Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 48 od 48

Tema: [X360 i PS3]Bayonetta

  1. #31
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: [X360 i PS3]Bayonetta

    After the battle Bayonetta retrieves Cereza and, using her clock watch, she manages to open a time portal to bring the child, her younger self, back to her original timeline. However, this causes her to regain all her memories upon returning to the present time, causing her to collapse. A seemingly unharmed Balder then reappears, stating that the Left Eye had now been awakened. He then levitates himself and Bayonetta towards the statue on top of the tower in order for them to begin the resurrection of Jubileus, and take their place as the Right and Left Eye who would oversee a new reality for all eternity. As they both enter into the eyes of the statue, the tower's outer structure crumbles to reveal a missile which launches into space....
    Dalje sam prestao citati.
    Prica je retardirana i genericna.
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  2. #32
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: [X360 i PS3]Bayonetta

    = Citat = Izvorno postao str1k3r
    =))))))))))))))))
    Koji rage.

    Also, on je Britanac koji živi u Australiji.
    Also, also, on jebe majkeS
    Siguran sam da sa onakvim stavom nebi pičke vidio da krave u njegovom selu nosaju gaćice...

  3. #33
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: [X360 i PS3]Bayonetta

    = Citat = Izvorno postao xarabas
    After the battle Bayonetta retrieves Cereza and, using her clock watch, she manages to open a time portal to bring the child, her younger self, back to her original timeline. However, this causes her to regain all her memories upon returning to the present time, causing her to collapse. A seemingly unharmed Balder then reappears, stating that the Left Eye had now been awakened. He then levitates himself and Bayonetta towards the statue on top of the tower in order for them to begin the resurrection of Jubileus, and take their place as the Right and Left Eye who would oversee a new reality for all eternity. As they both enter into the eyes of the statue, the tower's outer structure crumbles to reveal a missile which launches into space....
    Dalje sam prestao citati.
    Prica je retardirana i genericna.
    Nisi pogledao prokletih 10 minuta ni gameplaya ni priče...

  4. #34
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: [X360 i PS3]Bayonetta

    Hansi zasto ne posjetis gametrailers.com
    Raj za fenboje.
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  5. #35
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: [X360 i PS3]Bayonetta

    @xarabas: Pa nije ti to neki rpg da je priča bitna, koga tog briga; daj mi xyz načina da skretim muke bizarnim monsterima

    edit: Pa kaj si ti fenboj kad ga tolko spominješ, strašno Ak se neš isplati gledat na netu onda je to gametrailers. Ne mine ti konzolitis ni kad sereš na wc-u, teška su vremena.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  6. #36

    Re: [X360 i PS3]Bayonetta

    Ovaj... je li itko od vas dvojice uopće odigrao igru ili se raspravljate na, ono, teoretskoj razini?

  7. #37
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: [X360 i PS3]Bayonetta

    Da, fenboje... Oke, ti si pc fenboj. Ne, zapravo nisi FEN BOJ nego si fanboy. FEN BOJ bi značilo......... pročitaj ovo...
    Ali, lik baš nađe neku dobru igru i bezveze ide pljuvati po njoj.
    Da, igrao sam igru, jedno dva-tri sata.

  8. #38
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: [X360 i PS3]Bayonetta

    = Citat = Izvorno postao Aral
    @xarabas: Pa nije ti to neki rpg da je priča bitna, koga tog briga; daj mi xyz načina da skretim muke bizarnim monsterima
    Meni prvi dio Devil May Crya daleko rastura ovu igru u svakom pogledu.
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  9. #39
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: [X360 i PS3]Bayonetta

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Ovaj... je li itko od vas dvojice uopće odigrao igru ili se raspravljate na, ono, teoretskoj razini?
    Hahah, da znaš kako mi ovo uveseljava dosadnu na faxu, strašno xD Neznam koji je bolji Kaj se mene tiće ovo je teoretska razina, sumnjam da itko od nas špana intenzivno po konzolama.

    edit: Pa i meni DMC rastura, daleko od toga. Činjenica je da igra owna, samo to velim ^^ Sad čekamo Vedrana xD
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  10. #40
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: [X360 i PS3]Bayonetta

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Ak se neš isplati gledat na netu onda je to gametrailers.
    To da,proslim postom sam mislio na forum i sustav ocjenjivanja korisnika jedni drugih putem komentara na trailere i sl.
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  11. #41
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: [X360 i PS3]Bayonetta

    Ah, tam ni ne visim. Za trailere raj, ostalo Dovoljno se ekipi ovdje nasmijem
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  12. #42

    Re: [X360 i PS3]Bayonetta

    Kul, e. Zato što kaže nešto protiv igre njegovo mišljenje je nevažeće jer on nema pametnijeg posla nego pljuvati po "dobrim" igrama. FYI ne pljuje on po svim igrama, samo po onima koje mu se ne sviđaju, što je logično, a kao osoba on ima pravo na svoje mišljenje. Ako se tebi svidjela igra, njegova ocjena te nebi trebala previše dirati... osim ako ne postoji sumnja da igra nije tako dobra koliko bi ti želio da je, i ne zabavljaš se onoliko koliko bi ti htio ( da, znam, citirao sam ga ).

    Doduše, nema puno igara koje mogu zadovoljiti Yahtzee-a

    @Arbiter, nebi bilo
    Vidiš i sam da je na ovaj, sadašnji, način nekim ljudima prebrz ^^
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  13. #43
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: [X360 i PS3]Bayonetta

    Odigrao Bayonettu s malim zakašnjenjem. Igra je prebrutalnobolesno predobra. A to dolazi od čovjeka koji prezire anime.
    Najdotjeranija mehanika borbe ikad, fantastični fatality-i (torture attack u igri), bossovi veličine nebodera, prezabavni dijalog, odlične lokacije i težina koja od igrača traži stpljenje i učenje.

    Prošao sam na Normal, što je teže od drugih igara na hard, a sad slijede još Hard i Very Hard težine. Mogu se otključati dodatna oružja, poput Lightsabera i drugih divota. Jedno od oružja su i klizaljke koje zaleđuju neprijatelje.

  14. #44
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: [X360 i PS3]Bayonetta

    Znači isplativa investicija?
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  15. #45

    Re: [X360 i PS3]Bayonetta

    Igra je s jednom rukom.

  16. #46
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: [X360 i PS3]Bayonetta

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Odigrao Bayonettu s malim zakašnjenjem. Igra je prebrutalnobolesno predobra. A to dolazi od čovjeka koji prezire anime.
    Najdotjeranija mehanika borbe ikad, fantastični fatality-i (torture attack u igri), bossovi veličine nebodera, prezabavni dijalog, odlične lokacije i težina koja od igrača traži stpljenje i učenje.

    Prošao sam na Normal, što je teže od drugih igara na hard, a sad slijede još Hard i Very Hard težine. Mogu se otključati dodatna oružja, poput Lightsabera i drugih divota. Jedno od oružja su i klizaljke koje zaleđuju neprijatelje.
    a kad sam ja hvalio igru srali su mi

  17. #47
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: [X360 i PS3]Bayonetta

    Pa kad je W3DR4N hvali sad definitivno znamo da je sranje
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  18. #48
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: [X360 i PS3]Bayonetta

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Znači isplativa investicija?
    Dobio sam preowned na Game.co.uk za nekih 60 kuna. Disk u savršenom stanju, tako da možeš slobodno ciljati na te stvari.

Slične teme

  1. Harms Way (X360 Arcade)
    By Nee Joe in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 16-12-2010, 18:46
  2. PSP ili X360?????
    By Kronox in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 28-06-2009, 18:39

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •