Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 46 od 46

Tema: Fotografija u sliku

  1. #31
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Fotografija u sliku

    Evo moje obrade, mislim da je to to, kaj vi mislite?



  2. #32
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Nov 2009
    Postova
    267

    Re: Fotografija u sliku

    Odlično. Odgovarajući okvir + ta slika = .

    Hepi brzdiraj staru od mene!

  3. #33
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Mađarska koju nabijem na tri qrtza
    Postova
    2.462

    Re: Fotografija u sliku

    Meni je druga najbolja..
    Ovoj si valjda accented edges(ili kak se vec pise) radio pa su tak cudni rubovi i boje ilii?
    I nesvidja mi se to nebo, ta pozadina..

  4. #34
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Fotografija u sliku

    Mora izgledati više kao slika nego kao fotografija. Ovo što sam radio je sve iscrtavanje pomoću suhih i vodenih brusheva u 6 layera te blendanje različitih modova layera. Od filtera sam upotrijebio Blur i Glowing Edges da dobije efektnije linije na laticama odnosno da više izgleda kao slika.


    Ali ovo je tek v1. Još ću se poigrati sa Vibrance, Curves i Levels opcijama tako da dobijem življe i dublje boje.


    A možda krenem i iz nova pošto budala nisam koristio Smart Filtere nego obične filtere kod Glowng Edgesa, možda bi ih još izrazio za 1px tako da dobije još bolji efekt slike i dubinu... Da sam koristio Smart Filtere, onda nebi morao iznova Jedino ću pokušati samo izmijeniti donji layer ali brijem da neće uspjeti pošto iznad toga ima još 3-4 layera koji direktno ovise o tom layeru



    EDIT:

    cpt. Stone, hvala





    PS: SDa, prije nego sam pisao ovaj post sam već doradio v2 koja još nije finalna već je samo malo dorađena. Još uvijek gore ide ono što sam prije napomenuo Pa ako nekoga zanima, evo v2. Tamo negdje v4 će biti finalna verzija - RC



  5. #35
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Fotografija u sliku

    Evo danas sam dao izraditi sliku. Pretražio Voltino, Rudeš, Malešnicu, Vrbane i nigdje foto studija nema, a ako ga i ima, onda rade do A4 formata i to samo na sjajnom papiru, a ja želim mat papir. Onda sam otišao na blef u Šoping Centar Prečko i odmah na ulazu vidim Fotoshop dućan Kupio sam sexy bijeli A3 okvir za 45 kuna i dao sliku da izrade u A3 formatu za 60 kuna, tako da nisam niti skupo prošao, poklon za 105 kuna + ukrasni papir i ruža U srijedu mi je slika gotovoa...



    Evo finalne verzije koju sam dao izraditi...



  6. #36
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Fotografija u sliku

    Bit će to lijep poklon, sviđa mi se slika
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  7. #37
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346

    Re: Fotografija u sliku

    Dobra je bartuc

    Malo mi je plastična, ali je dobra Siguran sam da će se svidjeti tvojoj majci
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  8. #38
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Fotografija u sliku

    Hvala


    Inače za ovu obradu nisam koristio plastični filter Sve je mix suhih i vlažnih brusheva. Sada se samo nadam da će dobro izgledati kada mi je izrade u studiju, jedno je na monitoru, a drugo je na papiru.

  9. #39
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346

    Re: Fotografija u sliku

    Pa zar ti nisu dali da pogledaš na njihovom monitoru kako fotografija izgleda i središ još malo kalibraciju?
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  10. #40
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Road to Zion
    Postova
    2.119

    Re: Fotografija u sliku

    Slikaj ponovo, iz neke bolje perspektive, naprimjer napola iz profila napola odozgora.
    I ja imam avatar s božićnom kapicom!

  11. #41
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346

    Re: Fotografija u sliku

    = Citat = Izvorno postao rudeboy95
    Slikaj ponovo, iz neke bolje perspektive, naprimjer napola iz profila napola odozgora.
    Nisi pročital niti jedan post u ovom topicu ha?
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  12. #42
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Fotografija u sliku

    = Citat = Izvorno postao NITROS
    Pa zar ti nisu dali da pogledaš na njihovom monitoru kako fotografija izgleda i središ još malo kalibraciju?

    Je, žena mi je pokazala kako izgleda i bilo je super. Mada sam provjerio i na monitoru kod staroga. Ima šrot Belineu ali što se vjernosti boja tiče je nekoliko klasa iznad mog Samsunga.


    Inače, stara se rasplakala od sreće. Full joj se sviđa slika i poklon. Odmah je išla zvati čitavu familiju i prijatelje da se hvali što sam joj napravio/kupio Jako je dobro slika ispala na papiru, zadovoljan sam.


    Sada želi još jednu za drugi zid i to crvenu ružu, već sam osmislio otprilike kako bi je napravio. Mislio sam je slikati na stolu boje drva, iza duboka crna pozadina te sve nijanse u slici da su blago beživotne osim latica kojima bi dodatno istaknuo crvenu boju. Ili možda istaknuti i grančicu i listove, ali ne toliko intenzivno kao latice... Budem experimentirao kada dođe vrijeme za to.

  13. #43
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Fotografija u sliku

    Thas's how it begins. Neces se ni osvrnuti, a vec ce te traziti da joj pomogneš u uređenju interijera, znam kako to ide.
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  14. #44
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346

    Re: Fotografija u sliku

    hehe Bartuc baš mi je drago ))
    Al kako je i Feanor rekao, sada tek počinje )))
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  15. #45
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: Fotografija u sliku

    = Citat = Izvorno postao "Feanor"[b
    ]Thas's how it begins.[/b]SNeces se ni osvrnuti, a vec ce te traziti da joj pomogneš u uređenju interijera, znam kako to ide.
    Znam da nema veze s ničin, ali taman kad sam ovo čitao slušao sam jednu pismu u kojoj je taman govorio ovo boldano.

  16. #46
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Fotografija u sliku

    = Citat = Izvorno postao NITROS
    hehe Bartuc baš mi je drago ))
    Al kako je i Feanor rekao, sada tek počinje )))

    Baš, danas ona i teta (blizanke) komentiraju da će me angažirati za još projekata xD Ali kaj sada, kužim PS tako da mi nije ništa problem napraviti. Jedini bad je to što sam "tehničar", dobro baratam PS-om ali moram imati točno zadano što da radim jerbo nemam dovoljno umjetničkog smisla da sam osmislim dobar rad... Nemam istrenirano oko za umjetnost.

Slične teme

  1. Fotografija
    By NITROS in forum Umjetnici među nama
    Odgovora: 3676
    Posljednji post: 04-01-2019, 13:21
  2. Fotografija godine
    By Kid A in forum Alt-F4
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 08-01-2010, 20:24
  3. Fotografija
    By NITROS in forum Alt-F4
    Odgovora: 63
    Posljednji post: 26-11-2006, 15:38

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •