da mi je i sama knjiga većinom bazirana na tome, ali ako želiš mogu ti prepisati literaturu koju je moj profesor koristio za sastavljanje ove knjige, bar da ti olakšam potragu...

    BTW-Svjetlosno zagađenje spada u Ekologiju, a računanje brzine svjetlosti u Fiziku tako da nemam pojma kako si ti to uspio povezati s astronomijom.
    Osim ako ti nije tema tipa, ''vidljivost zvijezda i zvjezdanih sustava iz velikih gradova'' ili nešto slično
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  3. #3

    Re: Referat(Astronomija)

    Ovo je staro,ali da bilo je tako nešto.
    Ipak Astronomija i je Fizika.

Slične teme

  1. Astronomija
    By Dinomite in forum SCIENCE!
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 04-09-2010, 19:07
  2. Astronomija
    By Mirko L in forum Alt-F4
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 27-07-2009, 15:07

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •