Prikazujem rezultate 1 do 29 od 29

Tema: Igre koje ste upravo završili

  1. #1
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Igre koje ste upravo završili

    Pošto postoji topic za igre koje se trenutno igraju pa mislim da nebi bilo loše imat jedan ovakav. Tema je postojala, no bila je lockana zbog sličnosti sa temom naših recenzija.

    Napominjem: ovo nijeStema za pisat recenzije, već će se ovdje napisat igra koju smo završili i dati malo završnih dojmova o njoj.

    Zadnje što sam prošao je bio...

    - F.E.A.R. - Vrlo dobra igra, iznenadni "buu!" trenutci su neprocjenjivi. Nakon nekog vremena postane malo monotono, ali ok. 8.5/10

    - Mini Ninjas - Jako simpatičan platformer, možda i najbolji koji sam imao odigrat poslije Psychonautsa. 8.8/10

    - Zombie Shooter 2 - Vrlo nalik Alien Shooteru. Izometričan pogled, horde zombija, mnogo pljuca i hektolitri krvi... može. 7.5/10

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.327

    Re: Igre koje ste upravo završili

    fora tema

    evo ovako

    Resident Evil 5- jako dobra igra sa prekrasnom grafikom i pricom,malo iritirajuce komande ali kad se naviken ne smeta toliko,sakakao preporuka 9/10

    Darkest of Days - jako me razocarala igra,od grafike do gamplaya je sve nekako li-la,dobra ideja lose izvedeno 4.5/10

    Operation Flashpoint Dragon Rising - sta rec o ovoj igri,tesko pronaci prave rijesi i superlative,presao sa prijateljima u Co-op i najezio sam se od realnosti i predivne grafike 10/10

  3. #3
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Igre koje ste upravo završili

    Samo batmana, sve ostale igre su mi napola zavrsene tek E da, i Zombie Shooter 2.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  4. #4
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Solitary confinement.
    Postova
    119

    Re: Igre koje ste upravo završili

    Tales of Monkey Island: Lair of the Leviathan - nije loša, vjerovatno najbolja epizoda do sad.. lijepi visualni detalji 7.1/10
    Call of Juarez: Bound in blood - isto tako može proći kao iznad prosječna igra.. jedina mana je dužina koja je razočaravajuća 8/10
    Dracula: Origin - napeta avantura sa prosječnim dizajnom ali predobrom pričom 6.9/10
    Prototype - odlična igra sa dobrom pričom, gameplayom i grafikom.. jedina mana: previše je lagana 8.5/10
    = Citat = Izvorno postao TeraBajt
    to nije difoltni gmk, to je maja.
    = Citat = Izvorno postao LL21
    Place.Emo.
    EMO SALAMA SE REZE SAMA.

  5. #5
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Igre koje ste upravo završili

    Evo što sam prošao u zadnje vrijeme:

    - Red Faction GuerillaS- užasno zabavna na početku zbog uništavanja apsolutno svega, ali postaje monotona nakon 2 h igre 6,5/10
    - Resident Evil 5S- odlična igra, jedna od boljih ove godine, prešao sam ju više puta za redom, savršenstvo 9,5/10
    - Batman: Arkham AsylumS- još jedna odlična igra, najbolja igra po strip junaku koju sam igrao, odlično optimizirana i zabavna 9/10
    - RisenS- solidan RPG koji me je dosta zabavio svojom zaraznošću 7/10
    - Operation Flashpoint 2ragon RisingS- arkadna simulacija rata, iako mi je singleplayer vrlo kratak, bio je dosta zanimljiv, iako možda malo previše akcijski nabijen, multiplayer mi je saksaoS8/10
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  6. #6

    Re: Igre koje ste upravo završili

    Evo u posljednjih 5-6 mjeseci. Sad mi ništa ne pada na um osim ovoga...
    Call of Juarez: Bound in Blood S- Jedna od rijetkih igara da je u ovom settingu, ktome još i valja čemu. 8/10
    Tom Clancy's H.A.W.X S- Igra koja svojom pričom i radnjom mnogo više nudi nego što to radi sam gameplay. Nakon par sati igre sve se svodi na manje-više isti fazon no vrijedi je odigrati do kraja, priče radi ako ništa. 7/10
    PrototypeS- Ukratko rečeno - loše. Na početku zanimljivo, kasnije prelagano, prekratko i definitivno monotono unatoč pokušajima da se razradi igra sa raznoraznim upgrejdovima. 5/10
    Brothers in Arms: Hell's HighwayS- Prošlogodišnje izdanje koje me je jednostavno ostavilo bez teksta svojom genijalnošću. 9/10

  7. #7

    Re: Igre koje ste upravo završili

    Zakleo bi se da je već bila tema... nema veze.

    - Batman: Arkham AsylumS- vjerojatno najbolja strip igra koju sam igrao, ali jako dobra na vlastitim nogama i među konkurencijom
    - Dawn of War 2S- konačno je završio nakon ne znam koliko mjeseci i nisam ostao razočaran, unatoč pomalo repetativnoj kampanji
    - GothicSi Gothic 2S- obje sam prošao kao predigru za Risen, obje su mi još među najomiljenijim RPG-ovima "srednje generacije"

  8. #8
    Senior Member Small step for mankind Horny Devil's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.299

    Re: Igre koje ste upravo završili

    Odigrao Batman-a. Definitivno jedna od najboljih igara o stripovskim superherojima. Trebala bi pokupiti neku nagradu za najbolji miks zanrova - platformer, tuca, stealth... sve funkcionira jako dobro. Po mom misljenju ocjena je 89%.
    Through this fog they came along
    Dark creatures singing a terrible song

  9. #9
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Igre koje ste upravo završili

    Iako sam zadnje igre prošao prije mjesec i pol, evo ih:

    -The Witcher EES- prošao ga drugi put, jednako dobar kao i prvi. Pravo RPG savršenstvo: 10/10
    -Fallout 3+DLC-i - zapravo sam glavnu igru prešao davno, a sada samo DLC-e. Kad se sve zbroji, dajem Falloutu 3: 9.5/10 (ima mana, ali meni je zakon)

  10. #10
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Igre koje ste upravo završili

    hmm... zadnje što sam prešo, vjerojatno witcher:ee prije par mjeseci, 2. cjeli put, i dalje owna, 10/10

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Ivanić grad/Zagreb
    Postova
    1.215

    Re: Igre koje ste upravo završili

    zadnje sam prešao kampanju za w3:TFT ..sad cu dns mozda proc i RE5..na zadnjoj misiji sam..
    AMD Athlon X2 6000+ 3,0GHz/HDD Seagate 320 GB/Saphire X800/Unknown 400W/Kingmax 2GB DDR2/MB GIGABYTE GA-MA770 DS3/Miš Speedlink za 40kn/Samsung 2223NW

  12. #12
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    OSIJEK-NEPOKORENI GRAD
    Postova
    536

    Re: Igre koje ste upravo završili

    Batman Arkham Asylum - odlicna igra, lijepo napravljena, osto sam bez rijeci 9.5/10
    Call of Duty 4 - opet sam ga preso iz dosade sto nemam sta igrat, ali takodjer odlicna igra 8.5/10
    DANAS JE TESKO BITI GLUP JER JE KONKURENCIJA VELIKA

  13. #13
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Igre koje ste upravo završili

    Risen - Hoću bit Don Estaban kad narastem.

  14. #14
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    Silent Hill
    Postova
    630

    Re: Igre koje ste upravo završili

    Solitaire - napokon
    But I'm a creep
    I'm a weirdo
    What the hell am I doing here?
    I don't belong here

  15. #15
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Igre koje ste upravo završili

    Drawn: The Painted TowerS- Indie avantura koja nije previše teška tako da će je i casual igrači bez problema odigrat. Odličan voice acting naratora, ugodna grafika, prekrasna glazbena podloga i sam koncept ulaženja u slike su me držale prikovanog za stolac sve dok je nisam prošao. Nije blizu najboljim avanturama, ali me stvarno pošteno zabavila, a kraj je završava sa cliffhangerom, tako da se sad čeka nastavak. ^^ 7.5/10

  16. #16
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Igre koje ste upravo završili

    Call of Juarez: Bound In Blood - jedinstvena igra western settinga, prekrasne grafike i dobre priče; malo prekratka (7,9)
    Fallout 3 + Anchorage & Pitt - dobra atmosfera, sviđa mi se i sustav borbe, dobra grafika, mogli su napraviti bolje animacije likova i najveća zamjerka je da je igra puno prelaka (8,3)
    FEAR: Origin - solidna pucačina, nije revolucionarna kao prvi fear ali čist ok (7,3)
    X-Men Origins: Wolverine - solidna tabačina, postaje repetitivna nakon nekog vremena (7,2)

  17. #17
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Igre koje ste upravo završili

    Secret of Monkey Island SES- jako zabavna avantura, i remake dostojan originala. Guybrush je legenda. Za sve ljubitelje avantura koji ju još nisu odigrali, ova igra je obavezno štivo 10/10
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    Re: Igre koje ste upravo završili

    TrineS --- Igra za prste polizat....cista desetka!
    Toplo je preporucam svakome tko voli platformere...pa cak i onima koji ih ne vole

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  19. #19

    Re: Igre koje ste upravo završili

    Call Of Duty: World At War - Banzaiiii!! 9/10 Fenomenalna igra, samo kratka, manje od 8-9 sati, ali ipak igra vrijedna prelaska, barem jednom.

  20. #20
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Igre koje ste upravo završili

    Call of Duty - Modern Warfare

    - kratkoća i već previše puta prežvakan sistem same igre
    + sve ostalo

    9/10

  21. #21
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: Igre koje ste upravo završili

    Call of Duty Modern Warfare 2
    Sp je predobar.

  22. #22
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Igre koje ste upravo završili

    Dragon AgeS- što reći nego ozbiljan konkurent za Game of the Year, barem što se mene tiče
    9.5/10
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  23. #23
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    831

    Re: Igre koje ste upravo završili

    COD MW2 , sve pohvale, minus kratkoća i dosta već viđenih stvari
    C2D E8400 @3.6 GHz + Scythe Katana 3 / Gigabyte GA-EP45-DS3 / Gainward HD 4850 512 MB/ 2 x 2 GB Kingmax DDR2-800 / WDC 640 GB / Corsair 450 W / LG W2361 23'' Wide / Logitech 5.1 X-530 / Chillstream / W7 Ultimate64bit

  24. #24
    Senior Member Small step for mankind Horny Devil's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.299

    Re: Igre koje ste upravo završili

    Dovrsio danas Dragon Age: Origins. Igra je jako dobra, ali sam ocekivao vise quest-ova, a manje borbe. Koljaze ima dovoljno za posramiti prosjecni hack&slash. Recimo 8.9/10.
    Through this fog they came along
    Dark creatures singing a terrible song

  25. #25
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Igre koje ste upravo završili

    Drakensang - vrlo dobar rpg sa solidnom pričom, jedina prava zamjerka ide na to što većina dijaloga nema snimljen govor..sve ostalo je vrlo solidno... 7,2/10

  26. #26
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    111

    Re: Igre koje ste upravo završili

    Trine - 8/10
    Lijep i zanimljiv platformer sa odlično implementiranom nVidia fizikom, šteta što je prekratka i što nema više RPG elemenata.

  27. #27
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Igre koje ste upravo završili

    Call of Duty Modern Warfare 2

    Fantastičan SP, par nevjerojatnih trenutaka, Spec Ops super (btw dajte pošaljite steam da igramo) i jako dobar MP sa nekim novim forama. Grafika je dobra, zvuk isto, a oružja su predobro napravljena (MP5k FTW). Ako volite CoD serijal ili FPS-ove obavezno kupite.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  28. #28
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: Igre koje ste upravo završili

    = Citat = Izvorno postao Kostolomac
    Secret of Monkey Island SES- jako zabavna avantura, i remake dostojan originala. Guybrush je legenda. Za sve ljubitelje avantura koji ju još nisu odigrali, ova igra je obavezno štivo 10/10
    razmišljao sam, i zaključio da je ta igra imala humor prikladan svom dobu, a i prilagođen tekstu ... da, smešna je, ali prenapuhana kad se uporedi sa avanturama koje su izašle nekoliko godina kasnije ... značajna je izuzetno za svoje doba, ali gledajući opštu kvalitetu i nije nešto neviđeno dobro ... mada jeste dobra. epizode 3 i 4 novog serijala su mi bolje.
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  29. #29
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Igre koje ste upravo završili

    = Citat = Izvorno postao GDra
    Call of Duty Modern Warfare 2

    Fantastičan SP, par nevjerojatnih trenutaka, Spec Ops super (btw dajte pošaljite steam da igramo) i jako dobar MP sa nekim novim forama. Grafika je dobra, zvuk isto, a oružja su predobro napravljena (MP5k FTW). Ako volite CoD serijal ili FPS-ove obavezno kupite.
    Već je o tome bila riječ. Ako se želite igrati s nekim, pridružite se PC Play grupi http://steamcommunity.com/groups/pcplay
    Tamo, samo napravite invite u igru.

Slične teme

  1. karabašov novi najdraži bend za koje će tek upravo sad čuti
    By beba nema zvečku in forum Multimedia
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 07-12-2011, 01:01
  2. Igre koje se prodaju u Emmezeti
    By CrazySmurf in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 50
    Posljednji post: 12-11-2009, 19:19

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •