Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 35 od 35

Tema: Oću posla

  1. #31
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Oću posla

    + Cryengine
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  2. #32
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    494

    Re: Oću posla

    rudeboy95=joj. ma kakav mali tim---
    ja mu predložim da ja i on napravimo neku malu rpg igru u nekom game makeru, posto ni ja ni on neznamo programiranje.. i tako nakon par razmijenjenih PP-ova on mi uleti s ovakvim PM-om--

    [quote:290ymfcx]Evo nekih ideja:
    -sve što igrač napravi utjecat će na okolinu npr. ako se svidiš trgovcu, on će ti davati bolju opremu na večem sniženju, a ako se ti ne svidiš trgovcu on će ti davati sranje opremu po astronomskim cijenama
    -questovi isto mogu biti govorom nagovori ovog da ti da neki komad opreme ili predmet, ubij civile, razruši selo
    -to razruši selo će utjecati na questove lika koji je trenutno u tom selu dakle izgradi taj dio
    -igrači će moći graditi i osnivati vlastita sela ali svarko može imati samo jedno selo po accountu
    -možemo napraviti voice over
    Ovo je sve za MMORPG koji bismo mogli napraviti u Cryenginu 3 koji, ako si čitao novi broj PCPLAY-a, jako jednostavan
    ma kako moze bit jednostavan za komplit biginere?! *facepalm*[/quote:290ymfcx]
    [/quote]
    nije mozda bila uredu njegova poruka ali to ti ne daje pravo da citiras PM-ove. Zato se zovu privatne poruke. Mogao si mu lijepo reci ne, hvala, predomislio sam se i tako nesto a ne ovako citirati njegov PM na forumu.

    Druga stvar, nisi ni ti nesto prebistar u vezi izrade igara, tako da.... razmisli dvaput prije nego nesto slijedeci put napises...


    LUKA JA MISLIM DA JE SAD PRAVO VRIJEME ZA LOCK........

  3. #33
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Re: Oću posla

    Na Strmome je red, ionako tema nema neku budućnost
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  4. #34
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Under your bed
    Postova
    1.318

    Re: Oću posla

    Sporazumjeli smo se. Nisam znao da radimo u rpg makeru. U redu? Ali kad zavrsimo...
    "Dem white boyz be comin' over da sea!"-Indian chieftain

  5. #35
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Re: Oću posla

    .
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

Slične teme

  1. 'Oću custom rank!
    By K4ciga in forum PC Play Forum
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 20-12-2010, 13:59
  2. Oću gledati nogomet!!!!
    By Frky in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 30-11-2010, 01:14

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •