Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Gruntovčani i Mejaši

  1. #1
    Guest

    Gruntovčani i Mejaši

    Ajme majko danas sam se prisjetio ovih kvalitetnih serija...šta reci osim da su evergreen... Nekako ih se docepao na dvd-ima i idu u arhivu...pa eto i teme da se svi zajedno prisjetimo : )))

    Evo nekoliko zanimljivih isječaka:

    6G-8DOe4T8U

    Ke5IYUvh ... re=related

    45bT3iZ5 ... re=related



    ahahahha skulavec skulavi xD

  2. #2
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Gruntovčani i Mejaši

    ahahahahhahahaha

    NOT!

  3. #3

    Re: Gruntovčani i Mejaši

    Baš sam se v zadnje vreme pital kaj da pogledam...
    Ekselent ideja.
    CLICK OR DIE!
    Sharing is caring!

  4. #4
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Gruntovčani i Mejaši

    Najoriginalniji i najduhovitiji domaći TV humor svih vremena. Kad usporedite to i današnje Klinike, Bračne vode (Hr) i slične serije, razlika je prestrašna. Krešo Golik (R.I.P.), respect!
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  5. #5

    Re: Gruntovčani i Mejaši

    Za razliku od Našeg malog mista ovdje ne razumijem određene dijelove pa nije potpuni doživljaj, ali vjerojatno jedan od vrhunaca naše televizije... ikada.

  6. #6
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Gruntovčani i Mejaši

    da, to su mi mnogi primorci i dalmatinci rekli, ne kuže pola ali im je super
    danas svi govore književnim jezikom da je to prestrašno. trebalo bi zabraniti hrvatski književni jezik na jedno 5 godina, jer se tako kako danas govore u domaćim filmovima i serijama nigdje nikada u stvarnom životu ne govori, a čak i pokušaji lokalnih dijalekata djeluju blentavije nego kad bandić nešto izvali na kvazi šatri. ja ne znam jel to problem sa profesorima na akademiji, režiserima, glumcima ili koji vrag, no sa Smojom, Golikom i plejadom starih glumaca kao da je umro i humor u hrvata.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  7. #7
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Gruntovčani i Mejaši

    Bandić na Otvorenom: ''Gospodine Bandić, dal se teže uspet na pantofčak ili sljeme'', odgovor: Pa gledajte kad imaš kondu.... Kondu, kondu, anakondu, waaaaat

    Inače, Malo misto


    Doublefacepalm
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •