Stranica 274 od 285 PrvaPrva ... 174224264272273274275276284 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 8.191 do 8.220 od 8545

Tema: Što trenutno radite i kako se osjećate?

  1. #8191

    Re: Što trenutno radite i kako se osjećate?

    Ne znam, nadam se da postoji ljepši i bolji način od onoga što sam ja vidjela po slavonskim selima, to vrištanje svinje, bezglava kokoš trči dvorištem i kaplje krv
    Ok, imaš svinju, voliš svinju, brzo i bezbolno ju ubiješ i ok. Ali ja to gledati neću jer bi plakala cijeli tjedan.

    "They don't think it be like it is, but it do." Oscar Gamble

  2. #8192
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Što trenutno radite i kako se osjećate?

    Ajmo jedan vegetarijanski topik, zabavljaju me.
    Ono, ne volim ni ja gledat klanje i krv koje bude posvuda u dvorištu i izbjegavam to, ali najjače mi je to mišljenje kak su koljači loši ili nešto. Očekuješ da se svinja sama ubije za tvoj ručak?
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  3. #8193
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Što trenutno radite i kako se osjećate?

    Zato valjda postoje klaonice lol
    Sigurno si dobar ako istinski uživaš u klanju.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  4. #8194

    Re: Što trenutno radite i kako se osjećate?

    Ko je rekao da su koljači "loši"? Loši su mi oni ultra pretili ljudi koji cijeli dan piju rakiju, crveni u licu i govore stvari tipa "hueheuhe ko još jede salatu", smiju se dok svinja vrišti i onda umru od infarkta par godina kasnije jer nisu htjeli jesti ništa osim mesa.
    Hint: znam takvu osobu.
    Ja nisam vegetarijanka. Da se svinja ubije normalno, metkom ili nekako, ok, ali sad sam saznala da netko to radi sjekirom. SJEKIROM. I eto.
    Pliz ne stavljajte mi riječi u usta, ja sam lijepo u prvom postu napisala da i sama smatram kako sam licemjer jer ne želim sudjelovati u tome i onda pojedem. Ali da se to može napraviti brže, bezbolnije, bez uživanja u tome i bez da svinja vrišti, može.

    "They don't think it be like it is, but it do." Oscar Gamble

  5. #8195
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Što trenutno radite i kako se osjećate?

    Inače je u klaonicama puno bolje. Moj đed drži svinje, brine se o njima, ništa im ne fali. Onda ih zakolju da cijela obitelj ima svinjetine. Jebiga, ja u tome ništa loše ne vidim.
    I mnogi ne žele jesti kupovne.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  6. #8196
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Što trenutno radite i kako se osjećate?

    Tko to ubija svinje sjekirom? Na svakom kolinju na kojem sam bio se ubijala sa metkom.
    Ne zele jest kupovne jer neznaju sta dobivaju, kad zakoljes svinju znas sta ces jest.

  7. #8197
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Što trenutno radite i kako se osjećate?

    Ovdje ga lupe batom/sjekirom pa ga prikolju. Bar kolko sam vidio kod babinih susjeda.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  8. #8198

    Re: Što trenutno radite i kako se osjećate?

    Pa ja stvarno ne znam, vidjela sam samo par tih događaja i bili su grozni, ako vi znate za neke di je to bolje odrađeno, recite. Ja sam vjerojatno pre pussy za sve ikad, pa ono, ne mogu uopće shvatiti kako netko može zamahnuti sjekirom u glavu životinje. Možda je to nekome hrabrost, briga za obitelj ili nešto, ja samo pitam POSTOJI LI BOLJI NAČIN? Neka puška, nešto?

    edit: Super za tvog đeda, brine se i pomogne obitelji, to je ok. htjela bi i ja da je moguće da imam hrane od toga, al' nemam. Nitko od mojih ne kolje, ja eventualno dobijem 2-3 kulena cijele zime da isprobam i aj' bok, ostalo moram kupiti u mesnici ako želim, a budući da nisam neki ljubitelj jer mi je jako, ne kupujem često.

    "They don't think it be like it is, but it do." Oscar Gamble

  9. #8199
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Što trenutno radite i kako se osjećate?

    Bome se ne ubijaju metkom ovdje. Ali neznam da bi to baš bilo išta bezbolnije.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  10. #8200
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Što trenutno radite i kako se osjećate?

    AFAIK postoji onaj mesarski pištolj.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  11. #8201
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: Što trenutno radite i kako se osjećate?

    = Citat = Izvorno postao Dania
    Pa ja stvarno ne znam, vidjela sam samo par tih događaja i bili su grozni, ako vi znate za neke di je to bolje odrađeno, recite. Ja sam vjerojatno pre pussy za sve ikad, pa ono, ne mogu uopće shvatiti kako netko može zamahnuti sjekirom u glavu životinje. Možda je to nekome hrabrost, briga za obitelj ili nešto, ja samo pitam POSTOJI LI BOLJI NAČIN? Neka puška, nešto?

    edit: Super za tvog đeda, brine se i pomogne obitelji, to je ok. htjela bi i ja da je moguće da imam hrane od toga, al' nemam. Nitko od mojih ne kolje, ja eventualno dobijem 2-3 kulena cijele zime da isprobam i aj' bok, ostalo moram kupiti u mesnici ako želim, a budući da nisam neki ljubitelj jer mi je jako, ne kupujem često.
    Pošalji meni onda, ja bih od suhomesnatog živio da mogu
    Svi smo mi Mirko.

  12. #8202
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Što trenutno radite i kako se osjećate?

    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Bome se ne ubijaju metkom ovdje. Ali neznam da bi to baš bilo išta bezbolnije.
    Srusi se odma svinja ak covjek zna sta radi. Kolko mi je poznato otkad smo u eu ni nesmije se ni na koji drugi nacin ubijat osim metkom, mora bit sto humanije.

  13. #8203

    Re: Što trenutno radite i kako se osjećate?

    Ma ja uopće ne znam pričati o tome, a da se ne rasplačem. Očito moram ići i gledati to i shvatiti da neki ljudi mogu bez problema zaklati bez da osjećaju nešto, eto. Mislim, ljudi ubijaju ljude, nekima nije problem bio buzovanom u frenda zamahnuti zbog nekog većeg cilja, sve je to ljudska priroda, I guess.

    edit: ja ne živim od suhomesnatog, nego najviše od povrća i piletine koju kupim jeftino u mesnicama. Volim i ribu, ali mi je skupa. Ali ja nemam izbora, nitko mi ne kolje, nemam gdje držati npr. piliće niti išta slično, jebiga.

    "They don't think it be like it is, but it do." Oscar Gamble

  14. #8204
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Što trenutno radite i kako se osjećate?

    = Citat = Izvorno postao Worthaur
    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Bome se ne ubijaju metkom ovdje. Ali neznam da bi to baš bilo išta bezbolnije.
    Srusi se odma svinja ak covjek zna sta radi. Kolko mi je poznato otkad smo u eu ni nesmije se ni na koji drugi nacin ubijat osim metkom, mora bit sto humanije.
    E ne znam onda stvarno, kao što rekoh ne budem prisutan, možda se i radi o metku.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  15. #8205
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Što trenutno radite i kako se osjećate?

    = Citat = Izvorno postao Dania
    Ma ja uopće ne znam pričati o tome, a da se ne rasplačem. Očito moram ići i gledati to i shvatiti da neki ljudi mogu bez problema zaklati bez da osjećaju nešto, eto. Mislim, ljudi ubijaju ljude, nekima nije problem bio buzovanom u frenda zamahnuti zbog nekog većeg cilja, sve je to ljudska priroda, I guess.

    edit: ja ne živim od suhomesnatog, nego najviše od povrća i piletine koju kupim jeftino u mesnicama. Volim i ribu, ali mi je skupa. Ali ja nemam izbora, nitko mi ne kolje, nemam gdje držati npr. piliće niti išta slično, jebiga.
    A dobro, probaj to ne dozivljavati tako, ipak je to zivotinja samo, nije covjek pa da je full svjesna na neki nacin sto joj se dogada, ne znam...

  16. #8206

    Re: Što trenutno radite i kako se osjećate?

    A znam, da, vjerojatno imaš pravo. Sorry ako sam povrijedila Slavonce time što ne znam kako kulen izgleda i ne sudjelujem u kolinju. Kad budete pravili sir, pozovite me.

    "They don't think it be like it is, but it do." Oscar Gamble

  17. #8207
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Što trenutno radite i kako se osjećate?

    Ma uredu je to, meni je ža vidit ribu onako svježe ulovljenu kako se koprca.
    Well, as long as it's interesting.

  18. #8208
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Što trenutno radite i kako se osjećate?

    Volimo fino jesti, priroda je sve to. Lav isto za vrat kljovama gazelu zgrabi i ugusi prije nego ju pojede. Neke zivotinje ziv plijen jedu...

  19. #8209
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Što trenutno radite i kako se osjećate?

    = Citat = Izvorno postao Worthaur
    Tko to ubija svinje sjekirom? Na svakom kolinju na kojem sam bio se ubijala sa metkom.
    Ne zele jest kupovne jer neznaju sta dobivaju, kad zakoljes svinju znas sta ces jest.
    Ali opet, puno je bolje nozem prerezat vrat i pustit krv, kazu stari da je razlika u mesu nebo i zemlja.
    Ne znam, mi ne drzimo svinje, niti imamo klasicno kolinje. Stari kupe svinjske pole i onda se od toga meso reze po potrebi (kobasice, kulen itd). Jednom sam u zivotu prisustvovao klasicnom kolinju i nikad vise.

    = Citat = Izvorno postao hansi
    = Citat = Izvorno postao Carp
    Kolinje. Sad je rucak, pa se nastavlja.

    bar se nisam ozbiljno ispovracao kad sam vidio ovu sliku
    koji jebeni kok
    Sta si ti mislio od cega se kulen i kobasice prave? Slazem se da gotov proizvod izgleda puno ljepse, ali ono, ne vidim sta je to toliko ogavno i odvratno.
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  20. #8210
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Što trenutno radite i kako se osjećate?

    postat cu veđi zbog te slike

  21. #8211
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Što trenutno radite i kako se osjećate?

    = Citat = Izvorno postao hansi
    postat cu veđi zbog te slike
    Ja samo cekam da se osusi, mljac

  22. #8212
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Što trenutno radite i kako se osjećate?

    Sta bi tek reko kad bi vidio sta se melje za hrenovke, salame i pastete?
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  23. #8213
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Što trenutno radite i kako se osjećate?

    Evo još malo slika za hansija.

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  24. #8214
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Što trenutno radite i kako se osjećate?

    Vidis, danas je bas stari pricao kako on nikad nece crijeva za kulen meljat paprikom, a svi to rade.
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  25. #8215
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Što trenutno radite i kako se osjećate?

    Koji mrtvi kurac, ovo u sredini je ko neki pregaženi crv.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  26. #8216
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Što trenutno radite i kako se osjećate?

    IMMA EAT THAT PUSSAY

  27. #8217
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Što trenutno radite i kako se osjećate?

    = Citat = Izvorno postao Carp
    Ali opet, puno je bolje nozem prerezat vrat i pustit krv, kazu stari da je razlika u mesu nebo i zemlja.
    A da, ako kažu stari ljudi onda je sigurno tako jer apsolutno ima smisla da je različita kvaliteta mesa svinje koja je primila metak od svinje kojoj se prerezao vrat i pustila da prokrvari. To je dokazano tako da su istu svinju ubili dva puta pa su vidjeli da je onaj put kad je svinja prokrvarila meso bilo finije nego kad je primila metak. Ta usporedba ne bi imala smisla kada bi jednu svinju prokrvarili a drugu propucali jer tu ipak ima puno više faktora poput starosti, čime se hranila i tako to. Stari sve znaju.

    A mi uvijek imamo tak puno, puno toga ode u škrinju i u suhu govedinu. 450 kila je žive vage, ne znam točno koliko bude iskoristive mase.

    Inače UN ima povelju o zaštiti prava životinja u kojoj je među ostalim definirano i na koji način treba zaklati životinju koja će se koristit u prehrani.

  28. #8218
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    2.833

    Re: Što trenutno radite i kako se osjećate?

    Slatki ste, amateri.
    [center:gz2o94qw]"Čovjek bez brkova je kao žena sa njima."[/center:gz2o94qw]

  29. #8219
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Što trenutno radite i kako se osjećate?

    Što je hansi pičko, nikad nisi igro neki gory FPS?
    Kriste kralju, ne znam, Ded Spejs, Prej, Q4, sve je puno takvih prizora.
    Upitaj se odakle im teksture.
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  30. #8220
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Što trenutno radite i kako se osjećate?

    gospodine isuse

Slične teme

  1. Što radite i kamo idete za blagdane?
    By Chupacabra in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 08-12-2010, 23:24
  2. sta trenutno radite i kako se trenutno osjecate??
    By Deadwalker in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 647
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •