Vidi rezultate ankete: Jel treba W3dr4na staviti za moderatora ovih podforuma?

Glasači
24. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • DA!!

    13 54,17%
  • Npošto, to treba biti netko iz redakcije

    7 29,17%
  • Ne želim iznijeti svoje mišljenje

    4 16,67%
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: PCPlay WebPortal, DVD PCPlay, Magazine i Forum PCPlaya

  1. #1
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.994

    PCPlay WebPortal, DVD PCPlay, Magazine i Forum PCPlaya

    ovi naveden podforum su u totalnom raspadu: ima tolko spamm i beskorisnih - lockable - tema koje nema tko uređvati (ti su jedino IgGy, W1k, Back in Black i Leutar, kojim ima 1 ili njednom na tjedan)...

    zato predlažem da se nekome od povjerenja (recimo; Wekyu ili streetglowu) da pravo da se malo urede ti podforumi... ako je opet ona fora :"treba biti netko tko je u pcp redakciji"... onda Osirusa stavite, ali nema razloga zašto Wedran to ne bi dobio pod vlast... ako ne bude nešto poduzeto, ti podforumi će postati idealno mjesto za spammere i papke koji nemaju pametnijeg posla pa otvaraju glupe teme...

    jel se slažete sa mnom?

  2. #2

    Re: PCPlay WebPortal, DVD PCPlay, Magazine i Forum PCPlaya

    = Citat = Izvorno postao MindReader
    ovi naveden podforum su u totalnom raspadu: ima tolko spamm i beskorisnih - lockable - tema koje nema tko uređvati (ti su jedino IgGy, W1k, Back in Black i Leutar, kojim ima 1 ili njednom na tjedan)...

    zato predlažem da se nekome od povjerenja (recimo; Wekyu ili streetglowu) da pravo da se malo urede ti podforumi... ako je opet ona fora :"treba biti netko tko je u pcp redakciji"... onda Osirusa stavite, ali nema razloga zašto Wedran to ne bi dobio pod vlast... ako ne bude nešto poduzeto, ti podforumi će postati idealno mjesto za spammere i papke koji nemaju pametnijeg posla pa otvaraju glupe teme...

    jel se slažete sa mnom?
    da bez ikakve dvojbe i stavite i streetglowa i wedrana jer su oni ovdje oni the smart ass(bez uvrede)

  3. #3
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    baš sam maloprije promatrao i o tome razmišljao ...... cool čitate mi misli

    Ja se slažem

  4. #4
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.994
    = Citat = Izvorno postao olio
    cool čitate mi misli
    pa... pogledaj mi nick

    ont: jel to iggy došao i glasovao za ovo drugo?

  5. #5
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169
    = Citat = Izvorno postao MindReader

    ont: jel to iggy došao i glasovao za ovo drugo?
    nije iggy, ja sam glasao za ovo drugo, mislim da bi admini trebali biti članovi PCP redakcije...

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.094
    = Citat = Izvorno postao axe_wild
    = Citat = Izvorno postao MindReader

    ont: jel to iggy došao i glasovao za ovo drugo?
    nije iggy, ja sam glasao za ovo drugo, mislim da bi admini trebali biti članovi PCP redakcije...
    i ja!!!

  7. #7
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566
    može, zašto ne, no zar nije to za njih previše posla. zašto nebi radije, štajaznam, hanzaplast i njemu slični postali modovi, ionako stalno vise na forumu
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  8. #8
    moze

  9. #9
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: PCPlay WebPortal, DVD PCPlay, Magazine i Forum PCPlaya

    = Citat = Izvorno postao MindReader
    ovi naveden podforum su u totalnom raspadu: ima tolko spamm i beskorisnih - lockable - tema koje nema tko uređvati (ti su jedino IgGy, W1k, Back in Black i Leutar, kojim ima 1 ili njednom na tjedan)...

    zato predlažem da se nekome od povjerenja (recimo; Wekyu ili streetglowu) da pravo da se malo urede ti podforumi... ako je opet ona fora :"treba biti netko tko je u pcp redakciji"... onda Osirusa stavite, ali nema razloga zašto Wedran to ne bi dobio pod vlast... ako ne bude nešto poduzeto, ti podforumi će postati idealno mjesto za spammere i papke koji nemaju pametnijeg posla pa otvaraju glupe teme...

    jel se slažete sa mnom?
    upotpunosti se slažem

  10. #10
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    ja sam za

  11. #11
    Senior Member Ninja hurdle Silventus's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Hum
    Postova
    764
    Ja sam isto za.

  12. #12
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373

    Re: PCPlay WebPortal, DVD PCPlay, Magazine i Forum PCPlaya

    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    = Citat = Izvorno postao MindReader
    ovi naveden podforum su u totalnom raspadu: ima tolko spamm i beskorisnih - lockable - tema koje nema tko uređvati (ti su jedino IgGy, W1k, Back in Black i Leutar, kojim ima 1 ili njednom na tjedan)...

    zato predlažem da se nekome od povjerenja (recimo; Wekyu ili streetglowu) da pravo da se malo urede ti podforumi... ako je opet ona fora :"treba biti netko tko je u pcp redakciji"... onda Osirusa stavite, ali nema razloga zašto Wedran to ne bi dobio pod vlast... ako ne bude nešto poduzeto, ti podforumi će postati idealno mjesto za spammere i papke koji nemaju pametnijeg posla pa otvaraju glupe teme...

    jel se slažete sa mnom?
    da bez ikakve dvojbe i stavite i streetglowa i wedrana jer su oni ovdje oni the smart ass(bez uvrede)
    ajd hvala sto ste mene predlozili.. iako bi bilo ludo da smo i ja i on modovi...onda bi sigurno bilo reda.. jer znam da je on aktivan.... i da.. danas nisam bio na forumu jer sam cijeli dan radio doma.. ko crnac... a ako ste me vec spomenili.. mogli ste me stavit u anketu .. sala.. netrebate ... nego ja glasam DA jer je weky stvarno aktivan i bilo bi super da je Super moderator (to su oni koji imaju ovlasti na svim podforumima).. toliko od mene sretno Weky!
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

  13. #13
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    ja necu nista reci...


    ROFL!

    STAVITE WEKYA ZA SVE! TAKO DA IMA JOS VISE POSLA!!! MUHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAA

    pa covjek ima i privatni zivot, geeez, sry, al cini se da sam ovaj put na strani pravde, oslobodimo wedrana

    vidi, nova P.E.T.A. organizacija ^^, samo kaj mi ne stitimo dlakave zivotinje nego wedrana ^^
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  14. #14
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.994
    da.. to je.. weky je modić svih podforuma.. ali nije sam; ima tu ljudi koji su uz njega super modovi, a rade na isstim podforumima gdje i on (broken, streetglow, ctdp marko, hanzaplast, ti - vampire, ja )..

    ako ne želi biti, dobro, ali mislim da se treba malo urediti te podforume... ipak su ONI oličje PCPlaya. to je moje mišljenje.. sad, kad IgGy ili W1k dojdu, neka odluče

Slične teme

  1. Games on PCPlay Forum?
    By Sickmanno1 in forum PC Play Forum
    Odgovora: 50
    Posljednji post: 10-10-2009, 10:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •