Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 50 od 50

Tema: YOUTUBE!!!

  1. #31
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: YOUTUBE!!!

    heh meni zadnjih dana stvarno radi dobro, cak i sa torr..*cough*...downloadanjem legalnog sadrzaja...jel...
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  2. #32
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Zg/River
    Postova
    4.550

    Re: YOUTUBE!!!

    Sve ok, radi kao i inače...

    @Delirium
    [center:17dinbss]™[/center:17dinbss]
    [center:17dinbss]..........................................................................................[/center:17dinbss]

  3. #33
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: YOUTUBE!!!

    Znaci opet mi internet steka
    ....zacudo PCP forum i FB otvara bez problema.
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  4. #34
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.742

    Re: YOUTUBE!!!

    Meni ne prikazuje prewievove videja, i usporen je, oboje samo ponekada(vecinu vremena)

  5. #35
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Dongbus
    Postova
    1.345

    Re: YOUTUBE!!!

    Budite sretni što je besplatan.

  6. #36

    Re: YOUTUBE!!!

    = Citat = Izvorno postao r0rschach
    Budite sretni što je besplatan.
    SHUT YOUR DIRTY MOUTH!


    = Citat = Izvorno postao Delirium
    heh meni zadnjih dana stvarno radi dobro, cak i sa torr..*cough*...downloadanjem legalnog sadrzaja...jel...
    Pa torrenti nisu nikaj ilegalnoga. Nađe se hrpa open-source aplikacija.

    Inače zadnji tjedan se užasno vuče... po par min. čekam da mogu pogledati video bez prekidanja.
    Začudo, sad kak tipkam radi vredu.
    CLICK OR DIE!
    Sharing is caring!

  7. #37
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: YOUTUBE!!!

    Kakvi debili tamo pa to je strasno.
    Sad odem na youtube da nadjem neke pjesme i spotove od Frusciantea i svi do jednog obrisani!
    Idioti.
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  8. #38
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Okrnjak!
    Postova
    884

    Re: YOUTUBE!!!

    = Citat = Izvorno postao Ulsar
    ma da čovče mislia san da mi opet hidra napala komp kad san se vratia kući nekad moran čeka 5 sec da mi učita najobičniji majl dem u t-koma
    Ej moja razmazena derista ne mozete cekati 5 sec da se ucita video, pa da vas neko baci na Dial-Up od 32 kbps molili bi isusa da vas vrati na otaj sto imate i volicete otih 5 sec loada. Da si vamo u mojim kraju vidio bi sta je internet kada jebes sve zivo po citav dan i noc zbog lose veze, ja kada bih imao internet od 13 mbps bio bi presrecan kao malo dijete u pelenama. Mojih 90 kbps downloada i 32 uploada pa meni je to kao tvojih 13 mbps, evo sada skidam file od 250 mb i presecan sam sto mi je brzina downloada 90 kbps jer da je manja jebao bi sve zivo internetima i onima koji ih proizvode. 250 mb-a skida za 51 minutu a ti nemos cekati 5 sec da se ucita video, mogu se kladiti u svoju ruku da bi tvoj net od 13 mbps skinuo ovaj file za pola sekunde, dobro ne pola sekunde ali tu je negdje. Idi se moli isusu sto ti je dao bar taj internet inace bi bio u govnima sa surfanjem, moj net otvara PCP forum za pola minute a mogu zamisliti kako tvoj brzo otvara . Ja kada vidim net brz od 250 kbps odma mi sline krenu curiti jer znam da nikada otakav necu u zivotu imati niti cu kada sjesti za 250 kbps interneta.
    "Programski jezici kao što su C++ i Java dizajnirani su za profesionalni razvoj sa velikim timovima iskusnih programera koji se brinu za efikasnost izvršavanja svog koda."

  9. #39
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: YOUTUBE!!!

    Ne zna cijeniti zato sto nikad nije iskusio gore,to je to
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  10. #40
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: YOUTUBE!!!

    Ne nego zato što je navikao na brzo. Ja sam imo i dial up i dsl, ali opet pizdim ako mi se stranica ne otvori iste sekunde.

  11. #41
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: YOUTUBE!!!

    Youtube kad gasi ili popravlja servere, dodjeljuje prioritet po svojim ključnim klijentima. To znači da dva otvorena filma može učitavati deset sekundi i petnaest minuta. Kad vam se klip sporo učitava, kao drugi film otvorite nešto na VEVO kanalu (pop i rock glazba). Ako je i on spor, problem je u vašoj internetskoj vezi.

    Athene, smosh, avgn i ostali nabrojani - iritantno negledljivi. Danny s Gradual Reporta tu i tamo uhvati koju foru.

  12. #42
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: YOUTUBE!!!

    Danny je nakon druge lekcije srpskog postao iritantan i negledljiv. Samo priča gluposti, mijenja glas i pravi glupe face...

  13. #43
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: YOUTUBE!!!

    = Citat = Izvorno postao xarabas
    Znaci opet mi internet steka
    ....zacudo PCP forum i FB otvara bez problema.
    Lol, meni PCP prvi počne zajebavati. ;(
    ... Nakon toga Sankaku Complex.
    = Citat = Izvorno postao xarabas
    Kakvi debili tamo pa to je strasno.
    Sad odem na youtube da nadjem neke pjesme i spotove od Frusciantea i svi do jednog obrisani!
    Idioti.
    Nije Jutub kriv jebemu, ne miču oni videje ''jer im dođe''. Moraju maknuti kad im počne muzičar ili netko iz njegove izdavačke kuće srati, prijetiti tužbama i štajaznamštoveć. Tuži se njima. :3

    Što se tiče ekipe koja se žali na loadanje, razmažena ste derišta i umrite do smrti.
    Slažem se što se tiče retaja koji snimaju svoju ružnu facu, trakeljaju gluposti i misle da su megakul. Treba ih zatući lopatom. ;(
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  14. #44
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381

    Re: YOUTUBE!!!

    Al najviše mi ide na živce kad maknu zvuk iz nekog videa u kojem se pojavljuje isječak od par sekundi iz neke pjesme jer je dotična izdana pod okriljem WMG-a,UMG-a,Sonyja ili koga već...Kad je cijela pjesma,onda to još i razumijem,al ovo je totalni debilizam.

  15. #45
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: YOUTUBE!!!

    = Citat = Izvorno postao PR3DAT0R
    /cut
    Hebem se tri sata u Virtual Dubu,konvertujem video tamo vamo i ubacim jedan zapis pjesme od svega 7 sekundi i zato mi bude obrisan?
    I sta ako rippas taj moj yt video,kolikom ces se nauzivati kad poslusas 7 sekundi jedne pjesme?
    Znam samo da prije nije bilo tako,nisu vijek micali spotove itd...
    Sjecam se prije godinu-dve,utipkam pojam John Frusciante i dobijem sve njegove spotove za gledati(cak i one koje je Gallo radio za vrijeme TROWFTD ere) a danas ih nema,hrpa nekih klinaca u sobi koji na akusticnoj sviraju obrade tih stvari.
    Danas skoro svaki yt muzicki video uploadan od strane nevlasnika-ajmo ga tako nazvati,sadrzi u infou opis "da nije vlasnik tog,da MGM/CNN/NBC polaze autorsko pravo" bla bla.....jos se moras opravdavati....
    Na youtubeu poslusas neku stvar radi previewa,ko ti se nesto svidi onda to i kupis(neces valjda slusati cijele albume na yt?)i to je to....zasto komplikuju stvari...
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  16. #46
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: YOUTUBE!!!

    A jebiga, copyright je copyright, čak i za 7 sekundi. Da, znam da je usrano. ;(
    = Citat = Izvorno postao xarabas
    (neces valjda slusati cijele albume na yt?)
    Di si Arby. ;D
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  17. #47

    Re: YOUTUBE!!!

    = Citat = Izvorno postao xarabas
    neces valjda slusati cijele albume na yt?
    Paaaa... baš cijele ne ali ono, zna se desiti da i po 20 pjesama manualno uključujem nakon svake prethodne (većinom kad slušam PAIN ).
    Recimo samo da sam lijen KUPITI pa jutub posluži...
    A tu je naravno i faktor čitanje komentara
    CLICK OR DIE!
    Sharing is caring!

  18. #48

    Re: YOUTUBE!!!

    = Citat = Izvorno postao PR3DAT0R
    = Citat = Izvorno postao xarabas
    (neces valjda slusati cijele albume na yt?)
    Di si Arby. ;D
    Wat?

  19. #49
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: YOUTUBE!!!

    Pa jebem im boga retajnog nista vise ne daju uploadati
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  20. #50
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: YOUTUBE!!!

    Čini se da je tako ^^ Kad si im povrijedio prava xD
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

Slične teme

  1. PROBLEM S UPLOAD-ANJEM NA YOUTUBE-U
    By icecoldkilla in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 29-08-2007, 19:31

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •