Stranica 3 od 16 PrvaPrva 1234513 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 460

Tema: Zašto vjerujem da reptili vladaju ?

  1. #61
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Zašto vjerujem da reptili vladaju ?

    = Citat = Izvorno postao zli_pr3dator
    tvoje obrazloženje moje krive logike bi bilo točno kada bi ja rekao nešto čak i slično takvoj logici . greška u tvojoj prethodnoj logici je očita zbog toga što vegeterijanci i mesožderi to jest , njihovo hranidbeno opredjeljenje nije ovisno međusobno mada spadaju pod istu vrstu zvanu ljudi i vegeterijanci time nisu mesožderi . sad sam ti dao fckin PRIMJER KAKO SE POBIJA ARGUMENT uči nesposobni čovječe . UČI
    Pa meni je isto tako logično da dinosauri nisu ljudi i da su imali drukčiji put razvoja od ljudi i da se njihov mozak drukčije razvijao jer su živjeli u drugačijim uvjetima, u drugačijem vremenu i jer su biološki drugačije izgrađeni. Znači ako su se ljudi razvili u 2 milijuna godina, ne znači da su se dinosauri razvili više u 160 milijuna godina. Zašto bi to moralo biti tako? Na kraju krajeva ribe su na zemlji još duže od reptila pa jesu li i ribe razvile inteligenciju još veću od reptila? Dakle tvoj argument nema nikakvu vrijednost niti je uopće riječ o argumentu.

  2. #62

    Re: Zašto vjerujem da reptili vladaju ?

    = Citat = Izvorno postao ssalG

    Kao što ti je Neven ono što ti nazivaš logikom NIJESlogika.
    Činjenice koje si ti naveo u prvom postu same po sebi nemogu nikako dokazivati da Zemljom vladaju reptili, kada bi se te činjenice stavile u kontekst dokazaSkoji dokazaju vladavinu reptila i njihovo manipuliranje ljudskom evolucijom onda bi se te činjenice mogla smatrati indicijama da reptili vladaju Zemljom i da su manipulirali ljudskom evolucijom.
    No ti nisi iznio nikakve dokaze ni da reptili vladaju Zemljom ni da su manipulirali ljudskom evolucijom, zapravo kada smo kod toga nisi iznio nikakve dokaze da ti reptili uopće postoje.
    opet još jedan maloumni . "sight".

    obrazlagao sam osnovno mišljenje mogučnosti koja je vrlo logična i postoji a dokaze nisam naveo baš zbog slijepog odbijanja koja su se događala prije kada je preko pola foruma bilo uz jako retardiranu izjavu da je homosapiens nastao iz homoneandertalisa što je nešto vrlo retadirano . to je onda bila činjenica koja je pobijana samo vrijeđanjem zbog njihove tvrdoglave maloumnosti . ako nisu u obzir shvatiti da samo postoji mogučnost što bi tek bilo kod izlaganja nekih od činjenica

    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Pa meni je isto tako logično da dinosauri nisu ljudi i da su imali drukčiji put razvoja od ljudi i da se njihov mozak drukčije razvijao jer su živjeli u drugačijim uvjetima, u drugačijem vremenu i jer su biološki drugačije izgrađeni. Dakle tvoj argument nema nikakvu vrijednost niti je uopće riječ o argumentu.
    bar pokušavaš ajde. To što mi živimo u drukčijim uvjetima nije nužno i činjenica da se zbog toga brže razvijamo, isto tako može biti i obrnuto .

  3. #63
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Zašto vjerujem da reptili vladaju ?

    Nisam svjedočio do sad tj. jesam ali samo letimično .Nije mi se dalo raspravljati .

    @zli_pr3dator aj obrazloži što imaš bez vrijeđanja i argumentirano .Nema smisla da uvjeravaš ostale u vlastita uvjerenja i pokušaj ostati otvoren za zdravu , argumentiranu raspravu .

  4. #64
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263

    Re: Zašto vjerujem da reptili vladaju ?

    [quote=Neven <R>]
    = Citat = Izvorno postao "zli_pr3dator":36l32l6b
    tvoje obrazloženje moje krive logike bi bilo točno kada bi ja rekao nešto čak i slično takvoj logici . greška u tvojoj prethodnoj logici je očita zbog toga što vegeterijanci i mesožderi to jest , njihovo hranidbeno opredjeljenje nije ovisno međusobno mada spadaju pod istu vrstu zvanu ljudi i vegeterijanci time nisu mesožderi . sad sam ti dao fckin PRIMJER KAKO SE POBIJA ARGUMENT uči nesposobni čovječe . UČI
    Pa meni je isto tako logično da dinosauri nisu ljudi i da su imali drukčiji put razvoja od ljudi i da se njihov mozak drukčije razvijao jer su živjeli u drugačijim uvjetima, u drugačijem vremenu i jer su biološki drugačije izgrađeni. Znači ako su se ljudi razvili u 2 milijuna godina, ne znači da su se dinosauri razvili više u 160 milijuna godina. Zašto bi to moralo biti tako?SNa kraju krajeva ribe su na zemlji još duže od reptila pa jesu li i ribe razvile inteligenciju još veću od reptila?SDakle tvoj argument nema nikakvu vrijednost niti je uopće riječ o argumentu.[/quote:36l32l6b]
    jos jedan u nizu dokaza da je evolucija bullshit
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  5. #65

    Re: Zašto vjerujem da reptili vladaju ?

    ribe nikad nisu bile dominatne za razliku od dinosaura

  6. #66
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Zašto vjerujem da reptili vladaju ?

    Ja ću priznati da ne znam previše o teoriji evolucije. Vaš je problem što o njoj isto tako znate vrlo malo pa ste negdje na internetu ili u nekoj knjizi pročitali stvari koje je kritiziraju i odmah ih prihvatili bez da ste pokušali saznati više o znanstvenim stavovima o teoriji evolucije i kladim se da niste uopće preispitivali stvari napisane u tim knjigama i siteovima.

  7. #67
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Lokacija
    Postova
    2.105

    Re: Zašto vjerujem da reptili vladaju ?

    [quote=kikl0p]
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    = Citat = Izvorno postao "zli_pr3dator":332lwosb
    tvoje obrazloženje moje krive logike bi bilo točno kada bi ja rekao nešto čak i slično takvoj logici . greška u tvojoj prethodnoj logici je očita zbog toga što vegeterijanci i mesožderi to jest , njihovo hranidbeno opredjeljenje nije ovisno međusobno mada spadaju pod istu vrstu zvanu ljudi i vegeterijanci time nisu mesožderi . sad sam ti dao fckin PRIMJER KAKO SE POBIJA ARGUMENT uči nesposobni čovječe . UČI
    Pa meni je isto tako logično da dinosauri nisu ljudi i da su imali drukčiji put razvoja od ljudi i da se njihov mozak drukčije razvijao jer su živjeli u drugačijim uvjetima, u drugačijem vremenu i jer su biološki drugačije izgrađeni. Znači ako su se ljudi razvili u 2 milijuna godina, ne znači da su se dinosauri razvili više u 160 milijuna godina. Zašto bi to moralo biti tako?SNa kraju krajeva ribe su na zemlji još duže od reptila pa jesu li i ribe razvile inteligenciju još veću od reptila?SDakle tvoj argument nema nikakvu vrijednost niti je uopće riječ o argumentu.
    jos jedan u nizu dokaza da je evolucija bullshit[/quote:332lwosb]

    aj sad opet procitaj nenadov post kiklope.

    pancakes are my business...and business is good

  8. #68
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Zašto vjerujem da reptili vladaju ?

    Nikada nećete shvatiti istinu jer ste previše zatvorenog uma. SVI VI!

  9. #69
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Zašto vjerujem da reptili vladaju ?

    Shvati da nisi dobrodošao, pobogu!
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  10. #70
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Zašto vjerujem da reptili vladaju ?

    Jesam!

  11. #71
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Zašto vjerujem da reptili vladaju ?

    Ma ne ti, zoh.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  12. #72
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197

    Re: Zašto vjerujem da reptili vladaju ?

    samo da nesto kazem nakon sto sam vidio kiklopov odgovor nenadu.

    Jebem ti zivot.
    tarmi rićmi

  13. #73
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263

    Re: Zašto vjerujem da reptili vladaju ?

    umoran sam jbg
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  14. #74
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Re: Zašto vjerujem da reptili vladaju ?

    = Citat = Izvorno postao zli_pr3dator
    opet još jedan maloumni . "sight".

    obrazlagao sam osnovno mišljenje mogučnosti koja je vrlo logična i postoji a dokaze nisam naveo baš zbog slijepog odbijanja koja su se događala prije kada je preko pola foruma bilo uz jako retardiranu izjavu da je homosapiens nastao iz homoneandertalisa što je nešto vrlo retadirano . to je onda bila činjenica koja je pobijana samo vrijeđanjem zbog njihove tvrdoglave maloumnosti . ako nisu u obzir shvatiti da samo postoji mogučnost što bi tek bilo kod izlaganja nekih od činjenica
    Ispravak ti si u naslovu temu i svome početnome postu postavio teoriju da Zemljom vladaju reptili slijedeći ovu logiku:
    1.Ljudi su za 2 milijuna godina došli od majmuna do kompjutera
    2.Reptili su dominirali kopnom 160 milijuna godina
    3.Reptili su dakle razvili civilizaciju prije ljudi
    4.Iznimno napredna civilizacija reptila vlada Zemljom, stoga i ljudima
    1. i 2. su činjenice koje svi smatraju točnima, no 3. je teorija za koju ti ovdje nisi iznio nikakve dokaze stoga ne možeš očekivati da će je itko prihvatiti, a budući da je 4. teorija koja se temelji na 3. ni nju nitko neće prihvatiti.
    Čak i ako 3. jest točno, nemora značiti da je 4. također točno.
    A i sam si nekoliko put na ovom forumu iznio teoriju da je vanjska sila djelovala na ljudsku evoluciju stoga se tvoja sadašnja teorija može pobiti koristeći tvoj argument i tvrditi da se reptili nisu razvili tako brzo kao ljudi zato jer vanjska sila nije utjecala na njihovu evoluciju.

    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Shvati da nisi dobrodošao, pobogu!
    Kvariš zabavu

  15. #75
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Zašto vjerujem da reptili vladaju ?

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    A ne kužim kaj ste tak napali čovjeka. Evolucije je samo teorija i potpuna istina se ne zna .Neko me jednako suludo vjerovanje u neku opće priznatu religiju...nekome je to jednako tako bajka ili nelogično .Nekome je jednako tako nelogično vjerovati u vanzemaljce ili u teoriju nastanka svemira .

    Naravno da ne vjerujem da svijetom vladaju nevidljivi gušteri ali isto tako ne vjerujem u nešto što vjeruje velika većina ljudi oko mene pa ih ne napadam zbog toga niti ih nastojim povesti na "pravi" put. Svatko ima pravo vjerovati ili ne vjerovati u što želi .Nije time ništa manje ili više vrijedan , pametan ili glup. Općenito , mislim da čovjek prozor zna .
    Čovjek može teoretizirati što god hoće, ali kada se on sa glupostima koje smatra veoma pametnim ide suprotstavljati kompleksnoj nauci koja je još puna tajni, dok jedva ima (ako uopće ima) osnovnu školu i na kraju krajeva ne zna niti pravopis.
    Nadalje, ove iste argumente je iznio već davno u drugom topicu i bili su brutalno pobijeni od strane kolega Nevena i Sgt. Bulla. Sad izlazi s potpuno istim argumentima i "činjenicama".

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Aj ti objasni istinskom vjerniku da je Isus bio običan čovjek i da nakon razapinjanja nije uskrsnuo .Takav vjernik će ti reći da si glup ko prozor i da nemaš pojma.Neće ni pokušati uvažiti tvoje "argumente" .Zašto i bi ...možda je stvarno uskrsno i ti pričaš gluposti.
    Ja neću nikome reći da je glup ko prozor radi toga. Vjerovanje u uskrsnuće, i općenito vjerovanje u bilo što je stvar subjektivne prirode. Postoje, pak, dokazi iz tekstova antičkih povjesničara o postojanju Isusa koji je okupljao nekakve sljedbenike i na kraju su ga razapeli na križu. Ovo je bila činjenica, a sad oko toga se mogu graditi razne subjektivne misli - možete vjerovati da je bio razapet jer je bio sin Božji, gušter, reinkarnacija Dalaj Lame, itd., i to me uopće ne zanima. Svatko ima pravo vjerovati što god želi, koliko god ludo bilo. Međutim, naš najdraži trol miješa svoja vjerovanja sa ČINJENICAMA, i u tome je problem.

  16. #76
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Zašto vjerujem da reptili vladaju ?

    Bakterije su starije i od riba i od reptila.

    BAKTERIJE VLADAJU


    Do tog sam zaključka došao sa svojom osnovnoškolskom logikom, samo mi probajte proturječiti ograničeni retaji.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  17. #77
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552

    Re: Zašto vjerujem da reptili vladaju ?

    Vidi, stvarno. Bakterije su ovdje već par milijardi godina, pa mora da su se dovoljno razvile da stvore civilizaciju. Ne, čekaj! ONE su umjetno stvorile dinosaure, poticale njihov razvoj i natjerale ih da oni na taj način stvore nas. Čisto zato jer mogu. Napisaću knjigu.

  18. #78
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Zašto vjerujem da reptili vladaju ?

    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Ma ne ti, zoh.
    Znam, ali htio sam to napisati

  19. #79
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    176

    Re: Zašto vjerujem da reptili vladaju ?

    = Citat = Izvorno postao Herr Schnitzel
    Vidi, stvarno. Bakterije su ovdje već par milijardi godina, pa mora da su se dovoljno razvile da stvore civilizaciju. Ne, čekaj! ONE su umjetno stvorile dinosaure, poticale njihov razvoj i natjerale ih da oni na taj način stvore nas. Čisto zato jer mogu. Napisaću knjigu.
    Nemoj hansi! Ne odgovaraj mu pametnim odgovorima! Naljutit češ ga i poslat će reptile da nas sve pobiju!

  20. #80
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Zašto vjerujem da reptili vladaju ?

    Brijem da su bakterije stvorile i viruse. Tako im se čovječanstvo nešto zamjerilo pa su odlučile poslati virus ptičje i svinjske gripe.

  21. #81
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Zašto vjerujem da reptili vladaju ?

    Bakterije su nastale prije ~300 milijuna godina... do sad su vjerojatno kolonizirale čitave galaksije te će doći 2012. i pokorit zemlju koja će im bit na putu

  22. #82
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Zašto vjerujem da reptili vladaju ?

    = Citat = Izvorno postao thezoh
    najgluplji do sad iznjeti argument navodi predator , ovo je tako glupo i retardirano da je žalosno a ne smiješno , obratite pozornost
    = Citat = Izvorno postao PR3DAT0R
    ... I ono, oke, recimo da u evoluciji postoji dio koji je poptuno nerazjašnjen [iako je i to bullshit], po kojoj jebenoj logici u tu situaciju ulaze reptili? Ono, evo, ja kažem da je za to odgovoran Sotona. Jer Sotona je urban i kul. Samo se usudi reći da sam u krivu nevjerniče zaluđeni!!1


    Napisah samo stroge darwinističke činjeniceSzahvaljujuči kojima i jesam napisao argument ali ovaj kreten dovodi morbidnost na jednu novu razinu
    Svakako. S obzirom da me boli glava, a i lijeno sam đubre, neću niš pisati, nego ću se pozvati na odlično objašnjenje koje je iznio ssalG:
    = Citat = Izvorno postao ssalG
    Ispravak ti si u naslovu temu i svome početnome postu postavio teoriju da Zemljom vladaju reptili slijedeći ovu logiku:
    1.Ljudi su za 2 milijuna godina došli od majmuna do kompjutera
    2.Reptili su dominirali kopnom 160 milijuna godina
    3.Reptili su dakle razvili civilizaciju prije ljudi
    4.Iznimno napredna civilizacija reptila vlada Zemljom, stoga i ljudima
    1. i 2. su činjenice koje svi smatraju točnima, no 3. je teorija za koju ti ovdje nisi iznio nikakve dokaze stoga ne možeš očekivati da će je itko prihvatiti, a budući da je 4. teorija koja se temelji na 3. ni nju nitko neće prihvatiti.
    Što se ostatka mog posta tiče, hehe, ti shvaćaš da nitko nije toliko jebeno retardiran da tebe više shvaća ozbiljno? Sagledaj moj post ponovno u tom svjetlu.
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  23. #83
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Zašto vjerujem da reptili vladaju ?

    smješniji mi je kiklop od ovog retarda)))))))))))))))))))
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  24. #84
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Zašto vjerujem da reptili vladaju ?

    Treba osnovati sektu Bakterijaija i počet ubirat milodare. To bi bija veći biznis od ove Pedobear katoličke crkve, a i novo je, pa bi ljudima bilo zanimljivo i intrigantno. We can do it!


  25. #85
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Zašto vjerujem da reptili vladaju ?

    Al shvatite da je od svega toga u susjedstvu najstarije Sunce. Stoga je ono imalo najviše vremena evoluirati od običnog fuzijskog reaktora do svemogućeg boga.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  26. #86
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Zašto vjerujem da reptili vladaju ?

    Bez SUNCA nema života. Da ga taj dan nije bilo ne bi ni zli ljudi vidjeli kako razapet Hesusa, a bome ne bi ni on vidio učenike, niti bi umeo da obrađuje drvo. Brijem da je SUNCE ultimativni "Bog", a MJESEC "Vrag", jer pojavom SUNCA gubi mu se svaki trag. Čak je i Vlado Kalember davnih dana pjevao "evonoćievoludilamjesecizlaziizlazimija" i po tom dao naslutiti da štuje "Vraga" tj. MJESEC. Jososeksi...


  27. #87

    Re: Zašto vjerujem da reptili vladaju ?

    Ne bih da pokrećem neku raspravu ili nešto, ali vidjeh da neki porede religiju i nauku. Religija se bazira na principu vjerovanja a nauka na experimentu, ili u ovom slučaju (govorim o arheologiji i pobijanju ovakvih "nonsensa") na principu arheoloških iskopina/materijalinm dokazima/. Slično kao u matematici postoji teroema, hipoteza i nebuloza. Hipoteza ili pretpostavka se mora dokazati da bi postala teorema koja nudi aspekt daljnjeg logičkog razvitka. Daklem, opet ponavljam ono što sam ponovio pred par mjeseci, ovo je nebuloza/glupost za koju NE POSTOJE dokazi, i logično je da ne mogu postojati kada je sve proizašlo izmišljanjem. Onog trenutka kada se pronađu nekakvi dokazi, a da među spadaju materijalni dokazi može se dalje razvijati ovakva ideja (ako je to ikako moguće). Do tada (čitaj : Zauvijek) ovo ostaje ništa drugo do baljezgarija bivšeg "vratara" kojem fali para pa na budalama zarađuje iste. Ne bih da citiram druga Ajnštajna, manje više svi znate što je on rekao. Indžoj.

  28. #88
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Zašto vjerujem da reptili vladaju ?






    Na prvi pogled, ovo izgleda kao nama poznata bakterija. Ali, radi se o smiješnoj zabludi čovječanstva da je bakterija nakon milijuna i milijuna godina ostala jednostavan organizam.

    Posebno kalibriran mikroskop otkriva zaštrašujuću činjenicu:













    Najebali smo.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  29. #89
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Zašto vjerujem da reptili vladaju ?

    pokušaj ponovo.
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  30. #90

    Re: Zašto vjerujem da reptili vladaju ?

    = Citat = Izvorno postao h3@dhunt3r
    Bez SUNCA nema života. Da ga taj dan nije bilo ne bi ni zli ljudi vidjeli kako razapet Hesusa, a bome ne bi ni on vidio učenike, niti bi umeo da obrađuje drvo. Brijem da je SUNCE ultimativni "Bog", a MJESEC "Vrag", jer pojavom SUNCA gubi mu se svaki trag. Čak je i Vlado Kalember davnih dana pjevao "evonoćievoludilamjesecizlaziizlazimija" i po tom dao naslutiti da štuje "Vraga" tj. MJESEC. Jososeksi...


    Lol,ne.
    Sunce nije nikakav ključan faktor života te je život bez sunca itekako moguć.

Slične teme

  1. Zašto je?
    By DJ Not Nice in forum PC Play Forum
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 06-09-2011, 23:41
  2. Zašto, O Zašto...
    By Isaac in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 16-03-2010, 15:59
  3. Zašto...?
    By in forum Alt-F4
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 21-08-2007, 12:35

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •