= Citat = Izvorno postao Rang€r
kolko bi onda f3 trebo dobit? jednu čvrstu 5icu?(od 10)

Fallout 3 je vrlo dobra igra. Tu igru se NE treba gledati istim očima kao prva 2 nastavka. To je potpuno nova igra koja briljira u puno segmenata, ali ima i svojih mana. Igra ima zanimljive questove koji se ne svode na skupljanje quraca od ovce, svaki quest ima svoju dubinu i mini priču. Voice Acting je vrlo dobar, grafika je fenomenalna, a igra perfektno optimizirana. Sadržajno je igra pre bogata, itema koliko ti srce želi, hrpa oružja, hrpa armora, hrpa itema koje sam napraviš od otpada. Dizajn neprijatelja je savršen. Character Development je također odličan, SPECIAL je genijalan kao i uvijek, perkovi su solidni te nude kreaciju barem 5 drastično različitih likova, tako da je igra i u tom segmentu na zavidnom nivou. JEDINE mane Fallouta 3 su slabija atmosfera koja paše za neku pustinjsku avanturu, ali ne i za postapokaliptičan setting te malo pre rastegnut svijet koji djeluje pre prazno.


To što neki ljudi gledaju F3 kroz fanovske F1 i F2 oči, sami su si krivi... Onaj tko ide uspoređivati Fallout 3 sa F1 i F2 je bedak, ništa više, ništa manje, jednostavno bedak. Igre su nebo i zemlja različite, nemaju što raditi u istoj rečenici.



Ali u drugu ruku, ako je priprosti Oblivion mogao dobiti tako visoku ocjenu, onda definitivno i Risen zaslužuje višu ocjenu. Mnogi će reći da je F3 zapravo Oblivion sa puškama, taj je isto napušen. Igra je tako predstavljena i prije nego je izašla, tako da je ljudima već od starta napunila mozak sa glupostima. A kada u startu kreneš u nešto sa predrasudama, šanse da ti se to svidi su minimalne, a to se upravo desilo Falloutu. Ne znam koliko bedast moraš biti da usporediš Oblivion i Fallout, dva različita svijeta...



PS: Znam da je OFF, ali ide mi na qurac neargumentirano pljuvanje po igrama (ovo se nije odnosilo na dečka kojeg sam quotao )...