Stranica 151 od 151 PrvaPrva ... 51101141149150151
Prikazujem rezultate 4.501 do 4.511 od 4511

Tema: Zanimljive vijesti

  1. #4501

    Re: Zanimljive vijesti

    Pa dobro, ne rode se svi sa prosječnim ili natprosječnim mentalnim sposobnostima pa rade ko fizički radnici, čistači, bauštelci i sl. I onda dođe hrpa sirijaca i rade to isto u pola cijene. Ovi domaći jadnici se onda nađu na burzi, ili su prisiljeni raditi za jednaku takvu siću okruženi tim istim sirijcima, koji im piju krv na slamku svaki dan. Nije fer prema domaćim šljakerima koji nisu preko noći izborili neku određenu cijenu radnog sata. Ti sirijci nemaju što izgubiti i mogu raditi ako treba i 16 sati svaki dan, od toga valjda barem trećinu sati poklone gazdi.
    Također ne vidim da je pogriješio oko getoizacije takvih skupina koje se nikada instinski ne uklope u društvo. Kulturološka i svjetonazorska razlika ostaje trajno. Hebiga zamisli da sad npr. Špansko postane arapsko geto gdje je 70% ljudi na socijalnoj pomoći a onih 30% skida cijenu radnog sata domaćim jadnicima.
    Ne znam da li je sreća što smo zemlja bez prilika pa će ovi samo proputovati, ili u stvari blagoslov. S druge strane mi to isto radimo odlazeći u zapadne zemlje. Imam kompića koji je u Irskoj već 15 godina ali zadnjih pet on i žena ne rade više ništa, nego su jednostavno na socijali i boli ih tuki.


  2. #4502
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Zanimljive vijesti

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Frajer je okrenuo toliko činjenica da je bolno gledati. Arapske zemlje su primile već par stotina tisuća ljudi.

    A onaj kojem je sirijac koji ne zna jezik i prvi je put u nekoj državi prijetnja radnom mjestu jer je "jeftin", nek odmah krepa od količine svoje nesposobnosti.
    Jordan, Turska, Egipat i Irak su zajedno primili preko 4 milijuna ljudi.

  3. #4503
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Zanimljive vijesti

    Niti jedan video nisam kliknuo koji ima veze sa izbjeglicama. Pogledao sam jedino onu novinarku kada je šutnula dijete i spotakla čovjeka, ali to je vjerojatno bilo od straha i refleksno glupo u toj situaciji, tak da su mi ti napisi isto za budale i glupane da žena neznam, voli Hitlera i navija za ljevicu, desnicu u saboru.

  4. #4504
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Zanimljive vijesti

    A ovo da ću ostat bez posla se ne bojim dok i sam imam zdravlje. Ko hoće tu živjet neka radi pošteno i pravi si kuću. Na kraju ako treba pravit ću im ja kuću.

  5. #4505
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Zanimljive vijesti

    = Citat = Izvorno postao Maloki Pregledaj post
    Užasan, užasan video. Ksenofobija zamaskirana u "zdrav razum".
    90% nisu sirijci?
    Jeftina radna snaga?
    Glasačka mašinerija za ljevicu?
    Vrhunac mi je uništavanje nativne europske populacije i kulture. Jer par stotina tisuća može iz temelja promjeniti sve kulture svih 740 MILIJUNA europljana.
    Isuse Kriste.

    I užasno editiranje sa ovim rezovima nakon svake rečenice to je fakat neßto najgore na youtubeu.
    Pa da budemo iskreni...
    I ovi koji imaju Sirijske dokumente, malo to znači kada se falš sirijski dokumenti mogu napraviti za malo novca i vremena. A i od ovih što ih intervjuiraju na televiziji masa ih se izjašnjava da su iz Pakistana, Afganistana i drugih država. Nije mi baš jasno zašto sad najednom val svih tih ljudi i iz drugih država. Da su svi sa Levanta imalo bi smisla. Osim toga, jasno je da su to prije svega ekonomski migranti, a ne ratne izbjeglice. Svi idu Njemačku ili Švedsku, a ne zaustavljaju se u Hrvatskoj ili Sloveniji.
    Da živim blizu nekog punkta gdje se u par sati nakupi par tisuća gladnih ljudi koji su došli od tko-zna-kuda od kojih ih je manje od pola legitimirano, mislim da bih preventivno zabarikadirao vrata i prozore i pripremio kalaš koji bih čuvao na tavanu od kraja domovinskog rata zlu ne trebalo.

    Iskorištavanje kao glasačke mašinerije nije uopće nerealno kao strategija osvajanja glasova na izborima, dapače znam iz prve ruke da se to i kod nas radi na lokalnoj razini i funkcionira.

    Što se kulturnog utjecaja tiče, to nije velik broj ljudi za jednu zemlju i ne bi se osjetio kad ne bi oni svi nahrupili u ista urbana područja nego se ravnomjerno rasporedili uokolo. Iako bih ja rekao da je najveći kulturološki uzrok problema taj da su muslimani toliko vjerni svojoj kulturi da odbijaju odbaciti dio svoje kulture da bi se mogli integrirati, nego praktički pokušavaju cijele svoje zemlje samo preseliti u Europu. Naravno, kulturološki utjecaj je objektivno nevažan, ali kažu da je kultura svejedno bitna u životu, pa tko voli nek izvoli i tako misliti.

  6. #4506
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Zanimljive vijesti

    Kako ćeš par tisuća azilanata bez državljanstva i prava glasa mobilizirati da glasaju za tebe?

    Kojih se to običaja muslimani teško odriču, kako se odupiru asimiliranju?

  7. #4507
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Zanimljive vijesti

    Stalno se zaljeću avionima u zgrade i odbijaju prestati.

  8. #4508
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: Zanimljive vijesti

    Jel ko ubro ovu Mr Robot situaciju u nas Hrvata?
    http://www.jutarnji.hr/hakerske-grup...atima/1423227/

    Kakvi smehiiiiiiiiiii

  9. #4509

    Re: Zanimljive vijesti

    = Citat = Izvorno postao Maloki Pregledaj post

    Kojih se to običaja muslimani teško odriču, kako se odupiru asimiliranju?
    Nisi li čitao vijesti? U Britaniji prisiljavaju uvođenje muslimanskog zakona, u Njemačkog se bune što im ne daju njihovu muslimansku hranu, pobunili su se protiv Oktoberfesta, u Švedskoj su obavezni znakovi i natpisi na Arapskom u nekim kvartovima i još puno toga.

  10. #4510
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Zanimljive vijesti

    Je, baš je pun kurac ljudi to podržalo: https://www.change.org/p/city-of-mun...of-oktoberfest

    Nordijske zemlje imaju takav stav prema SVIM manjinama. Upoznao sam jednu Šveđanku prošle jeseni u Istanbulu i baš smo pričali o tim stvarima. Ja sa ženom odem u Švedsku, živimo u nekom selu, rodi nam se dijete. Kad se upiše u osnovnu školu, škola mu je dužna pružiti profesora hrvatskog jezika. Ako u školi ima 10 ili više djece neke manjine, škola im mora pružiti mogućnost kompletnog programa na hrvatskom jeziku.

    Divan narod.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  11. #4511

    Re: Zanimljive vijesti

    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

Slične teme

  1. Komentiranje vijesti
    By RIDER32 in forum PC Play Web Portal
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 04-09-2008, 09:56

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •