Stranica 5 od 151 PrvaPrva ... 345671555105 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 121 do 150 od 4511

Tema: Zanimljive vijesti

  1. #121
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Zanimljive vijesti

    = Citat = Izvorno postao xarabas
    Ima jos jedna stvar u cijeloj prici koja nam je promakla.
    Zasto se vecina Hrvatske vlade(da ne kazem konkretno HDZ)zalaze za strozije zakone u vezi Marije.....?
    Primjera radi,otkako je u Nizozemskoj dekriminalizirana Marija,broj stanovnika u zatvorima konstantno opada.
    Nebahat Albayrak,doministar pravosudja najavio je ove godine da bi moglo biti zatvoreno jos 8 zatvora sto bi dovelo do gasenja 1200 radnih mjesta.
    Kao privremenu mjeru,Nizozemci planiraju i uvoz robijasa iz Belgije koja jos uvijek ima manjak mjesta u zatvorima.
    To ti je ekonomska logika.Treba stvarat kriminalce da ljudi ne ostaju bez posla.Sve je to jedan začaran krug.
    Naravno. I onda je vijeće guštera odlučilo dekriminalizirati marihuanu, a svizac je zamotao Milku u alufoliju. Počinješ zvučat kao Zoh.

    Danas se svaka država mora nosit sa pretrpanošću zatvora, a tako je i kod nas u HR. Uopće nema potrebe za dodatnim punjenjem zatvora, a ako bi i bilo, postoji još jaaako puno sitnih zlodjela za koje bi policija i pravosuđe trpali ljude u zatvore da si država popravi računicu.

    = Citat = Izvorno postao xarabas
    Stetno-nije
    Adiktivno-nije
    Ovo ti govorim iz iskustva.
    Da je istina ono sve sto se provlaci po medijima,sad bi vjerojatno bio nezaposleni paranoidni shizofrenicar ili tako nesto.
    A je li? Možda je još i zdrava? Možda je neko nezavisno istraživanje iz Tadžikistana otkrilo da pojačava kognitivne sposobnosti ili nešto?
    Da je trava takva kakvu ju opisujete, bila bi legalna u cijelom svijetu još otkako se zna za nju.
    To što se vi možete kontrolirat i nastojite ju ne koristiti toliko da postanete ovisni o njoj je vaša zasluga. Što je sa svim ljudima koji su postali ozbiljno ovisni o marihuani ili se navukli na nešto teže preko nje? Oni možda ne postoje?


    = Citat = Izvorno postao loo
    Mislim da je previše ljudi ovdje ne shvaća da dekriminaliziranje NIJE jednako legaliziranju. Ovdje se jednostavno ublažava zakon za samo posjedovanje male količine droga. Po sadašnjem zakonu se jednako strogo sudi dilerima, uživačim lakih, teških ili bilo kakvih drugih droga i svim ljudima koji imaju bilo kakvu vezu s drogom što naprosto nema smisla. Ovako kad bi te uhvatili s malom količinom droge bi dobio neku uvjetnu, a ne išao u zatvor na par godina.

    Nadam se da će dekriminalizirat i idu mi na prozorSovi neki tamo. Sve bi zabranili i samo što strože kazne.
    Evo jednostavno rješenje kako da te panduri ne uhvate sa Korovom. Nemoj ga posjedovati.

    Osim, naravno, ako nisi ovisan pa ga moraš konzumirati.

  2. #122
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: Zanimljive vijesti

    Pa nije bitno to. Stvar je u tome da su kazne pre rigorozne. Zamisli da ukradeš čokoladu iz trgovine i odeš na 2-3 godine u zatvor. Kazne moraju biti u skladu s težinom počinjenog djela, a izjednačavanje posjedovanja vrlo male količine marihuane i velikih narko dilera je jednostavno RETARDIRANA. Ko da je isto ukrast paket žvaka i opljačkat banku

  3. #123
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Zanimljive vijesti

    Bar ne govorim o sebi
    To da,sve je stetno u pretjeranim kolicinama.
    Neke stvari ne utice isto na sviju.
    Ispada da sam ja sad medicinski fenomen jer ne idem u prilog nijednoj toj tvrdnji,jel.....
    Da sjedim kod kuce besposlen bez cilja i motivacije u zivotu i stalno pusim,onda da......bio bih ovisan.
    Sto ti kazes,psihicka ovisnost.

    edit:
    kameleon,nekim bozjim cudom ovo je jedina normalna tema u GMK.Nemoj poticati flejm bezveze i pisati nebuloze.
    Forsanim sarkazmom se branis.Bravo.I ja sam onda zoh-like trol.Da
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  4. #124
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Zanimljive vijesti

    = Citat = Izvorno postao xarabas
    Sto ti kazes,psihicka ovisnost.
    Da, ali vidi ovo: sve ostalo droge, osim heroina, isto izazivaju samo psihičku ovisnost.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  5. #125
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Zanimljive vijesti

    Ne bih rekao...ima njih tu dosta sad gde se nakon ucestalog uzimanja vide i fizicke promjene.
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  6. #126
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Zanimljive vijesti

    Fizičke promjene ne znače fizičku ovisnost.

    Pošto mi se ne da pisat nadaleko i naširoko:
    http://hr.wikipedia.org/wiki/Ovisnost
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  7. #127
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Zanimljive vijesti

    I see...izgleda da sam se malo zaletio u procjeni.
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  8. #128
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Zanimljive vijesti

    @loo: Istina, s tim se slažem, ali nemojte mi postat komentare kako je Mare dobra i neštetna i zdrava. Osim toga, i te kazne možeš izbjeći tako da ne kršiš zakon. Ono što ti želiš u biti jest da ti daju mogućnost da lakše prođeš KADA prekršiš zakon.


    = Citat = Izvorno postao xarabas
    Bar ne govorim o sebi
    To da,sve je stetno u pretjeranim kolicinama.
    Neke stvari ne utice isto na sviju.
    Ispada da sam ja sad medicinski fenomen jer ne idem u prilog nijednoj toj tvrdnji,jel.....
    Da sjedim kod kuce besposlen bez cilja i motivacije u zivotu i stalno pusim,onda da......bio bih ovisan.
    Sto ti kazes,psihicka ovisnost.

    edit:
    kameleon,nekim bozjim cudom ovo je jedina normalna tema u GMK.Nemoj poticati flejm bezveze i pisati nebuloze.
    Forsanim sarkazmom se branis.Bravo.I ja sam onda zoh-like trol.Da
    Boli me lijevi palac desne noge za temu. Vidjeli ste da nisu funkcionirale dve tri preteče iste a da nije bilo ekscesa. Ništa čudno.
    I ja nisam taj koji piše nebuloze. Prije bih rekao da si to ti jer govoriš protiv mišljenja koje zastupa velika većina ljudi, i ti si taj koji ima jako, jako težak posao opravdati svoje argumente ovdje.
    A repliku na tvoje postove MOGU i HOĆU postati jer i ja imam pravo reći ono što mi je na pameti. Napokon, ja nisam započeo sa ovom temom.

    Priznao si malo prije da bi vjerojatno postao ovisan da pušiš češće. Što znači da konzumiraš sa opreznom samokontrolom. Ništa novo, i ne znači da je samim time i trava neadiktivna. Istu metodu koristi moj stari da izbjegne moguću ovisnost o cigaretama (koju je također teško otresti) koje puši tek par puta mjesečno, ako i tada, jer zna da bi postao ovisan da to čini češće.

    Što se tiče fizičke ovisnosti, jednom davno sam pročitao da fizičku ovisnost ne uzrokuju sintetičke droge, dakle, Ecstasy, LSD, itd., dok ove "prirodne" mogu uzrokovati i fizičku ovisnost, samo što je kod lakih droga ona manje osjetna nego kod jačih, naravno.

  9. #129
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Zanimljive vijesti

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Što se tiče fizičke ovisnosti, jednom davno sam pročitao da fizičku ovisnost ne uzrokuju sintetičke droge, dakle, Ecstasy, LSD, itd., dok ove "prirodne" mogu uzrokovati i fizičku ovisnost, samo što je kod lakih droga ona manje osjetna nego kod jačih, naravno.
    Kad sam zadnji puta slušao o tome samo je heroin imao tu čast mučiti ljude da ta bol od povlačenja droge bude u top 10 koje čovjek može iskusiti
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  10. #130
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Zanimljive vijesti

    @ cham3leon
    Da ne slazem se sa misljenjem nekih ali to nije razlog da mislim lose o njima.
    Ja i Pingu imamo razlicite stavove ali necu za njega reci da je glup covjek ili tako nesto,boze sacuvaj.
    Upadas u temu s nekom frustracijom ili sta-ja-znam-s-cim i govoris svima kako su u krivu.
    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Što znači da konzumiraš sa opreznom samokontrolom
    Nije tacno.Recimo to ovako.Da su cigare,na dan bih potrosio kutiju istih.Kazes da tvoj stari pusi tek par puta mjesecno.
    Ne bih rekao da je to isto.
    Govoris kako je slicna tema nekoliko puta bila lockana a zasad jedini ti upadas i siris negativno.
    Zasto pobogu?
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  11. #131
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: Zanimljive vijesti

    Koji je smisao pušenja cigareta 2-3 puta na mjesec? Svi ljudi koje ja znam da puše mi kažu da puše jer ne mogu prestat i da je to odvratna navika. Slažem se s njima. Nikom nije ugodna i ne čini dobro tako da ne vidim smisao u pušenjo par puta na mjesec pošto ti ne pruža nikakav užitak....

  12. #132
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: Zanimljive vijesti

    Zapravo je suprotno loo, ljudi koji puše polako postaju imuni na nikotin pa im treba sve više da bi dobili isti osjećaj zadovoljstva, ako netko zapali par puta mjesečno ili manje njemu je efekt isti kao prvi put kad je zapalio, ja bih bio dobar primjer u oba slučaja, svako par mjeseci ili jedno ili drugo, ništa puno tek tako, najčešće iz dosade
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  13. #133
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: Zanimljive vijesti

    Samo kažem da ne vidim smisao u tome da se puši kad nema osjećaja užitka. Zato mislim da je jedini 'razlog' zašto bi netko pušio taj da jednostavno ne može prestat.

  14. #134
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Zanimljive vijesti

    Inače, upravo vam je na HRT 1 emisija Otvoreno na tu temu. Lijepo je znati da postoji tema zanimljiva široj hrvatskoj javnosti u sklopu koje će se svaki puta zajamčeno pojaviti i Korčula. :>

    @Sonik
    Osobni zaključak iz osobnih dojmova na osnovi osobnog iskustva, ili pak manjka istog. :>
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  15. #135
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Zanimljive vijesti

    Hm,gledao bih ali moram u krevet.
    Valjda ima repriza.
    edit:
    evo taman i zavrsava,izgleda.
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  16. #136
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Road to Zion
    Postova
    2.119

    Re: Zanimljive vijesti

    nekuzim vas nekuzite osnove logike !! Svi koji govore da marca izaziva ovisnost... jeste ikad vidili nekog od 50 god i vise da pusi travu? Puno ljudi koji sad imaju 50-60 god je pusilo travu u mladenastvu. Jel sad puse? Ne.SJesu isli na odvikavanje? Ne.
    I ja imam avatar s božićnom kapicom!

  17. #137
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Zanimljive vijesti

    = Citat = Izvorno postao rudeboy95
    jeste ikad vidili nekog od 50 god i vise da pusi travu?
    Jel se računa 40 i više? Jer jesam
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  18. #138
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Zanimljive vijesti

    A onih drugih puno ljudi su završili na odvikavanju od toga.


    = Citat = Izvorno postao xarabas
    @ cham3leon
    Da ne slazem se sa misljenjem nekih ali to nije razlog da mislim lose o njima.
    Ja i Pingu imamo razlicite stavove ali necu za njega reci da je glup covjek ili tako nesto,boze sacuvaj.
    Upadas u temu s nekom frustracijom ili sta-ja-znam-s-cim i govoris svima kako su u krivu.
    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Što znači da konzumiraš sa opreznom samokontrolom
    Nije tacno.Recimo to ovako.Da su cigare,na dan bih potrosio kutiju istih.Kazes da tvoj stari pusi tek par puta mjesecno.
    Ne bih rekao da je to isto.
    Govoris kako je slicna tema nekoliko puta bila lockana a zasad jedini ti upadas i siris negativno.
    Zasto pobogu?
    Kako nije isto ako se kontroliraš i ne pušiš previše? Objašnjenje?

    Inače, za sve koje sam zbunio ovime, moj stari puši još i rjeđe, uglavnom je to kad je na nekakvoj večeri ili sastanku sa kolegama, čime već, kad netko drugi još zapali. Inače ne puši.

    Ja ne širim ništa negativno. Ja odgovaram na vaše tvrdnje da je marihuana dobra stvar itd. kojima vi stalno ističete koliko smo mi ostali naivni, zatucani i to. Hoću li prije vjerovati dvojici ljudi koje nikada u životu nisam ni vidio ili Sakomanu koji je cijeli život posvetio ovisnicima, te medicinskim činjenicama?

    Ako vama moje replike izgledaju kao flejmanje, meni je sasvim svejedno. Na web forumu mogu reći šta želim i to najiskrenije, o bilo kome i o bilo čemu bez da to prikrivam ili uljepšavam smajlićima da se drugi ne uvrijede.

  19. #139
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Zanimljive vijesti

    Eh, da, inače:
    http://www.slobodnadalmacija.hr/Split/t ... fault.aspx

    Upoznah lika... Carčuga. Kad ga je moj stari pitao što je sve uzimao od droga, odgovor je bio: "A, sve što đaku triba."
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  20. #140
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Zanimljive vijesti

    Naravno, sve ovisi o količinama i tijelu te osobe, ali THC je štetan. Frend se neki dan napušio i nije vidio par minuta, doslovno. Ne zamućen vid, nego mrak, totalni. To je dobro?
    OMG ZNAMO ISTOG ČOVJEKA

    I da fkors naši preinteligentni političari koji govore DROGA JE DROGA i onda poslije sjednice popiju rakijicu i raspravljaju o poticajima za uzgoj duhana sljedeće godine. Samo je tužna činjenica da tako raspravljaju o svemu tj. sa baze ideologije bez ikakvog razmatranja činjenica.

  21. #141
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Zanimljive vijesti

    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    OMG ZNAMO ISTOG ČOVJEKA
    WTF

    POZDRAVI MI FILIPA, RECI MU DA KAŽE KĆERKI DA DOLAZI NA FAKS.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  22. #142
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Road to Zion
    Postova
    2.119

    Re: Zanimljive vijesti

    a u bescjenje je rasprodao svoju filmsku biblioteku. Za tim najvišeSi žali...
    Lik je jos uvijek na drogama...
    I ja imam avatar s božićnom kapicom!

  23. #143
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Zanimljive vijesti

    Lik je redatelj, normalno da mu je žao što je prodao za ništa ono što mu je strast
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  24. #144
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Road to Zion
    Postova
    2.119

    Re: Zanimljive vijesti

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    Lik je redatelj, normalno da mu je žao što je prodao za ništa ono što mu je strast
    a nije mu žao što je zlostavljao sve oko sebe, krao im i sve to dok su se oni brinuli o njemu i slali ga na odvikavanje umjesto da su ga se odrekli?
    I ja imam avatar s božićnom kapicom!

  25. #145
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Ragvseum
    Postova
    2.191

    Re: Zanimljive vijesti


    Let the good times roll...

  26. #146
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Road to Zion
    Postova
    2.119

    Re: Zanimljive vijesti

    (...)prikupio 7.255.538.878 damage pointa, završio 5.906 questova (otprilike 14 po danu), išao je u raidove 405 tamnica i zagrlio 11 igrača.
    wtf?! najveća ironija u svemu tome je sta Blizzard nece priznat da je prešao WoW...
    I ja imam avatar s božićnom kapicom!

  27. #147
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: Zanimljive vijesti

    Pa kad se ni ne može preć. Skupio je sve achievemente, ali nije prešao igricu jer se ni ne može.

  28. #148
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Zanimljive vijesti

    Zasto mu nece priznati da je presao?
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  29. #149

    Re: Zanimljive vijesti

    @Karabaš:
    = Citat = Izvorno postao loo
    Pa kad se ni ne može preć.
    Priroda MMO-a i to sve.

  30. #150
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Road to Zion
    Postova
    2.119

    Re: Zanimljive vijesti

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    @Karabaš:
    = Citat = Izvorno postao loo
    Pa kad se ni ne može preć.
    Priroda MMO-a i to sve.
    sve je questove rijesio, dobio sve achivemente i sve. Nema se vise nista za radit i moze se smatrat da je presao igru IMO.
    @xarabas nemam pojma... optuzuju ga da je presao neki quest ili dungeon ili sta ti je vec putem buga u igri.
    I ja imam avatar s božićnom kapicom!

Slične teme

  1. Komentiranje vijesti
    By RIDER32 in forum PC Play Web Portal
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 04-09-2008, 09:56

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •