Stranica 3 od 34 PrvaPrva 1234513 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 995

Tema: Stripovi

  1. #61
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    on way to the moon
    Postova
    3.850

    Re: Stripovi

    Haha,da mister no,koji fail.
    A bio mi je najbolji strip,šteta što ih nemam više.Dođe mi ih počet čitat sad.
    Ako se nekad osjetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvijek se sjeti da si nekad bio najbrži spermić u svojoj grupi

  2. #62
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: Stripovi

    ja imam od njega mislim samo prva 2 broja. inače do prvog, drugog razreda sam stalno kupovao extra zagore, a preko ljeta i obične, texkove, etc..., pa sam prestao na par godina i krajem prve godine faxa opet počeo kupovati extra zagore i još nisam prestao, mada je već dugo prošlo od zadnjeg broja koji sam kupio, mogao bi već novi doć, al jebiga kad se nema para
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  3. #63
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Stripovi

    = Citat = Izvorno postao serijski samoubojica
    Btw. baš nekiad pročitao V for Vendetta(na srpskom nažalost jer nema hrvatske verzije)
    Kladim se da nisi nista razumio,jel?
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  4. #64

    Re: Stripovi

    Ekšueli kada se malo sagleda, Srbija ima najbolje stripove u Bivšoj Jugi pri tome mislim naravno na prevode istih koji se kreću od Watchmena sa vrtoglavom cijenom od 75 km (300 kn) pa do Millerovog Batmana i još nekih poznatih (VfV,300...) sa mnogo manjim cijenama. Lično preferiram Beli put (čije sam prevode i naveo) jer je genijalan no ima još nekih manje poznatih izdavača. Naravno najveći je problem nabavka stripova (barem ovde) jer dostava iz BL u SA dođe cca 20 km. 'Bem ti "državu".

    300
    Konan - Kula Slonova - Knjiga I
    Nadzirači
    V kao Vendeta

  5. #65
    Senior Member Giant leap for forum Wolfwrath's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    The Abyss
    Postova
    3.531

    Re: Stripovi

    Konan je legendaran strip. Još imam jedan broj iz stare Juge. Što se mene tiče, Tex je jako dobar strip, daleko bolji od Zagora, ali Groo je nepobjediv...
    Consciousness: that annoying time between naps.

  6. #66
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Mianus, CT
    Postova
    1.825

    Re: Stripovi

    = Citat = Izvorno postao xarabas
    = Citat = Izvorno postao serijski samoubojica
    Btw. baš nekiad pročitao V for Vendetta(na srpskom nažalost jer nema hrvatske verzije)
    Kladim se da nisi nista razumio,jel?
    Ma razumio sam nešto


    Bolje prozor u ruci, nego ruka u prozoru.

  7. #67
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Stripovi

    http://translate.google.com/#sr|hr|
    Evo ti ovdje pa kad god ne budes razumio nesto u stripu prevedi si jer kao sto znamo srpski i hrvatski su dva totalno razlicita jezika.
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  8. #68
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: Stripovi

    Koji flashback na Nadrealiste
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  9. #69
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Road to Zion
    Postova
    2.119

    Re: Stripovi

    Sto mu gromova je do prije negdje pola godine bio dobar, a u zadnje vrijeme je popustio na kvaliteti. Inače čitam ono što sam 'nasljedio' od brata i rodbine..
    I ja imam avatar s božićnom kapicom!

  10. #70
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Mianus, CT
    Postova
    1.825

    Re: Stripovi

    Baš jučer uzeo Starcraft Fronta treći svezak


    Bolje prozor u ruci, nego ruka u prozoru.

  11. #71

    Re: Stripovi

    Mali update na temu. Od jučer (14.12) pa do 25.12. u Sarajevu (Skenderija - Collegium Artisticum) održava se sajam knjige na kojem između ostalog možete pronaći i Red Box (Srbija) i Biblioner (BiH) sa stripovima. Popusti nisu veliki a ukoliko se dovoljno raspitate, posebno u Red Boxu, možete pronaći jeftinije verzije popularnih stripova. Ja sam omastio brk sa V kao VendetaSi dva dijela Sin City-a, Tiha noć i Posljednje zbogom, oba u režiji DC Comica iz '95. Možete naći i još posebna izdanja Dylan Doga, Texa i drugih.

  12. #72
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Stripovi

    Arrrghhh,necu moci doci.
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  13. #73
    Senior Member Small step for mankind Horny Devil's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.299

    Re: Stripovi

    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    Mali update na temu. Od jučer (14.12) pa do 25.12. u Sarajevu (Skenderija - Collegium Artisticum) održava se sajam knjige na kojem između ostalog možete pronaći i Red Box (Srbija) i Biblioner (BiH) sa stripovima. Popusti nisu veliki a ukoliko se dovoljno raspitate, posebno u Red Boxu, možete pronaći jeftinije verzije popularnih stripova. Ja sam omastio brk sa V kao VendetaSi dva dijela Sin City-a, Tiha noć i Posljednje zbogom, oba u režiji DC ComicaSiz '95. Možete naći i još posebna izdanja Dylan Doga, Texa i drugih.
    S

    Pretpostavljam da je greska u koracima. Dok je Vendetta DC-jeva(iako nije pocela kod njih), Sin City je izdan pod okriljem Dark Horse Comics-a.
    Through this fog they came along
    Dark creatures singing a terrible song

  14. #74
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Stripovi

    Trenutno čitam Preachera, na 40. izdanju sam, i strip je čisti awesomeness. Čak se u jednom broju pojavljuje Bill Hicks i ima važnu sporednu ulogu u priči, respect + 9000 samo zbog tog detalja. Koga god stripovi i najmanje zanimaju, ovo je obavezna lektira. Predivan crtež, još bolja priča, uz obilje crnog humora i političke nekorektnosti, nemože bolje.

  15. #75

    Re: Stripovi

    = Citat = Izvorno postao Horny Devil
    Pretpostavljam da je greska u koracima. Dok je Vendetta DC-jeva(iako nije pocela kod njih), Sin City je izdan pod okriljem Dark Horse Comics-a.
    Lapsus, užurbano sam postao a i umoran sam pa se sastavilo. My Bad =D

  16. #76
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Stripovi

    Kad se sjetim Bleka Stene i Komadanta Marka dok sam bio mali, našao kod dede na tavanu valjda tonu stripova, čitao ko lud. U danasšnje vrijeme rokam po Nathan Neveru, Zagoru, Dylan Dogu itd. Inače, baš volim stripove.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  17. #77
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Stripovi

    Blek i Mark, makar ih čitao ponekad, su mi 2 stripa sa najneoriginalnijom pričom. Ono, svaki prokleti broj se svodi na to da ubijaju Engleze koji su osvojili selo, ili oteli nekog čovjeka, ili nekog od glavnih likova. Svaki od tih scenarija se odigrao 10+ puta u 20-ak brojeva koje moj stari posjeduje, bez pretjerivanja.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  18. #78
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Stripovi

    Pa ono, sve su to poznati i čitani stripovi, bez obzira na priču. Meni je to bilo prezanimljivo ^^
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  19. #79
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Stripovi

    Ma da, zabavno mi je pročitati, ali fakat ne razumijem čemu baš isto svaki put.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  20. #80
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Mianus, CT
    Postova
    1.825

    Re: Stripovi

    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Blek i Mark, makar ih čitao ponekad, su mi 2 stripa sa najneoriginalnijom pričom. Ono, svaki prokleti broj se svodi na to da ubijaju Engleze koji su osvojili selo, ili oteli nekog čovjeka, ili nekog od glavnih likova. Svaki od tih scenarija se odigrao 10+ puta u 20-ak brojeva koje moj stari posjeduje, bez pretjerivanja.
    I bez obzira na to Marka i dalje čita podosta ljudi


    Bolje prozor u ruci, nego ruka u prozoru.

  21. #81
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: Stripovi

    mark je još okej, ali bleka mogu pročitati, ali nikako progutati
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  22. #82
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: Stripovi

    = Citat = Izvorno postao Duke of Earl
    Trenutno čitam Preachera, na 40. izdanju sam, i strip je čisti awesomeness. Čak se u jednom broju pojavljuje Bill Hicks i ima važnu sporednu ulogu u priči, respect + 9000 samo zbog tog detalja. Koga god stripovi i najmanje zanimaju, ovo je obavezna lektira. Predivan crtež, još bolja priča, uz obilje crnog humora i političke nekorektnosti, nemože bolje.
    OMG I ja sam pročitao sve brojeve, Cassidy rula.
    Липе цвату и у Србији!

  23. #83
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Stripovi

    Ja upravo na Nathan Neveru, epizoda "Nemo"...opako, rat protiv Tehnodroida, ludnica.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  24. #84

    Re: Stripovi

    Imam jedan strip Dylan Doga ( fala xara =) )
    A danas sam se dokopao Blood Questa, a otprije imam Damnation Crusade
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  25. #85
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Stripovi

    Znaci procitao si Tunel strave.
    Kako ti se cini....nije jedan od boljih,ali svejedno....
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  26. #86
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: Stripovi

    pred godinu, dvije kad sam opet zabrijao na stripove našao sam hrpu stripova, ali još ne mogu naći kojih 20ak "običnih" zagora s nekim stvarno fenomenalnim epizodama s natom murdom, kainom, krakenom, hellingenom...

    ali barem sam pronašao kojih 30ak texova s isto odličnim pričama, među kojima i carsonova prošlost, koja najčešće pobjeđuje u izborima za najbolju texovu epizodu
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  27. #87

    Re: Stripovi

    = Citat = Izvorno postao xarabas
    Znaci procitao si Tunel strave.
    Kako ti se cini....nije jedan od boljih,ali svejedno....
    Dobar je, sviđa mi se. Neznam je li jedan od boljih, nemam ga sa čime usporediti, ali mi se svidio
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  28. #88
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: Stripovi

    Najviše sam čitao Alana Forda i Garfielda. I Asterix i Obelix .

    Btw, ako nekog zanima, OVDJESmožete naći sve garfieldove stripove. (Jon ima curu xD)

  29. #89

    Re: Stripovi

    Jon i Liz zaljubljeni paaaar.
    Kad se budu vjenčaliiii dobiČe i daaar.....
    Asteriks i Obeliks su odlični!
    Imam par komada staijih doma.
    CLICK OR DIE!
    Sharing is caring!

  30. #90

    Re: Stripovi

    Danas sam se dočepao nekoliko Judge Dredd stripova, serijal koji sam oduvijek propuštao, pa bi mogao pročitati tu i tamo kad stignem i nađem volje. Samo što uopće ne kontam kronologiju jer je stvar izgleda razbacana ovisno o slučajevima tako da je još više zbunjujuće od ostalih stripova... ali fak, "I am... the LAW!".


Slične teme

  1. Stripovi(http://stripgenerator.com/)
    By THUNDER_DINIX in forum Alt-F4
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 25-10-2008, 16:39
  2. Stripovi
    By m777 in forum Alt-F4
    Odgovora: 61
    Posljednji post: 23-11-2006, 19:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •