Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Crosshair

  1. #1
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Crosshair

    Koristite li Crosshair u FPS-ovima? Evo ja u svim pucačinama u kojima ima pogled sa ''mušice nišana''(a u zadnje vrijeme sve imaju) igram bez crosshaira, evo recimo prošao sam sve Call of Duty-e bez crosshaira i sam gameplay se malo promijeni.
    Recimo izleti ti terorist na pola metra i onda počmeš pucat ko idiot i samo ga raniš dok bi ga sa crosshairom ubio bez problema, nova igra kažem vam.
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  2. #2
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Crosshair

    Kako kada, no volim isključit u nekim više taktičkim igrama poput Brothers in Arms.

  3. #3
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: Crosshair

    Također volim isključit di se može

  4. #4
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Crosshair

    Da, naravno da koristim.

    Pomodno forsanje težine i realnosti mi ide na jetra.

  5. #5
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Crosshair

    Većinom mi smeta crosshair pa ga maknem ako se može.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  6. #6
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Crosshair

    neobadiram na to,ako je u igri koristim ga,ako ne ne smeta

  7. #7
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.385

    Re: Crosshair

    Mičem ga... što teže to zabavnije i interesantnije.
    Moram dodat u svoj opis da inače ne pišem slovo ć.

  8. #8
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Crosshair

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Pomodno forsanje težine i realnosti mi ide na jetra.
    Huh? Pa croshair nema nikakve veze sa realnošću te ne mjenja strukturu igre. Jedino težinu malo, no i to zavisi koliko je osoba izvježbana u igri.

  9. #9
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Crosshair

    Igram s njim. Užasno me iritira što današnje pucačine furaju taj aim down the sight način ciljanja gdje je 85% ekrana zblurano i zamućeno, pucačine u kojima tog nema su mi znatno draže, ugodnije za igrati, osjećaj ubijanja i pucanja mi je bolji.. HL2, Wolf,UT, itd, stara bagra dakle.

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: Crosshair

    da, koristim crosshair ... zato što je sa crosshairom lakše ...
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  11. #11

    Re: Crosshair

    Iskreno? Igram sa defaultom postavkom koju mi igra da.
    Sjećam se da sam bolesno uživao u BiA jer nije crosshair bio ponuđen po defaultu. A i ono, nemam ništa protiv iron sighta.

  12. #12
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Crosshair

    Čak štoviše, rula kad svaka gunčina ima svoj krošer, ko UT.

  13. #13
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Crosshair

    Kod ut-a mi je to nekako jasno, ili recimo kod SW-Republic Commando-a kad ti je hud praktički u kacigi. Ali jednostavno jednu novu taktičku notu dodaje nedostatak crosshaira u recimo call of dutyu. Neces više rushat u prostorije di je i jedan tip(pogotovo ako recimo igraš na Veterain), jer nisi siguran da ga možeš pogodit prije nego li on tebe skine, znači u prostorije se poviri pa malo zapuca, pa se sakrije iza dovratka pa se opet poviri i tako.
    Da nepričam koji je svrš bio u tv postaji, čučneš pa rešetaš po tipovima onako naslijepo, pa opet čučneš.Pa onda skineš jednog, dvojcu iron sightom, baciš granatu, oni izlete vani strejfaš po brisanom prostoru i pucaš po njima onako s boka kulerski i ne pogodiš nikog hehe, prezakon.
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  14. #14
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Crosshair

    Republic Commando ima brisače, molim lijepo.

  15. #15
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Crosshair

    Gamorreanska krv se zna gadno zalijepit
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  16. #16
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Crosshair

    Koristim ga reda radi ali gotovo uvijek nišanim preko nišana čak i iz pištolja.Današnji fps mi je nezamisliv bez toga.Ali hebeš i to ako nema neke osnovne balistike i fizike.Npr. zadnji cod...imaš osjećaj kao da pucaš iz zračnice dok pucaš iz puškomitraljeza .Nikakvo trzanje oružja , uvijek si super precizan jer meci su 101% precizni .Tam gdje nanišaniš tam i pogodiš...puška ne nosi nikam , metak nema putanju ma arkadnije ne može.Takvoj igri ni ne treba nišan ...dovoljan je križić na ekranu .

    Nepreciznost mi je daleko zanimljivija .Treba se barem malo potruditi nešto i pogoditi. Odličan primjer su sva tri stalkera , zadnji OF , zadnji BIA , zadnja dva GRAV-a ,Arma II ...

  17. #17
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: Crosshair

    Evo uglavnom igram sa crossima, prije 3 mjeseca sam počeo igrat bez njih, osjećam se ko veća faca
    Липе цвату и у Србији!

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •