Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 46 od 46

Tema: Games for Windows Live

  1. #31

    Re: Games for Windows Live

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Znači ponudio ti je gdje da se instalira?
    Meni se instaliralo gdje sam i htio.

  2. #32
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Games for Windows Live

    Evo ideje, crazy enough to work. Koliko znam, GFW ima svoj entry u registryju u kojem možda piše i direktorij instalacije. Ako je tako, kopiraš sve fajlove iz njegovog program files foldera na željenu particiju i u skladu s tim promijeniš i adresu koja piše u registryju!


  3. #33
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Games for Windows Live

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Evo ideje, crazy enough to work. Koliko znam, GFW ima svoj entry u registryju u kojem možda piše i direktorij instalacije. Ako je tako, kopiraš sve fajlove iz njegovog program files foldera na željenu particiju i u skladu s tim promijeniš i adresu koja piše u registryju!


    Pa normalno, tog sam se i odmah sjetio i budem možda to napravio no to nije razlog ovog posta...

    Razlog je zašto mi tu mogućnost nemamo odmah pri samoj instalaciji? Zašto prisiljavati korisnika da prčka po registryu? Nisu svi toliko tehnički vudreni...

  4. #34
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Games for Windows Live

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Razlog je zašto mi tu mogućnost nemamo odmah pri samoj instalaciji? Zašto prisiljavati korisnika da prčka po registryu? Nisu svi toliko tehnički vudreni...
    Pa rekoh, Microsoft voli svoj software integrirati unutar samih windowsa. Nesto kao IE8 ili WMP12
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  5. #35

    G4WL - Games on Demand

    A ne - Games On Demand Coming To Games For Windows Live.
    Microsoft has announced that on December 15th, Games on Demand comes to Games for Windows Live, which is a very fancy way of saying it's going to start digitally distributing PC games.
    Zanimljiva pomisao mi odmah pada na pamet: što ako Microsoft ovim putem, kako bi brzo postao ravnomjeran rival gigantskom STEAMu i drugim servisima (Impulse, GoG, itd), ponudi neke XBox 360 naslove ekskluzivnoSovim putem? Vaša mišljenja?

  6. #36
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Games for Windows Live

    Tesko. Iako je dobro sto barem kolko-tolko ulazu u taj projekt. Mozda na kraju iz toga i bude nesto
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  7. #37

    Re: Games for Windows Live

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Nisam nikad imao Reikov problem, ali da se nadovežem na G4WL.

    To je, konceptualno barem, dobar servis sa potencijalom jer bi trebao bar donekle ujediniti PC gaming scenu pod jednu kapu, ali je u praksi loš jer... pa, kako da ovo kažem, Microsoft boli neka stvar za G4WL i jedini fokus mu je XBox LIVE na konzolama tako da G4WL drži ono čisto "reda radi", a da ni ne spominjem kako se PC scena nikada neće tako ujediniti pod jedan servis zbog dugogodišnjih MP praksi koje su raštrkale populaciju.

    Naravno, ovo je sa strane nekakvog gamera ili što god jer se već dalo pročitati da developeri imaju svoje vlastite stavove o G4WL, od licenciranja pa dalje.
    xfire bar donekle radi taj posao... i steam isto
    dok se tardni G4WL da bi uopće mogo igrat neke igre kao GTA4 itd.

  8. #38

    Re: Games for Windows Live

    Steam? Možda, ali Valve je previše fokusiran na gaming i ništa drugo, više-manje, dok G4WL to može učiniti zbog jedne riječi - Microsoft. Ukratko, stvar je u tome čije ime ima veći utjecaj i težinu (što Steam znači nekome tko nije gamer ili ako ga ne zanima D2D kupovina?), tim više kad bi G4WL dolazio integriran u Windowse čime bi servis svakome automatski postao dostupan. Xfire je van svoje lige pored njih dvoje.

  9. #39
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Games for Windows Live

    jebemti to smeće
    e dal mi neko možde pomoć da sad ne otvaram novu temu u pomgajte
    imao sam dirt na xpeu
    i sad stavio seven
    i save gameovi mi ne rade
    znam da je zbog tog gfwl
    jel se to da kako sad ispravit jer kad ih kopiram u my games folder veli u igri da ih nema
    tia
    ž

  10. #40
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Games for Windows Live

    eto,skinuo sam dirt 2 sa steama,pokrenem igru,sve super,i onda iskoci taj kurac,naravno trazi windows live id,ja ga unesem i pise da nevalja ili da live ne podrzava regiju iz koje je id,krenem napravit novi,fino pise unesite mail adresu pa ce doc mail sa potvrdom,naravno,nije doso.

  11. #41
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Games for Windows Live

    Parental Approval Required
    The Windows Live ID you entered is a child ID.Your parent will need to sign in to complete the registration process.

    wow,ovo djubre je zbilja posebno,da je gfw live covjek,sad bi dobio sakom u glavu.zakon je i to sto nemogu promijenit godine,jej.

  12. #42

    Re: Games for Windows Live

    Maloljetnik.

  13. #43

    Re: Games for Windows Live

    Ne da mi se otvarati novu temu u Gamingu, a ni prebacivati ovu - GfWL se zatvara za godinu dana. Microsoft je brzo povukao informaciju tako da možda nije konačno, ali mislim da nikomu neće faliti kao servis. Izigrajte taj Dark Souls dok možete.
    http://www.rockpapershotgun.com/2013/08 ... next-july/
    S “Games for Windows Live will be discontinued on July 1, 2014. Although it is available through Steam, Age of Empires Online requires features of the Games for Windows Live service. You can continue to enjoy all the features of Age of Empires Online as the service will remain 100% operational until July 1, 2014 when the server will shut down.”

  14. #44
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Games for Windows Live

    Dark Souls prelazi na steam kad se GFWL ugasi.

  15. #45
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Games for Windows Live

    Nije potvrdjeno al to im je jedina ponudjena opcija za bilo kojeg deva/publishera sto zeli odrzat community
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  16. #46
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Games for Windows Live

    Sve u svemu MS je stvarno posao napravio.

Slične teme

  1. Windows Live error
    By The Great Duck in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 09-05-2009, 15:41
  2. Windows Virus aka Live
    By Nodakim in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 05-03-2009, 12:56
  3. Windows Live Messenger
    By narf in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 27-01-2009, 12:47
  4. Windows Live
    By toncha in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 03-11-2008, 15:03
  5. HTC Touch i Windows Live
    By Necromonger in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 23-10-2007, 21:49

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •