Naslov teme sve govori.
Evo za početak, od mene jedan...
Dok sam kod kuće još imao dial-up, često sam na Internet odlazio kod starog na poslu. I tako, dođem ja lijepo jednog dana tamo, zakačim se na net, kad vidim na stolu limenku Coca Cole. Pitam ja starog, mogu li je popiti, kaže stari, može. I pijuckam ja tako Colu kad mi se zaželi nešto prigristi. Ostavim dopola popijenu limenku na stolu i odem u trgovinu po Pringles.
Vratio se iz trgovine s Pringlesom, sjedam za stol, uzimam Colu u ruke, povučem gutljaj... Šok. A nakon toga FFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUU!!!1 Naime, dok sam ja bio u trgovini, stari je do kraja popio Colu, bacio u limenku opušak od cigarete i ne misleći, vratio ju na stol.
Prvo sam mu opsovao sve po redu, potom mu dao cijelo veliko pakovanje Pringlesa Hot & Spicy [oh the irony], koje mi se, iz očitih razloga, u tom trenutku ni najmanje nije jelo, te odjurio u WC i jedno petnaest minuta ispirao jezik hladnom vodom, a peckao me još i dan poslije...

A usput i da spomenem jednu već poznatu moju dogodovštinu...

= Citat = Izvorno postao PR3DAT0R
Spoznao sam da je moja obitelj luda.
Da pojasnim. Ranije smo moj mlađi brat i ja jeli ručak, dok je stari otišao u sobu malo odrijemati nakon što se izmorio na poslu, a stara je nekaj radila u drugoj prostoriji. Onda je odjednom moj brat usred ručka počeo cmizdriti kako ne želi pojesti juhu, te sam se ja, gladan ko pas i kratkih živaca, počeo derati na njega da se, ako neće jesti makne od stola, jer ne želim gledati njegovu cmizdravu facu, ali ovaj nikako da prestane cmizdriti. Odjednom se niz stube spušta stari, kojeg je ovaj očito probudio cmizdrenjem, uzima mu tanjur, te ga cijelog zalijeva juhom. Mali, šokiran, počinje još jače cmizdriti, ja se zacerekam i nastavim jesti, a stari produži u WC. Uto ulijeće moja stara, zgrozi se nad time što je moj stari učinio, uleti starom u WC dok se ovaj kenja, i cijelog ga zalije punom kantom prljave vode od pranja poda. Stari se diže, puni drugu kantu vodom, te zalijeva staru i pol hodnika. Umalo je zalio i mene, koji sam cijelo to vrijeme mirno ručao, ali sam uspio poskočiti sa stolice i izmaknuti se, te sam tako jedini ostao suh, dok su ovo troje bili mokri do kože...