Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: RTCW Single

  1. #1
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Aug 2009
    Lokacija
    Hrvatska..... zasad.
    Postova
    170

    RTCW Single

    Ej ljudi imam problem, došao sam do kraja igre i moram zaklat onog princa Heinricha I, al njegovi zombiji i on me uvijek zakolju. Šta da radim? Optrčavam ih sve i derem ih s Venom ganom i teslom a oni ništa.
    Discipline is my sword,
    faith is my shield.
    Do not fall too deeply into uncertainity,
    for you shall lose all your grit.

  2. #2
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: RTCW Single

    moraš stalno bežat u krug, trči oko njih (još bolje al moš strafe jumpat, ide isto ko u quake-u, onda ti praktički nemogu niti taknut), princa omekšaš panzerima a onda moš venomom ili teslom popržit ostatak

    Živi bili pa umrli

  3. #3
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    varaždin
    Postova
    150

    Re: RTCW Single

    = Citat = Izvorno postao The Patriot
    Ej ljudi imam problem, došao sam do kraja igre i moram zaklat onog princa Heinricha I, al njegovi zombiji i on me uvijek zakolju. Šta da radim? Optrčavam ih sve i derem ih s Venom ganom i teslom a oni ništa.
    nemoš ubit zombije,to su premočna bića


  4. #4
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: RTCW Single

    A stafejump izvodiš tako da dok se krećeš prema naprijed stisneš skok tipku plus tipku za lijevo ili desno strajfanje (bočno kretanje u stranu) i to istovremeno. To ponavljaš stalno mijenjajući smjerove kretanja (čim se spuštaš iz skoka ideš u novi), istovremeno pucaš, skupljaš municiju, bacaš bombe ili što već i uspjeh je zagarantiran. Koristi u svim muškim pucačinama.

    Inače strafejump je nastao kao bug u Quakeu koji se tako dopao igračima da su ga kasnije namjerno ostavili u mnogim pucačinama.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  5. #5
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Aug 2009
    Lokacija
    Hrvatska..... zasad.
    Postova
    170

    Re: RTCW Single

    Ako niste skužili već sam u prvom postu napisao da ih optrčavam tj. strejfam. Sad pokušavam novu taktiku, derem princateslom a zombije flamethrowerom. Radi, pobijedio sam i najbolja mi je ta zadnja cutscena, Jack kaže da se B.J. otišao odmarati, a zapravo dere po nacistima
    Discipline is my sword,
    faith is my shield.
    Do not fall too deeply into uncertainity,
    for you shall lose all your grit.

  6. #6
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: RTCW Single

    da al fora kod strafe jumpanja nije u tome da ih optrčavaš, zapravo kod straje jumpanje opće niti ne strafeaš. stvar je u tome da im tom tehnikom moš zbrisat nadljudskom brzinom u samo par poteza i onda ih mirno čistit iz danjine, kad se probliže sam zapališ na drugu stranu i opet isto.

    Živi bili pa umrli

  7. #7
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: RTCW Single

    baš si me nabrijo na RTCW opet
    evo jedan filmek sam sklepo nabrzaka sam za tebe. Na kraju je ispalo da sam strafe jumpanje koristio svega par puta ( odma prvi zalet i još par kratkih čisto za brzo zbrisat iz gužve, a izvode se manje više kak je Wiking opiso). Skopo sam igru skup sa sejvovima negdje na hardu i ovo bi trebalo na največoj težni bit.

    ##SPOILER ALERT##

    u slučaju da neko nije igro RTCW, a planira skoro nek preskoči ovo

    http://www.xfire.com/video/153dee/

    ovaj zadnji fajt sam sad odigro jedno 5 puta čisto iz gušta, igre poput ove jednostavno nikad ne dosade

    Živi bili pa umrli

  8. #8
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: RTCW Single

    Lijepo i efikasno. Tesla fino prži sitnu gamad dok mlatiš heinija i to bez strafejumpanja. Ja sam isto brzo riješio stvar ali sam cijelo vrijeme strafejumpao, dakle skoro ni "izađeš" iz jednog a već ideš u novi strafejump, šibaš u krug oko njih i dereš. Nije neki jako problematični boss zapravo. Više bih volio nešto veliko ko neboder sa milijun topova za zadnjeg.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  9. #9

    Re: RTCW Single

    Pošto sam mladi član (17god) nisam imao vremena da igram RTCW u vrijeme kada je bio aktualan, zato sam nekidan instalirao i evo jutros ga zavrsio. Uz Far Cry najbolji FPS sto sam igrao. Da ju je napravit u novom engineu sa "dinamičkim" AI-em i puno boljom grafikom ovo bi bila strava. Novi Wolf sam isto presao, ali on nije ni do koljena starom. Odlicna igra od glave do pete. MP nisam igra (bez smijanja), imam neku losu verziju Enemy Teritorija, nece ni jedan server ponovno cu skinit pa cu probat.
    Evo par ss od mene (na tom profilu ima jos ss iz rtcw-a).
    http://www.xfire.com/screenshots/ttola2 ... 6c7e0a.jpg
    I da zadnji boss nije tezak mnogo, ja sam na srednjoj tezini svega 2 puta ponavlja. Samo letati u krug, u pocetku odmah bacis na njega dinamit, i posle ga przis tesla gunom, i na kraju sa snipom u glavu (kad nestane tesla guna) i gotov je.

Slične teme

  1. Single Player
    By neox99buleseye in forum Wolfenstein
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 04-02-2010, 12:41
  2. Izlazi RTCW 2!
    By !XtReMe. in forum Wolfenstein
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 07-07-2008, 11:08
  3. Jel ima tko RTCW original?
    By W1k1n6 in forum Wolfenstein
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 25-06-2008, 08:04
  4. CoD 4 Single Player
    By Rocchiro in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 18-12-2007, 21:06

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •