Vidi rezultate ankete: Igrate li Poker preko Facebooka

Glasači
75. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Naravno, samo to i igram online

    2 2,67%
  • Igram i zbog njega zanemarujem druge igre

    3 4,00%
  • Igram povremeno

    27 36,00%
  • Vrlo rijetko

    14 18,67%
  • Ne igram jer su mi počistili lovu pa mi se neda ispočetka

    6 8,00%
  • Nikada nisam ni probao igrati

    23 30,67%
Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 57

Tema: Poker na Fejsu

  1. #1
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Poker na Fejsu

    Možda ne spada u klasične online igre, nisam čak ni siguran u koji podforum ovo spada, a vrlo je velika mogućnost da tema već negdje postoji, no nema veze, blago meni što sam admin
    Dakle zanima me koliko vas igra Texas Hold'em Poker preko Fejsa (Zynga ili Poker Palace), kako vam ide, neka (ne)ugodna iskustva, itd, itd...
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  2. #2
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: Poker na Fejsu

    igram i onak ide mi svaka 3-4 dana kada idu karte dignem oko 50-60k chipsa a do tada inace gubim po 5k dnevno (sada sam na 270k chipsa)
    a vi guzda?

  3. #3
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    on way to the moon
    Postova
    3.850

    Re: Poker na Fejsu

    Šef je opaki igrač.
    Inače kad god sjednem za stol i kad mi se baš da igrat onda dižem pare,a kad mi se neda onda odem na najveći mogući stol na koji mogu sa tim parama koje imam uć i sve ih stavim na prve karte xD(naravo da gotovo uvijek izgubim).
    Ako se nekad osjetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvijek se sjeti da si nekad bio najbrži spermić u svojoj grupi

  4. #4
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    613

    Re: Poker na Fejsu

    Guzda je vjerojatno motherfucker među igračima pokera...ja sam imao jedno iskustvo,nakon kojeg sam počeo čupati kosu....naime,ja sam imao poker asova na Shootoutu,i frajer mene izbaci sa velikom skalom u boji(mitski hand u pokeru)...ali naime se koriste neki hackovi za saznavanje protivničkih karata,i za chipove
    Ma ne treba mi sig!nisam ga niti htio praviti...o sh.....

  5. #5
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    on way to the moon
    Postova
    3.850

    Re: Poker na Fejsu

    Haha,tu skalu u boji ili royal flush nikad nisam vidio.
    Ako se nekad osjetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvijek se sjeti da si nekad bio najbrži spermić u svojoj grupi

  6. #6
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Poker na Fejsu

    Ne znam, loše mi je nekako to, ako mi se već da kartati radije ću zabaciti anjc ili trešetu s ekipom u RL.
    A i ono, već mi je puna kapa likova iz mog razreda koji se meganabriju na to pa cijelo vrijeme pričaju samo o hebenom pokeru.
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  7. #7
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Poker na Fejsu

    Na fejs se spajam samo prek mobitela pošto ne želim trošiti vrijeme kad sam za kompom na takve bezvezarije. Prek mobitela mi ne radi poker na fejsu tak da ga ni ne igram...


  8. #8
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    613

    Re: Poker na Fejsu

    najpametniji
    Ma ne treba mi sig!nisam ga niti htio praviti...o sh.....

  9. #9
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Poker na Fejsu

    ne igra, nije me poker nikada previše interesiral

    više sam belot fan

  10. #10
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Poker na Fejsu

    Nisam vam ja neki veliki igrač, nekako sam se došlepao do 600.000 $ i onda idem gore dole po 200.000 - 300.000$ dnevno. Sad sam negdje na oko 450.000$ trenutno, ali dvije-tri loše ruke i začas mogu ispod 100.000$. Najbolji od mojih frendova na fejsu je Lakuda, stari Wolfer i opaki hazarder, mislim da je na nekih 7.000.000$ trenutno a bio je i na 20.000.000$ Namjera mi je igrati dok ne skupim milju da mogu ubosti VIP pass i da probam kako je igrati na stolovima s "velikim dečkima". Inače koliko sam skužio jedno 70% igrača na fejsu su teški kemperi, foldaju dok ne dobiju dobre karte i onda misle da su jaki s nekim trisom aseva, pa ih pokopate s bojom. Onda imate jedno 10% onih koji stalno forsiraju "all in", prije ili kasnije sve izgube ali ako im naletite kad ih ide karta najbali ste. Potom imate nekih 9% u koje se ubrajam koji pokušavaju stalno mijenjat taktike, blefat čim osjete slabost, foldat jake karte samo da ih ne moraju pokazat ako je pot mali, no opet ovisite na koncu konca o karti pa vam je sudbina uvijek neizvjesna. I na kraju imate 1% onih koji doista znaju igrat i koji fakat dižu lovu. Skilleri i aimeri koji te skidaju u double jumpu u piksel ko na Quakeu
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  11. #11
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    XV. gimnazija
    Postova
    121

    Re: Poker na Fejsu

    Ma jo taj poker na fejsu mi je bio takva glupost do prije 2 mj tad sam skuzio da su meni stalno frendovi slali chipove a ja ništa nisma skužio i kad su me jadanput uspjeli nagovorit da dođem na taj poker ja ono vidim 15k chipova
    Sljedečeg se ne sječam samo da sam sad dosta nabrijan na poker ali najviše kad se mi ako ekipa iz razreda i slično okupimo
    Idu dva lika ulicom jedan ima život drugi ide u MIOC.

  12. #12
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Poker na Fejsu

    nebih znao, igram za lovu trenutno na unibetu, william pokeru i absolute pokeru.pokerface sam odavno prestao jer igracima cipovi nista ne znace stoga allinaju na gluposti.
    Won't Bow Don't Know How.

  13. #13
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Poker na Fejsu

    upravo sam osvojio svoj prvi sng u zivotu 1$+0.05, 1st place 12$ 30 ljudi...
    Won't Bow Don't Know How.

  14. #14
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Under your bed
    Postova
    1.318

    Re: Poker na Fejsu

    ljudi šaljite chipova iman oko 20000
    "Dem white boyz be comin' over da sea!"-Indian chieftain

  15. #15
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Valhalla
    Postova
    2.934

    Re: Poker na Fejsu

    bar si mogo rec ime
    My life for Aiur!

  16. #16
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Under your bed
    Postova
    1.318

    Re: Poker na Fejsu

    Mateo Strmotić happy?
    "Dem white boyz be comin' over da sea!"-Indian chieftain

  17. #17
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Poker na Fejsu

    Prebacio sam se na HU SNG, za sada prilicno uspjesno
    Won't Bow Don't Know How.

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.742

    Re: Poker na Fejsu

    Poker fejs?

  19. #19
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Under your bed
    Postova
    1.318

    Re: Poker na Fejsu

    yup pogodio si
    "Dem white boyz be comin' over da sea!"-Indian chieftain

  20. #20
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Poker na Fejsu

    bkah niko ne igra zapravo
    Won't Bow Don't Know How.

  21. #21
    Guest

    Re: Poker na Fejsu

    KO reko, igram ja svaki dan Prevenstveno turiniri sa buy-in od 100 000, sa nagradom za prvo mjesto od 450k To mi je fora,barem se ne bacaju all-inovi ko u drugim sobama di ljudi ulaze-izlaze, a i exp puno brze raste.

  22. #22
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    69

    Re: Poker na Fejsu

    Također igram poker na Face-u.Trenutno imam 500 $ lol.Najviše sam imao 51M tako da mi više nije ni zanimljivo, možda bi i bilo da sam krenuo od 0 a ne si poslao 10M pa onda došao do 50M.Nije da se hvalim nego samo hocu reci vi koji si saljete pare radije nemojte.Veci gust je pocet od 0 i onda igraj .
    Dont' drink and drive, take grass and fly

  23. #23
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: Poker na Fejsu

    Nikad nisam ni probao igrati, ali ću uskoro. Čuvajte me se, jer u RL-u žarim i palim.
    Липе цвату и у Србији!

  24. #24
    Guest

    Re: Poker na Fejsu

    = Citat = Izvorno postao t0ma
    Također igram poker na Face-u.Trenutno imam 500 $ lol.Najviše sam imao 51M tako da mi više nije ni zanimljivo, možda bi i bilo da sam krenuo od 0 a ne si poslao 10M pa onda došao do 50M.Nije da se hvalim nego samo hocu reci vi koji si saljete pare radije nemojte.Veci gust je pocet od 0 i onda igraj .

    Maximalni limit je 100k dnevno za svaku osobu. I više ne možeš primiti.

    A da češ ić na foru ajmo poslat u sobi chipove, nejde, jer su privatne sobe zatvorene, a samo one od 1/2 blind je mozda slobodan kojih 2 minute


    Jucer sam igrao 3 turnira za redom, di je ulaz 1M i moram priznati da je igra fenomenalna. Vecina ljudi folda, pametno igra, prati igru drugih, ma milina. Zbilja je gust nakon onih svih soba di njubina stavi all in na 3 6 i nekim cudom dobije full house.

  25. #25
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    69

    Re: Poker na Fejsu

    Slao sam si tako da sam usao u sobu sa svojim accountom, i drugim, s kojeg sam si slao. Istina je da je tesko naci sobu, ali sam si slao i u onoj di je maximum buy 40k, treba malo pogledati po serverima i nade se praznih soba , tako da je brzo islo.

    Frend si je poslao 32M u 2-3 pota, nije da hvalim sebe ili njega, nije mi to namjera, samo kazem kako je bilo.
    Dont' drink and drive, take grass and fly

  26. #26
    Guest

    Re: Poker na Fejsu

    Da al ne znam koji je gust imat 50M+ koje ti posalju kolege te se igrat milijardera : )))

    Skoro godinu dana mi je trebalo da dodem do 5milijuna bez kockanja nekih vecih svota, dakle igranja pokera kak Bog zapoveda

  27. #27
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    69

    Re: Poker na Fejsu

    To sam i rekao, nije gust dok ti imas 50M a znas da nisu tvoji, dok dodes sa svojim parama, e onda znas da su tvoji i to je to. : )
    Dont' drink and drive, take grass and fly

  28. #28
    Guest

    Re: Poker na Fejsu

    Evo uspio sam i do 50M+ : )))))



  29. #29
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Poker na Fejsu

    Gamad mi skinula milju s računa jer sam "previše" slao lovu na ženin account i dobio sam upozorenje da će mi izbrisati account ako se to nastavi. Svu lovu preko milje sam dva tjedna slao na njen acc i sad eto veselja. Također su u zadnjih tjedan dana iz sličnih razloga skinuli 10M+ Lakudi i mom burazu, jer su, pazite, slali lovu ljudima koji im nisu na friends listi. Mamu im njihovu, pa normalno da šalješ lovu svim ljudima koji su ti simpatični. Da barem igračima dozvole obrnutu transkaciju chipova natrag za lovu, onda bi mi to bilo još i u redu, ali poker koji se igra iz čiste zajebancije ovako zaoštravat, to im je fakat bezobrazluk. Postali smo čiste žrtve njihove banke chipova kojoj je očito pala prodaja pa sad traži žrtve. Ako već misle da prodajemo chipove za lovu, onda bi to trebali dokazati, a ne meni određivat kome ću i koliko poklanjat svoje chipove koje sam pošteno osvojio za stolom. To je ko da mi Zagrebačka banka određuje gdje i koliko smijem trošiti svoje novce od plaće. Fuj Zynga, fuj Facebook. Zuckenberg, nabijem te.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  30. #30
    Guest

    Re: Poker na Fejsu

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Gamad mi skinula milju s računa jer sam "previše" slao lovu na ženin account i dobio sam upozorenje da će mi izbrisati account ako se to nastavi. Svu lovu preko milje sam dva tjedna slao na njen acc i sad eto veselja. Također su u zadnjih tjedan dana iz sličnih razloga skinuli 10M+ Lakudi i mom burazu, jer su, pazite, slali lovu ljudima koji im nisu na friends listi. Mamu im njihovu, pa normalno da šalješ lovu svim ljudima koji su ti simpatični. Da barem igračima dozvole obrnutu transkaciju chipova natrag za lovu, onda bi mi to bilo još i u redu, ali poker koji se igra iz čiste zajebancije ovako zaoštravat, to im je fakat bezobrazluk. Postali smo čiste žrtve njihove banke chipova kojoj je očito pala prodaja pa sad traži žrtve. Ako već misle da prodajemo chipove za lovu, onda bi to trebali dokazati, a ne meni određivat kome ću i koliko poklanjat svoje chipove koje sam pošteno osvojio za stolom. To je ko da mi Zagrebačka banka određuje gdje i koliko smijem trošiti svoje novce od plaće. Fuj Zynga, fuj Facebook. Zuckenberg, nabijem te.

    Pa napisali su da se to nece tolerirati, i da ce se svaka takva imalo sumnjiva transakcija čipova kažnjavati.

    Budi sretan što je samo to, drugima su uzeli sve čipove ili ih pak izbacili iz databaze pa sad na kraju ko da nikad nisu ni igrali.

Slične teme

  1. Poker
    By MasaKrisT in forum Alt-F4
    Odgovora: 187
    Posljednji post: 29-05-2011, 14:52
  2. Poker
    By Chappi in forum Alt-F4
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 16-04-2009, 19:12
  3. Poker
    By Chappi in forum Alt-F4
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 16-04-2009, 19:12
  4. Online Poker
    By Franz in forum Gaming općenito
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 03-08-2006, 08:48

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •