Vidi rezultate ankete: Sapunice??

Glasači
33. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Mrzim!! dao bog da ih ukinu

    19 57,58%
  • Baš me briga!!

    9 27,27%
  • Mogu pogledat!!

    4 12,12%
  • Obožavam ih!!!

    1 3,03%
Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 42 od 42

Tema: Sapunice

  1. #31
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    www.pcplay.hr/forum
    Postova
    3.847

    Re: Sapunice

    neznam kako netko to uopce moze gledat!!!

  2. #32
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Under your bed
    Postova
    1.318

    Re: Sapunice

    Eh da. Zaboravio sam reć da uvjek nekog zgazi nečji ljubavnik ili netko skoči sa zvonika.
    "Dem white boyz be comin' over da sea!"-Indian chieftain

  3. #33
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Sep 2009
    Lokacija
    Pred LG Flatron Wideom
    Postova
    171

    Re: Sapunice






    FTW nije lose pratim nekad


    = Citat = Izvorno postao r0rschach
    Drago mi je, ja sam Ilija i opsesija mi nekrofilija.

  4. #34
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2009
    Lokacija
    Ploče
    Postova
    627

    Re: Sapunice

    Jedina sapunica koja mi se sviđala je ''Lijepe i ambiciozne'', tko ne zna to vam je erotska sapunica

    Ali slučajno sam neki dan na novoj tv naletio na neku američku sapunjaru, je*o me svak, pa te njihove su gore od naših
    Humans were never meant to bring each other happiness. From the moment we are thrown into this world, we bring each other nothing but pain and misery. ---Psycho Mantis
    last.fm profil Playfire profil

  5. #35
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: Sapunice

    Ne gledam sapunice nikad inače (ni TV općenito), ali sam jučer naletio na jednu hrvatsku sapunicu. Zove se neko zlatno doba ili tako nešto, možda nije ni slično, ali nema veze. I uglavnom, vidio sam da se neke 2 babe svađaju oko toga koja je trebala skuhat rezance za juhu. Navodno ova jedna ima artritis pa ih nije mogla skuhati, a nije to rekla ovoj drugoj pa će ručak kasniti 10-15 minuta....

    Svako ko gleda sapunice nek se ubije. A ako hoćete erotiku, gole ženske i šta ti ja znam, za to bar imate neku drugu vrstu filmova...

  6. #36

    Re: Sapunice

    = Citat = Izvorno postao loo
    Ne gledam sapunice nikad inače (ni TV općenito), ali sam jučer naletio na jednu hrvatsku sapunicu. Zove se neko zlatno doba ili tako nešto, možda nije ni slično, ali nema veze. I uglavnom, vidio sam da se neke 2 babe svađaju oko toga koja je trebala skuhat rezance za juhu. Navodno ova jedna ima artritis pa ih nije mogla skuhati, a nije to rekla ovoj drugoj pa će ručak kasniti 10-15 minuta....

    Svako ko gleda sapunice nek se ubije. A ako hoćete erotiku, gole ženske i šta ti ja znam, za to bar imate neku drugu vrstu filmova...
    Mi hoćemo romansu...

  7. #37
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Sapunice

    U sapunicama najviše volim igranje sa krupnim kadrovima, zumiranjem i usporavanjem snimke radi postizanja dramatike. Jednostavno umrem kad to vidim.

  8. #38
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Under your bed
    Postova
    1.318

    Re: Sapunice

    = Citat = Izvorno postao loo
    Ne gledam sapunice nikad inače (ni TV općenito), ali sam jučer naletio na jednu hrvatsku sapunicu. Zove se neko zlatno doba ili tako nešto, možda nije ni slično, ali nema veze. I uglavnom, vidio sam da se neke 2 babe svađaju oko toga koja je trebala skuhat rezance za juhu. Navodno ova jedna ima artritis pa ih nije mogla skuhati, a nije to rekla ovoj drugoj pa će ručak kasniti 10-15 minuta....

    Svako ko gleda sapunice nek se ubije. A ako hoćete erotiku, gole ženske i šta ti ja znam, za to bar imate neku drugu vrstu filmova...
    Misliš Najbolje Godine??? U toj se sapunjari baš vidi da su glasovi snimljeni u studiju zato jer se pozadina jedva čuje.
    "Dem white boyz be comin' over da sea!"-Indian chieftain

  9. #39
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Sapunice

    = Citat = Izvorno postao Maloki
    U sapunicama najviše volim igranje sa krupnim kadrovima, zumiranjem i usporavanjem snimke radi postizanja dramatike. Jednostavno umrem kad to vidim.
    Ja volim to što koriste visoki frame rate, pa odmah znam kad je riječ o sapunjači.

  10. #40
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    274

    Re: Sapunice

    Ljudi koji to gledaju sudeno im je da si kupe život

  11. #41
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: Sapunice

    Ajd da pokrenemo revoluciju i provalimo u HTV, pa da puštamo PcP Arena snimke do Doomsdaya 2012

    Inače, jako mi idu na živce te espanol-mexicain sapunice, pogotovo zato što su sve cure u školi zaluđene njima.
    Липе цвату и у Србији!

  12. #42
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Under your bed
    Postova
    1.318

    Re: Sapunice

    Slažem se s idejom i full je podržavam . Što se tiče ove druge stvari jednostavno mi se gade sapunice.
    "Dem white boyz be comin' over da sea!"-Indian chieftain

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •