Stranica 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 91 do 120 od 168

Tema: alternativna đubrad

  1. #91
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: alternativna đubrad

    rong ensa.. webber..


  2. #92
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: alternativna đubrad

    = Citat = Izvorno postao h3@dhunt3r
    Ajmo napravit grupu za destrukciju alternativaca, naoružat se sokom od kiselih krastavaca i mladim krompirima. Pobeda nam je zagaramtovana u datom momentu. Treba samo gađati tačno i sve ćemo da satremo poput tace baklava...
    A ne znam... Mladi krumpir se može pojest, krastavci moraju u soku stajat, ne znam vrijedi li ...

    A da ih jednostavno namlatimo?

  3. #93
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: alternativna đubrad

    Pa da ispadnu mučenici. Iznimno kontraproduktivno.
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  4. #94
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: alternativna đubrad

    Bnk (boli nas kifla), njih će boljet a ne nas
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  5. #95
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: alternativna đubrad

    Kakve pak kifle sad?

  6. #96

    Re: alternativna đubrad


  7. #97
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: alternativna đubrad

    = Citat = Izvorno postao Maloki
    Kakve pak kifle sad?
    A sry, čika pekar, nisam mislio niš loše
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  8. #98
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: alternativna đubrad

    Sad sam se sjetio još nečega što bi dobro došlo u ovoj temi iako će vjerojatno voditi u kršćanski offtopic.

    Čitao sam pred par mjeseci o novom trendu u Engleskoj - "ateističkim ljetnim kampovima" koji tamo niču ko gljive poslije kiše. Naravno da svatko ima pravo radit takve stvari, bez obzira na vjeru, ali tamo djecu usput uče i iskrivljenim činjenicama poput toga da je Hitler bio veliki katolik i da je zapravo zbog katoličanstva počinio holokaust. Na to dodajte još gomile takvih idiotarija i dobili ste pravu sliku.

    Voditelji jednog od kampova tvrde kako je to korisno za djecu jer im tako uče da imaju potpuno pravo na svoje opredjeljenje koje je drugačije od ostalih...
    Ma molim vas! Nismo u srednjem vijeku gdje su ateisti ugrožena skupina. Ta "alternativna skupina" djece i odraslih sada je velika većina. Kampovi će u svakom slučaju poslužiti mladim lovcima na kulnost kako bi iskazali svoju nevjerojatnu alternativnost.

  9. #99
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: alternativna đubrad

    Pa kako ne bi bili ugroženi? Čim se neko dijete rodi, odma postaje katolik i krsti se. Odgaja se u kršćanskoj zajednici i pod velikim je pritiskom. Još i u školi ima vjeronauk. Da ne spominjem da je do određene dobi sramota reć da ne vjeruješ u bog ili tako nešto slično.

  10. #100
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: alternativna đubrad

    Dijete koje je rođeno u obitelji ateista se odmah krsti? Dobro...
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  11. #101

    Re: alternativna đubrad

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Sad sam se sjetio još nečega što bi dobro došlo u ovoj temi iako će vjerojatno voditi u kršćanski offtopic.

    Čitao sam pred par mjeseci o novom trendu u Engleskoj - "ateističkim ljetnim kampovima" koji tamo niču ko gljive poslije kiše. Naravno da svatko ima pravo radit takve stvari, bez obzira na vjeru, ali tamo djecu usput uče i iskrivljenim činjenicama poput toga da je Hitler bio veliki katolik i da je zapravo zbog katoličanstva počinio holokaust. Na to dodajte još gomile takvih idiotarija i dobili ste pravu sliku.

    Voditelji jednog od kampova tvrde kako je to korisno za djecu jer im tako uče da imaju potpuno pravo na svoje opredjeljenje koje je drugačije od ostalih...
    Ma molim vas! Nismo u srednjem vijeku gdje su ateisti ugrožena skupina. Ta "alternativna skupina" djece i odraslih sada je velika većina. Kampovi će u svakom slučaju poslužiti mladim lovcima na kulnost kako bi iskazali svoju nevjerojatnu alternativnost.
    Agree.

    Iako mislim da svako ima pravo na taj izbor. Premda je meni ljepše sa vjerom, i zaboli me što nema neke velike logike.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  12. #102
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: alternativna đubrad

    = Citat = Izvorno postao PR3DAT0R
    Dijete koje je rođeno u obitelji ateista se odmah krsti? Dobro...
    Da, jer skoro svi ateisti su zapravo deklarirani krščani (obavili sve sakramente i oženili se u crkvi) i ne žele svoje dijete izopčit iz društva i tako to.

  13. #103
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: alternativna đubrad

    U kojem selu ti živiš.
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  14. #104
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: alternativna đubrad

    Oposite village, I'd say.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  15. #105
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    613

    Re: alternativna đubrad

    DRUGARI I DRUGARICE!

    ODRŽAVAM OVAJ BRIFING U NADI DA ĆEMO SE KONAČNO UJEDINITI U DESTRUKCIJI "ALTERNATIVACA"!

    Lokacijaočinjemo sa lokacijom...nalazite ih po skate parkovima,i najviše po trgu bana Jelačića!Po skate parkovima moramo djelovati agresivno,i to odmah ih okružiti i napasti!

    Na trgu bana Jelačića moramo djelovati tiho,i moramo napadati u valovima....

    Oružja:Natopljeni kiseli krastavci namočeni u toplu pivu....gađati ćete h iz posebno modificiranih pištolja,koji su najprije modificirani da mogu primiti krastavce i gađati ih sa velikom jačinom i preciznošću!Usto ćete imati i posebne "metke",krastavce koji su punjeni sa trulim papričicama

    Strategija:Skate parkovi-jako agresivno,bez posebnih naredbi!
    Trg Bana Jelačića-pokušati dobiti borbu na faktor iznenađenja,napadanje u valovima sa svih strana!Grupe će u ovoj akciji na trgu biti sastavljene od deset ljudi!


    Braćo i sestre,izvršimo tu destrukciju,i riješimo se "wannabe" alternativaca!


    (još mi samo fali da viknem za dom spremni)

    JURIIIIIIIIIŠ!
    Ma ne treba mi sig!nisam ga niti htio praviti...o sh.....

  16. #106
    Senior Member Master Blaster Markecgrad's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Odra
    Postova
    4.661

    Re: alternativna đubrad


  17. #107
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: alternativna đubrad

    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  18. #108
    Senior Member Master Blaster Markecgrad's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Odra
    Postova
    4.661

    Re: alternativna đubrad

    = Citat = Izvorno postao PR3DAT0R

  19. #109
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Dongbus
    Postova
    1.345

    Re: alternativna đubrad


  20. #110
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    u rupi
    Postova
    99

    Re: alternativna đubrad

    owned

  21. #111
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: alternativna đubrad



  22. #112
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: alternativna đubrad

    = Citat = Izvorno postao 1GBRAM
    DRUGARI I DRUGARICE!

    ODRŽAVAM OVAJ BRIFING U NADI DA ĆEMO SE KONAČNO UJEDINITI U DESTRUKCIJI "ALTERNATIVACA"!

    Lokacijaočinjemo sa lokacijom...nalazite ih po skate parkovima,i najviše po trgu bana Jelačića!Po skate parkovima moramo djelovati agresivno,i to odmah ih okružiti i napasti!

    Na trgu bana Jelačića moramo djelovati tiho,i moramo napadati u valovima....

    Oružja:Natopljeni kiseli krastavci namočeni u toplu pivu....gađati ćete h iz posebno modificiranih pištolja,koji su najprije modificirani da mogu primiti krastavce i gađati ih sa velikom jačinom i preciznošću!Usto ćete imati i posebne "metke",krastavce koji su punjeni sa trulim papričicama

    Strategija:Skate parkovi-jako agresivno,bez posebnih naredbi!
    Trg Bana Jelačića-pokušati dobiti borbu na faktor iznenađenja,napadanje u valovima sa svih strana!Grupe će u ovoj akciji na trgu biti sastavljene od deset ljudi!


    Braćo i sestre,izvršimo tu destrukciju,i riješimo se "wannabe" alternativaca!


    (još mi samo fali da viknem za dom spremni)

    JURIIIIIIIIIŠ!

  23. #113
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381

    Re: alternativna đubrad

    = Citat = Izvorno postao 1GBRAM
    DRUGARI I DRUGARICE!

    ODRŽAVAM OVAJ BRIFING U NADI DA ĆEMO SE KONAČNO UJEDINITI U DESTRUKCIJI "ALTERNATIVACA"!

    Lokacijaočinjemo sa lokacijom...nalazite ih po skate parkovima,i najviše po trgu bana Jelačića!Po skate parkovima moramo djelovati agresivno,i to odmah ih okružiti i napasti!

    Na trgu bana Jelačića moramo djelovati tiho,i moramo napadati u valovima....

    Oružja:Natopljeni kiseli krastavci namočeni u toplu pivu....gađati ćete h iz posebno modificiranih pištolja,koji su najprije modificirani da mogu primiti krastavce i gađati ih sa velikom jačinom i preciznošću!Usto ćete imati i posebne "metke",krastavce koji su punjeni sa trulim papričicama

    Strategija:Skate parkovi-jako agresivno,bez posebnih naredbi!
    Trg Bana Jelačića-pokušati dobiti borbu na faktor iznenađenja,napadanje u valovima sa svih strana!Grupe će u ovoj akciji na trgu biti sastavljene od deset ljudi!


    Braćo i sestre,izvršimo tu destrukciju,i riješimo se "wannabe" alternativaca!


    (još mi samo fali da viknem za dom spremni)

    JURIIIIIIIIIŠ!

    BTW,Cham3leon,koji je ovo lik na tvojoj slici?

  24. #114
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: alternativna đubrad

    Mislim da je Steve Jobs

  25. #115
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: alternativna đubrad

    Potpisujem ono što je rekao loo.

    Roditelji ne žele da njihova djeca budu izopćena i da im se smiju/maltretiraju ih zato što ne vjeruju u boga.

    Ja sam kršten i to, ateist sam, i čini mi se da je i moj tata, iako to nikad nije ni rekao.

  26. #116
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: alternativna đubrad

    Ja sam također kršten, a nevjerujem u boga negdje od sedmog razreda. Stari mi je vjernik, a stara oduvijek ateist. Obitelj sa tatine strane su svi zadrti vjernici i domoljubi, a sa starine strane skoro niko nije vjernik.

    Sjećam se kad sam bio klinjo i jedna mala nije išla na vjeronauk pa su ju svi zajebavali i govorili joj da će ić u pakao. Još je bila jedna koja je vjerovala da su ljudi nastali od majmuna, ali je ipak išla na vjeronauk. Svaki sat je plakala jer su ju sprdali...

  27. #117
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: alternativna đubrad

    = Citat = Izvorno postao loo
    Pa kako ne bi bili ugroženi? Čim se neko dijete rodi, odma postaje katolik i krsti se. Odgaja se u kršćanskoj zajednici i pod velikim je pritiskom. Još i u školi ima vjeronauk. Da ne spominjem da je do određene dobi sramota reć da ne vjeruješ u bog ili tako nešto slično.
    Ok, ide osvrt na ovo. Gdje i kada se to dijete rađalo i odrastalo pod takvim pritiskom? Sigurno ne danas i ovdje, u Hrvatskoj. Pred pedeset do sto godina je bilo tako, ali danas nije. Nisam siguran bi li bilo ispravno reći da religije odumiru, ali više nisu toliko važne u životu većine ljudi. I danas nema apsolutno nikakvog pritiska na djecu u smislu vjere. Na vjeronauk nisu obvezna ići, krizmati se ne moraju, i tako dalje. Danas djeca i mladi ateisti nisu manjina nego većina, nitko se neće šokirati ako kažeš da ne vjeruješ u Boga/Alaha, naprotiv, šokirat će se ako priznaš da vjeruješ u Boga.

    Djeca su danas većinom ateisti i to smatraju sasvim normalnim, kao i velika većina roditelja koja ne forsira sa vjerskim odgojem. Priče o tome kako Crkva kontrolira sve i kako su ateisti stalno ugroženi potječe upravo od naših vrlih alternativaca koji time ističu koliko su oni originalni i pametni. Jer da priznaju kako ih nitko ne tlači sa vjerom, ispalo bi da se više nemaju protiv čega boriti, a onda ne bi više bili tako kul.

    PS: ovo šta loo piše je prvi put da čujem da je netko bio ismijan što ne ide na vjerić. Ja tako nešto nisam doživio, i općenito mi je nezamislivo tako nešto smjestiti ni u moje osnovnoškolsko doba a kamoli danas.

  28. #118
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: alternativna đubrad

    Nije to samo kod mene. Čito sam na forumu.hr o sličnim slučajevim. Maloj su govorili da će ić u pakao (i vjeroučiteljica i učenici) i ova je imala kao neke traume i morala ić na neke terapije ovo ono.
    A uostalom šta vjeronauk radi u školama? U školama se uče činjenice i stjeće znanje a ne priča se o nekim bajkama starima 2000 godina i nadnaravnim bićima. Samo još jedan pokušaj crkve da zadrži vjernike

    I ne, ne mislim da sam alternativan ili kul što ne vjerujem u boga

  29. #119
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: alternativna đubrad

    @chameleon- nije uopće tako kako ti kažeš.

    Neznam s kim se ti družiš, ali definitivno će ti se rugati ako si ateist (ipak ovisi o dobi).

    Kad sam išao u osnovnu, maltretirali su jednog malog i rugali mu se jer je jehovin svjedok.

  30. #120
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: alternativna đubrad

    Znamo o kom malom se radi,ne vrijedi sad da se izvlacis.
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •