Stranica 101 od 151 PrvaPrva ... 519199100101102103111 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 3.001 do 3.030 od 4511

Tema: Zanimljive vijesti

  1. #3001
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Zanimljive vijesti

    A možda bi onda pisalo "riječnih", a ne "pomorskih"?
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  2. #3002
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Zanimljive vijesti

    Znam, možda su se krivo izrazili.

    EDIT: Tu su i jezera. Onda im je malo bezveze zvučalo da je za riječne i jezerske nesreće pa su stavili pomorske?

  3. #3003
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Zanimljive vijesti

    Onda slatkovodne. (H)
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  4. #3004
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Zanimljive vijesti

    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  5. #3005
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Zanimljive vijesti

    EKSKLUZIVNO Iskaz pohotnog župnika: Djevojčice su tražile seks i novac, seksali smo se u župnom uredu. Nikad utroje!

    Sve je počelo na inicijativu djevojčica koje su mi preko SMS poruka nudile seks i za to tražile tisuću kuna - rekao je fra Ante Madunić (61), bivši župnik u Prološcu Donjem, priznajući pred istražnim sucem spolni odnos s dvije 17-godišnje župljanke.

    Njegov je iskaz o slatkom životu s maloljetnicama u župnom dvoru Župe sv. Mihovila u Prološcu Donjem kod Imotskog bio štur, govorio je u grču, kajući se i priznajući krivnju u želji da sve što prije završi.

    - Seksali smo se u župnom dvoru, s obje sam djevojčice nekoliko puta imao spolne odnose, nikad utroje, i za to sam im svaki put platio traženih tisuću kuna - priznao je fra Ante sve što mu se stavlja na teret. Potvrdio je da je preko mobitela s maloljetnim djevojkama razmjenjivao lascivne poruke, pa i to da je jednoj od njih preko mobitela poslao fotografiju svoga spolnog organa. Njegovo priznanje prava je sreća za tužiteljstvo koje bi se našlo na mukama da je moralo dokazivati da je spolni organ baš župnikov. Koji bi sudski vještak i na koji način to mogao utvrditi?

    Na samo 700-tinjak stanovnika Prološca, općine pet kilometara udaljene od Imotskog, u srcu Dalmatinske zagore, tri su katoličke crkve. Nedjeljna je misa zakon, a mjesni svećenik za mnoge i više od zakona.

    Baš zbog svega toga mještanima pobožnog Prološca teško je, gotovo nemoguće povjerovati da je njihov dugogodišnji župnik seksualno napastovao ovdašnje maloljetnice. Čak i kada ih suočimo s njegovim iskazom u kojem je priznao seks s barem dvije maloljetne mještanke, u nevjerici vrte glavom. Barem oni stariji. Mlađi su, čini se, dobro upućeni u fratrove nepodopštine. I djevojčice i njihove roditelje župnik je, priznaje u iskazu, poznavao godinama. Osam ih je godina gledao kako odrastaju, s roditeljima su dolazile na misu, kod njega su pohađale vjeronauk, baš on ih je pripremao za primanje svetih sakramenata, a djevojke su često pomagale u čišćenju i održavanju župnog dvora, no za to im, rekao je, nije davao novac. Znao je da je obitelj jedne od djevojčica lošeg imovnog stanja pa je obitelji pomagao i prije nego što je toj djevojčici plaćao za seks.

    - Još su mi se dvije maloljetnice nudile za novac preko mobitela, ali te sam dvije odbio - rekao je suspendirani župnik koji nije obrazlagao detalje. I te su djevojčice iz susjedstva, čule su valjda da svećenik daje novac za seks pa su se ponudile i one, ali nije prihvatio.

    - Novinari, ha - pita nas već u prvim minutama našeg posjeta Prološcu mladi konobar kafića u centru malenog mjesta. Smije se, dobro zna zašto smo došli. U pola glasa, da ne čuju stariji gosti, govori nam da fra Ante već godinama čini jedno te isto, samo što se sada za to doznalo. - Dolazile su mi ovdašnje cure i pokazivale poruke koje im je slao. Slao im je, među ostalim, i fotografije koje su mi pokazale - sada već ozbiljnije govori mladić.

    Što je na njima, pitamo.

    - A što mislite. Kita - odgovori mladić i prasne u smijeh. Kaže da se znalo za fratrove sklonosti, ali se nije znalo da postoje djevojke koje su voljne s njim otići u krevet.

    Ako je vjerovati mještanima, to su činile isključivo iz materijalnih pobuda. Vozimo se slabije naseljenim dijelovima Prološca. U polju, okupan znojem i opaljen podnevnim suncem, mještanin slaže sijeno u prikolice.
    Izleti s djevojčicama

    - Čitam sve što se piše i mogu vam reći da nije baš sve istina, ali 90 posto jest. I samim roditeljima bilo je čudno što je fra Ante dovozio djevojke kući, nekad i poslije 22-23 sata. Znao bi uzeti po tri djevojke i s njima otići ‘na izlet’. Kupovao im je bonove za mobitel, nekima je poklanjao i mobitele...


  6. #3006
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Zanimljive vijesti

    Ako nije utroje onda se ne računa.

  7. #3007
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Zanimljive vijesti

    A da su godinu dana (ma možda i pola godine) starije, tj. da im piše 18, za ovo se ne bi ni čulo.

    Sve je u brojevima, što god oni značili.

  8. #3008

    Re: Zanimljive vijesti

    Da nije riječ o svećeniku za ovo se ne bi ni čulo, a da im nije plaćao ne bi se ni policija uplela.
    Fascinantno mi je kako je u članku "župnik seksualno napastovao maloljetnice" od 17 godina koje su od njega tražile novac u zamjenu za seks.

  9. #3009
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Zanimljive vijesti

    Uvijek je mukarac kriv jer žene ne znaju mislit svojom glavom.

  10. #3010
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Zanimljive vijesti

    Kako možete uopće pogledati 24sata i njemu slična smeća?

  11. #3011
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Zanimljive vijesti

    Da, čim vidim naslovnicu, odma mi se pogorša.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  12. #3012
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Zanimljive vijesti

    Mlada srpska manekenka Milica Živanović (16) postala je pravi hit na internetu nakon što je objasnila kako funkcionira elitna prostitucija. Djevojka je objašnjavajući slučajno rekla da 'ako primite piće...vi ga primate'

    http://www.facebook.com/pages/Milica-Zi ... ?sk=photos


  13. #3013
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: Zanimljive vijesti

    Nije uopće lijepa.

  14. #3014
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Zanimljive vijesti

    Guetti uzeli vozačku doživotno. Hahahaha.
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  15. #3015
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Zanimljive vijesti

    EKSKLUZIVNO!!! Jadranka Kosor u Karlovcu popila pivu



    PREDIZBORNI veleslalom Jadranka Kosor, koja zadnjih dana ne propušta niti jednu šansu da se ukaže pred objektivima fotografa i tv kamera, nastavila je u Karlovcu. Premijerka se nenajavljeno pojavila na Danima piva, gdje se družila s lokalnim HDZ-ovcima.

    "Ovdje sam u prijateljskoj, neslužbenoj posjeti", kazala je Kosor, dodavši da je svratila do Karlovca nakon sjednice vlade na poziv karlovačkih HDZ-ovaca.

    "Dani piva su lijepa manifestacija koja je dobra za razvoj gospodarstva, a obogaćuje i suradnju Karlovačke županije s Bavarskom", kazala je Kosor.

    Dodala je da su u Karlovcu dogovoreni i neki projekti, ali detalje nije željela odavati. "Još je prerano da o tome govorimo", kaže Kosor.


  16. #3016
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    2.833

    Re: Zanimljive vijesti

    Ovo je ko ono sa Zuhrom kad je zapalio. Big deal.
    [center:gz2o94qw]"Čovjek bez brkova je kao žena sa njima."[/center:gz2o94qw]

  17. #3017
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: Zanimljive vijesti

    I šta, to je zanimljiva vijest? Popila pivo? Pa jebemu kad vidim kako je oko nas ne bi me čudilo da su svi oko nje tamo u vladi pijani...
    Svi smo mi Mirko.

  18. #3018
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Zanimljive vijesti

    zasto bi mene trebalo bit briga da je neko popio pivo, wtf nekuzim

  19. #3019
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Zanimljive vijesti

    Niki treba otvorit zaseban thread sa nezanimljivim vijestima da više ne offtopičari.

  20. #3020
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Zanimljive vijesti


  21. #3021
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Zanimljive vijesti

    Nova Danica Patrick
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  22. #3022
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Zanimljive vijesti

    U jednom trenutku umalo je udarila u auto ispred sebe, ali je naglo skrenula u drugi trak i ispravila grešku.
    Wtf? Ovog nije bilo. Valjda je "novinarki" bilo krivo što mala vozi bolje od nje xD
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  23. #3023
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Zanimljive vijesti

    Jack Russel terijer natjerao je pumu da se uspne na stablo na jednoj farmi u američkoj državi Južnoj Dakoti i potom joj nije dopustio da siđe.



    Jack Russel terijer natjerao je pumu da se uspne na stablo na jednoj farmi u američkoj državi Južnoj Dakoti i potom joj nije dopustio da siđe, javio je u subotu BBC.

    Vlasnik psa Chad Strenge čuo je glasan lavež u blizini svoje farme u okrugu Moody u Južnoj Dakoti i vidio da njegov je terijer, težak oko osam kilograma, gotovo deset puta težu pumu natjerao da pobjegne na stablo.

    "On uvijek tjera mačke na stabla. Vjerojatno mu je i ova izgledala kao i svaka druga mačka. Veličinu je zanemario", rekao je Strenge, koji je potom puškom ustrijelio pumu.

    Profesor Jonathan Jenks, stručnjak za migracije puma, rekao je da je hrabrog terijera vjerojatno spasilo to što planinski lav u tom trenutku nije bio gladan.

    Protiv Strengea neće biti podnesena kaznena prijava zbog toga što je ustrijelio pumu, priopćila je mjesna policija. Po zakonu Južne Dakote, stanovnici imaju pravo ubiti tu životinju ako predstavlja prijetnju za njih, njihovu stoku ili kućne ljubimce.


  24. #3024
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Zanimljive vijesti

    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  25. #3025
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Fangtasia
    Postova
    5.583

    Re: Zanimljive vijesti

    Baš lijepi psi. o.o

    BITCH, IT IS 5:40!

  26. #3026
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Zanimljive vijesti



    RANO jutros u 4,15 sati u ulici Liburnska obala u Zadru, kod trajektnog pristaništa, nepoznati počinitelj je neovlašteno pokrenuo turistički vlakić.

    Vlakić je sletio u more, a policija je privela osam osoba. Kriminalističko istraživanje je u tijeku.


  27. #3027
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884


  28. #3028
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: Zanimljive vijesti

    Sad ti očekuješ da ću ja uletit s: Jesi se našaoS ?, al neću.

  29. #3029
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Zanimljive vijesti

    Ne. Zaboli me kifla za tvoje misljenje. Ovo sam stavio zato sto je fora.


  30. #3030
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: Zanimljive vijesti

    hehe

Slične teme

  1. Komentiranje vijesti
    By RIDER32 in forum PC Play Web Portal
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 04-09-2008, 09:56

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •