Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 106

Tema: Novi crtići

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    2.168

    Novi crtići

    Zašto ama baš svaki novi crtić mora sadržavati jebene supermoći,mačeve,pištolje,ubijanja...Takve crtiće treba zabranit..Dijete od 3 godine gleda kako neki superjunak ovom drugom reže glavu...Di su crtići oni od prije 15-20 godina u kojima uživaš i smiješ se bez nekakvih budalaština u njemu...

  2. #2
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Novi crtići

    Da, He- man i Konan su širili ljubav univerzumom bez nasilja, kao i Zekoslav Mrkva.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: Novi crtići

    U svakom crtiću je bilo nasilja, ali ni približno ovoliko. Sad je svaki crtić neki seljački japanski o spašavanju svijeta od nekog zla. Prije su crtići bili x puta bolji. I još je najgore kad pokušavaju vratit neki crtani pa onda naprave 3d od njega, umetnu neke glupe dijaloge i to je to. Nisam mogo vjerovat kad sam vidio novi Laki Luk ili 'Jagodicu Bobicu' koja se prije zvala Jagoda Kolačić prije 3-4-5 godina.
    Ja bi to sve uništio i vratio stare crtiće...

  4. #4
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Novi crtići

    Bar nisu Tom i Jerry deset puta brutalniji i gluplji crtić od ičega modernog.

  5. #5
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: Novi crtići

    Naravno da nisu. Udari ga čekičem po glavi i ništa mu ne bude. To je bar smješno maloj djeci. A ne ovi glupi crtići s autima koji pričaju, pretvaraju se u robote sa super moćima, imaju tajnu bazu sa super kompjuterima, bore se protiv zla i ubijaju druge. Vau, jebeno kreativno.

    Ili neki klinci pokušavaju spasit svijet od drugih klinaca koji ga pokušavaju uništit sa Yu-gi-oh kartama


  6. #6
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Novi crtići

    = Citat = Izvorno postao loo
    A ne ovi glupi crtići s autima koji pričaju, pretvaraju se u robote sa super moćima, imaju tajnu bazu sa super kompjuterima, bore se protiv zla i ubijaju druge.


  7. #7
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: Novi crtići

    E ono, super što sam mislio na svaki stari crtić. Sad se vi morate pravit pametni i stavit svaki od 10 takvih crtića. Ono što pokušavam reć je da su sada SVI crtići takvi, a prije ih je bilo 5-6. Nemojte da moram nabrajat crtiće kojih se sjećam i koje sam ja gledo.

    I još nešto za gornji post. U tom crtiću su glavni likovi ljudi, a ne AUTI! Onak, auto koji spašavaju svijet i govore. Tužno

  8. #8
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Novi crtići

    Uglavnom su svi ti crtići sadržavali nasilje i ogromne količine eksplozija bilo da su bili transformersi koji govore ili mask koji ne govore. Da, bilo je i onih manje nasilnih, no ima ih i danas.

    Većina diznijevih crtanca, Fosters Home For Immaginary Friends... onako, ima ih. Ali moram se složit u činjenici da su prije bili mnogo kvalitetniji, barem ako gledamo zapadnjačko tržište.

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: Novi crtići

    Nije bitno dali sadržavaju nasilje ili ne. Bitno je da su oni stari (Tom i Jerry, Brzi Gonzales, Ptica Trkačica, ...) sadržavali nasilje onako, kako da kažem, karikaturirano. Da bude smješno. Onako usput. Nikad nije bilo uništavanja, mržnje, ubijanja, nisi se morao brinut hoće li tvoj najdraži lik umrijet jer si znao da naravno neće. Oni pokušavaju radit filmove od crtića i ubijaju njihovu prvotnu namjenu, a to je da zabavaljaju djecu.

  10. #10
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Novi crtići

    Kao što sam već spomenuo, i mnogo današnjih crtića sadržava baš samo taj "cartoon vilnence" ili (kako se to već kaže) o kojem ti govoriš... znači nema krvi, nekih preokreta u radnji, mogućnost da glavni lik strada...

    Ako pak pričaš o animeu, tamo vlada drugačiji mentalitet tako da rade crtiće i za odrasle i dijecu, tako da će se uvijek među njima naći i to nasilje koje spominješ, prvenstveno jer ti određeni naslovi ni nisu namjenjeni za dijecu.

  11. #11
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Novi crtići

    Štrumfovi, A je to, Graškoograd, Cipelići, .... ah tavremena

  12. #12
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: Novi crtići

    Potpis na ono gore i:
    Tom i Jerry, Lucky Luke, Ernest, Bubimir, Medvjedići dobra srca, Leteći medvjedići, ona neka češka lisica kojoj se sad ne mogu sjetit ime, A je to, Majstor Fantač, Vragolasti Denis, Bananman i još mnogi kojih se sad ne mogu sjetit... To su bili crtići a ne bejblejd, jugioh, benten, transformeri i ta sranja...

  13. #13

    Re: Novi crtići

    Nova generacija dječurlije - nova generacija crtića. Doduše ova generacija da osim što uživa u uber lošim crtićima, uživa i u masovnoj pojavi gej-teen italijanskih serija od kojih se meni okreće želudac i koji su mnogo veće zlo nego novi crtići.

  14. #14
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Novi crtići

    Dobri su američki crtići umrli zajedno sa Hanna-Barberom

  15. #15
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Novi crtići

    = Citat = Izvorno postao loo
    To su bili crtići a ne bejblejd, jugioh, benten, transformeri i ta sranja...
    Gle, sve što je nacrtano nije odma za djecu. Uzmi Heavy Metal, recimo. Crtani dugometražni film pun droge, seksa i nasilja. Kad sam ga slučajno (da, stvarno slučajno ) posudio u videoteci kao klinac zaspao sam gledajući ga. South Park i Simpsoni su na svoj način smiješni i djeci u osnovnoj školi i odraslima, jer ismijavaju različite aspekte života, tako da će klincu biti smiješno spominjanje drkice i cijela prostorija polivena spermom, a meni to što ljudi stvarno ne mogu bez tehnologije i kako je to zakon prikazano u South Parku

    Isto je i s animeom. Ne možeš Pokemone, Digimone i Mjesečevu ratnicu uspoređivati s *umetni neki ozbiljan anime, ja znam samo SEL*. Kao što imaš filmove za djecu, tako imaš i filmove za odrasle (ne ciljam na pron). Ja sam znam da bi me prije na nasilje nagnao crtić gdje je nasilje prikazano kao nešto što nema posljedica, osim toga da ti zubi budu kao klavijature, ali se vrate natrag za 5 sekundi, nego onaj u kojemu zbog udarca netko umre i svi budu tužni pa plačem dok me mama ne utješi i napravi čokolino.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  16. #16
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Novi crtići

    Ne postoji ozbiljan anime, lol.

  17. #17
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: Novi crtići

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    Gle, sve što je nacrtano nije odma za djecu. Uzmi Heavy Metal, recimo. Crtani dugometražni film pun droge, seksa i nasilja. Kad sam ga slučajno (da, stvarno slučajno ) posudio u videoteci kao klinac zaspao sam gledajući ga. South Park i Simpsoni su na svoj način smiješni i djeci u osnovnoj školi i odraslima, jer ismijavaju različite aspekte života, tako da će klincu biti smiješno spominjanje drkice i cijela prostorija polivena spermom, a meni to što ljudi stvarno ne mogu bez tehnologije i kako je to zakon prikazano u South Parku

    Isto je i s animeom. Ne možeš Pokemone, Digimone i Mjesečevu ratnicu uspoređivati s *umetni neki ozbiljan anime, ja znam samo SEL*. Kao što imaš filmove za djecu, tako imaš i filmove za odrasle (ne ciljam na pron). Ja sam znam da bi me prije na nasilje nagnao crtić gdje je nasilje prikazano kao nešto što nema posljedica, osim toga da ti zubi budu kao klavijature, ali se vrate natrag za 5 sekundi, nego onaj u kojemu zbog udarca netko umre i svi budu tužni pa plačem dok me mama ne utješi i napravi čokolino.
    I meni je isto ovo drugo u South Parku smješno, a većina mojih prijatelja se sjeća South Parka kad su ga gledali s 7-8 godina i sjećaju se samo psovki. Nemaju pojma kako je to zapravo smješan crtić i kako su autori inteligentni. Dobro, zadnja sezona je sranje, ali nema veze.

    Ja ovdje pričam samo o crtićima za djecu. Mislim da je meni bilo puno bolje gledat one normalne crtiće nego što je ovo djeci animeje. A mislim da te nijedan ni drugi ne bi baš nagnali na nasilje

  18. #18
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Novi crtići

    = Citat = Izvorno postao loo
    Ja ovdje pričam samo o crtićima za djecu. Mislim da je meni bilo puno bolje gledat one normalne crtiće nego što je ovo djeci animeje. A mislim da te nijedan ni drugi ne bi baš nagnali na nasilje
    Jedno si ti, a drugo je dijete koje je sad krenulo u 1. razred osnovne. Sigurno mojim starcima kao sedmogodišnjacima ne bi bilo zabavno gledati Pokemone ili Jazza Jackrabbita. Drži se svojih crtića, a za svoju djecu možeš komentirati: "U moje vrijeme..." Samo nemoj to raditi na forumu. Napredak ne možeš zaustaviti. <reiko>Tempora mutantur, et nos mutamur in illis.</reiko>

    @ Weksan - budi altaltalternativan negdje drugdje, jako si naporan
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  19. #19
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    space
    Postova
    1.736

    Re: Novi crtići

    Ovi stari crtići su imali zakon uvodne špice te pjesme. Ugl se orijentiralo na neki kvazi rock.
    Evo npr. od Saber Ridera: VWOA1TtK2YY

    Metal verzija: He9-p7f3DEA

  20. #20
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: Novi crtići

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    = Citat = Izvorno postao loo
    Ja ovdje pričam samo o crtićima za djecu. Mislim da je meni bilo puno bolje gledat one normalne crtiće nego što je ovo djeci animeje. A mislim da te nijedan ni drugi ne bi baš nagnali na nasilje
    Jedno si ti, a drugo je dijete koje je sad krenulo u 1. razred osnovne. Sigurno mojim starcima kao sedmogodišnjacima ne bi bilo zabavno gledati Pokemone ili Jazza Jackrabbita. Drži se svojih crtića, a za svoju djecu možeš komentirati: "U moje vrijeme..." Samo nemoj to raditi na forumu. Napredak ne možeš zaustaviti. <reiko>Tempora mutantur, et nos mutamur in illis.</reiko>
    Zašto ne? Pa tu smo da raspravljamo
    Tj. da pljujemo po novim crtićima i prisjećamo se onih koje smo mi gledali prije 10-15 godina.

    E da! Sjetio sam se jednog od najboljih crtića ikad. Nick Praskaton. Jaooooooo kako sam to volio gledat
    *ide pogledat na youtube jel' ima šta*

  21. #21
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Novi crtići

    Od starijih openinga batman owna <3

    lEx9r5enZsk

  22. #22
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Novi crtići

    = Citat = Izvorno postao loo
    Zašto ne? Pa tu smo da raspravljamo
    Tj. da pljujemo po novim crtićima i prisjećamo se onih koje smo mi gledali prije 10-15 godina.

    E da! Sjetio sam se jednog od najboljih crtića ikad. Nick Praskaton. Jaooooooo kako sam to volio gledat
    *ide pogledat na youtube jel' ima šta*
    Zato jer ispada kao da si proživio dug i ispunjen život i znaš sve. Tebi se novi crtići ne sviđaju. Djeci se sviđaju. Da ne valjaju gledanost bi bila na podu i radili bi drugačije. Cilj je ostvaren. Nego, imal' tko veze na HRT-u da si nabavim Park bijelog jelena? ^^
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  23. #23
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: Novi crtići

    Ne, ispada da sam proživio svoje djetinjstvo što i jesam. Ne pravim se pametan oko onog o čemu ništa neznam i što nisam preživio. Ako ćemo tako kako ti kažeš, pljuvačnica nam ne bi ni trebala jer je sve relativno i naše mišljenje ništa ne mijenja.

    Nitko nije rekao da se ne gledaju današnji crtići, nego da su jednostavno postali potpuno nemaštoviti i svaki je na istu foru.

  24. #24
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Novi crtići

    I stari su svi na istu foru, samo ti to nije bitno jer su te zabavljali kao klinca
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  25. #25
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: Novi crtići

    Istina je da su mi zato sigurno puno bolji od ostalih, ali ipak mislim da nisu na istu foru. A nema veze, neda mi se više pisat, moram se spremat za školu...

  26. #26
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Novi crtići

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    I stari su svi na istu foru, samo ti to nije bitno jer su te zabavljali kao klinca
    To.
    Novi crtići nisu ništa lošiji od tih "starih" crtića u kojima si ti uživao, samo je stvar što si ti na njima odrastao pa su ti prirasli srcu.
    Isto tako će klinac koji sad ima 5-6 godina za 10 godina pljuvati po novim crtićima i govoriti kako su stari (koji se sada vrte) bili puno bolji i maštovitiji.

  27. #27
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Novi crtići

    Ne znam, meni su Tom i Jerry uvijek bili smeće.

  28. #28
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    2.168

    Re: Novi crtići

    Oduvjek sam zelio da onaj mis jedan put crkne..Ali jbg nece i nece.

  29. #29
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Novi crtići

    Krtek mi rula s neograničenom količinom homoseksualnog pacifizma.

  30. #30
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Novi crtići

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Ne postoji ozbiljan anime, lol.
    Oh kako se varaš. Al dobro, oni koji kuže o čem pričam nemoram im objašnjavat. Prije bi rekao da ne postoji ozbiljan crtić ili film.

    A kaj se tiće crtića...Tom & Jerry, Ptica Drkačica, Pink Panter, Pančo i Toro i sl, sve megarulz.

    = Citat = Izvorno postao loo
    Potpis na ono gore i:
    Tom i Jerry, Lucky Luke, Ernest, Bubimir, Medvjedići dobra srca, Leteći medvjedići, ona neka češka lisica kojoj se sad ne mogu sjetit ime, A je to, Majstor Fantač, Vragolasti Denis, Bananman i još mnogi kojih se sad ne mogu sjetit... To su bili crtići a ne bejblejd, jugioh, benten, transformeriSi ta sranja...
    Oni su postojali dok ti još nisi srao u gaće. Za ove ostale me ne zanima, nit sam gledao.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

Slične teme

  1. Stari crtići (70e - 90e)
    By Outmind in forum Multimedia
    Odgovora: 139
    Posljednji post: 07-12-2014, 23:05
  2. Novi crtići (00-nadalje)
    By Sonic_Moronic in forum Multimedia
    Odgovora: 38
    Posljednji post: 09-10-2014, 10:19
  3. Zapadnjački crtići vs istočnjačkih
    By Kid A in forum Multimedia
    Odgovora: 191
    Posljednji post: 02-03-2011, 18:41
  4. Novi CPU
    By josip_kraš in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 13-07-2010, 16:47
  5. Novi Serious Sam?
    By mravojed20 in forum Gaming općenito
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 23-05-2007, 16:35

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •