Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Ati HD4770

  1. #1

    Ati HD4770

    Bok ,
    mislim si uzet ovu grafićku ostatak konfe je Athlon X2 5200+, hd4650, 2GB rama, gigabyte m61pme-s2, napajanje nemam pojma ak treba kupim novo, Windows Xp.
    Zanima me ima li koja bolja u 700-800 kn rasponu.

    igram AA3 i imam opakih problema pokrenut tu igru , igram je u window mode i sve na low i opet trza ,ak nekad je iznad 30fps onda je to čudo.
    Dal je problem u tome sto nije Nvidia ili neš slićno ili je igra slabo optimizirana.

    Hvala unapred

  2. #2
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Ati HD4770

    Prodaj tu grafu i uzmi si još jaču od 4770.

  3. #3
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Ati HD4770

    ovuSgrafu i pretpostavljam da imaš neko govno od napajanja čim ne znaš koje je... mozda se varam... in any case, ako mijenjas napajanje onda izbor ovisi o tome kolko love imas i da li mislis na buducnost tj. na eventualno iskorištavanje tog napajanja za buduću konfu... ako ti treba privremeno rjesenje, fortron 400PNF za 250-300 kn, ili jos bolje polovni ako ga negdje uspjes ubosti...

    edit: rider me prestigao, uglavnom, mozes i tako napraviti ali bi ja onda tu lovu koju dobijes ulozio u kvalitetno napajanje...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  4. #4

    Re: Ati HD4770

    Frend koji je složio komp kaže da se za napajanje nemoram brinuti da je kvalitetno, Tnx na prijedlogu.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •