Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: 5 godina WoW-a

  1. #1

    5 godina WoW-a

    Stigla je i peta godišnjica megapopularnog WoW-a, a s njom i nagrada u vidu Onyxian WhelplingaS(non-combat pet). Isto tako, ovo je i dobra prigoda za prisjetiti se zgoda i nezgoda kroz koje smo prošli, koliko smo para ostavili u Blizzardovoj blagajni i dana kad je vaša omiljena klasa PWNala u PvP-u.

    The World of Warcraft five-year anniversary celebration is now officially underway! To mark this special occasion, any character that logs into the game between now and Sunday, December 6 at 11:59 p.m. (realm time) will receive their very own Onyxian Whelpling non-combat pet, along with a special message from the development team.SWe have more World of Warcraft 5-year and Warcraft 15-year anniversary festivities coming soon, so be sure to keep your eye on the official website. Thanks for being part of the adventure, and we look forward to many more whelps and great memories in the years ahead.
    http://www.worldofwarcraft.com/wowanniversary/

  2. #2
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: 5 godina WoW-a (specijalni pet do 6.12.)

    Na WoW-ovim stranicama bi trebao postojati kalkulator koji izračunava koliko para si im poslao u đžep.
    Inače igrao sam WoW par puta po 2-3 sata u igraonici samo da vidim što to privlači mase i nisam uspio skužit.
    RPG-eovi su najbolji u SP-u, jerbo je to žanr u kojem je priča jedna od najbitnijih stavki gameplaya, netreba čak ni biti orginalna i dobra, ali treba biti izdaje, kukavičluka, još malo izdaje, par prekreta, i malo misterije, i barem jedan qvest u kojem se igraš Sherloca Holmesa(Netko ili ti ste optuženi za nešto, istražuj)
    MMORPG mi jednostavno nemože nadoknadit taj doživljaj istraživanja svega pa čak i buildova, koji su najčešće generički i skinuti s neta jer priznajte tko ima volje dogurat lika do lvl 80-90 i onda skužit da mu je build katastrofalan i onda ici s istim takvim likom slagat novi build iz svoje glave uz veliku mogućnost pogreške. Tkao da svi ganjaju iste/slične buildove i istu/sličnu opremu.

    Kao pozitivne stavke naveo bih imerzivnost i kontakt s drugim gee.. ovaj ljudima te konstantno updateanje i eventove.

    Prove me wrong.
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  3. #3
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: 5 godina WoW-a (specijalni pet do 6.12.)

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    RPG-eovi su najbolji u SP-u, jerbo je to žanr u kojem je priča jedna od najbitnijih stavki gameplaya, netreba čak ni biti orginalna i dobra, ali treba biti izdaje, kukavičluka, još malo izdaje, par prekreta, i malo misterije.

    Prove me wrong.
    http://www.wowwiki.com/Lore

    Pow!
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  4. #4
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: 5 godina WoW-a (specijalni pet do 6.12.)

    Ovo je iznjedrio Wow

    Retcons – changes in lore, bljuuu

    EDIT: I da to je predefinirani Lore, na kojeg ti nemaš apsolutno utjecaja, nisi cak ni mala karika, nego mali dio velike vojske koja se bori za nesto sto je vec napisano i predefinirano, ali to sam vec naveo kao +, imerzivnost jelte.
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  5. #5
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: 5 godina WoW-a (specijalni pet do 6.12.)

    Dosada sam potrošio cca 1750 kuna

    Kako? Evo računica :

    Igre su oko 550 kuna
    3 bona su 600 kuna (u grubo)
    IS600 kuna na pretplatu preko kartice

    ^^

  6. #6
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: 5 godina WoW-a (specijalni pet do 6.12.)

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    I da to je predefinirani Lore, na kojeg ti nemaš apsolutno utjecaja, nisi cak ni mala karika, nego mali dio velike vojske koja se bori za nesto sto je vec napisano i predefinirano, ali to sam vec naveo kao +, imerzivnost jelte.
    Hm, a jesi probao Guild Wars?
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  7. #7
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: 5 godina WoW-a (specijalni pet do 6.12.)

    Ko bi reko da je prošlo već 5 godina Inače,sjećam se ono,10 god,čačkam po netu kad WoW ovo,WoW ono.Tad sam prvi put isprobo,no nije igra ostavila dojam na mene.Nema klasične koljačine,neka čudovišta.Nono.Poslije 2 godine,odlučim dati priliku igri i eto , tj najviše me privukla najava u PCPlayu za TBC.Igro sam svakakve privatne servere,ali ništa nemože dati onaj štih i čar retaila.Eto nedavno sam opet krenuo,Wotlk definitivno nije ostaivo taj dojam koji je TBC ostavio.Sad je sve prilagođeno "casual" igračima što je OK,ali opet,nema tog TBC čara Nadam se da Kataklizma neće fejlat i da ćemo svi zajedno uživati

    GJ Blizz

  8. #8

    Re: 5 godina WoW-a (specijalni pet do 6.12.)

    Povodom ove 5. godišnjice Blizzard je pustio u cirkulaciju pozivnice za 7 besplatnih dana. Naravno, pozivi su usmjereni na bivše igrače i stvarni su, za razliku od brojnih prijevara koje s vremena na vrijeme čine sličnu stvar ne bi li se određene strane dočepale vaših informacija.

    Dakle, stvarno je, ako vam se kojim slučajem posreći i dobijete pozivnicu.
    http://www.wow.com/2009/11/25/free-7-da ... d-players/

  9. #9
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: 5 godina WoW-a (specijalni pet do 6.12.)

    lol da te sam sreće

  10. #10
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: 5 godina WoW-a (specijalni pet do 6.12.)

    A ja se bas mislim bi li iopet uplatia, aj nek mi posalju dobro i njima i meni
    Well, as long as it's interesting.

  11. #11

    Re: 5 godina WoW-a (specijalni pet do 6.12.)

    Je li dobio tko već peta? Pics or it didn't happen.

  12. #12
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: 5 godina WoW-a (specijalni pet do 6.12.)

    Svak dobije peta cim se loga...
    Well, as long as it's interesting.

  13. #13
    Senior Member Lord of The Fleas Dr. Kam's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    483

    Re: 5 godina WoW-a (specijalni pet do 6.12.)

    = Citat = Izvorno postao Jerry
    Ko bi reko da je prošlo već 5 godina Inače,sjećam se ono,10 god,čačkam po netu kad WoW ovo,WoW ono.Tad sam prvi put isprobo,no nije igra ostavila dojam na mene.Nema klasične koljačine,neka čudovišta.Nono.Poslije 2 godine,odlučim dati priliku igri i eto , tj najviše me privukla najava u PCPlayu za TBC.Igro sam svakakve privatne servere,ali ništa nemože dati onaj štih i čar retaila.Eto nedavno sam opet krenuo,Wotlk definitivno nije ostaivo taj dojam koji je TBC ostavio.Sad je sve prilagođeno "casual" igračima što je OK,ali opet,nema tog TBC čara Nadam se da Kataklizma neće fejlat i da ćemo svi zajedno uživati

    GJ Blizz
    I TBC je bio predodređen casual igračima... vjeruj mi .

    Šta znači da si imao 12 godina kad si počeo igrat WoW?

  14. #14
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: 5 godina WoW-a (specijalni pet do 6.12.)

    Tako nešto.Znam da sam bio baš teški klinac,još ktome nisam znao engleski pa nisam imo pojma ništa ni za questove i slično.Vjerovatno mi je zato igra i bila glupa
    Kasnije eto,TBCom je ostavila jeben dojam na mene i zato sam vjerovatno počeo igrait,a i tad sam skontao koncept igre

  15. #15

    Re: 5 godina WoW-a (specijalni pet do 6.12.)

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Povodom ove 5. godišnjice Blizzard je pustio u cirkulaciju pozivnice za 7 besplatnih dana. Naravno, pozivi su usmjereni na bivše igrače i stvarni su, za razliku od brojnih prijevara koje s vremena na vrijeme čine sličnu stvar ne bi li se određene strane dočepale vaših informacija.
    Hurp derp, dobio 7 dana. Ne igram WoW trenutno, a dani su vezani uz account.

  16. #16
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2009
    Lokacija
    U kaminu
    Postova
    441

    Re: 5 godina WoW-a

    Mergao sam danas sa battle netom i dobio sam 7 dana igre. Btw. sta je nesto pisalo, da u slojedecih 30 dana ne mogu nesto transferat? To vrijedi samo za account transfer, ili realm?
    Cisto da znam.

  17. #17
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: 5 godina WoW-a

    gade

    ja sma dobil onog ušljivog pingvina, koji ce mi to klinac ^^

  18. #18
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: 5 godina WoW-a

    Pa pingvin je naaaaaaajsimpatičniji pet ikad, pa kad klikneš na njega pa one zvukove proizvodi..
    Ja ga koristim kad pecam. Stoji kraj mene i pravi mi društvo.

  19. #19
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: 5 godina WoW-a

    radije bi tjedan dana besplatne igre neg pingvina, iovako ne korisitm te petove, samo smetaju

Slične teme

  1. 15 godina PlayStationa
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 09-09-2010, 21:30
  2. Sljedećih 100 godina
    By unknown in forum Alt-F4
    Odgovora: 175
    Posljednji post: 01-07-2010, 12:32

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •