Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: PES10

  1. #1
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    PES10

    Master liga je retardirana. Svi igrači u trenu nabiju sve statse preko 95. Stavim skrinšot kad mi se dadne.

    I nikad nije prekršaj kad meni netko uklizi sleđa i zakolje mi igrača, al kad ja nekog okrznem, dobijem žuti. Tototo. Meh. Konami je sve bliži EA-u.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  2. #2
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: PES10

    Prestani krast WiFi, to ti nije legalno.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  3. #3
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: PES10

    ne kuzim koja bi trebala bit inovativnost u nogometu na pc-u. mozda eventualno grafika i update igraca/klubova/drzava. ono, mogli bi jednostavno izdat jednu igru i dlc-ove slijedecih 5 godina, isti kurac.
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  4. #4
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: PES10

    Ili svake godine mijenjati maskote i prodavati igru po punoj cijeni. I dodati bugove.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  5. #5
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: PES10

    = Citat = Izvorno postao TeraBajt
    ne kuzim koja bi trebala bit inovativnost u nogometu na pc-u. mozda eventualno grafika i update igraca/klubova/drzava. ono, mogli bi jednostavno izdat jednu igru i dlc-ove slijedecih 5 godina, isti prozor.
    Inovativnost? Kako da ne - dan i noć je razlika u fizici između ovoga, prethodnoga PES-a i šestice. Na desetki su stavili stvarno radikalno drukčiji i inertniji gameplay.

    Na ovo sa jednom igrom pa na DLC-ove sam se i ja sjetio. Da, takva igra izdata da bude u funkciji nekoliko godina bi sigurno bila kvalitetnije napravljena i veća općenito. Definitivno bi takav PES bio bolji od ovakvog koji izlazi svake godine i biva gotovo pa nedovršen, međutim, onda bi ih EA dokrajčio. KONAMI bi izgubio mnogo para svake godine u kojoj ne izda PES. Ono, imao bi dvije opcije - Jednu doduše kvalitetnu igru koju igraš već godinu dana sa upravo nadodanim novim dresovima, ili friško izašlu FIFu sa novim coprnijama. Na žalost, tržište je takvo da će u tom slučaju pojurit za FIFOm.

    Što se tiče samog PES-a 10, na prvi pogled mi je igra bila baš super. Pogotovo kad se igra na analogne gljive. Ne samo što uz 360 dribling igra djeluje baš kao da igraš nogomet u stvarnosti, što su šutevi nekako "opipljivi" i realistični, nego i po nekim drugim elementima - soundtrack je po prvi put (usuđujem se reći) na razini FIFe, nove taktičke opcije su najbolje ikad viđene u PES-u i može se namjestiti taktika točno kako ju želiš, čak i za svakog igrača ponaosob, a to se sve osjeti u igri.

    Nadalje, šta bi reko Fabijan, sa tehničke strane mi je također interesantan feature koji prvi put ovdje vidim, ako se ne varam, a to je učitavanje igre koje je zamaskirano i izvodi se u pozadini kad god je moguće.Primjerice, igrate Exibition sa frendom, odaberete stadion i to, ekipe, dresove, i onda dok si lijepo štimate taktiku nemate ni pojma kako se igra loada. Poslije kad se stisne "Play" igra počinje iste sekunde. Jako dobra ideja.

    Međutim, ima igra svojih muha, a iste se vide tek nakon nekog vremena dok se igra. Prvo što se primijećuje je da su golmani doslovce retardirani ponekad. Drugo su ovi prekršaji, a treće je što je igra neviđeno lagana. Pozitivna strana igre je što se jako osjeti razlika u nekom skillu kod dobrog i lošeg igrača, bilo to driblanje, pucanje ili drugo, ali to je ujedno i loša stvar - dok sa prosječnim igračem lopta leti svuda, samo ne u okvir, jedan Gerrard će ju svaki put i skoro sa svake pozicije i udaljenosti poslati tamo kamo mu pokažeš kao po žici. Master Ligu nisam igrao jer čekam da izađe kakav HNL mod, ali sam igrao BaL u kojem je nekako lako napredovati.

    Eto, ja cijelu jednu mini recenziju napisao
    I jedno pitanje, ima li kod ML ono da počneš u 2. ligi?

  6. #6
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: PES10

    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    Master liga je retardirana. Svi igrači u trenu nabiju sve statse preko 95. Stavim skrinšot kad mi se dadne.

    I nikad nije prekršaj kad meni netko uklizi sleđa i zakolje mi igrača, al kad ja nekog okrznem, dobijem žuti. Tototo. Meh. Konami je sve bliži EA-u.
    QFT. I smeta mi još i što su pogrešne stvari automatizirane, što moji igrači ne idu dovoljno agresivno (ili ne idu uopće) na loptu, što su driblinzi smješteni na istoj gljivi na kojoj je i kretanje, često vidljiv lag itd. Ne znam, po meni ima pun kufer bugova, a ako to nisu bugovi nego je KONAMI tako htio onda no comment
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  7. #7
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: PES10

    Pa meni je oke ovo da su driblinzi na lijevoj gljivi, nekak mi je lakše onda tak izvodit rulet i sl. Malo mi je glupo doduše uvođenje 3000 onih player index kuraca. U ovom pesu mi je kul što igrači nisu onak retardirani ko npr. u pes08 da ne mogu spojit dva točna dodavanja ako nemaju pas na 92.


    @kameleon
    retardirani golmani su tu od pes 5.
    Mislim da nema onog za ml drugu ligu. Ja nisam vidio tu opciju nigdje.



    EEEEEEEEEEEEEEEE
    Sad se tek sjetio.
    Najveće sranje koje je usrani konami mogao napraviti: NEMA JEBENOG TRENINGA.
    Bezveze. Na svakom sam PESu to obavezno igrao, makar sam imao iskustva i znao većinu tog, al bilo je dobro za utvrdit gradivo i vidjet ima li čeg novog. Sad moram dešifrirat sve sa liste.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  8. #8
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: PES10

    Ne znam,ja sam probao i PES10 i novu FIFU,kada sam sa PES-a prešao na ovu novu FIFU imao sam osjećaj kao da igram ISS2 na PlayStation jedinici sa boljom grafikom,potezima itd.,predobro nešto.

  9. #9
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: PES10

    Info za Babića - Treninga nema u zadnjih 3 nastavka, iako je inače ownao. Šteta. Ista stvar vrijedi i za International challenge.

  10. #10
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: PES10

    Bome moj 2010 ima trening. I to na početnom meniju moraš odabrat.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  11. #11
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: PES10

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Info za Babića - Treninga nema u zadnjih 3 nastavka, iako je inače ownao. Šteta. Ista stvar vrijedi i za International challenge.
    WTF ? Ima ga i ovaj, ima ga i 2009. Zašto bi pobogu maknuli trening ?

  12. #12
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: PES10

    Da, ali u šestici je isti bio izveden kao serija izazova. Sad nema ni onoga da ti pokaže kako se šta radi pa da to moraš sam izvest na treningu. Doduše, možda sam se zajebo, možda su zadnja dva PES-a imala bar treninge za određene poteze i to, ali nijedan dosad nije imao onako dobar trening mod ko šestica.

  13. #13
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: PES10

    Za zadnja 2 se iskreno ne sjećam.

    I da, Šerloci, znam da "tehnički" igra ima trening, ali to nije to. Na prošlim nastavcima je taj trening bio, osim ovog sa rendom napucavanjem, i neka vrst tutorijala za početnike. Mogao si naučit i u praksi isprobat razna sranja: kao plasiranje udarca, dupli pas, lobanje, visoke i niske ubačaje, ponašanje u obrani, lažiranje udarca, itd. Osim toga, bila je i još serija izazova koju je spomenuo kameleon. Uglavnom, trening je bio toliko dobar da su mogli napravit zasebnu igru iz toga. Ovdje pak moš naučit sve, ako si početnik, samo iz liste u opcijama tijekom igre, što je mnogostruko retardno. Palac dolje za konami.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •