Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 63

Tema: Modovi za Oblivion

  1. #1
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Modovi za Oblivion

    Nakon što sam 5 puta prešao Morrowindu, odlučio sam dati i Oblivionu još jednu i šansu i preći ga po drugi put, pa vas molim da mi predložite par "esencijalnih" modova, ništa previše i preekstremno, ili da mi preporučite igranje vanilla igre, ako mislite da je to bolje, budući da se 3god nakon prvog igranja ne sjećam ničega osim par questova za dark brotherhood i jean luca picarda kao kralja s početka.

    I, molim vas, nemojte me slati na temu Oblivion modovi jer mi se stvarno ne da prolazti kroz 40str topica
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  2. #2
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Modovi za Oblivion

    Evo ja ti koristim ove modove (slika ispod) i igra je 100% stabilna, radi perfektno. Neka imena odstupaju od pravih imena modova, ali takvih je svega par, jebiga... I da, ovo su modovi koje koristim za Paladin klasu, za Assassin klasu bi sa ove liste izbacio "Lost Paladins of the divines" (pre pre sexy armor, prema slikama, još ga nisam našao ) i ubacio Hashshashin ArmorS(Assassin's Creed ), Deadlier SneakingSi Assassin's Blade.


    OOO sam isprobao ali mi se ne sviđa, bolji mi je MMM iliti Martigen's Monster Mod pošto samo dodaje više monstera koji su odlično dizajnirani i balansirani umjesto da mijenja čitavu igru...


    PS: Po meni su SVI ovi modovi Must Have!!!




  3. #3

    Re: Modovi za Oblivion

    Odeš OVĐE, prolistaš kategorije, sortiraš po želji (broj downloadsa, glasovi, itd) i odabereš. Isto tako baciš pogled i na Files of the Month.

  4. #4
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Modovi za Oblivion

    Po meni OBAVEZNO moraš stavit OOO! Oblivion bez njega mi niš ne valja. Tona novih itema, monstera i njihovih ponašanja, gemova, oružja, kapuljača i plašteva, cijena kod trgovaca, loota...

    Ali tako dobro balansirano, nisi zatrpan s lootom, ali nađe se jako dobrih itema u dungeonima, neopisivo je awesome naći neki stari ayleidski mač ili staff čistim slučajem.

    Ima čak i mogućnost da se sprijateljiš s nekom određenom vrstom životinja, ali nikad nisam skužio kako se to postigne.

  5. #5
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: Modovi za Oblivion

    taj MMM bih mogao stavit, jer u oblivionu stvarno ima manje monstera nego u morrowindu, a nisam baš mislio 15,20 modova stavit nego 2,3 koja ste isprobali i znate da su kvalitetni, kao recimo OOO za kojeg sam već čuo
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  6. #6
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Modovi za Oblivion

    Lol, nije ti dosta 2-3 moda da napraviš od Obliviona poštenu igru xD Ali ako ih mora biti tako malo, onda si stavi ove modove...


    1) Oblivion OOO
    2) DarkUI'd DarN v1.6
    3) Quest Award Leveling v1.8
    4) Elven Map Redux v2
    5) Illumination Within Revived v0.9.2


    Ako već malo modova koristiš, onda pukni OOO tako da on ubaci gro stvari u igru. DarkUI je OBAVEZAN pošto katastrofalno sučelje napravi u perfektno sučelje. Elven Map je savršenstvo, pretvara onu katastrofalnu mapu svijeta u eye candy mapu koja je jedno 1'000'000x ljepša od originalne. Illumination Within ti daje života gradovima tako da se pale svjetla u kućama kako noć pada, tako da je atmosfera po noći jedno 20x bolja nego bez tog moda.

    A Quest Award Leveling... Bez moda, ako riješiš neki quest na 3. levelu, item koji dobiješ kao nagradu će biti smeće. Ako isti taj quest riješiš na 40. levelu, taj item će biti epic. Ovaj mod ti automatski levela quest iteme svakih 5 levela tako da jačinom prate tvog lika, bez tog moda, SVI quest itemi su SMEĆE, mod je MUST HAVE!!!



    To je fakat najkraća lista koju mogu smisliti, 5 modova ali zato preporode igru. Ali savjetujem ti da ne staneš na tih 5 modova. Ovu listu koju sam ti SS-ao sam mjesecima sastavljao tako da mogu komotno reći da su modovi perfektni. Neki će prigovoriti što nema OOO-a, ali jebiga, meni je MMM bolje sjeo iako je OOO van svake kategorije po kvaliteti.

  7. #7
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: Modovi za Oblivion

    oke, thx puno, skinut ću pa ću stavit i vidjet kako ide s tim

    e,da, i modove mogu stavit kad hoću? nije da sam daleko došao, do onog ayleid ruina prekoputa zatvora, al opet
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  8. #8
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Modovi za Oblivion

    Možeš, mada bi ti preporučio da za svaki slučaj kreneš iznova zbog OOO-a. Čisto da potencijalne bugove izbjegneš.

  9. #9

    Re: Modovi za Oblivion

    Može par preporuka za modove s questovima(desetak) da ne skidam sve pa da sranje bude. I ima li išta novo o tes5?

  10. #10

    Re: Modovi za Oblivion

    Prošo sam Morrowind 3 puta Oblivion jednom pa sam odlucio pokusat s modovima igrat Oblivion koje modove da odaberem i kako ih instaliram ?

  11. #11

    Re: Modovi za Oblivion

    Stavio je Bartuc. Modovi su ti obični setupovi.

  12. #12
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948

    Re: Modovi za Oblivion

    Stavi Midas Magic obvezno ako voliš magije.

    http://planetelderscrolls.gamespy.com/V ... il&id=2502
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  13. #13
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Modovi za Oblivion

    Imam Shivering Isles mod. Frend mi to instalirao. Sad sam ja probao. Ja sad pokusavam instalirati "The complete ranger 2 mod" i ne ide mi.
    Prakticki extraktam fajlove i kopiram ih u data folder. Sta radim krivo. Tko zna?

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  14. #14
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Modovi za Oblivion

    Shivering Isles nije mod, nego sluzbena ekspanzija. Glede tvojeg problema, probaj pitati u "help podforumu". Ne mogu ti pomoci posto nisam nesto bas koristio modove.

    Takoder, baci oko na ovaj topic
    Ima dosta modova unutra te objasnjenja kako ih instalirati. Mozda nades rjesenje za svoj problem.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  15. #15
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Modovi za Oblivion

    Zahvaljujem na pomoci. Sad imam drugi problem. Procitao sam da se modovi ukljucuju preko OblivionLauncher-a. Zanima me da li mi treba kakav Shivering Isles Launcher ili ne?
    Posto kad odem na Oblivion Launcher ne mogu kliknuti na data files opciju.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  16. #16
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Modovi za Oblivion

    Skinuo sam Oblivion Mode Manager. Sad je sve u redu.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  17. #17
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Modovi za Oblivion

    Trebao bih zamjeniti mjesta između major i minor skilla. (uzeo sam krivi major skill ) Da li postoji kakav mod za to?

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  18. #18
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2009
    Postova
    289

    Re: Modovi za Oblivion

    wow mislim da postoji komanda, evo naso sam

    pritisni tilde očoto "¸" to ti je odma lijevo od broja 1 i iznad tab-a.

    i ukucaj "showclassmenu"

    pa ce ti se izbacit nakav meni, al pazi na ovo dole upozorenje

    WARNING: Using this menu will reset all of your skills to their default initial settings. (If you edit your class, instead of clicking "done" when you are done, leave the class menu open and save your game. When you reload it your Class will be changed like you wanted them to be and your skills will not be reset.)

  19. #19
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Modovi za Oblivion

    Koliko modova odjednom ste koristili u Oblivionu? (A da vam se ne rusi igra naravno).Frend kaze da je 10 previse???

    Ja sam koristio ove za sad. Igra mi se rusi u jednom djelu, nisam siguran da li je zbog modova. (prije ce biti nesto drugo nego modovi )

    Uz ove koristio sam jos shiny gold i "colored map" mod.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  20. #20
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    327

    Re: Modovi za Oblivion

    Hah, koristim barem stotinjak modova istovremeno ... Ključ je dobar load order, inače je 99% da će se igra crashat, a to postigneš sa programom BOSS, ili Better Oblivion Sorting System. Ima stvarno kvalitetnih modova, i ako ih dobro posložiš, oblivion postanje puno bolja igra.

  21. #21
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Modovi za Oblivion

    Sa load orderom još nisam imao problema , ali moguče je da sam prije mozda stavio loš mod pa da mi se igra rušila.
    Kad sam drugi put krenuo igrati uočio sam da mi se ruši često krad prelazim iz jedne prostorije u drugu. Na netu sam našao da je to zbog specular distance, pa sam ga stavio na minimum.
    Nakon toga mi se igra puno rijeđe ruši. Jedini problem kod ove igre je taj što nikad ne možeš u potpunosti spriječiti rušenje. Uvijek će ti se to desiti, prije ili kasnije...
    Igru možeš patchati, obogatiti i poboljasti sa modovima, jedino mi se čini da rušenje igre nikad nisu uspjeli do kraja spriječiti.
    Za sad imam 30-ak modova.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  22. #22
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    1.412

    Re: Modovi za Oblivion

    jel mi moze netko tocno pojasnit kako instalirat ovaj mmm i ooo ?
    ooo sam instaliro extracto tamo gdje je oblivion al mislim da sam krivo nesto napravio, jer ga nevidim tamo kad bi ga ukljucio pod data files ? pls help

  23. #23
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    1.412

    Re: Modovi za Oblivion

    nevermind, mislim da sam skuzil

  24. #24
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    1.412

    Re: Modovi za Oblivion

    sorite za triplepost al opet problem
    dakle stavio imam OOO 1.3 verziju i MMM 3.0 (i jos neke modove), uglavnom igra nece radit ako je MMM enablean, znaci da je u njemu problem, jednostavno cim pokrenem mi se zacrni ekran minimizira se i nestane, dakle crasha
    jel netko imao slicnih problema ? help ?
    imam i onaj unoffical patch

  25. #25
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Modovi za Oblivion

    Kvragu, instalirao sam OOO 1.32 i onak... igra je retardirana.
    Framerate je 50% niži, a igra je 300% teža.

    Nije mi baš neki gušt kad me na prvom levelu zabijaju spectral raideri u jednom udarcu, kad ne mogu ni jedan dungeon dovršiti, kad me štakor vidi kroz stealth sa 2 kilometra i kad mi treba 3 mjeseca za levelup.

    Jel ima neki pozitivni razlog da zadržim ovaj famozni mod ili da ipak obavim uninstall?
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  26. #26
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Modovi za Oblivion

    Jesi probao pomaknuti difficulty slider na nižu razinu?
    Ja sam gledao trailer za OOO mod i opako mi se sviđa, pa ne moze biti tako tesko valjda.
    Posto OOO mjenja brutalno cijelu igru, prvo sam odlucio proci cijelu igru sa par "manjih" modova pa tek poslje ubaciti OOO.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  27. #27
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Modovi za Oblivion

    = Citat = Izvorno postao Aerial_51
    Kvragu, instalirao sam OOO 1.32 i onak... igra je retardirana.
    Framerate je 50% niži, a igra je 300% teža.

    Nije mi baš neki gušt kad me na prvom levelu zabijaju spectral raideri u jednom udarcu, kad ne mogu ni jedan dungeon dovršiti, kad me štakor vidi kroz stealth sa 2 kilometra i kad mi treba 3 mjeseca za levelup.

    Jel ima neki pozitivni razlog da zadržim ovaj famozni mod ili da ipak obavim uninstall?
    Meni je pozitivno to što je teže, lel. Al moram priznati da se i nisam namučio nešto posebno, jedino što treba biti malo veći level da se krene na main quest.

  28. #28
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Modovi za Oblivion

    Ae, pretpostavljam da mod ima svrhu tek na višim levelima, jer ovako je ... hm... blesavo

    Niš, uključiti ću ga tek kasnije, za sad ću normalno igrati
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  29. #29

    Re: Modovi za Oblivion

    Ne, fali ti skilla.

  30. #30
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Modovi za Oblivion

    Možda si krenuo u dungeone koji su prejaki za tvoj level, u OOO se mobovi ne levelaju sa tobom pa su mnogi dungeoni i preteški za likove niskog nivoa. Kreni rješavati side questove za razne guildove i onda kad nabildaš charactera možeš ići na main quest i rješavati one dungeone koji su prije bili preteški.

Slične teme

  1. Modovi??
    By Berax0r in forum Guild Wars
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 19-09-2006, 15:26

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •