Stranica 1 od 26 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 777

Tema: Risen

  1. #1

    Risen

    Ajde, još nekih tjedan dana do izlaska... odgoda prokleta.

  2. #2

    Re: Dragon Age: Origins

    Moja greška, Risen mi je bio na pameti.

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.064

    Risen

    ima li tema za ovu igru uopce???
    zatecen sam kako je igra dobra, upravo sam impresioniran time sta me je gnom looto i pospremio to u skrinju

  4. #4
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Dragon Age: Origins

    Risen je izzašao jučer koliko ja znam.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.064

    Re: Risen

    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    bleh ali kolko sam skužio nema sound fileova na engleskom, tako da ne hvala, recite ne piratizaciji

    nezz za tebe kod mene je bas sve na engleskom jedino sta ne radi je quest journal

  6. #6
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Risen

    Ja ću pričekat jedno vrijeme, moram oslobodit mjesta na kompu :/

  7. #7
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027

    Re: Risen

    Gentleman...molim vas da poštujete pravila u vezi piratskih igara.

  8. #8
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Risen

    Da.
    Ajde opis kakva je igra ?

  9. #9
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Risen

    Ukratko, nekakav nastavak gothica, al nadam se jos puno bolji! Igra dolazi 2.10, nadam se da ce pobrat dobre ocjene a i da ce se svidjet rpg-asima, tj. meni
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  10. #10
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Risen

    To znam mislim opis od ljudi koji su već "nabavil" igru jel ko Oblivion da možeš kupovat kuće ili je ko Fable 2 di možeš kupovat sve ?

  11. #11
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Risen

    Igra je dosta dobra. Borba je dobro odrađena i ne možeš samo srljat prema neprijatelju jer ćeš brzo krepat. Isto tako borba je i vrlo teška. Na početku moraš birat s kim ćeš se borit a koga ćeš ostavit na miru, budući da te recimo vepar može ubit u 2-3 napada. Sstem lvl upa me podsjeća na stare rpg-e: moraš bit lvl up te tada dobiješ tzv learning pointse, koje onda kod trenera možeš uz novčanu naknadu zamijenit za skil upgrade-e. Koliko sam skužio, možeš se priključit nekakvim samosttancima i postat mage, ili kampu nekakvog dona i postat fighterr ili hunter. Kasnije valjda možeš radit oružja, nakit i potove, slično ko u gothicu. Grafika je ok, dosta detaljna, jedino je igra katkad užasno tamna. Sve u svemu za sada se čini interesantnom, jedino se nadam da combat cijelo vrijeme neće biti baš toliko naporan.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  12. #12
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: Risen

    dajte mi samo recite ako je igra optimizirana, jer ako je onako katastrofa kao i gohtic 3 onda nema šanse da ću igrati igru.

  13. #13
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Risen

    = Citat = Izvorno postao Outmind
    Igra je dosta dobra. Borba je dobro odrađena i ne možeš samo srljat prema neprijatelju jer ćeš brzo krepat. Isto tako borba je i vrlo teška. Na početku moraš birat s kim ćeš se borit a koga ćeš ostavit na miru, budući da te recimo vepar može ubit u 2-3 napada. Sstem lvl upa me podsjeća na stare rpg-e: moraš bit lvl up te tada dobiješ tzv learning pointse, koje onda kod trenera možeš uz novčanu naknadu zamijenit za skil upgrade-e. Koliko sam skužio, možeš se priključit nekakvim samosttancima i postat mage, ili kampu nekakvog dona i postat fighterr ili hunter. Kasnije valjda možeš radit oružja, nakit i potove, slično ko u gothicu. Grafika je ok, dosta detaljna, jedino je igra katkad užasno tamna. Sve u svemu za sada se čini interesantnom, jedino se nadam da combat cijelo vrijeme neće biti baš toliko naporan.
    Kak mi se cini gothic 3 gameplay je prenesen u ovu igru skroz...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  14. #14
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Risen

    Nikako. Ja na svojem dual core 2.66ghz stroju sa 4 gige rama i 3870-icom vrtim sa svim detaljima osim sjenama na high (njih uvijek smanjim jer obično najviše usporavaju igru) ček imam i 8x af što je igra sama postavila, te sve ide glatko bez zastajkivanja. Jedino kaj me iritirra, a to nema veze sa grafom ali me to podsjetilo, jest da lik vrlo čudno skače, nekak izduženo i neprirodnno...

    @ deadwalker - ne bih znao, deinstalirao sam ga nakon 15-ak minuta jer je na gore navedenoj konfi sa svim patchevima ŠTEKAO...
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  15. #15
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Risen

    Mene sve to jako podsjeća na 1. Gothic, ostale nisam igrao.

  16. #16
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Risen

    = Citat = Izvorno postao Outmind
    budući da te recimo vepar može ubit u 2-3 napada.
    Ovo je znalo biti ponekad jako iritantno u zadnjem Gothicu
    Da, barem kako si opisao gameplay, on je gotovo identican onom u zadnjem nastavku Gothica. Nemam nista protiv, meni je bilo ok, i eto, veseli me sto igra radi normalno, bez bugova i velikog trzanja...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  17. #17
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: Risen

    = Citat = Izvorno postao Outmind
    Nikako. Ja na svojem dual core 2.66ghz stroju sa 4 gige rama i 3870-icom vrtim sa svim detaljima osim sjenama na high (njih uvijek smanjim jer obično najviše usporavaju igru) ček imam i 8x af što je igra sama postavila, te sve ide glatko bez zastajkivanja. Jedino kaj me iritirra, a to nema veze sa grafom ali me to podsjetilo, jest da lik vrlo čudno skače, nekak izduženo i neprirodnno...

    @ deadwalker - ne bih znao, deinstalirao sam ga nakon 15-ak minuta jer je na gore navedenoj konfi sa svim patchevima ŠTEKAO...
    znači optmizacija je odrađena (oprostite na izrazu) preko kurca. Ipak ću onda pričekati koji patch koji će ju isplolirati jer mi se ne igra poluproizvod poput gothica.

  18. #18

    Re: Risen

    Ovaj, ti shvaćaš da se donji dio tog posta odnosio na Gothic 3, a gornji na Risen?

  19. #19
    Guest

    Re: Risen

    Pogledao gameplay...nekako mi jeftino to sve izgleda : ))

  20. #20
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Risen

    Gothic 3 igram sad sa najnovijim patchom, puno puno PUNO bolje nego prije.

    Ali drago mi je da su u Risenu napravili kvalitetnije izvedenu borbu. aleluja više.

    I drago mi je da nije zahtjevna previše. aleluja i za to.

    I da, podsjeća na sve Gothice, vizualno na trojku definitivno. Uglavnom želim je odigrati ali morat će malo pričakati dok ne završim Witchera( sram me bilo) i Gothic 3.

    A sad će i Dragon Age brzo, a kvragu više su dosadni sa svim tim RPG-ovima, sad mi je gužva.

  21. #21
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: Risen

    ja sam ga počeo igrati, bolji mi je od gothica 3, ali ne mogu previše ni suditi kad nisam neki hardcore RPG igrač. Ovo sam čisto onako probao jer vidim da je dosta razvikana igra, pa me zanimalo. Za sada mi je ok, vidjet ćemo do kada. Btw, optimizacija je odlična, sve na maksimalnim postavkama i igra leti.

  22. #22
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Risen

    Lijepo za čuti. Budem ja to malo ranije započeo nego planirano.

  23. #23
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Risen

    Da, bas sam gledao screenove, grafika je totalno gothic - like. Nemam apsolutno nist protiv, jako lijepo izgleda,i jos mi se nekako cini da su boje daleko "zivlje" sto ostavlja jos bolji dojam. Neka samo storyline bude dobar i nitko sretniji od mene. Vec dugo nisam igrao nekakav "posten" rpg.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  24. #24

    Re: Risen

    Mene samo zanima ostaje li Piranha Risenom vjerna svojim prethodnim Gothic nastavcima tako da će u čitavoj igri biti 1-2 žene.
    Iz ovog što sam čuo mislim da neću biti razočaran budući da je po meni G3 bila dobra igra koju su kočile performanse.

  25. #25
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Risen

    Za sada sam sreo dvije, tako da će ih vrlo vjerojatno biti još. Malo mi na živce ide to kaj je sve skupo. Obični štit košta 100 golda, radnička odjeća košta 500, s time da sav novac koji sam skupio i dobio od questova do sada ne prelazi 400g. Ako u obzir uzmete da mi merchanti daju samo 20% vrijednosti itema, skupljanje zlata, barem na početku, dosta je teško. Druga stvar koja me živcira je ai neprijatelja. Moraš doći tik do njih da bi te počeli napadat, a kad te jedan napadne, napadaju te i ostali koji su recimo 3-4 metra daleko od njega, a do tad nisu reagirali. Nemojte se ni trudit napadat više od jednog neprijatelja na otvorenom. Najbolje je nać nekakav uski prolaz ili npc-a, a i onda ih se treba jako čuvati. Nikad ni u jednoj igi nisam toliko koristio block. Sva sreća pa kad blokiraš ne primaš štetu.
    Atmosfera je isto ok, svi su nekak bezvoljni i depresivni, ili pak u strahu. Morate dosta ulazit u interakciju sa svima sa kojima možete pričat i vrlo često dobijete i malen broj xpa za neku usputnu informaciju..
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  26. #26
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Risen

    Ma zakon, mislim na ovo za cijene itema U Gothicu 3 mi smetalo šta je do novca bilo pre pre lako doći, ovo je onda slično ko u Gothic 2 onda, jako dobro.

  27. #27
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Risen

    CEkajte, jeli izasla engleska verzija???

    EDIT:jer vidim da se igra, a sumnjam da netko igra njemacku ili rusku verziju...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  28. #28
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Risen

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    CEkajte, jeli izasla engleska verzija???

    EDIT:jer vidim da se igra, a sumnjam da netko igra njemacku ili rusku verziju...
    Multilanguage koliko vidim.

  29. #29
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    B'n'H
    Postova
    762

    Re: Risen

    Ako je kao "popravljeni" Gothic 3, ja hepi
    Neka kul slika

  30. #30
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Risen

    Evo igrao 20 min, moram neš van sad pa nastavim kasnije.

    Prvi dojam je fantastičan, glatko radi, prekrasno izgleda, više organski nego plastično, nešto kao Gothic 2 stil grafike.
    Inventar je napravljen prekrasno s iznimno detaljnim i lijepim ikonama za iteme.

    Borba je čudna kao i u svakoj Pyranha Bytes igri, ali nakon 5 ubijenih neprijatelja nije još vrijeme da mogu konačni sud dati.

    Javim još dojmova kasnije.

Slične teme

  1. Risen II: Dark Waters
    By Durin in forum Gaming općenito
    Odgovora: 118
    Posljednji post: 11-05-2012, 18:11
  2. F3 rasprava iz Risen topica
    By Bartuc in forum The Elder Scrolls & Fallout
    Odgovora: 45
    Posljednji post: 30-12-2009, 16:50

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •