Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: LAN partyi

  1. #1

    LAN partyi

    Pozdrav ljudi PC playa!!! Zanima me vi gejmeri... Di se mogu otić zguštat sa gejmerima na nekim njihovim okupljanjima . Jer bome mi jako nedostaju dani kada sam poslje škole rasturao Call Of Duty jedinicu. Bilo je pre dobro!!! Ili dal postoji kakav klub/društvo di se mogu učlaniti da se malo zabavim. Nisam neki ultra frik, ali nisam ni loš u igrama. Baš bi mi bilo drago da se malo družim i zabavljam. Mislim od kuće preko interneta je ipak tužnije i dosadnije, ne? Molim dobre gejmere da me savjetuju. Hvala! Sve najbolje,
    Andrija.

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    iSHOP
    Postova
    2.953

    Re: LAN partyi

    Zbog globalizacije ADSL-a, LAN Party-ji su kod nas gotovo izumrijeli...

    Šteta, to su bili dani kad sam i sam bio gamer, dok sam još imao svoju igraonicu...

    Traži nekakav klan u svom gradu, pa se nađite preko zime u nečijoj garaži, podrumu etc...
    STARI PC ->
    NOVI PC ->
    A otključani?

  3. #3
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: LAN partyi

    Iako možda LAN odumire to je po meni najbolji oblik mrežnog igranja. Nema ništa bolje od toga nać se s ekipom i u garaži il di već halat cijele dane i noći...ah,to su bili dani...
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  4. #4

    Re: LAN partyi

    Joooo... Da kako mi je sada žao . Kada ste mi rekli da LAN odumire. Slažem se, to su bili nezaboravni dani. A da vas pitam. Šta je sa igraonicama u Zagrebu? Gdje PCPlay dijeli 30 kuna za igranje. Ima li tamo gejmera ili je i tamo "pusto"? Ako imate kakvu preporuku pa da se ja sa burazom vrnem i da malo iskoristimo to što dragi nam PCPlay daruje. Hvala dobri ljudi!

  5. #5
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: LAN partyi

    Dada!

    Nema bolje zabave od dobrog LAN-a sa ekipom, nažalost istina je to što je rečeno, LAN izumire
    #paperplatoongoonz

  6. #6
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: LAN partyi

    Trebaš malo otići do neke igraone,upoznati ekipu,pa se poslije dogovorite za neki meč i to ti je to.

  7. #7
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: LAN partyi

    LaN je umro samo za mladje koji se ne mogu sami financirati. kod starijih LAN i garaza su i dalje IN.

  8. #8
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: LAN partyi

    = Citat = Izvorno postao Barathrum
    LaN je umro samo za mladje koji se ne mogu sami financirati. kod starijih LAN i garaza su i dalje IN.
    definitivno. niti približno tak često ko prije, al nastojimo ih što češće organizirat

    Živi bili pa umrli

  9. #9
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: LAN partyi

    = Citat = Izvorno postao Barathrum
    LaN je umro samo za mladje koji se ne mogu sami financirati. kod starijih LAN i garaza su i dalje IN.
    A sta tu imas financirati?

    tt
    #paperplatoongoonz

  10. #10
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: LAN partyi

    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse
    = Citat = Izvorno postao Barathrum
    LaN je umro samo za mladje koji se ne mogu sami financirati. kod starijih LAN i garaza su i dalje IN.
    A sta tu imas financirati?


    prostor, klopu, pijaču, striptizete,....


    Al ovisi sve kolko veliko se misli ić. za 5-6 ljud ti netreba ništa. Za 20+ je veći problem, pogotovo ak imaš ljude van grada u kojem se organizira i ak se planira u više dana to odvijat, tak imaš za razmišljat o 100 stvari.

    Živi bili pa umrli

  11. #11
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: LAN partyi

    A jbg, kad se prica o nekoj uzoj ekipi i garazi nije bed

    Nemoram financirat prostor, vec cemo kod nekog frenda biti, cuga i klopa jbg, to si svejedno svaki dan moram financirat
    #paperplatoongoonz

  12. #12
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: LAN partyi

    [quote=Čux]
    = Citat = Izvorno postao "Systematic Reverse":p9d479g6
    = Citat = Izvorno postao Barathrum
    LaN je umro samo za mladje koji se ne mogu sami financirati. kod starijih LAN i garaza su i dalje IN.
    A sta tu imas financirati?


    prostor, klopu, pijaču, striptizete,....


    Al ovisi sve kolko veliko se misli ić. za 5-6 ljud ti netreba ništa. Za 20+ je veći problem, pogotovo ak imaš ljude van grada u kojem se organizira i ak se planira u više dana to odvijat, tak imaš za razmišljat o 100 stvari.[/quote9d479g6]

    zaboravio si samo struju. kad spojis 17 racunala a svi preko 600 vuku 600x17 bude to lijepa racunica
    i gorivo jos, mnogi nemaju prijevozno sredstvo vlastito pa se treba vozikat okolo i po par puta kupit racunala.

    na zadnjem na kojem sam bio, 5 ih je bilo napuseno, toliko je dima bilo u garazi da se i ostalih 12 napusilo ko sam vrag. naravno igrat ut 2003 napusen slow motion sporiji od bullet time-a u max painu xD

  13. #13
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: LAN partyi

    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse
    A jbg, kad se prica o nekoj uzoj ekipi i garazi nije bed

    Nemoram financirat prostor, vec cemo kod nekog frenda biti, cuga i klopa jbg, to si svejedno svaki dan moram financirat
    a jel a njegovi starci ce platit tvoj trosak struje
    ne iznajmljuje ni moje drustvo prostor ima kolega garazu velicine temelja kuce.
    ali djelimo struju i vodu - rezije naravno. a klopu zajednicki narucujemo pizze i pivu.

  14. #14
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: LAN partyi

    al dobro, nije nužno imat 17 kanti, dovoljno da ih bude za XvsX format a ostali mogu žderat/pit/neš treće za to vrijeme pa onda rotacija

    Živi bili pa umrli

  15. #15
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: LAN partyi

    10 kanti - idealno!

    A jbg za struju i to bi dali svako nesto malo love i bilo bi gg, nije struja nesto extra skupa..

    A sto se tice goriva i toga, Bjelovar nije velik grad, sa jednog kraja do drugog mi treba max 15minuta autom
    #paperplatoongoonz

  16. #16
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: LAN partyi

    = Citat = Izvorno postao Čux
    al dobro, nije nužno imat 17 kanti, dovoljno da ih bude za XvsX format a ostali mogu žderat/pit/neš treće za to vrijeme pa onda rotacija
    nema izmjenjivanja u nas. nitko neda racunalo nekome drugome. jake su to masine i skupe. ne zelimo da nam netko drugi tapka po racunalima.

  17. #17
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: LAN partyi

    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse
    10 kanti - idealno!



    A sto se tice goriva i toga, Bjelovar nije velik grad, sa jednog kraja do drugog mi treba max 15minuta autom
    tebi, razmisli kako je kad pola slavonije obilazis, prvo odes po racunala, a onda navece po ekipu jos.

  18. #18
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: LAN partyi

    = Citat = Izvorno postao Barathrum
    = Citat = Izvorno postao Čux
    al dobro, nije nužno imat 17 kanti, dovoljno da ih bude za XvsX format a ostali mogu žderat/pit/neš treće za to vrijeme pa onda rotacija
    nema izmjenjivanja u nas. nitko neda racunalo nekome drugome. jake su to masine i skupe. ne zelimo da nam netko drugi tapka po racunalima.

    A jeste škrti

    Ja u tome ne vidim problema previše, eventualno se miševi zamijene i svak svoj config dopelja za igrat pa nema problema, al tak i tak je gejmanje zapravo u drugom planu, pa niti to nije toliko bitno.

    Živi bili pa umrli

  19. #19
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: LAN partyi

    [quote=Čux]
    = Citat = Izvorno postao Barathrum
    = Citat = Izvorno postao "Čux":2hxvi1fb
    al dobro, nije nužno imat 17 kanti, dovoljno da ih bude za XvsX format a ostali mogu žderat/pit/neš treće za to vrijeme pa onda rotacija
    nema izmjenjivanja u nas. nitko neda racunalo nekome drugome. jake su to masine i skupe. ne zelimo da nam netko drugi tapka po racunalima.

    A jeste škrti

    Ja u tome ne vidim problema previše, eventualno se miševi zamijene i svak svoj config dopelja za igrat pa nema problema, al tak i tak je gejmanje zapravo u drugom planu, pa niti to nije toliko bitno.[/quote:2hxvi1fb]

    mi se oslanjamo na iskustvo. prije par godina nekoliko nas je otislo pred kucu zahebavat se a frendovima smo ostavili nek igraju malo starcraft. kad smo se vratili pola mreze nije radilo a dvojici su bili windoze razjebane, tak da ono. ako tko zeli prisustvovat lanu nek si kupi masinu. hebiga svi smo dali prevsie vlastitog novca da bi dali nekom drugom da ih koristi. kad sam razjebes os sam si si kriv al kad ti entko drugi to zna biti vrlo frustrirajuce - jer uvijek ide ona tipicna:"nisam ja, pa nisam nista pritisnuo!" yeah right samo od sebe riknulo
    samo ja jedini imam switch hub pa kad ciko ja kaze fajront onda je fajront

    a ma gejmanje je u rpvom planu uz zahebanciju. trebas vidjet far cry umrezen do 12 igraca. svi pijani ko majke 6 sati igrali jednu mapu onaj neki obrasli otok, kroz 6 sati nitko nikog nije nasao ni ubio

    mislim igra je globalno sranje ali zbog toga jos vece. a UT 2003 je bio totalni raskol. ctf mislim, skoro pa se potukli, napusena stoka

Slične teme

  1. Njabolji trenutci, fightovi, raidovi, partyi, likovi...
    By Wizard in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 53
    Posljednji post: 13-02-2007, 12:10
  2. LAN partyi
    By AlfaDelta in forum Gaming općenito
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •