Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: RAZER Arctosa ili Logitech Wave

  1. #1
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Los Anđeles
    Postova
    204

    RAZER Arctosa ili Logitech Wave

    Sve pise u naslovu, zelim si kupiti jednu od tih tipkovnica ali ne mogu se odluciti. Napisite mi koja je kvalitetnija, posto nekad volim zatamburat po tipkovnici ako sam zivcan. Ove dodatne tipke mi ne utjecu na odluku jer ih ni ne koristim. Sve sto ocekujem od tipkovnice je da je kvalitetna i da ce izdurat neko duze vrijeme. Moze i preporuka neke druge tipkovnice ali da je negdje oko 300-400 kuna i da nije G11 ili nesto slicno jer mi se takva tipkovnica uopce ne svidja. Eto mozda jos moze uci i RAZER ProType tipkovnica pod izbor od moje strane, a sada vi racite sto je bolje ili preporucite nesto svoje.

  2. #2
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: RAZER Arctosa ili Logitech Wave

    Moja iskrena preporuka Microsoft Reclusa. Nekakav mix između microsofta i razera. Dosta je čvrsta, opizdiš po njom zaboli te ruka . Tipke su udobne, košta oko 400 kuna. Meni je super. Probaj pa u dućanu i sam odluči. Nisu ni te dvije loše. Wave je super, ali je kod Arctose problem to što vjerovatno ima crne tipke na crnu podlogu, tako da ništa ne vidiš. Uglavnom, ako ne kupuješ preko web shopa, otiđi u neki dućan i probaj. Sve tri su OK, samo onaj problem kod Arctose što sam naveo...

  3. #3

    Re: RAZER Arctosa ili Logitech Wave

    wave imam jedno godinu i pol, dok mi kolega ima arctrosu
    waveom sam zadovoljan, ali ipak bi si uzeo arctrosu jer mi je ipak pogodnija za brže pisanje (sa wave sam se trebao navikavati) i usto ljepša mi je

  4. #4
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Los Anđeles
    Postova
    204

    Re: RAZER Arctosa ili Logitech Wave

    Arctosa mi se svidja zbog jednostavnosti, tj. sto nema previse dodatnih tipki, a i lijepo mi izgleda, a i volim tipkovnice koje imaju tanje tipke.
    Sad neznam, ta Arctosa mi ne djeluje bas kvalitetno, imam dojam ak je kresnem jednom da bi iste sekunde odahnula
    Eto ispravite me ako grijesim, ipak nikad nisam ni imao neku bolju tipkovnicu vec samo ove neke po 50 kuna sta su rikavale masovno.

  5. #5
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    iSHOP
    Postova
    2.953

    Re: RAZER Arctosa ili Logitech Wave

    Doma imam Wave, i M$ Natural Ergonomic Keyboard 4000.

    Obje predivne za tipkanje, no Wave je pogodna i za igre, a i nemaš potrebe za učenjem, jer je raspored klasičan (samo je odlično dizajnirana).

    M$ je ipak koplje bolja za tipkanje (kad se navikneš) , i nije za igranje, dok Wave služi super i za tipkanje.

    S obzirom da je Wave dobavljiva za ispod 300kn, super je izbor (naravno, model sa žicom).

    Arctosu sam koristio 15ak dana, ok je. Nije toliko dobra za tipkanje kao Wave, no tu su negdje (ergonomija joj nije jača strana).
    No odlična je za igranje, predivno izgleda, i "Razer" je.

    Makar je za mene to samo jedna marka koja je precijenjena. Ni jedan njihov miš mi ne paše u ruku, dok X7, Logitech i Genious miševi (bar meni)
    mnogo bolje leže.

    Također koristim M$ Natural E. Mouse 6000, nije za gameanje, no ja se i s njim igram.
    STARI PC ->
    NOVI PC ->
    A otključani?

Slične teme

  1. Logitech G11 ili Razer Arctosa
    By LukA33 in forum Komponente
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 15-08-2009, 16:59
  2. Z-Wave
    By Bartuc in forum Komponente
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 23-06-2009, 16:01
  3. Logitech Wave vs G15 rev2
    By karloman in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 19-08-2008, 23:47

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •