Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 167

Tema: Modern Warfare X

  1. #1
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Modern Warfare X

    U zadnje vrijeme je mnogo ljudi sukobljeno, dali je MW1 i MW2 serijal od CoD-a, ali ne serijal tipa, CoD 1, 2, 3, 4, 5, itd., već dali MW stvarno spada pod CoD?

    Većina to objašnjava ovako...
    "CoD je ubijanje švaba. Nema pucačine doli ubijanja švaba, a ove pizdarije s ubijanjem afganistanaca, rusa, kineza i ostalih je out. To nije CoD, zna se šta je CoD."

    Ja bi jednostavno rekao, pošto svi znate za igru Wolfenstein, to je prvi FPS na cijelom svijetu koji je proizveden, i činjenica je da u svakom jačem FPS-u ubijamo tzv. švabe. Znači prvi FPS koji je bio, ubijali smo švabe, pa kroz CoD, pa u MoH serijalima, sve švabe, švabo do švabe...

    Ako se gameri zbilja nisu naubijali švaba od 2.svj. rata do danas, onda zbilja nema više smisla da budu FPS gameri.

    Ja mislim da su takvi ograničeni. Meni se MW sviđa, i to baš zbog područja ratovanja, kao i GRAW, BF, itd.

    Da čujem komentare...
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  2. #2
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Modern Warfare X

    Meni kod MW 2 ne smeta ni najmanje tematika i moderno ratovanje .To je bio kvalitetno odrađen zaokret u prethodnom nastavku.Ono što mi smeta kod MW 2 , te zbog čega sam ga zauvijek deinstalirao nakon samo 6 sati igranja je ogroman konzolitis u ovom nastavku .Neke misije poput onih vožnji su katastrofalno loše .Neprijateljski AI je ponovno zastario kao i sama grafaika 3D okoliša jer pravog 3D ni nema.Koriste se prastare kulise udaljenih objekata .Po meni je to moglo proći do dolaska prvog Far Cry-a koji iako star kao mojsije , ima pravi 3d okoliš.Ovdje guraju isti engine još od prvog dijela uz nadogradnju sa novim shaderima. Animacija samih suboraca je ipak za pohvalu kao i grafika oružja ...ali sama fizika tog istog oružja je ponovno pre arkadana i nikakva.Gotovo je potpuno svejedno koju pušku koristiš .Trzanje oružja nema nikakvog utjecaja a balistika je nepostojeća .Znam da je u pitanju zabavna arkada ali ipak....Osobno , po meni , totalno konzolaški i zastarjelo .Komentar je naravno na SP komponentu jer multi me ne zanima.

    Sad nam samo još treba MW 3 sa 6-7 novih lokacija pa ponovno imamo igru godine u 2010. .

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: Modern Warfare X

    Meni ni malo ne smeta to što se igra nije previše promjenila. CoD 4 mi je najbolji fps i najbolja igra uopće, ali mi je dosadio nakon 2 godine igranja (multiplayer). MW2 mi je super zato što se igra malo promjenila, ali ipak ima onu neku svježinu i dobio sam opet želju za igranjem.

    A onima kojima setting ne odgovara, nek se vrate igranju onog retardiranog, lošeg cod 2 i misle kako su pro.

  4. #4
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Modern Warfare X

    = Citat = Izvorno postao C
    U zadnje vrijeme je mnogo ljudi sukobljeno, dali je MW1 i MW2 serijal od CoD-a, ali ne serijal tipa, CoD 1, 2, 3, 4, 5, itd., već dali MW stvarno spada pod CoD?
    Naravno da MW spada pod CoD. Jedino što se značajno promijenilo je setting, sve je ostalo više-manje isto. Za sam multy neću komentirat, meni je i dan danas najbolji onaj od CoD 1: United Offensive.

  5. #5
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Modern Warfare X

    = Citat = Izvorno postao Raz
    Za sam multy neću komentirat, meni je i dan danas najbolji onaj od CoD 1: United Offensive.
    Zasto?
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  6. #6
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Modern Warfare X

    Oružja su mi preslična u multiju od prvog MW što me odbilo od isprobavanja dvojke, al to je trend koji je započeo sa CoD2.

  7. #7
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Modern Warfare X

    = Citat = Izvorno postao xarabas
    = Citat = Izvorno postao Raz
    Za sam multy neću komentirat, meni je i dan danas najbolji onaj od CoD 1: United Offensive.
    Zasto?
    Prvi CoD-ov multi mi je imao onu neku zaraznost koju ostali nisu imali, naročito sa nadodanom ekspanzijom koja dodaje nove mape i oružja koja se dosta razlikuju za razliku od novijih nastavaka. Od slabih, no preciznih pušaka pa do jakih no nepreciznih strojnica koje moraš stacionirat na neko mjesto prije nego što možeš pucat iz njih. Eh, da... tamo su i dobri stari healthpackovi, za razliku mnogih današnjih igara koje imaju autoheal nakon što dođeš u zaklon.

    Ni sam ne prakticiram multy mnogo ni ne namjeravam bičat, no samo kažem da je za mene šta se tiče CoD serijala prvi najbolji u multy-u.

  8. #8

    Re: Modern Warfare X

    osobno, i dalje smatram cod1 (bez ekspanzije) najboljim što se tiće multija koji me u tom serijalu najviše i zanima. Dvoja što se tiče multija je bila ok, ali je neke stvari izbacila, a neke dodala što meni osobno nije odgovaralo. Četvorka unosi mnogo promjena, ali multi je i dalje ok, a 4_2 je totalno uništio multi nedostatkom dedicated servera. Dok se takvo što ne pojavi, neću ga niti igrati.

  9. #9
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Modern Warfare X

    Oba Modern Warfarea su vrhunac Call of Duty serijala i jedini dobri nastavci, jer nemaju patetičan setting drugog svjetskog rata i ispraznost koji oni donose.
    Razlog zašto je Modern Warfare odličan upravo jest njegov mindless pristup i zabavnost. Zbog toga je jedna ArmA neigrivo dosadna, jer joj je zadnje na pamati bilo imati zanimljivu prezentaciju i igrivost.

  10. #10
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Modern Warfare X

    Ne mogu vjerovat, sad je već i W3DR4N počeo uspoređivat dvije igre totalno različitog pristupa. Oh zašto se svaki FPS mora uspoređivat sa CoD-om

  11. #11
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Modern Warfare X

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Oba Modern Warfarea su vrhunac Call of Duty serijala i jedini dobri nastavci, jer nemaju patetičan setting drugog svjetskog rata i ispraznostSkoji oni donose.
    Razlog zašto je Modern Warfare odličan upravo jest njegov mindless pristupSi zabavnost. Zbog toga je jedna ArmA neigrivo dosadna, jer joj je zadnje na pamati bilo imati zanimljivu prezentaciju i igrivost.
    wat

  12. #12
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Modern Warfare X

    = Citat = Izvorno postao Raz
    Ne mogu vjerovat, sad je već i W3DR4N počeo uspoređivat dvije igre totalno različitog pristupa. Oh zašto se svaki FPS mora uspoređivat sa CoD-om
    Neovisno o žanru i izvođenju, proizvođaču je bitno napraviti zabavan i atraktivan krajnji proizvod. Bohemia Interactive je za to apsolutno nesposobna.

  13. #13
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Modern Warfare X

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    = Citat = Izvorno postao Raz
    Ne mogu vjerovat, sad je već i W3DR4N počeo uspoređivat dvije igre totalno različitog pristupa. Oh zašto se svaki FPS mora uspoređivat sa CoD-om
    Neovisno o žanru i izvođenju, proizvođaču je bitno napraviti zabavan i atraktivan krajnji proizvod. Bohemia Interactive je za to apsolutno nesposobna.
    Ljudi različito doživljavaju pojam zabave... to što je primjerice tebi, a i meni draži jedan arkadan platformer, nekima je možda veći gušt igrat ArmA-u sat vremena pa da ga odjednom "padne" bez da i vidi što ga je snašlo. Jest da Bohemia radi bugovite i tehnološki "ukočene" igre, ali se sigurno ne može reći da su loše.

  14. #14
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Modern Warfare X

    Dem rajt. Neko vrijeme je u điru bio ww2. Sad je ovo dobra i ratovanje. Za dva tri nastavka naš čeka sci fi radnja i future tech oružja. I naslovom Future Warfare ili nešto slično.

    Tak mi je svejedno kaj piše u naslovu, bitno je da se mogu dobro zabavit a ne da si pojedem živce i mozak na slamčicu. Igre su tu radi zabave, zabave...i zabave. A svatko sebi definira taj pojam zabave, baš ovo kaj je Raz rekao.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  15. #15
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Modern Warfare X

    Meni je jedino žao što će sad vjerojatno ostale kompanije počet ići korakom Activision-a i silovat moderno ratovanje sve dok nam ne dojadi. Eto, MoH je već počeo.

  16. #16
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Modern Warfare X

    Kaj je izašao Modern Warfare 2???


    Meni je MW jedini odličan CoD. Dvojka mi je bila vjerojatno najlošija pucačina ikada, dok je jedinica bila solidna (bolja od MoH serijala). Nikako mi ne paše WW setting u pucačinama, oružja su mi bezvezna, a igre su samo naštancali tako da nema riječi o nekoj kvaliteti naslova (osim možda u MP segmentu, ali to ne komentiram pošto to ne igram).


    I da, CoD 5 mi se toliko gadi da ga niti ne želim probati, baš zato što opet forsaju taj stari WW štih

  17. #17
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: Modern Warfare X

    10.11.2009 je izašo...

  18. #18
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Modern Warfare X

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Kaj je izašao Modern Warfare 2???
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  19. #19
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Modern Warfare X

    @ bartuc - Jesi li probao Brothers in Arms serijal? Možda bi ti to uspjelo vratit nadu u WW2 setting.

  20. #20
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Modern Warfare X

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Kaj je izašao Modern Warfare 2???


    Meni je MW jedini odličan CoD. Dvojka mi je bila vjerojatno najlošija pucačina ikada, dok je jedinica bila solidna (bolja od MoH serijala). Nikako mi ne paše WW setting u pucačinama, oružja su mi bezvezna, a igre su samo naštancali tako da nema riječi o nekoj kvaliteti naslova (osim možda u MP segmentu, ali to ne komentiram pošto to ne igram).


    I da, CoD 5 mi se toliko gadi da ga niti ne želim probati, baš zato što opet forsaju taj stari WW štih
    ti si valjda jedina osoba na internetu koja nezna da je izasao
    ocito im marketing nije bio dovoljno dobar

  21. #21
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Modern Warfare X

    Ma zadnjih tjedan dana sam imao brige oko kolokvija pa nisam toliko pratio Gaming podforum. Dobro da sam pročitao, moram u nabavku.


    EDIT:


    @Raz, nisam, možda probam jednoga dana. Ali ne obećavam ništa

  22. #22
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Modern Warfare X

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Kaj je izašao Modern Warfare 2???
    Ja ga već prelazim.

    Inače, igrao sam CoD 1, 2 sam prešao par puta samo na poslu, 3 nisam igrao, 4 i 6 jesam, a 5 mi se ne igra. Ali FPS-ove možete uspoređivati i sa starim dobrim MoH-om. ArmA se meni ne dopada, jer je nekako pretvrdo sve. A za MW, svaka im čast, trebalo se sve ono izmodelirati, isprogramirati, itd.

    Bezimeni, fora je što oni uspjevaju s engineom sa CoD-a jedan praktički, oživiti i CoD 6. To je vrlo pohvalno i profitabilno.

    Slikati ću jednu sliku koja me očarala u MW2, pa ju postam ovdje već.

    Inače, snajperske misije su fenomenalno napravili, pogotovo programeri, i njih volim prelaziti. Nož, pištolj i snajp se ubio za mene. I nije ti isto koristiti sva oružija. S kalibrom 50 ga pogodi u nogu, mrtav je odmah, s pišoljem ga pogodi u nogu, i počešati će se.

    Druga je stvar što na drugoj misiji ušetate vas 5 nabrijani strojkama do zubiju u nei trgovački centar, mislim, aerodrom, pa pobijete jedno 2 000 civila u jednoj minuti, tada je sve jedno čime pucač, ali npr. ajde u Riot shield pucaj pištoljem, kalašom, šmajserom, pumpericom, itd., pa ćeš vidjeti razliku.


    I da, moderno ratovanje, ono mi je super, super je i staro, ali npr. BF 2142 i sl. tzv. "moderna ratovanja" nalik na to su totalni out.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  23. #23
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Modern Warfare X


    Evo, inače mislim da je baš zbog te "druge" misije MW2 završio na dnevniku.

    *Samo stariji od 18.


    Ova slika me fascinirala, pogotovo kada znaš da ćeš tim selcem koračati odmah iste sekunde...
    http://ultraxs.com/image-F486_4B0745B7.jpg
    A efekti vatre/žara su mi isto fora. I plin lijepo plavkasto gori.
    http://ultraxs.com/image-828D_4B0745B7.jpg
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  24. #24

    Re: Modern Warfare X

    Svima kojima se ne sviđa igra, ne igrajte ju. Fino na početku dobijete pitanje, da li ćete da preskočite uvredljive misije (druga, ne znam za više), izbor je vaš. Upravo ta otvorenost igre, činjenica da se ne boje nekog ratinga i zabrana mi se sviđa kod igre, zašto praviti pompu kada u jednom CS-u možete birati da li da budete terorista?

    @Bartuc: Izjava da je drugi CoD loša igra je krajnje neukusna. Igra koja sigurno svojom perfekcijom šiša 99% suparnika na polju WW2 FPS-ova ne može nikako biti loša. Barem tako nalaže logika.

  25. #25
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Modern Warfare X

    Pa i ne igram ju...otišla sa kompa u roku keks .Jedan prelazak uvrh glave.

  26. #26
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Modern Warfare X

    = Citat = Izvorno postao C
    3 nisam igrao
    Trojka ti niti ne postoji, tako da nisi puno propustio


    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    @Bartuc: Izjava da je drugi CoD loša igra je krajnje neukusna. Igra koja sigurno svojom perfekcijom šiša 99% suparnika na polju WW2 FPS-ova ne može nikako biti loša. Barem tako nalaže logika.
    Igra je popularna u MP vodama, a u zagradi sam napomenuo da MP ne komentiram pošto sam isključivo SP igrač. Dok su po meni SP elementi pre loši u dvojci, na silu sam je odigrao.

  27. #27
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: Modern Warfare X

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Trojka ti niti ne postoji, tako da nisi puno propustio
    Naravno da postoji. Napravio ju je treyarch(ovi koji su napravili cod 5), ali postoji samo sa PS.

  28. #28
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Modern Warfare X

    Meni je pak CoD2 predobar u SP-u, sve kaj je jedinica pa još duplo bolje. Al dobro, nije za zamjerit, ovisi od igrača do igrača ^^ A i prvi i drugi dio rokaju, oba dva volim igrat ko lud. Al ipak, jedinica je imala veći wow efekt.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  29. #29
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Modern Warfare X

    Imao sam neki feeling da ce se ovdje o tome raspravljat...enivej, nisam jos igrao MW2 tak da neznam nesto pametno reci. Znam samo da je Activision napravio nevjerojatnu marketnisku kampanju i tako najhajpao ovu igru da je to za nepovjerovat. Stvarno ne sjecam da li se ikada jednoj racunalnoj igri posvetilo toliko pozornosti, kada se vec na 4. stranici dnevnog tiska ispisala jedna cijela stranica. Igra je zabavna i recenzije to potvrđuju, al kvragu, nije bome ni savrsena. Kako vec se ovdje govorilo, svatko ima svoj pojam zabave tak da mi je sasvim normalno procitat komentar bezimenog za kojeg znam da ima jako profinjen ukus kada su pucacine u pitanju. I slazem se da je COD samo jedna prokleto zabavna arkadetina koja "ne tereti" previse igrača i bezobrazno mu uzima sate zivota. Ja cu odigrati taj naslov, al ne sigurno barem jos neko vrijeme. Mene osobno nije nista previse nahajpala igra da trčim u dućan po nju, a i nisam neki ovisnik o pucacinama na kraju krajeva.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  30. #30
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Modern Warfare X

    U MW2 je jedino loše što imaš sve ukupno 45 levela, tj. 18 misija, tj. 3 ACT-a, točnije prešao sam MW2 u jednoj noći. Kratko traje, ali je totalno zabavan. A za skill, tu je Ops, gdje možeš vježbati s ciljem, itd.

    BTW Kod mene kada prijeđem zadnju misiju, ide loading i tamo negdje na 99% se javi error, pa mi ugasi MW2. Mogu li kako pogledati tu finished reklamu? I BTW još jedno, Price je živ, za ljubitelje MW1.

    Žalosno je što su ubacili lika po nicku Ghost u igru kojeg unlockate. Zašto je žalosno? Zato što se team u GRAW2 za PC zove Ghost, i znak im je mrtvačka lubanja, kao neka kosturska glava, a ovdje postoji lik koji se zove Ghost i ima masku nalik na GRAW2. Ako ništa, dobro je što je taj lik totalni koljač.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

Slične teme

  1. Modern Warfare 4
    By Srle in forum Call of Duty
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 01-11-2012, 10:03
  2. Modern Warfare 3
    By Tsaя in forum Call of Duty
    Odgovora: 322
    Posljednji post: 19-02-2012, 13:18
  3. Modern Warfare 2
    By Arbiter of Change in forum Call of Duty
    Odgovora: 2548
    Posljednji post: 13-09-2011, 19:01

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •