Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: pozdrav

  1. #1

    pozdrav

    znam da malo kasnim ali počel bi igrati GW,e sad me zanima dali trebam kupiti sve dijelove ili samo zadnji?
    ako kupim sve dijelove dali odma sve instalirati ili kak koji dio prolazim?
    tx,pozz

  2. #2
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Djakovo
    Postova
    510

    Re: pozdrav

    = Citat = Izvorno postao miskomisak
    znam da malo kasnim ali počel bi igrati GW,e sad me zanima dali trebam kupiti sve dijelove ili samo zadnji?
    ako kupim sve dijelove dali odma sve instalirati ili kak koji dio prolazim?
    tx,pozz
    mozesh kupiti i pšojedinacno svaki osim eotna (zadnji) jer on zahtjeva da imash neku od prijasnjih kampanja

    moja ti je preporuka da kupish complete edition jer tako imash sva 4 nastavka

    to ti se automatski "instalira" - budesh imao za skidati podosta toga (ali i to ide automatski pri prvom logiranju)

    moja ti je preporuka da pocnesh u NFu (zbog heroja) pa onda eotn (zbog dodatnih heroja) pa se onda vrati u factions i prophecies

    ili ako hocesh redom koji su izlazili: prophecies, factions, nightfall i onda eotn


    http://www.croatian-maniacs.com

    Dao Bog pa ti sin doveo zeta doma !!!

  3. #3

    Re: pozdrav

    da to sam i mislil kupiti,349kn nije puno. e sad daj mi molim te reci (čital sam tu na forumu o gw ali sve je pobrkano nema neki uvod za početnike) veliš da počnem od nf zbog heroja,ok ali kakve veze ima eotn sa herojem kad budem več imal heroja?
    sad imam trial verziju i kad kupim igre dali da samo ukucam cd key-eve na acc ili da instaliram cd po cd?
    ako imaš možda mi kaj za preporučit za početak bil bi ti jako zahvalan? tx,pozz

  4. #4

    Re: pozdrav

    Instaliraš bilokoj dio i onda jednostavno kreneš igrati preko svog accounta.
    Ako na accountu imaš sve dijelove onda ćeš moći igrati i druge dijelove bez da ih instaliraš jer će se oni dio po dio skidati kako ulaziš u područja tog dijela.

Slične teme

  1. pozdrav svima
    By shar-planinac in forum Programiranje i izrada igara
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 20-01-2008, 21:33
  2. Brzinski pozdrav staroj bandi...
    By Seyo in forum Wolfenstein
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 24-10-2007, 21:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •